Článek

Poslance Kaňkovského čekají na Žďársku pestrá tematická setkání

 
Ve středu 24. února čeká Víta Kaňkovského (KDU-ČSL) poslanecký den na Žďársku, který bude také věnován problematice zdravotnictví a sociálních služeb v Kraji Vysočina, otázkám školství i tématům, která řeší komunální politici obcí a měst Žďárska.
24.02.2016 10:01 |

podobné články

Podobné články

Šok na pohřbu Kaňkovského (†69) z Plechové kavalérie: Frej přišel v bílém!

 
Náhlý skon Jaroslava Kaňkovského (†69) alias kombajnéra Pepy ze seriálu Plechová kavalérie zůstává obestřen tajemstvím. Na pohřbu na pražských Olšanech se sešlo pár desítek hercových kolegů a přátel. Nikdo ale nevěděl, proč odešel tak náhle.
11.06.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kaňkovský (11 článků)

Vnuk velitele koncentráku, Spielberg, prezidenti i bývalí vězni: Pestrá řada hostů na pietě v Osvětimi!

 
I kolem nechvalně proslulé brány s věží, která stála u vjezdu do tohohle pekla na zemi, dnes rozvinuli stan. A pod něj se v Osvětimi schovala pestrá řada hostů. Prezidenti, členové královských rodin, židovské obce, ti, kteří přežili holokaust... Ale také americký režisér Spielberg! Pietní akci si pak nenechal ujít ani kontroverzní návštěvník – vnuk popraveného šéfa Osvětimi Rudolfa Hösse.
27.01.2015 20:46 |

podobné články

Zajímá vás, jak se cvičí asistenční pes? Zeptejte se Kláry Pragerové

 
Hostem online rozhovoru na Blesk.cz bude Klára Pragerová (30), vedoucí výcviku psů v organizaci Pestrá společnost. Právě tahle neziskovka už sedm let cvičí asistenční psy pro lidi se zdravotním postižením. Výcvik jednoho pejska vyjde asi na 200 tisíc a Pestrá společnost se snaží sehnat finance, aby jejich klienti nemuseli tak vysokou sumu platit. Jak to všechno funguje, tomu se věnujeme celý únor v rámci projektu Srdce pro vás. Zeptejte se i vy, jak se takový pes cvičí, jak ho lze získat a na další podrobnosti. Vedoucí výcviku bude odpovídat na vaše dotazy v pondělí od 11 hodin.
19.02.2016 15:20 |

podobné články

Nova od září přesune sportovní obsah na dva kanály Nova Sport

 
Televize Nova od září přesune sportovní obsah na dva sportovní kanály. K původní stanici, která se přejmenuje na Nova Sport 1, přibude 5. září Nova Sport 2. Tematická stanice Fanda, která dosud sportovní program také přenášela, má podle Novy sloužit jako „ochutnávka” pro Novu Sport, uvedli zástupci televize na setkání s novináři.
18.08.2015 14:16 |

podobné články

Kaňkovský (KDU-ČSL): Milovníci cigaret zneužívají pojem slova svoboda

 
Názor lékaře a poslance Víta Kaňkovského na tzv. protikuřácký zákon, který míří do druhého čtení...
14.01.2016 14:21 |

podobné články

Kaňkovský (KDU-ČSL): Vítám, že si návrh klade za cíl zatočit s parazity

 
Komentář poslance Víta Kaňkovského k novele insolvenčního zákona, která byla poslanci poslána do druhého čtení.
07.06.2016 05:30 |

podobné články

Za recept v lékárně 10 nebo 30 korun. Sáhne poslanec lidem do peněženek?

 
Za recepty v lékárně se bude možná znovu platit? Aspoň pokud projde návrh poslance KDU-ČSL Víta Kaňkovského. Ten se hájí, že jde o variantu, jak pomoci malým lékárnám. Navíc by prý poplatky platily hlavně pojišťovny, jednotlivců by se týkaly pouze v případech, kdy si pacient hradí léky v plné výši sám.
09.03.2017 15:05 |

podobné články

Senátorka Horská: Chceme zmírnit negativní dopady rozpadů rodin na děti

 
V pátek 12. května proběhne v Senátu Parlamentu České republiky odborný seminář Rozpad rodin – největší překážky v úspěšném řešení krizové situace. Akce probíhá pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horské, europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Víta Kaňkovského.
05.05.2017 09:15 |

podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Rodiče musí vědět, na čem se mají po rozchodu domlouvat

 
Dne 12. května se v Senátu Parlamentu České republiky uskutečnil odborný seminář Rozpad rodin – největší překážky v úspěšném řešení krizové situace, který poukázal na nedostatečnost a nekoncepčnost podpůrných služeb pro děti v rozchodové situaci a chybějící edukaci rodičů, kteří často dostatečně nechápou, co znamená rodičovská zodpovědnost. Akce proběhla pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horské, europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Víta Kaňkovského.
13.05.2017 19:05 |

podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Rodiče musí vědět, na čem se mají po rozchodu domlouvat

 
V Senátu Parlamentu České republiky se uskutečnil odborný seminář Rozpad rodin – největší překážky v úspěšném řešení krizové situace, který poukázal na nedostatečnost a nekoncepčnost podpůrných služeb pro děti v rozchodové situaci a chybějící edukaci rodičů, kteří často dostatečně nechápou, co znamená rodičovská zodpovědnost. Akce proběhla pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horské, europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Víta Kaňkovského.
15.07.2017 17:30 |

podobné články

KDU-ČSL: Díky našemu dlouhodobému úsilí nemocnice a ambulance ušetří

 
Novela zákona o zdravotnických prostředcích z dílny poslance Víta Kaňkovského prošla úspěšně třetím čtením a byla schválena sněmovnou.
14.09.2017 15:10 |

podobné články

Kaňkovský (KDU-ČSL): Už si nevybíráme ideálního kandidáta, ale toho lepšího ze zbylých dvou

 
Prohlášení předsedy KDU-ČSL Vysočina a poslance Víta Kaňkovského k finále prezidentských voleb
23.01.2018 11:35 |

podobné články

Kaňkovský (KDU-ČSL): Lidem po pracovních úrazech svitla naděje

 
Sněmovna dnes schválila v prvním čtení návrh našeho poslance Víta Kaňkovského /podán společně s Patrikem Nacherem/, kterým se mění zákoník práce.
24.01.2018 08:40 |

podobné články

Kaňkovský (KDU-ČSL): Ceny APLAUS 2018? Velmi silné a inspirující příběhy

 
V rámci osvětové kampaně POROZUMĚT AUTISMU udělil v úterý 3. dubna Národní ústav pro autismus (NAUTIS) ocenění APLAUS 2018. Letošní již šestý ročník se opět uskutečnil v prostorách Sněmovny pod záštitou poslance MUDr. Víta Kaňkovského.
05.04.2018 20:10 |

podobné články

Bouře zaplavila domy a silnice na Žďársku

 
Bouře s přívalovým deštěm v noci na čtvrtek zaplavila na Žďársku domy a silnice, hasiči museli v obcích evakuovat deset lidí a také dva letní tábory. Policie na dvou místech uzavřela silnice, které zaplavila voda.
16.07.2009 08:05 |

podobné články

Voda zaplavila na Žďársku domy a silnice

 
Bouře s přívalovým deštěm v noci na čtvrtek zaplavila na Žďársku domy a silnice, hasiči museli v obcích evakuovat deset lidí a také dva letní tábory.
16.07.2009 08:25 |

podobné články

V uranovém dole na Žďársku zahynul horník

 
V uranovém dole Rožná na Žďársku v pátek tragicky zahynul padesátiletý horník. Podle informací těžebního závodu Geam se neštěstí stalo dvě hodiny po půlnoci při ražbě patrového překopu.
18.12.2009 15:35 |

podobné články

Na Žďársku vjelo auto pod vlak

 
Osobní auto v neděli před půl desátou ráno vjelo na přejezdu na Žďársku pod projíždějící vlak. Řidič auta těžkým zraněním podlehl, uvedla pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Jana Martincová. Podle prvních policejních informací devětapadesátiletý řidič zřejmě přehlédl projíždějící vlak
27.06.2010 11:15 |

podobné články

Na Žďársku vjelo auto pod vlak, řidič zemřel

 
Osobní auto v neděli před půl desátou ráno vjelo na přejezdu na Žďársku pod projíždějící vlak.
27.06.2010 14:20 |

podobné články