Článek

Poslanecké panoptikum aneb cesta do Nytra hlupákovy duše

 
Kdo nás vlastně v parlamentu zastupuje? Zastupují nás ti nejlepší? Nebo alespoň průměrní? Skandál kolem poslankyně Pavlíny Nytrové nás nutí začít se ptát na tyto úplně základní otázky.
15.07.2016 21:30 |

podobné články

Podobné články

Je jí šestnáct a pomáhá umírajícím. Vrstevníci kroutí hlavou

 
PŘÍBĚH Gabriela Nytra začínala s dobrovolnictvím poněkud netradičně. Coby 16letá studentka gymnázia začala dojíždět do hospice v Červeném Kostelci za umírajícími lidmi. „Měla jsem takovou představu, že jsou na světě lidé, kteří jsou sami, jsou nemocní, za kterými nikdo nepřijde. Říkala jsem si, že bych je chtěla poznat a chtěla bych sem k nim přiblížit a nějak jim pomoci. Nevěděla jsem jak, nevěděla jsem co vlastně potřebují. Do té doby jsem se vůbec s nemocnými lidmi nesetkala a už vůbec ne s nemocnými rakovinou, nebo s konečným onemocněním v terminálním stádiu," řekla Gabriela Nytra ParlamentnímListům.cz.
10.10.2011 15:35 |

podobné články

Populismus vítězí nad pragmatičností, povzdechl si kandidát Nytra

 
Problémy ve volebním obvodu Ostrava-město jsou velice různorodé, ostatně jako volební obvod sám, konstatuje nezávislý kandidát do Senátu za ODS a TOP 09 Zdeněk Nytra. Vedle bezpečnostní problematiky by se chtěl zaměřit na ,,čistotu legislativy“. Co si pod tím představit? A co mu nejvíce vadí při pohledu na českou politickou scénu? Nejen s tím se svěřil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
19.09.2016 16:05 |

podobné články

Módní policie: Panoptikum pokračuje i v roce 2015. Panoptikum nekončí!

 
Spousta party, komerčních prezentací, tiskovek. Také filmové a divadelní premiéry. Občas velkého gala hodný večer… Tak nějak vypadá nikdy nekončící, více či méně slavnými celebritami všeho druhu prošpikovaný, módní policií sledovaný společenský rej, jenž dává prostor předvést se v plné parádě. Zaujmout osobitostí, citem pro věc, kreativním stylingem. Někteří to dají na jedničku, většina prezentuje nudný standard a jiní dost vyděsí.
05.01.2015 05:36 |

podobné články

Cesta do hlubin Andrejovy duše, cesta do duše primitiva. Dítěti rozkopali bábovičky, posmívá se místopředseda ODS

 
Místopředseda ODS Martin Novotný se na sociální síti Facebook rozepsal o návštěvě Andreje Babiše ve Spojených státech. Ministr financí se podle všeho opájí mocí a vystavuje ji na odiv. Přitom nic oslňujícího nedokázal. Připomíná spíš dítě, které se v jistou chvíli vzteká, že mu rozkopali bábovičky.
18.04.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13009 článků)

Reese Witherspoon o smrti: Každá duše dostává svého anděla

 
Herečka Reese Witherspoon věří na posmrtný život. Čtyřicetiletá představitelka Pravé blondýnky přiznala, že pro ni život smrtí rozhodně nekončí. A že po posledním vydechnutí duše odchází z těla a putuje do nebe, kde na ni čeká anděl. Každá duše dostane toho svého.
05.08.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (225 článků)

Módní trapasy na Anno aneb TO BERE DECH

 
Anketa ANNO byla milým rodinným podnikem. Velkou sešlostí příbuzných v showbyznysu, kde někdo parádu vychytává a jiný je totálně nemožný. Panoptikum doplnila růžová Ochotská, která ale "Barbie outfit" tentokrát zvládla.
22.02.2010 05:10 |

podobné články

Smrčka (SPO): Hermangate aneb cesta do hlubin lidovcovy duše

 
Odletem pana Jiřího Bradyho do Kanady, doufejme, definitivně splaskla do takřka obřích rozměrů nafouknutá bublina, kterou lze s použitím trocha fantazie a nadsázky pojmenovat po do té doby nepříliš viditelném lidoveckém ministrovi kultury.
07.11.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Brady (77 článků)

Buty zůstávají nezaměnitelní a vtipně poťouchlí

 
Radek Pastrňák, Richard Kroczek, Milan Straka, Milan Nytra a Petr Vavřík ze skupiny Buty připravili po delší pauze další porci nezaměnitelných písniček pod titulem Duperele.
25.05.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (183 článků)

Pátrání po pohřešovaných ve Frenštátě skončilo. Zítra strhnou trosky domu

 
Pátrání po pohřešovaných končí, v troskách zničeného panelového domu ve Frenštátě pod Radhoštěm už zřejmě žádný člověk není. Při nedělním výbuchu a následném požáru zde zahynulo nejméně pět lidí, z toho tři děti. V sutinách nyní probíhá závěrečný průzkum, řekl ředitel moravskoslezských hasičů Zdeněk Nytra. Zbytky domu čeká v úterý demolice. 
18.02.2013 19:15 |

podobné články

Zdeněk Jemelík: Jaká byla volební kampaň Aleny Vitáskové

 
Konkurence ve volebním obvodu Ostrava, v němž kandiduje Alena Vitásková, je velmi silná. Kromě ní se o zvolení uchází dalších devět kandidátů, vesměs místních celebrit: Radim Babinec (ANO 2011), 42 let, náměstek primátora/ Jan Becher (Piráti), 40 let, knihkupec/Petr Borna (DSSS), 48 let, podnikatel/Liana Janáčková (Nezávislí), 62 let, starostka obvodu Ostrava-Mariánské Hory/Tomáš Málek (Ostravak), 48 let, primář/Zdeněk Nytra (nez. kandidát), 55 let, ředitel Hasičského záchranného sboru MS kraje/Josef Pravda (ČSSD), 53 let, předseda představenstva/Ilja Racek (KDU-ČSL + SZ), 66 let, ředitel Slezského divadla/Ivan Strachoň (KSČM), 43 let, náměstek hejtmana.
05.10.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Borna (7 článků)

Senátor Nytra: Dovolte, abych se představil

 
Jsem přesvědčen, že jeden z důvodů, proč si podle průzkumů 60 % občanů ČR myslí, že Senát je zbytečný, je skutečnost, že zvolení senátoři dál vykonávají svá povolání. V Senátu pracuji na plný úvazek, není to pro mě žádný "vedlejšák".
07.02.2017 16:45 |

podobné články

Nytra: Senátorská kancelář v Ostravě je otevřena

 
Vážení občané, dovoluji si vás informovat, že jsem otevřel kancelář v Ostravě na ulici Sokolská třída 1204/8.
08.02.2017 10:40 |

podobné články

Nytra: O co budu usilovat v Senátu

 
Co si myslím o: Evropská unie - zachovat, nevystupovat, ale reformovat; Běženci - nebránit jejich kontrolovanému příchodu, ale striktně trvat na dodržování našich zákonů, tradic a zvyklostí; Zdravé životní prostředí je základní podmínkou života.
08.02.2017 13:40 |

podobné články

Senátor Nytra: Ostrava - jubileum, výstavy, dotace

 
Ostrava slaví 750 let od první písemné zmínky o městě. Ta se objevila v závěti biskupa Bruna ze Schauenburku 29. listopadu 1267 a týká se dnešní Moravské Ostravy, historického středu moravskoslezské metropole.
26.02.2017 16:50 |

podobné články

Senátor Nytra: Kritika ano, ale exhibicionismus je urážlivý a zbytečný

 
Aktuální anketa Parlamentních Listů se v obecnější rovině vztahuje k problematice islámu, uprchlíků a terorismu. Zde je má odpověď:
04.03.2017 22:00 |

podobné články

Senátor Nytra: Proč jsem spolupodepsal ústavní stížnost

 
Poslanci přehlasovali senátní veto a schválili zákon o pravidlech rozpočtové odpovědnosti. Senát ho pokládá za neústavní ve vztahu k obcím a senátoři se proto obrátili na Ústavní soud. 8.března jsem byl jedním z 60 senátorů, kteří ústavní stížnost podepsali.
19.03.2017 18:30 |

podobné články

Senátor Nytra: Nejde jen o kouření v restauracích

 
V žádném případě nejsem odpůrcem určité míry regulace, ale domnívám se, že veškerá diskuse je tady pro to, že byla překročena míra rozumné regulace.“
20.03.2017 08:35 |

podobné články

Nytra: Co jsem nenašel ve Strategickém plánu rozvoje Ostravy

 
Ani jeden ze spoluautorů strategického plánu si nevšiml, že Ostravu umrtvuje už dlouhá léta opuštěná Ostravica - Textilia, nebo tzv. ostravský mrakodrap na Ostrčilově ulici, či nezastavěné proluky. Není to podezřelé?
18.04.2017 07:35 |

podobné články

Senátor Nytra: Proč jsem se nezúčastnil hlasování

 
Velmi diskutabilní programový bod schůze se týkal registru smluv. Sněmovna jej totiž doplnila spoustou výjimek, takže podle kritiků pozbýval smyslu. Projednávání zákona předcházela i nátlaková kampaň „Rekonstrukce státu,“ která „oslovila“ i mne.
01.05.2017 17:20 |

podobné články