Článek

Poslanecké zločinné spolčení. Tak šéf Spelosu Vrzáň hodnotí loterijní novelu

 
ROZHOVOR Vláda poskytuje daňové prázdniny a prostor všem mafiím. Pozměňovací návrhy tomu mohly zamezit. Proti nelegálům vláda bojuje jen na oko. Senát bude chtít vyhovět stranickým sekretariátům vládní koalice, obává se Petr Vrzáň, prezident Sdružení provozovatelů loterních systémů (SPELOS).
13.11.2015 20:26 |

podobné články

Podobné články

Šéf SPELOS Vrzáň: Pražská vyhláška o regulaci hazardu z nás dělá banánovou republiku

 
ROZHOVOR Pražské zastupitelstvo popřelo odbornost a je nekvalifikované. Zastupitelé nerespektují ministerstvo vnitra. Budou žaloby za náhradu škody. Manhart je neskutečný populista. Dvě stě provozoven je likvidováno a tisíce lidí přijdou o práci. Náš odpor proti diskriminaci bude principiální, tvrdí prezident Spelosu Petr Vrzáň.
01.12.2015 23:15 |

podobné články

Prezident loterijního sdružení: Lepšího ježíška než daňové prázdniny si nelegálové nemohli přát

 
ROZHOVOR Koalice donutila senátory k poslušnosti. Obce a města ztratí stovky milionů. Po prohibičních vyhláškách by obce musely mít 95% podíl z loterijní daně, aby byl naplněn vládní návrh. Fatálním omylem koalice je paralelní neřešení nelegálního hazardu. Říká pro PL prezident Spelosu Petr Vrzáň.
14.12.2015 22:51 |

podobné články

Novela loterního zákona může přinést až třicet tisíc nezaměstnaných, šokoval šéf SPELOSu

 
ROZHOVOR Sazba 30 procent je pak populistickým vyústěním honu na čarodějnice, který je v České republice veden proti hernám aktivisty, kteří nemají žádnou zodpovědnost, říká pro ParlamentníListy.cz Petr Vrzáň, předseda představenstva Sdružení provozovatelů centrálních loterních systémů a dalších her (SPELOS).
01.09.2015 10:36 |

podobné články

„Všeho s mírou,“ říká o regulaci loterií prezident SPELOS Petr Vrzáň

 
Předseda představenstva sdružení provozovatelů centrálních loterijních systémů SPELOS – Petr Vrzáň – byl jedním z účastníků besedy „hazardování s hazardem“, která se v závěru uplynulého týdne konala v Českých Budějovicích. Akce se zúčastnili také zástupci Ministerstva financí, národní protidrogový koordinátor a více než 55 komunálních politiků. Výsledkem byla shoda přítomných odborníků v tom, že k regulaci loterií je nutné přistupovat velmi zodpovědně. Krajní varianta řešení, prohibice, totiž problémy s hazardem jen vyeskaluje.
25.03.2015 10:51 |

podobné články

Vrzáň ze SPELOS: Kocourkovská novela. Navyšuje odvody pro české firmy. Deformuje zákon.

 
ROZHOVOR Diferencovaná daň v novele zákona o loteriích je diskriminace. Psychiatrické centrum Praha účelové lže. Nepracuje s finančními přínosy herního průmyslu pro společnost. Jediným výsledkem všeho bude posílení černého trhu. Čeští podnikatelé budou biti na úbytě, nebere si pro PL servítky prezident sdružení SPELOS Petr Vrzáň.
10.11.2015 05:15 |

podobné články

Jak dnes funguje vyšetřování: Čarování Bradáčové, jejích podřízených a Babišova člověka u Šlachty. Stačil jeden mail, a vytvořili zločinné spolčení. A to vše ve firmě, na kterou si šéf ANO dlouho brousil zuby

 
Lobbista Ivo Rittig je postavou, která se objevuje hned v několika kauzách, které vyšetřoval dnes už bývalý Útvar pro odhalování organizovaného zločinu pod vedením šéfa Roberta Šlachty. Jak se ukazuje, ne vždy je vinen tak, jak tvrdí policie a žalobci. Takzvaná Nagygate je už notoricky známá, ale na pravomocné rozsudky se stále čeká.
01.08.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Rittig (108 článků)

Mezinárodní zločinné spolčení bankéřů proti obyvatelstvu světa, začátek konce dolaru. Děsivý rozdíl mezi bohatými a chudými. Filip promluvil o kapitalismu a ...

 
ROZHOVOR Předseda KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip říká, že se ukazuje, že nelze přičítat kapitalismu přídavné jméno úspěšný, protože tento systém z téměř 200 států světa vyděluje ani ne 10 bohatých států, které žijí na úkor zbytku světa. Je to model, který se přežil. Je potřeba hledat model nový. A volný trh je vyprázdněný pojem, protože je to fikce právě těch zhruba 10 států, které se snaží žít na úkor těch ostatních.
07.08.2015 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1015 článků)

Svědectví o spolčení vysokého policisty s Janouškem a jeho miliardami

 
Server Česká pozice se snažil zjistit, zda a jak se posunulo vyšetřování tak zvané švýcarské aféry Romana Janouška z roku 2008. Kriminalisté tehdy na nic podezřelého nepřišli. Exnáměstek policejního prezidenta pro trestní řízení Jiří Houba je přesvědčen, že existovalo spolčení.
08.08.2012 07:20 |

podobné články

Peake: Nemám pocit, že jsem součástí zločinného spolčení

 
Nová předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Karolína Peake v on-line rozhovoru deníku Týden.cz uvedla, že za pět let ve straně nepocítila ani náznak toho, že by měla součástí zločinného spolčení, jak se o této straně v poslední době mluví a píše.
13.04.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků)

Svědectví o spolčení vysokého policisty s Janouškem a jeho miliardami

 
Server Česká pozice se snažil zjistit, zda a jak se posunulo vyšetřování takzvané švýcarské aféry Romana Janouška z roku 2008. Kriminalisté tehdy na nic podezřelého nepřišli. Exnáměstek policejního prezidenta pro trestní řízení Jiří Houba je přesvědčen, že existovalo spolčení.
08.08.2012 07:25 |

podobné články

Policie by měla zkoumat spolčení úředníků a firem, vyzývá Pošvářová

 
Protikorupční policie by měla znovu a pořádně prověřit možné spolčení či skryté dohody někdejších zaměstnanců Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) se stavebními či projektovými firmami při předražené výstavbě opakovaně kritizovaného úseku dálnice D47 v Ostravě a jejím okolí.
20.03.2014 03:30 |

podobné články

Okamura: Loterijní firmy začaly vyhrožovat kvůli omezování hazardu

 
Je to sotva tři týdny, co Sněmovna projednala v prvním čtení zákon o omezení hracích automatů a už se rojí výhružky hazardních firem, že se s Českou republikou budou soudit a že nám hrozí miliardové arbitráže. Tvrdí to šéf asociace provozovatelů hracích automatů Petr Vrzáň. Je dobře, že zákon o loterijích již dnes obsahuje ustanovení, které umožňuje okamžité zrušení jakéhokoli automatu bez nároku na jakoukoliv náhradu.
07.08.2014 16:01 |

podobné články

Miss KUPLÍŘKA je obviněna. Hrozí jí deset let

 
Až desetileté vězení za kuplířství, organizování prostituce a zločinné spolčení hrozí bývalé finalistce miss Ireně Chlebovitsové. Soud s modelkou a majitelkou modelingové agentury, kterou obžalovalo brněnské státní zastupitelství, začne v lednu, informuje server aktuálně.cz.
24.12.2010 09:55 |

podobné články

Manipulace s tendry na obraně: Policie chce obžalovat desítky lidí

 
Protikorupční policie navrhla obžalovat 54 lidí stíhaných kvůli rozsáhlým manipulacím s veřejnými zakázkami v resortu obrany v letech 2005 až 2007. Část z nich je stíhána pro zločinné spolčení.
17.02.2011 12:55 |

podobné články

Před soud půjde 52 lidí! Kvůli zmanipulovaným zakázkám!

 
Českobudějovický krajský státní zástupce Barnabáš Liška podal obžalobu na 52 lidí kvůli zmanipulovaným armádním zakázkám. Před soud půjde jedenáct zaměstnanců Ministerstva obrany, osmatřicet zástupců firem, dva notáři a advokát. Za podvod, úplatkářství, zneužití pravomoci veřejného činitele a zločinné spolčení jim hrozí až deset let za mřížemi.
17.03.2011 17:05 |

podobné články

Žena, která dostala Ratha: Soudce Berka nemá nárok na amnestii

 
Podle státní žalobkyně nemá ústecký soudce Jiří Berka nárok na amnestii. Podle ní hrozí Berkovi za zločinné spolčení v kauze konkurzní mafie trest vyšší, než deset let.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Velká elektrická loupež: Kdo může za to, že platíme tolik?!

 
Spekulace z chamtivosti, zločinné spolčení, chyby a laxnost politiků. To jsou důvody paradoxu, kvůli němuž Češi platí stále víc za elektřinu, i když její cena na burze je teď na historicky nejnižší úrovni. Skandál, do kterého se včera vložil i premiér Nečas, se narodil jako »podpora obnovitelných zdrojů«.
06.02.2013 05:35 |

podobné články

Nagyová stojí v čele zločinné mafie! Sledovala lidi a uplácela

 
Stála v čele celého zločinného spolčení. Nechala sledovat několik soukromých osob. Včetně manželky premiéra. Zneužila vojenskou rozvědku. Uplácela. To vše - podle vyšetřovatelů - má na svědomí Jana Nagyová. Pravá ruka předsedy vlády Petra Nečase. Ještě jí, pane premiére, věříte?
14.06.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1543 článků) , Petr Nečas (9261 článků) , Jana Nagyová (1536 článků)

Sobotkou posvěcený tunel, zločinné spolčení. Bakala prý jako upír vyždímal nerosty, stát i lidi. A o tomto se špitá v zákulisí. Bělobrádek, kníže, Keller a další nám toto řekli o propouštění v OKD

 
Ředitel firmy OKD Dale Ekmark oznámil, že společnost v rámci restrukturalizace do dvou let propustí polovinu zaměstnanců. Informovala o tom Česká televize.
02.02.2016 16:01 |

podobné články