Článek

Porodila v letadle nad Pacifikem. Netušila, že je těhotná!

 
Ada Guanová z kanadského Calgary vyrazila 10. května tohoto roku na dovolenou do Japonska. S přítelem Michaelem Branchem nastoupili do letadla a těšili se, že brzy překonají Tichý oceán a přistanou v jediném císařství světa. Ani jeden z partnerů netušil, že už za pár hodin budou rodiči. Ada o tom, že je těhotná, netušila kvůli obezitě. Dítě se začalo drát na svět přímo nad Pacifikem.
14.05.2015 21:05 |

podobné články

Podobné články

Poslední záběry čínské vesmírné stanice: Nakonec shořela nad Pacifikem

 
Trosky první čínské vesmírné stanice Tchien-kung 1 dnes kolem 2:15 SELČ nad jižním Pacifikem vnikly do atmosféry Země a z velké části při návratu shořely. Informovaly o tom agentura Nová Čína a čínský kosmický úřad.
01.04.2018 13:30 |

podobné články

Tsunami se prohnala Pacifikem, peklo nepřišlo

 
AKTUALIZOVÁNO: Vlna tsunami, kterou vyvolalo zemětřesení v Chile, se rychlostí proudového letadla prohnala Pacifikem. Bálo se jí 53 států, apokalypsa naštěstí ale nepřišla.
27.02.2010 09:05 |

podobné články

Žena porodila třetí dítě, aniž by tušila, že je vůbec těhotná

 
Porodníci z celého světa se přou nad jednoduchou otázkou - je možné, aby byla žena těhotná, a netušila to do samotného porodu? Žena z amerického městečka Geneva-on-the-Lake v Ohiu tvrdí, že až do chvíle, kdy porod začal, netušila, že by měla přivést svým dvěma dětem na svět dalšího sourozence. Pak už mělo jít vše neuvěřitelně rychle.
08.08.2012 10:50 |

podobné články

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Britská vojačka v Afghánistánu porodila: Netušila, že čeká dítě

 
Denně nasazují v Afghánistánu životy a často vidí jen smrt a bezpráví. Teď ale britská vojačka přinesla na tamní základnu trochu radosti. Netušila, že je těhotná a porodila zdravého chlapečka.
20.09.2012 13:20 |

podobné články

Netušila, že je TĚHOTNÁ. Porodila doma ve SPRŠE

 
Jodie netušila, že je těhotná, ačkoli je zdravotní sestřičkou a matkou pětileté dcery Evie.
25.11.2010 15:35 |

podobné články

Had v letadle vyděsil cestující nad Mexikem. Zeleného dlouhána měli nad hlavou

 
Infarktovou situaci zažili v neděli cestující v letadle ze severomexického města Torreón do mexické metropole. Během letu se totiž na palubě objevil had, který vylezl z prostoru pro příruční zavazadla nad hlavami pasažérů. Naštěstí byl jen jeden, ale někomu mohl připomenout děsivé scény z hollywoodského filmu Hadi v letadle.
08.11.2016 08:15 |

podobné články

Mladá matka vůbec netušila, že je těhotná. Dceru porodila na podlaze v koupelně a její partner u toho klidně spal!

 
Tahle dvaadvacetiletá matka Nadia Watson nejenže nevěděla, že je těhotná, a porodila v koupelně na podlaze, když se šla v noci opláchnout, ale její partner a otec dítěte porod zaspal a vůbec mu nedošlo, že někdo právě porodil dítě!
10.10.2013 09:40 |

podobné články

To je ona! Jeptiška, která netušila, že je těhotná a porodila. Kdo je otcem?

 
Zahraniční média získala fotografii jeptišky Roxany Rodriguezové, která porodila, aniž by věděla, že je těhotná. Už se také ví, kdo je otcem dítěte.
20.01.2014 14:50 |

podobné články

Jana 9 měsíců netušila, že je těhotná.. pak porodila za 20 minut!

 
Příběh k neuvěření. Jana Kratochvílová (36) z Olomouce přišla do nemocnice s tím, že má problémy s močením. Během 20 minut však porodila zdravého chlapečka. O tom, že je těhotná, prý neměla ani tušení.
29.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kratochvílová (96 článků)

Netušila, že je těhotná. Pak porodila více než šestikilové dítě

 
Až do 35. týdne těhotenství netušila Američanka Maxxandra Fordová z Tampy, že čeká dítě. Na svět přivedla 6,4 kilogramu vážícího cvalíka, který se tak stal suverénním rekordmanem místní porodnice. Navíc nerodila císařským řezem, ale přirozenou cestou, uvedla agentura Reuters.
09.02.2015 17:46 |

podobné články

Žena jela do nemocnice s bolestí břicha. Netušila, že je těhotná a rodí

 
Jednadvacetiletá Jade Wigley z Británie až do porodu netušila, že je těhotná. Nosila oblečení velikosti S a dokonce ani lékaři její těhotenství neodhalili. Ještě den před porodem se účastnila večírku, na němž alkohol tekl proudem.
06.08.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Javier Bardem (119 článků)

VIDEO: Belgičan překvapil přítelkyni nečekanou svatbou v letadle

 
Marieke van De Walová z Brugg si myslela, že letí se sestrou na dovolenou na Rhodos. Netušila, co ji v letadle čeká. Její přítel ji devět tisíc metrů nad zemí požádal o ruku a hned si ji na palubě letadla vzal.
28.08.2014 12:55 |

podobné články

Žena netušila, že je těhotná. Porodila v letadle

 
Ada Guanová z kanadského Calgary vyrazila v neděli na dovolenou do Japonska. S přítelem Wesleyem Branchem nastoupili do letadla a těšili se na volný čas v zemi vycházejícího slunce. Ani jeden z partnerů netušil, že už za pár hodin budou rodiči.
14.05.2015 06:13 |

podobné články

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (188 článků)

Žena porodila v letadle, dítě vyhodila do odpadků

 
Filipínské úřady se snaží najít ženu, která porodila v letadle letícím z Bahrajnu do Manily a novorozeně odložila do odpadků. Živého chlapečka zabaleného v papírových ubrouscích našli zaměstnanci ochranky v pytli s odpadky v neděli.
13.09.2010 08:40 |

podobné články

ŠTĚSTÍ V NEŠTĚSTÍ: Vracela se z pohřbu a porodila v letadle!

 
V letadle španělské společnosti Iberia směřujícím z Malabo (Rovníková Guinea) do Madridu porodila v pátek ráno jedna z cestujících holčičku. Maminka žije v Madridu a v Malabo byla na pohřbu.
05.06.2011 11:10 |

podobné články

Žena porodila v letadle nad Atlantikem, jako dezinfekce byla vodka

 
Naneštěstí pro nastávající matky, děti se mnohdy rodí v ten nejnevhodnější okamžik. Prvorodička Katherine Oyedohová byla jen ve 37. týdnu těhotenství, když se její potomek začal drát na svět. V tu chvíli však seděla v letadle asi deset kilometrů nad zemí někde mezi Atlantou a Senegalem.
05.04.2012 12:05 |

podobné články