Článek

Portugalská nástupkyně Adriany Limy provokovala na pláži: Na její obnažené tělo zírali i tučňáci

 
Portugalská topmodelka Sara Sampaio (23) se na sociální síti pochlubila roztomilou momentkou. Atraktivní modelka, která je považována za nástupkyní brazilské perly Adriany Limy u andělské značky Victoria´s Secret, se na pláži nechala zvěčnit s tučňáky.
11.04.2015 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Sara Sampaio (8 článků) , Sara Lima (2 články)
Podobné články

Portugalská dvojnice Adriany Limy rozvášnila turisty na pláži: V úchvatných sexy bikinách předvedla postavičku jako lusk

 
Je až neuvěřitelné, jak se portugalská modelka Sara Sampaio (23) podobá své mnohem slavnější brazilské kolegyni Adrianě Limě  (33) . Ne náhodou je atraktivní rodačka z Porta považována za Adrianinu nástupkyni. Stejně jako ona patří k andílkům značky spodního prádélka Victoria's Secret, což je meta, ke které se řada modelek často ani nepřiblíží.
09.05.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Sara Sampaio (8 článků) , Sara Lima (2 články)

Mladinká Portugalka Sara Sampaio se odvázala: V kampani okouzluje téměř v rouše Evině

 
Jednadvacetiletá Sara Sampaio z Portugalska na sebe začíná v modelingu stále více upozorňovat. Není divu, že je považována za nástupkyni Adriany Limy  (31) . Kromě spolupráce s Victoria’s Secret získala také kšeft v podobě nafocení kampaně Calzedonia, další značky spodního prádla. Nejen její tvář, ale především tělo nyní zdobí na plakátech a billboardech téměř celou Evropu.
23.10.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

Nástupkyně Gisele Bündchen? Tahle exotická maminka sedmiletého syna se v plavkách pyšní postavou snů a šlape na paty topmodelkám

 
Brazílie patří k největším světovým líhním topmodelek. Pětadvacetiletá Lais Ribeiro patří k prvotřídním brazilským kráskám. V budoucnu by se mohla stát nástupkyní svých slavnějších krajanek Gisele Bündchen, Alessandry Ambrosio či Adriany Limy.
15.12.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Gisele Bündchen (287 článků) , Alessandra Ambrosio (138 článků) , Lais Ribeiro (4 články)

V přírodě jsou tučnáci snadnou kořistí. V NHL? Ani náhodou!

 
V potravním řetězci jsou tučnáci hodně nízko. Kosatky, žraloci i medvědi si na nich s gustem pochutnají k snídani. Kdyby zoologickou zahradu přepadli šílení aktivisté a pootvírali by všechny klece, neměli by tučnáci sebemenší šanci ani proti kojotům, panterům či jiným predátorům. V NHL ale všechno chodí jinak. Tam se všichni Tučnáků bojí.
21.03.2012 14:50 |

podobné články

Na prosluněnou brazilskou pláž zabloudili tučňáci

 
Na slunnou pláž Ipanema v brazilském Rio de Janeiru v úterý připlavali nečekaní návštěvníci - tučňáci. Jakoby nic se pohybovali mezi plavci a Brazilci si je ze břehu nadšeně fotili. A jak se tam tito nelétaví ptáci dostali? Nepatřili k filmu, ani nešlo o uprchlíky ze zoologické zahrady. Tučňáci do Rio de Janeira zabloudili z chladných vod u Patagonie.
10.07.2012 09:20 |

podobné články

Vědci šokují: Po světě chodili tučňáci velcí jako lidé

 
Ačkoli tučňáci patří mezi zvířata vyvolávající v lidech něžné city, a to nejen díky pohádkovému Pinguovi, ve skutečnosti ještě před čtyřiceti miliony let by se před nimi lidé ale museli mít na pozoru. Po planetě Zemi totiž v té době chodili tučňáčí obři mající na výšku až dva metry.
06.08.2014 12:20 |

podobné články

Tělo sexsymbolu leželo na pláži: Hvězda Caliguly měla zlomený krk

 
Záhadná smrt sexsymbolu! Anneka Vasta (†58) zazářila v kontroverzním filmu Caligula, který přetékal ostrou erotikou. Nahota provázela také její poslední chvíle. Její zcela obnažené, mrtvé tělo našli v lednu na pláži v americkém San Diegu. Herečka měla zlomený krk a poraněná záda. Podle pitvy se utopila. Policie se nyní snaží zjistit, zda spáchala sebevraždu, či zda nejde o zločin...
25.10.2011 11:50 |

podobné články

Je libo jednu selfie? Tučňáci na Falklandách se drali k foťáku jako slávychtivé hvězdičky

 
Tučňáci oslí si ve své domovině na Falklandách moc zábavy neužijí. A jelikož jsou od přírody zvídaví, neujde jejich pozornosti nic, co se v jejich teritoriu mihne. Když spatřili v písku na pláži podezřelý předmět, nebojácně si to k němu namířili.
25.03.2014 09:05 |

podobné články

Miranda Kerr končí jako andílek Victoria's Secret. Je prý problémová a odměřená k ostatním modelkám

 
Jedna z hlavních hvězd značky Victoria's Secret Miranda Kerr  (29) prý nečekaně končí na pozici jejich andílka. Její miliónový kontrakt (v dolarech) v délce trvání tří let nebyl prodloužen a modelka se nadále má objevovat pouze jako řadová tvář této známé značky spodního prádla a plavek. Důvodem je prý to, že její tvář neprodává tolik jako jejích kolegyň Adriany Limy, Candice Swanepoel nebo Alessandry Ambrosio. Podle zasvěcených zdrojů je ale skutečnost někde jinde...
14.04.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Alessandra Ambrosio (138 článků) , Miranda Kerr (335 článků) , Candice Swanepoel (107 článků)

Seznamte se: Tahle krásná Portugalka s plnými rty a svůdným tělem je dvojnicí modelky Adriany Limy

 
Modelka Sara Sampaio (21) sice u nás moc známá není, ale ve světě se její jméno skloňuje poměrně často. Podívejte se na fotografie této mladé Portugalky, která je často srovnávána s modelkou Adrianou Limou, a posuďte sami, zda by nebyla škoda, kdybychom o ní nenapsali ani řádek.
25.08.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

To popírá snad všechny možné zákonitosti. Slovenská dvojnice Adriany Limy je už rok bez chlapa

 
Zní to neuvěřitelně, ale jedna z nejkrásnějších Slovenek Karolína Chomisteková je od rozchodu s fotbalistou Patrikem Černotou už rok nezadaná. Jak je to vůbec možné? „Kdybych to věděla, tak bych asi nebyla v takové situaci," rozesmála se svým kouzelným způsobem Miss Slovensko 2013, když jsme ji zpovídali.
03.07.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

Lépe si ji hlídejte, Slováci: Kopie topmodelky Adriany Limy má zaječí úmysly. Chce utéct do Čech

 
Nejen díky podobnosti s brazilskou modelkou Adrianou Limou  (33) se stala jednou z nejvýraznějších slovenských královen krásy posledního desetiletí. Karolínu Chomistekovou obdivují nejen u našich východních sousedů, ale začínají si jí všímat také v Čechách. Miss Slovensko 2013 nafotila editorial magazínu One, stala se s Anetou Vignerovou  (26) tváří kolekce návrháře Kováčika a stále častěji chodí české přehlídky.
24.08.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Aneta Vignerová (509 článků)

Utajené sestry? Všimli jste si někdy, jak jsou si slavné topmodelky z Brazílie podobné?

 
Nad neuvěřitelnou podobou Adriany Limy  (33) a Iriny Shayk  (29) se dosud asi nikdo nepozastavil, ale stačilo se během společenské akce v Cannes v podobných šatech a se stejnou rtěnkou sytě červené barvy postavit vedle sebe... Kdyby je neznal celý svět, klidně by se mohly vydávat za sestry, co říkáte?
24.05.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Irina Shayk (146 článků)

Homosexuální tučňáci vyseděli v německé zoo odložené vejce

 
Dvojice samečků tučňáka Humboldtova ze zoologické zahrady v německém Bremerhavenu se rozhodla opatřit si rodinku. Homosexuální párek se před časem ujal vajíčka, které jiní tučňáci odvrhli. Zahříval ho a nyní místo biologických rodičů vylíhnuté mládě vychovává.
04.06.2009 10:30 |

podobné články

VIDEO: Tučňáci předvádí fotbalistům, jak zaválet na mistrovství

 
Fotbalisté Jižní Koreje mají podporu i ve zvířecí říši. V akváriu kousek od Soulu vznikla tučňáčí jedenáctka, která v roztomilých dresech předvádí své fotbalové dovednosti.
03.06.2010 16:45 |

podobné články

VIDEO: Tučnáci rozjeli Vánoce v Koreji!

 
V jihokorejském zábavním parku začali Vánoce a tučňáci se navlékli do santaklausovských kostýmů.
16.11.2010 22:45 |

podobné články

Premiéra - Pan Popper a jeho tučňáci

 
Tento týden se v kinech představí pouze jedna premiéra, rodinná komedie s Jimem Careym Pan Popper a jeho tučňáci.
23.06.2011 07:20 |

podobné články

Nová DVD - Pan Popper a jeho tučňáci, Captain America, Byt

 
Společně s Jimem Carreym se můžete potěšit partičkou roztomilých tučňáků ve filmu Pan Popper a jeho tučňáci, na akční výpravu do dob 2. světové války se zase můžete vydat s Chrisem Evansem ve filmu Captain America: První Avenger. V kolekci Největší filmové klenoty vychází nestárnoucí komedie Billyho Wildera Byt s Jackem Lemmonem a kolekce historických filmů nabízí tři v jednom balení: Jih proti Severu, Doktor Živago a Jméno růže.
22.11.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Lemmon (1 článek) , Chris Evans (84 článků) , Billy Wilder (5 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků)

Internetové stránky ministerstva obrany "napadli" tučňáci

 
Když si v úterý ráno někteří zaměstnanci ministerstva obrany otevřeli webové stránky svých úřadů, nestačili se divit. Namísto známého obrazu na ně vykoukli tučňáci. Ty tam v noci z pondělí 28. na úterý 29. ledna umístili neznámí hackeři.
30.01.2013 14:45 |

podobné články