Článek

Porvaly se jako kobyly: Rádoby dámy se praly na dostizích

 
Oblečené byly jako dámy, jenže zdání klame! Tahaly se za šaty, vlasy a nakonec skončily na zemi, kde se kopaly a mlátily. Tak to dopadlo při ženském dni na dostizích u britské dráhy Rosehill Gardens Racecourse. Bitku pěti žen se podařilo natočit na kameru.
16.03.2016 12:55 |

podobné články

Podobné články

Vražedkyně v bikinách se porvala ve vězení se sexy kriminálnicí: Kvůli minisukni!

 
Ve španělské věznici s maximální ostrahou Costa del Sol to vře. V tělocvičně se tam porvaly podle dozorců dvě nejvíce sexy ženy v celé base. Na jedné straně stála Mária Kukučová (25), slovenská zlatokopka, která zastřelila britského milionáře Andrewa Bushe (†48), na druhé nechvalně proslulá mexická kriminálnice známá jako Guadalupe. Obě se porvaly kvůli minisukni.
27.01.2015 18:31 |

podobné články

Tři ženy se v hospodě porvaly o chlapa. Jedna skončila v nemocnici

 
Tři ženy se porvaly ve čtvrtek odpoledne v hospodě v Měníně na Brněnsku o jednoho muže. Agentuře Mediafax to řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že pětačtyřicetiletá žena v rozvodovém řízení napadla ve výčepu o čtrnáct let mladší servírku, která se stala novou přítelkyní jejího manžela.
08.12.2011 17:05 |

podobné články

VIDEO: Studentky se brutálně porvaly o přestávce. Jedna se usmála a za chvíli skončila nemocnici

 
Dvě studentky prvního ročníku střední školy v Kežmarku se porvaly tak, že jedna z nich musela být okamžitě převezena do nemocnice. Agresorka prý zaútočila na svou sokyni jen kvlůli tomu, že ta se na ní usmála.
07.12.2013 15:40 |

podobné články

V osadě Zabíjanec tekla krev: Stovky Romů se porvaly s policisty!

 
Slovenská osada Zabíjanec na východním Slovensku zažila včera perné chvilky. Zhruba dvě stovky Romů se porvaly se 22 policisty. V bitce nechyběly ani sekery, strážci pořádku museli na svou obranu použít střelné zbraně.
04.08.2015 17:05 |

podobné články

Pár souložil přímo na dostizích! Máme video

 
Mladý pár vzbudil na dostizích neobvyklou pozornost
11.02.2012 09:10 |

podobné články

Vážně zraněný žokej na dostizích ve Slušovicích. Kůň ho kopl do hlavy

 
S vážným zraněním převezla sanitka do nemocnice ve Zlíně šestatřicetiletého jezdce, kterého v sobotu odpoledne při dostizích ve Slušovicích na Zlínsku kopl do hlavy kůň.
05.05.2012 16:00 |

podobné články

Děsivá nehoda na dostizích. Zahynuli při ní dva koně

 
Na závodišti v kanadském Hamiltonu došlo při klusáckých dostizích k tragédii, při které zahynuli dva koně.
28.03.2014 20:50 |

podobné články

Královské poprvé: Kate na dostizích a William na obálce gay magazínu

 
Vévodkyně Kate (34) i její manžel William (33) si odbyli netradiční premiéry. Kate se letos poprvé od svatby s princem objevila na dostizích v Ascotu a William se stal prvním členem královské rodiny, který se nechal vyfotografovat na titulku časopisu pro sexuální menšiny.
16.06.2016 11:15 |

podobné články

Vratislav Mynář pro PL: Studenti jsou manipulovatelní. Kdyby byla akce jako Albertov v USA, je to uzavřeno tři dny předem. A rektor Zima, Dienstbier, rádoby elity a hloupé hlavy...

 
ROZHOVOR Kritici nechtějí uznat, že prezident dělá věci dobře, nehodí se jim to do jejich scénářů a hloupých hlav. ParlamentnímListům.cz to řekl v obsáhlém rozhovoru kancléř prezidenta Vratislav Mynář. Studenti podle něho chystali na Albertově 17. listopadu provokaci, jinak by přišli položit kytky třeba ráno nebo odpoledne. „Rádoby elita si myslí, že má patent na rozum, sežrala všechnu moudrost a říká, co mají ostatní dělat,“ komentuje Mynář Zemanovy kritiky, kteří nezřídka kdy hovoří o příznivcích prezidenta jako o vesnických hlupácích a nevzdělancích.
26.11.2015 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (923 článků)

Vzduchem létaly pěsti a ukazovaly se kalhotky: Modelky se porvaly jako zápasnice

 
Začalo to hozenou kabelkou, skončilo to lítými útoky pěstmi, válením se po zemi a ukazováním kalhotek. Na internetu se objevilo video, na kterém se do sebe pustily sexy modelky. A jako dámy se rozhodně nechovaly.
31.03.2016 10:15 |

podobné články

Video: Hádejte, která rádoby rebelská zpěvačka předvedla lesbickou líbačku na koncertě

 
To by nebyla "Miley Cyrus":http://www.extra.cz/tema/miley-cyrus (21), aby nás alespoň jednou denně neoblažila jednou ze svých rádoby obscénních sexuálních rebelií. Když si zrovna nezařezává spoďáry tak, aby její camel toe byla vidět až na Kamčatce, nebo netwerkuje před rozkrokem čtyřicetiletého chlapa, tak se musí alespoň líbat s tanečnicí na koncertě.
01.01.2014 12:15 |

podobné články

Jsou to tanečky mrtvé kobyly, říká o vládě Kováčik

 
Předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik popisuje současnou pravicovou koalici jako mrtvou kobylu. Podle jeho názoru by bylo nejlepší dojít co nejrychleji k předčasným volbám, v tom se shoduje s předsedou Věcí veřejných Vítem Bártou. Místopředseda ODS Jiří Pospíšil to vidí jinak. Je pro pokračování této vlády a vyčítá TOP 09, že poněkud komplikuje situaci. I on však odmítá ustavení úřednické vlády pod taktovkou prezidenta Zemana. To je to jediné, na čem se shoduje s opozicí.
20.06.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1832 článků) , Jiří Pospíšil (1832 článků) , Pavel Kováčik (238 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Jiří Bárta (246 článků) , Jiří Bárta (246 článků)

Kobyly, kramáři, kominíci: Masopustní rej masek na Hlinecku začal

 
Na několika místech na Hlinecku v sobotu začaly masopustní průvody masek, které jsou jako tradice od roku 2010 zapsány na seznam světového nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Na největší masopustní akci ve skanzenu Veselý Kopec v sobotu dorazilo kolem 3 000 návštěvníků. Další průvody se konaly v Hamrech a v Jeníkově u Hlinska, kde průvod maškar obnovili po 20 letech.
30.01.2016 16:20 |

podobné články

KOBYLA spadla do TŘI METRY hluboké JÍMKY! Hasiči ji VYTÁHLI!

 
Hasiči vyjeli ve čtvrtek ráno k zásahu do Merklína na jižním Plzeňsku, kde je nahlášen pád kobyly do jímky. Agenturu Mediafax o záchranné akci informoval operační důstojník hasičů.
08.09.2011 09:50 |

podobné články

Kůň NEPŘEŽIL srážku s VLAKEM! Umřít DOŠEL do své OHRADY!

 
Majitel jezdecké kobyly objevil v ohradě u obce Lanžhot na Břeclavsku mrtvého, silně potrhaného koně. Jak ve středu Mediafaxu řekla mluvčí břeclavských policistů Kamila Haraštová, původní podezření na napadení kočkovitou šelmou policisté vyloučili.
21.09.2011 15:00 |

podobné články

Jak na lásku? Známí psychologové radí podle osobních zkušeností

 
Na lásku mají školu. Vědí, podle čeho vybrat toho pravého, jak správně milovat a nedělat chyby a jsou ochotni vám kdykoli poradit. Ale nejsou to tak trochu kovářovic kobyly? Přečtěte si, co vám radí Petr Šmolka, Laura Janáčková a Marta Boučková, ale i to, jestli se svými vlastními radami řídí.
22.11.2011 06:15 |

podobné články

Starokladrubáky nabízí hřebčín na internetu, hříbě lze koupit za 20 tisíc

 
Na nádvoří Národního hřebčína Kladruby nad Labem se o víkendu potenciálním kupcům předvedli starokladrubští hřebci i kobyly určené k prodeji. Na rozdíl od minulých let byly již ukončeny pořádané dražby, protože se nevyplatily.
11.03.2013 03:50 |

podobné články

Už sebou smrtelně škubou. Čtěte, co prý ještě čeká Nečasovu vládu

 
Bude si chtít nepopulární vláda Petra Nečase v posledním roce před volbami napravit reputaci? Významní a zasvěcení bývalí členové ODS naznačují, co nás čeká. Podle exministra financí Vlastimila Tlustého se rozpadem koalice v Praze začala rozpadat i vládní koalice. „Očekával bych nějaké škuby umírající kobyly,“ nevylučuje však, že se vláda ještě pokusí o nějaké kroky na vylepšení své image.
24.05.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (218 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Exministr Tlustý vtipně shrnul situaci Nečase. O Kalouskovi řekl...

 
Bývalý ekonomický expert ODS Vlastimil Tlustý se domnívá, že to nejlepší, co může současná vláda udělat, je rychle odejít. Nic jiného než více či méně dramatický pomalý konec ji prý totiž jinak nečeká. Ale očekává nějaké "škuby umírající kobyly", jedním z nich je podle bývalého zákonodárce i pád primátora Prahy Bohuslava Svobody (ODS).
24.05.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (218 článků)