Článek

Porazila anorexii a odrazila se ode dna: Její proměna vás bude šokovat! Foto uvnitř článku

 
Byla na pokraji svých sil, bylo jí fyzicky i psychicky zle, málem zemřela. Sebrala ale všechnu sílu a postavila se znovu na nohy. Neuvěříte, jak se jí to povedlo a jak vypadá dnes!
23.12.2015 10:41 |

podobné články

Podobné články

Bankéřka: Česká ekonomika se odráží ode dna, recese končí

 
Nejdelší recese v české ekonomice za poslední dvě desetiletí by měla končit, ekonomika se už zřejmě odrazila ode dna. V rozhovoru s agenturou Reuters to dnes řekla členka bankovní rady České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová. Česká ekonomika zažívá pokles už od poloviny roku 2011. 
23.04.2013 15:15 |

podobné články

Anorektička vážila 32 kilo a za pár hodin měla zemřít. Přesto přežila a nyní je z ní fitnesska!

 
Emma Hynard (20) toužila po dokonalé postavě tak moc, že propadla anorexii. Došlo to tak daleko, že nejedla vůbec a její váha klesla na 32 kilogramů. Zbývalo jí několik hodin života a byla velmi blízko smrti. Pak se ale odrazila ode dna a je z ní fitnesska. Jak to dokázala?
10.04.2017 16:05 |

podobné články

Bučková úspěšně bojuje s anorexií, své tělo předvedla v plavkách

 
Česká Miss a modelka Eliška Bučková věří, že svůj boj s mentální anorexií vyhrála. Stravuje se prý zdravě a pravidelně a sama si uvědomuje, jak hrozně vypadala v době, kdy hladověla. V plavkách předvedla, že by jí stále pár kilo navíc neškodilo, je ale přesvědčená, že má to nejhorší za sebou. Další články k tématu: Zamilovaná Bučková září štěstím, díky příteli poráží anorexii Bučková o anorexii: Potřebovala jsem zhubnout hned Zpověď příliš hubené miss Bučkové: Modelky jedí vatu sypanou kořením Eliška Bučková dráždí v army stylu, jistí si posun v kariéře Nejodvážnější fotky Elišky Bučkové. Noid je schválil, rodiče už ne
02.09.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (302 článků) , Eliška Bučková (996 článků)

Anorexie je za mnou, říká Eliška Bučková vystavující pevné křivky

 
Česká Miss Eliška Bučková považuje problémy s anorexií za definitivně vyřešené. Křivky formuje v posilovně po boku mistra v kulturistice Marka Vomáčky, s nímž nyní zapózovala. Další články k tématu: Bučková úspěšně bojuje s anorexií, své tělo předvedla v plavkách Zamilovaná Bučková září štěstím, díky příteli poráží anorexii Zpověď příliš hubené miss Bučkové: Modelky jedí vatu sypanou kořením Bučková o anorexii: Potřebovala jsem zhubnout hned
11.10.2013 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Eliška Bučková vychrtlá na kost na molu! Myslíte si, že porazila anorexii?

 
Česká Miss Eliška Bučková (23) před několika týdny přiznala, že trpí mentální anorexií. Ale slíbila, že udělá vše proto, aby ji porazila. Velkou oporou je Elišce její nový přítel Jakub Malina.
10.06.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Chudá důchodkyně Eva Růžičková: Bylo by lépe, kdybych nežila! Každý měsíc mi chybí 1922 Kč!

 
S modlitbou, aby se už konečně odrazila ode dna největší bídy, vstává i usíná pražská důchodkyně Eva Růžičková (65). Marně! Každý měsíc musí ze čtyřtisícové penze zaplatit nájem, a pokud možno nakoupit tak, aby nemusela žít jen o chlebu a máslu. Taková byla mimochodem i její štědrovečerní večeře.
23.02.2012 12:20 |

podobné články

Deprese a alkohol: Hvězdičce ze seriálu My všichni školou povinní pomohla léčebna

 
Třináct let je Monika Kvasničková (44) čistá, ačkoli to s ní ještě na konci devadesátých let vypadalo opravdu špatně. Alkohol, deprese a trauma z dětství se ale nevratně odrazily v její tváři. Nepřestává ale věřit, že ode dna se na počátku tohoto tisíciletí odrazila.
19.04.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Kvasničková (21 článků)

Monika Kvasničková z My všichni školou povinní: Zničily ji deprese a alkohol! S Krampolem byli milenci!

 
Třináct let je Monika Kvasničková (44) čistá. Alkohol, deprese a trauma z dětství se ale nevratně odrazily v její tváři. Ona ale nepřestává věřit, že ode dna se na počátku tohoto tisíciletí odrazila.
19.04.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Kvasničková (21 článků)

Monika Kvasničková z My všichni školou povinní: Zničily ji deprese a alkohol! S Krampolem byli milenci!

 
Třináct let je Monika Kvasničková (44) čistá. Alkohol, deprese a trauma z dětství se ale nevratně odrazily v její tváři. Ona ale nepřestává věřit, že ode dna se na počátku tohoto tisíciletí odrazila.
21.04.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Kvasničková (21 článků)

Na lodi Tajemství se hrála inscenace Ode dna

 
Po dva dny (20. a 21. 8.) se na lodi Tajemství hrála inscenace Ode dna, na níž s Divadlem bratří Formanů spolupracovala čtveřice herců sdružená pod hlavičkou Divadla DNO.
26.08.2010 09:25 |

podobné články

Smutná Petra Janů: Po smrti manžela se nemuže odrazit ode dna

 
Petra Janů (59) trpí. Nemůže se stále dostat ze smrti manžela Michala Zelenky (†63), který podlehl rakovině. „Potřebuju se odrazit ode dna a začít znovu,“ řekla trpce Blesku Janů.
10.09.2012 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (399 článků)

Ekonomka: Lépe bude, až naprší a uschne

 
Česká ekonomika se údajně odrazila ode dna. Alespoň tak usuzují někteří ekonomové, jelikož začala mezikvartálně růst o 0,7 procenta. Ekonomka Markéta Šichtařová to však odmítá, recese ještě neskončila.
23.08.2013 13:30 |

podobné články

Inzerát pro Bartošovou: Hledám dobrého stylistu!

 
Zpěvačka s image princezničky se odrazila ode dna, má mužskou oporu, kterou potřebovala a teď by ještě měla najít někoho, kdo ji oblékne. Kreace, v nichž se na scéně objevuje, jsou totiž úděsné.
22.04.2009 15:09 |

podobné články

Krize v Česku (snad) končí. Ekonomika se odrazila ode dna

 
Hrubý domácí produkt vzrostl ve 2. čtvrtletí oproti prvnímu o 0,1 procenta.
08.09.2009 11:00 |

podobné články

Dara Rolins: S nábytkem míří na Slovensko

 
Dara Rolins (38) si na svoje konto připsala další významný triumf. Zpěvačka, které loni osud uštědřil nejednu ránu, se odrazila ode dna, a na co sáhne, to se jí daří.
10.03.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

ODS se v preferencích odrazila ode dna, ukázal průzkum STEM

 
Preference dvou největších politických stran se v průzkumu společnosti STEM změnily. ČSSD ztratila půl procenta oproti minulému měsíci. ODS se podpora vrátila k číslům, které měla v březnu nebo červnu. Komunisté jsou na tom stejně. Podle STEMu by se do parlamentu dostaly jen čtyři strany, vedle zmíněných ještě TOP 09, proto i malý posun v preferencích znamená velký posun.
24.10.2011 14:20 |

podobné články

Nejhorší vystoupení Ivety Bartošové v dějinách. Je těžce mimo, padá, pláče a plete páté přes deváté

 
Asi se nenajde v Česku jediný člověk, který by zpěvačce s kontroverzní minulostí Ivetě Bartošové  (45) nepřál, aby se konečně odrazila ode dna a začala fungovat jako normální člověk. A i když se zdálo, že jí nejnovější přítel Josef Rychtář (53) rozjasnil tvář a vnesl do jejího života pohodu, bohužel se zdá, že se Iveta opět zmítá v šílených problémech. Žena, která má za sebou divoké alkoholické eskapády, vystoupila včera v televizi v tak těžkém stavu, že bylo do breku i jejím největším nepřátelům.
04.11.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Nejhorší vystoupení Ivety Bartošové v dějinách. Je těžce mimo, pláče a plete páté přes deváté

 
Asi se nenajde v Česku jediný člověk, který by zpěvačce s kontroverzní minulostí Ivetě Bartošové  (45) nepřál, aby se konečně odrazila ode dna a začala fungovat jako normální člověk. A i když to vypadalo, že jí nejnovější přítel Josef Rychtář (53) rozjasnil tvář a vnesl do jejího života pohodu, bohužel se nyní zdá, že se Iveta opět zmítá v šílených problémech. Žena, která má za sebou divoké alkoholické eskapády, vystoupila včera v televizi v tak těžkém stavu, že bylo do breku i jejím největším nepřátelům.
04.11.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Zpověď zbídačené Ivety Bartošové pokračuje. Tady snad pomůže už jen rok v sanatoriu!

 
Sotva to vypadalo, že se Iveta Bartošová  (45) odrazila ode dna, už je na něm pravděpodobně zase zpátky. A patrně ještě hlouběji. Po čtvrtečním odvysílání reportáže VIP zpráv, v které se zpěvačka představila v opravdu otřesném stavu , hrůzou vstaly vlasy nejen jejím fanouškům, ale i těm, co se jí jindy smějí. Podívejte se ve videu na to, jak děsivá zpověď Ivety Bartošové pokračuje, a co řekla o synovi Arturovi a jeho otci Ladislavu Štaidlovi.
04.11.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Ladislav Štaidl (350 článků)