Pořádná facka pro Barcelonu! Španělského giganta vyškolilo PSG, prohrál i Dortmund

Dvěma zápasy dnes odstartovalo osmifinále fotbalové Ligy mistrů. Velmi bídně do něj vstoupili hráči Barcelony, kteří na hřišti francouzského Paris St. Germain utržili vysokou porážku 0:4 a v odvetě budou muset předvést heroický výkon, aby se v soutěži udrželi. Úvodní utkání vyřazovací části nevyšlo ani německému Dortmundu, který prohrál na půdě Benficy Lisabon 0:1.
14.02.2017 23:25 |

Osmifinále LM: Arsenal vyzve Barcelonu, Chelsea se střetne s PSG

Dnešní los ve švýcarském Nyonu rozhodl o složení osmifinálových dvojic pro jarní vyřazovací část Ligy mistrů. Velmi složité to budou mít hráči Arsenalu, kterým osud postavil do cesty španělského giganta Barcelonu. Radostí neskáčou ani jejich městští rivalové z Chelsea, jejichž soupeřem bude francouzský mistr Paris-Saint Germain.
14.12.2015 13:15 |

Dortmund dal vzpomenout na Kollera s Rosickým, po 9 letech zase slaví titul

Fotbalisté Borussie Dortmund vyhráli nad Norimberkem 2:0 a slaví mistrovský titul. Druhý Leverkusen totiž prohrál na půdě Kolína nad Rýnem a ztrácí na Dortmund dvě kola před koncem soutěže osm bodů.
30.04.2011 17:50 |

Do semifinále Ligy mistrů postupuje Real Madrid a Borrusie Dortmund

Fotbalisté Realu Madrid a Borussie Dortmund postoupili do semifinále Ligy mistrů. Real po úvodní domácí výhře 3:0 sice dnes v Istanbulu prohrál s Galatasarayem 2:3, ale k 24. účasti v semifinále mu to stačilo. Dortmund senzačně dvěma góly v nastavení otočil odvetu s Málagou a po výhře 3:2 a bezbrankové remíze z prvního duelu si zajistil první postup mezi nejlepší čtyři týmy soutěže od sezony 1997/98.
09.04.2013 23:55 |

Real zdolal Barcelonu a poosmnácté slaví zisk Španělského poháru

Real Madrid přehrál ve finále Španělského poháru svého tradičního rivala Barcelonu 1:0 po prodloužení gólem Cristiana Ronalda.
21.04.2011 00:35 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Fotbalisté Realu Madrid se poprvé od roku 2008 radují ze zisku trofeje. V dnešním finále Španělského poháru porazili ve Valencii svého tradičního rivala Barcelonu 1:0 po prodloužení a v poháru tak triumfovali poosmnácté, ovšem poprvé po sedmnácti letech. Autorem vítězného gólu byl ve 103. minutě Cristiano Ronaldo.
21.04.2011 06:45 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (445 článků)

RONALDO SESTŘELIL BARCELONU a Real slaví zisk Španělského poháru

21.04.2011 08:20 |

Chelsea prohrála s PSG 1:3, Real rozstřílel Dortmund 3:0

Fotbalisté Chelsea v brance s Petrem Čechem prohráli v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů na půdě Paris St. Germain 1:3 a vzdálil se jim postup. V druhém utkání rozstřílel Real Madrid v repríze loňského semifinále finalistu z minulé sezony Dortmund 3:0.
02.04.2014 23:20 |

Osobnosti: Petr Čech (1013 článků)

PSG si v Lize mistrů vyšláplo na Barcelonu, padly dva rekordy

Cenný skalp si v Lize mistrů připsali fotbalisté Paris St. Germain. Ve šlágru 2. kola základních skupin Ligy mistrů porazili Barcelonu 3:2 a připravili ji o neporazitelnost v sezoně. Po úterních zápasech má nejprestižnější evropská klubová soutěž dva nové rekordmany. Kapitán AS Řím Francesco Totti se stal nejstarším střelcem v historii a barcelonský Xavi Hernández zase hráčem s nejvyšším počtem startů.
01.10.2014 09:50 |

Osobnosti: Francesco Totti (13 článků) , Xavi Hernández (7 článků)

Dortmund ve šlágru bundesligy porazil Bayern a v čele má šestibodový náskok

Fotbalisté Borussie Dortmund vyhráli ve šlágru 30. kola nejvyšší německé soutěže nad Bayernem Mnichov 1:0, když vítězný gól vstřelil v 77. minutě Polák Lewandowski. Dortmund má nyní v čele tabulky před Bayernem náskok šesti bodů.
11.04.2012 22:55 |

Real a Dortmund jsou v semifinále Ligy mistrů. Ronaldo se blýskl dvěma góly

Real Madrid a Borussia Dortmund jsou v semifinále Ligy Mistrů. Galatasaray sice porazil doma po heroickém výkonu Real 3:2, na postup do ale nestačilo. Borussia Dortmund senzačně otočila zápas proti Malaze.
09.04.2013 22:55 |

Fantastické sólo a Bale zničil Barcelonu! Real má Zlatý pohár

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve finále Španělského poháru úhlavního rivala Barcelonu 2:1 a slaví první triumf v soutěži od roku 2011 a celkově devatenáctý v historii. Katalánský velkoklub naopak po konci v Lize mistrů počítá další neúspěch.
17.04.2014 08:30 |

Česká firma PSG a pařížský fotbalový klub se přou o doménu

Tuzemská firma si zaplatila doménu psg.eu, ale nyní jí pro sebe chce pařížský velkoklub.
26.05.2010 14:45 |

Trentino v Lize mistrů vyškolilo Jihostroj 3:0

2. kolo LM: Trentono - Jihostroj ČB 3:0
10.12.2009 22:35 |

New Jersey vyškolilo Buffalo. Eliaš se podílel gólem a asistencí

Český hokejový útočník Patrik Eliáš zazářil ve středečním utkání NHL, když gólem a asistencí přispěl k výhře New Jersey 5:3 na ledě Buffala. Eliáš byl vyhlášen první hvězdou zápasu a se 17 body se dotáhl na dva nejproduktivnější Čechy v lize Jaromíra Jágra a Tomáše Fleischmanna.
17.11.2011 09:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2216 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Sen zlínských fanoušků se plní, PSG nejspíš posílí Čajánek

Zatím bez nových hráčů, ale s vyhlídkou na posílení o útočníka Petra Čajánka zahájili hokejisté extraligového týmu PSG Zlín desetitýdenní letní přípravu.
26.04.2011 14:50 |

Osobnosti: Petr Čajánek (27 článků)

Sudí v zápasech Zlína chybovali. Rozhodla o tom komise rozhodčích

Stížnosti na výkony hlavních sudích Pavla Mikuly a Robina Šíra v zápase PSG Zlín - Slavia Praha a arbitrů Reného Hradila a Romana Poláka v zápase Kometa Brno - PSG Zlín uznala komise rozhodčích jako oprávněné.
02.12.2011 16:00 |

Osobnosti: Roman Polák (30 článků)

Milán se zbavil hvězdného Ibrahimoviče. Prodal ho do PSG

Majitel fotbalového AC Milán Silvio Berlusconi se ve čtvrtek nechal slyšet, že jeho klub prodává útočníka Zlatana Ibrahimoviče a záložníka Thiaga Silvu do francouzského PSG.
13.07.2012 07:20 |

Osobnosti: Silvio Berlusconi (198 článků) , Zlatan Ibrahimovič (92 článků)

Ibrahimovic a Silva odcházejí z Milána do PSG. Za 65 milionů eur!

Letním přestupovým obdobím zatím hýbe bohatý francouzský tým Paříž Saint-Germain. Útočník Zlatan Ibrahimovic a defenzivní záložník či stoper Thiago Silva přestupují podle slov vlastníka AC Milán Silvia Berlusconiho z italského klubu právě do francouzské metropole. Zámožný vicemistr PSG za oba podle spekulací médií zaplatí dohromady 65 milionů eur (1,64 miliardy korun).
13.07.2012 12:00 |

Osobnosti: Silvia Saint (4 články)

Juventus smetl Celtic a je blízko postupu. PSG si poradilo s Valencií

Fotbalisté Juventusu Turín a Paris St. Germain mají nakročeno do čtvrtfinále Ligy mistrů. Juventus nasměrovala branka už ze třetí minuty k výhře 3:0 nad Celtikem Glasgow, také PSG se brzy gólově prosadilo a vyhrálo ve Valencii 2:1.
12.02.2013 23:20 |