Článek

Poslankyně lhala o maturitě i diplomu z práv. A dál bere čtvrt milionu měsíčně

 
Poslankyně německé sociální demokracie (SPD) Petra Hinzová složí mandát, jakmile ji propustí z lékařského ošetření. Uvedla to v rozhovoru pro německé noviny, o kterém informovala německá agentura DPA. Hinzová v životopise roky falšovala údaje o svém vzdělání.
09.08.2016 23:35 |

podobné články

Podobné články

PODVODNÍK! Bývalý náměstek ministra financí Toman pravost svého diplomu nedokázal!

 
Odvolaný náměstek ministra financí Lubomír Toman nevysvětlil původ svého falešného vysokoškolského diplomu, a proto dnes na úřadě skončil. Na záhadný původ jeho diplomu upozornili reportéři pořadu Na Vlastní oči už minulý týden. Ministr financí Jan Fischer dal ale Tomanovi ultimátum - měl čas vše vysvětlit právě do dneška.
16.09.2013 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

ZČU dosud odeslala dopis o rušení diplomu čtyřem magistrům práv

 
Západočeská univerzita (ZČU) dosud odeslala čtyřem absolventům plzeňských práv usnesení o zrušení magisterského diplomu.
04.02.2011 11:20 |

podobné články

Další tři hříšníci z plzeňských práv dostanou dopis o zrušení diplomu

 
Západočeská univerzita tento týden odeslala dalším třem absolventům plzeňských práv dopis s oznámením o zrušení jejich magisterského diplomu. V pátek to novinářům sdělil rektor univerzity Josef Průša. „Žádné další návrhy zatím nemám,“ dodal rektor.
04.02.2011 11:30 |

podobné články

Nová rektorka vidí rušení diplomů z plzeňských práv bledě

 
Velmi skepticky se dívá na problematiku rušení vysokoškolských diplomů získaných nestandardním způsobem studia na plzeňské právnické fakultě nová rektorka Západočeské univerzity v Plzni Ilona Mauritzová, která se ujala své funkce od 1. března a zdědila po svém předchůdci Josefu Průšovi nelehké břemeno v podobě kauzy s rychlostudenty.
07.03.2011 13:05 |

podobné články

ZČU v Plzni zrušila 12 protiprávně vydaných diplomů, i Ph.D.

 
Celkem 12 absolventům plzeňských práv odeslala Západočeská univerzita (ZČU) usnesení o rušení diplomů. V sedmi případech jde o titul magistr, ve třech o titul JUDr., po jednom bakaláři a Ph.D.
01.07.2011 10:20 |

podobné články

Zrušili jsme diplom jen ve 12 případech, řekla nám rektorka plzeňských práv

 
Vedení Západočeské univerzity v Plzni (ZČU) dotáhlo do konce kauzu rychlostudentů plzeňské právnické fakulty a zrušilo celkem 12 protiprávně vydaných diplomů v oboru právo. Pro ParlamentníListy.cz to potvrdila rektorka univerzity Ilona Mauritzová. Ta po nástupu do funkce v čele univerzity letos v dubnu oznámila, že do 30. června ukončí proces rušení protiprávně vydaných diplomů a své slovo dodržela.
04.07.2011 10:40 |

podobné články

Belgičanka s 56 vytetovanými hvězdičkami v obličeji přiznala, že lhala

 
Očekávané se stalo skutečností. Osmnáctiletá Kimberley Vlaemincková z Belgie, která v minulém týdnu ohlásila plán zažalovat tatéra za tetování, které nechtěla, přiznala, že lhala. Dívka tvrdila, že chtěla od tatéra vytetovat tři malé hvězdičky na obličej, usnula a probudila s 56 hvězdičkami. Nyní přiznala, že lhala.
23.06.2009 15:55 |

podobné články

Uhl prý Kočí věří. Všechno, kromě toho, že předtím lhala

 
Komentátor Práva Petr Uhl v deníku rozebírá, proč a co vlastně Kristýně Kočí věří. „Kristýně Kočí z Věcí veřejných věřím všechno. Tedy až na její tvrzení, že předtím lhala. To teda lže, když tvrdí, že lhala,“ napnul v začátku svých úvah Uhl v dnešním komentáři.
15.04.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Prachař zuří: Agáta mi lhala! Do USA nejela za kamarádkou, ale za hokejistou

 
O krizi v jejich manželství se šuškalo dlouho. Herec Jakub Prachař (31) se teď rozhodl špinavé prádlo vyprat na veřejnosti. „My nemáme krizi, Agáta mi lhala,“ řekl Blesk.cz Prachař. V čem mu jeho žena (29) lhala? Prý na výlet do Ameriky nejela za kamarádkou, ale za hokejistou!
02.02.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků)

Ornella Koktová lhala! Prý ze strachu…

 
Ornella Koktová (23) se přiznala, že lhala. Lhala vlastní rodině, a to se přece nedělá. Její chování neospravedlní ani fakt, že ke lži se uchýlila ze strachu.
15.08.2016 12:15 |

podobné články

Ministr Fischer: Po Kalouskovu dobrmanovi dal padáka dalšímu náměstkovi. Kvůli falešnému diplomu!

 
Náměstci na ministerstvu financí to nemají zrovna snadné. Ministr Jan Fischer nejprve vyhodil Kalouskova "dobrmana", rázného náměstka Radka Šnábla, který se staral o mezinárodní arbitráže. A teď se rozloučil s dalším podřízeným. Lubomíra Tomana však jmenoval sám Fischer! Jenže objevili se nejasnosti kolem Tomanova vysokoškolského diplomu...
12.09.2013 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Předstírala, že má rakovinu. Lhala i dětem a lidé jí poslali 290 tisíc

 
Američanka přišla na nechutný způsob, jak si vydělat peníze. Rok a půl předstírala, že má rakovinu. Lhala i vlastní rodině a lidé jí poslali přes čtvrt milionu korun.
30.09.2012 21:05 |

podobné články

Rušení diplomů na plzeňských právech hned tak nebude

 
Do konce února zcela jistě neskončí na západočeské univerzitě proces rozesílání usnesení o zrušení diplomů získaných nestandardním způsobem studia na plzeňské právnické fakultě, jak si původně předsevzal rektor ZČU Josef Průša.
21.02.2011 10:50 |

podobné články

Plzeňská práva zrušila prvních pět magisterských diplomů

 
Právnická fakulta v Plzni podle dnešní Mladé fronty dnes (MfD) zrušila prvních pět magisterských diplomů. Absolventi většinou studovali jen pár měsíců.
28.02.2011 08:30 |

podobné články

Plzeňská univerzita chybovala při uznávání diplomů z Ukrajiny

 
Nejvyšší správní soud (NSS) v několika souvisejících případech potvrdil, že Západočeská univerzita v Plzni (ZČU) chybovala při uznávání právnických diplomů ze Zakarpatské státní univerzity.
04.04.2011 16:00 |

podobné články

O titul z Plzně přijde 12 lidí!

 
Západočeská univerzita v Plzni úspěšně dokončila proces rušení protiprávně vydaných diplomů na plzeňské právnické fakultě. Celkem univerzita zrušila 12 protiprávně vydaných diplomů, informovala v pátek na tiskové konferenci rektorka Ilona Mauritzová.
01.07.2011 09:05 |

podobné články

VELKÝ PODVOD! Policie rozkrývá rozsáhlé PADĚLÁNÍ vysokoškolských diplomů!

 
Desítky padělaných vysokoškolských diplomů a maturitních vysvědčení má na svém kontě gang z Teplicka. Policie případ vyšetřuje již delší dobu, naposledy dvě členky gangu zadrželi pražští kriminalisté, informovala v pondělí TV Nova.
29.08.2011 21:15 |

podobné články

KAUZA! Počet falešných vysokoškolských diplomů se zvětšuje!

 
Kauza falešných vysokoškolských diplomů a maturitních vysvědčení nabývá obludných rozměrů. Tepličtí policisté přiznali, že vyšetřují až 150 případů - tedy stopadesát padělků, které se někdo pokusil použít jako doklad o dosaženém vzdělání.
31.08.2011 21:35 |

podobné články

Policisté dopadli šikulu, který vyráběl falešné diplomy. I do státní správy!

 
Rozsáhlý případ výroby falešných diplomů na všechny možné i nemožné tituly vyšetřují policisté. V Rudné u Prahy nedávno zadrželi šestatřicetiletého muže, který vyráběl falzifikáty nejméně pět let. Jeden z uživatelů falešných diplomů pracuje ve státní správě, zaznělo na policejním brífinku.
23.07.2013 14:05 |

podobné články