Portugalci se zastávají Ronalda, hlavní je prý tým

Portugalští fotbalisté odmítají kritiku, která se na mistrovství Evropy valí na jejich kapitána Cristiana Ronalda. Hvězda Realu Madrid se na turnaji zatím trápí, podle jeho spoluhráčů však Ronaldův čas teprve přijde. Hlavní je prý tým a je jedno, kdo dává góly.
14.06.2012 13:45 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Gomez zařídil Německu výhru, Portugalci trefovali jen břevna

To už mohli vést Portugalci, ale Pepe v závěru první půle trefil jen břevno, od něhož se míč odrazil na brankovou čáru a zpět do hřiště. Horní tyč branky trefil v závěru i Nani. Pro Německo jde teprve o pátou výhru ze 13 utkání na ME od triumfu v roce 1996. Portugalci letos ještě nevyhráli [...]
09.06.2012 23:35 |

Češi po gólu Ronalda prohráli s Portugalci 0:1 a na ME skončili

Čeští fotbalisté se s mistrovstvím Evropy loučí ve čtvrtfinále po porážce 0:1 s Portugalskem. Favoritovi zápasu zajistil postup mezi nejlepší čtyři mužstva turnaje gólem v 79. minutě hvězdný útočník Cristiano Ronaldo. Odmítl tak opakování scénáře z roku 1996, kdy Češi přes Portugalce na Euru v Anglii prošli dál. Týmu kouče Michala Bílka se dnes rozplynul sen o medaili, Portugalci si ve středu zahrají semifinále v Doněcku se Španělskem, nebo Francií.
21.06.2012 23:50 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (466 článků) , Michal Bílek (365 článků)

Šach mat domácí Francii! Euro ovládli Portugalci, a to i bez zraněného Ronalda

Portugalci jsou poprvé v historii mistry Evropy. Ve finále šampionátu porazili v St. Denis domácí Francii 1:0 po prodloužení gólem střídajícího Édera ze 109. minuty. Výběr galského kohouta měl přitom většinu času víc ze hry, ale doplatil na špatnou koncovku.
11.07.2016 00:50 |

Portugalci zapomněli Ronalda na letišti v Ukrajině!

Při odletu z ukrajinského Doněcka po prohraném semifinále mistrovství Evropy se Španělskem zapomněla portugalská fotbalová reprezentace na letišti svou největší hvězdu - kapitána Cristiana Ronalda. Hvězdný kanonýr si před odletem odskočil pro něco k zakousnutí a po návratu do odletové haly zjistil, že letadlo je pryč.
29.06.2012 15:20 |

Do republikánských primárek rázně promluvil nejstarší syn Ronalda Reagana. Takhle to prý už dál nejde

Nejstarší syn bývalého amerického prezidenta Ronalda Reagana Michael kritizuje republikány za nejednotnost a ideovou roztříštěnost, která oslabuje každého jejich kandidáta na prezidenta. Pokud prý chtějí republikáni uspět, musí vybrat kandidáta, který má největší šanci na vítězství. Jako tomu bylo v roce 1980 v případě jeho otce Ronalda Reagana.
27.03.2015 17:31 |

Osobnosti: Ronald Reagan (93 článků) , Michael Michael (1103 článků)

Portugalci věří, že se jim podaří favorizované Španěly zaskočit

Osmičku čtvrtfinalistů fotbalového mistrovství světa dnes doplní vítězové zápasů Paraguay - Japonsko a Španělsko - Portugalsko. Tým kolem portugalské hvězdy Cristiana Ronalda věří, že v derby celků z Pyrenejského poloostrova dokáže mistry Evropy zaskočit a postoupit do čtvrtfinále. A to i přesto, že vzájemná bilance výrazně favorizuje Španěly.
29.06.2010 10:30 |

Euro pokračuje „skupinou smrti“, Němci se chystají na Ronalda

Na mistrovství Evropy ve fotbale dojde na první zápasy ve "skupině smrti", jak je označována skupina B s Německem, Nizozemskem, Portugalskem a Dánskem. Úřadující vicemistři světa Nizozemci na úvod vyzvou mistry Evropy z roku 1992 Dány. Němci, bronzový tým z posledního MS, se poměří s Portugalci, v jejichž středu je jeden ze dvou nejlepších hráčů světa Cristiano Ronaldo. A právě na jeho uhlídání se Němci soustředí.
08.06.2012 13:25 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (466 článků)

Česko předběhli v žebříčku blahobytu Portugalci

Ještě během roku 2009 patřila České republice 17. příčka v přepočtu hrubého domácího produktu na obyvatele v rámci Evropské unie tvořené sedmadvaceti členy. Nyní však jsme klesli až na 19. příčku. Vyplývá to ze zveřejněných odhadů Eurostatu za rok 2010. Předběhli nás Portugalci a Malťané.
21.06.2011 16:10 |

Češi zaplatili za stejné pandury čtyřikrát víc než Portugalci

Česká armáda nakoupila obrněné transportéry Pandur čtyřikrát dráž než Portugalci, aniž by se výrazně lišily výbavou. Píše to deník Mladá fronta Dnes (MfD), který získal utajovanou smlouvu mezi portugalskou vládou a rakouskou zbrojovkou Steyr. Z té plyne, že portugalské pandury jsou stejně, či dokonce lépe vybaveny než ty české.
09.07.2011 10:40 |

Cesta chilli kolem světa: Jak ho Portugalci dovezli zpět do Ameriky

To, že díky výpravám Kryštofa Kolumba přišly do Evropy brambory a kukuřice, ví každý školák. Už méně se ale ví, že díky jeho druhé cestě se po celém světě během necelého půlstoletí rozšířila obliba pálivých chilli papriček. A to přesto, že je při svých cestách po koloniích nerozšířili Španělé, ale Portugalci.
15.01.2016 16:35 |

Polský střelec selhal při penaltě. V semifinále jsou Portugalci, i když ještě na ME nevyhráli

Prvními semifinalisty ME ve Francii jsou Portugalci a zahrají si jej na 4. z posledních 5 evropských šampionátů. A to přesto, že na turnaji ještě v základní hrací době ani jednou nevyhráli. Ve čtvrtfinále v Marseille udolali Polsko až na penalty, když v rozstřelu jako jediný selhal Jakub Blaszczykowski. Po 90 minutách i prodloužení skončil zápas nerozhodně 1:1. Portugalce čeká vítěz zápasu mezi Walesem a Belgií. Poláci po osmifinálové výhře na penalty nad Švýcarskem tentokrát střelbu pokutových kopů nezvládli a na premiérové semifinále Eura nedosáhli.
01.07.2016 09:00 |

Španělé se obávají únavy, Portugalci mají 48 hodin odpočinku navíc

Fotbalisté Španělska se před středečním semifinále evropského šampionátu proti Portugalsku možná více než hvězdného kanonýra Cristiana Ronalda obávají vlastní únavy. Před pyrenejským derby budou mít o dva dny kratší odpočinek než jejich soupeř a to prý může sehrát zásadní roli, pokud by zápas došel do prodloužení.
24.06.2012 20:51 |

Je to zrůda, tvrdí o Sheenovi bývalá partnerka. Herce se zastávají lékaři i Magic Johnson

Herce se zastávají lékaři i odborníci na HIV s tím, že nikoho nakazit nemohl.
18.11.2015 16:55 |

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Češi budou na ME hrát s Portugalskem, Německo s Řeckem

Soupeřem českých fotbalistů ve čtvrtečním čtvrtfinále mistrovství Evropy budou Portugalci, kteří na závěr skupiny B otočili zápas s Nizozemskem a díky dvěma gólům Cristiana Ronalda zvítězili 2:1. Vicemistři světa sice v Charkově vedli díky Rafaelu van der Vaartovi, ale nakonec prohráli i třetí zápas na turnaji. Svěřenci trenéra Paula Benta postupují z druhého místa za stoprocentně úspěšným Německem.
17.06.2012 23:55 |

Česko se popere o medaile s Portugalskem. Němci vyzvou Řeky

Soupeřem českých fotbalistů ve čtvrtečním čtvrtfinále mistrovství Evropy ve Varšavě budou Portugalci, kteří na závěr skupiny B otočili zápas s Nizozemskem a díky dvěma gólům Cristiana Ronalda zvítězili 2:1. Skupinu vyhrálo Německo, které zvítězilo rovněž 2:1 nad Dánskem a ve čtvrtfinále narazí v pátek v Gdaňsku na Řecko.
17.06.2012 23:45 |

Češi po gólu Ronalda prohráli s Portugalci 0:1 a na EURU končí

Čeští fotbaloví reprezentanti se rozloučili s účinkováním na evropském šampionátu ve čtvrtfinále po prohře 0:1 s Portugalskem. Ve Varšavě dnes drželi s favoritem až do 79. minuty bezbrankový stav, pak rozhodl hlavičkou nejlepší hráč zápasu Cristiano Ronaldo. Třetím gólem na turnaji se dotáhl do čela tabulky kanonýrů.
21.06.2012 22:55 |