Poprvé za tři body. Češi porazili Lotyše 4:2

Druhý zápas, první vítězství! Česká reprezentace porazila Lotyšsko 4:2, když se trefili Jordán, Kovář, Jágr a Voráček. Domácímu týmu výborně vycházely přesilovky, v početní převaze dal tři branky.
02.05.2015 20:40 |

Jágr a Židlický se znovu trefili. Češi přetlačili Lotyše

Čeští hokejisté porazili v druhém utkání na olympijských hrách v Soči Lotyšsko 4:2 a získali premiérové tři body do tabulky základní skupiny C. O výhře rozhodli svěřenci trenéra Aloise Hadamczika ve druhé třetině, kdy po gólech Jakuba Voráčka a Marka Židlického získali rozhodující dvoubrankový náskok. Střelecky se prosadili i Martin Erat a Jaromír Jágr. Základní část turnaje Češi uzavřou sobotním soubojem se Švýcarskem.
14.02.2014 11:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2231 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Martin Erat (61 článků) , Jakub Voráček (233 článků)

Dánsko jde dál, překvapilo Lotyše. Postupují i Norové

Hokejisté Dánska, kteří dosud na MS jasně podlehli Finům i Česku, zaskočili ve středu ve svém posledním vystoupení ve skupině D mírně favorizované Lotyše a postoupili do osmifinále. Vyrovnaný zápas rozhodly za stavu 2:2 až samostatné nájezdy. Lotyši budou hrát jen o záchranu.
04.05.2011 19:00 |

Češi potřebují k jistotě čtyři body nebo jedno vítězství

K jistotě druhého místa a účasti v závěrečném turnaji potřebuje česká reprezentace vybojovat v posledních třech kvalifikačních zápasech čtyři body. Postup na mistrovství Evropy by ale mohli slavit už v neděli, pokud by dokázali zdolat Lotyše a zároveň Nizozemsko nevyhraje v Turecku.
04.09.2015 16:56 |

Češi museli proti Lotyšům otáčet, rozhodl Nedvěd

Češi porazili Lotyše, nadále se však trápí.

Fotbal ON-LINE: Češi generálku zvládli, Lotyše porazili 4:1

Čeští fotbaloví reprezentanti v poslední šanci vyzkoušet si formu před záříjovým startem evropské kvalifikace obstáli. Zápas z Liberce jsem vám přinesli v ON-LINE reportáži.
11.08.2010 19:40 |

Liverpool porazil v derby domácí Everton díky gólům Carrolla a Suáreze

Fotbalisté Liverpoolu zvládli v 7. kole anglické ligy 216. městské derby a porazili Everton 2:0 na jeho hřišti. Díky brankám Andyho Carrolla a Luise Suáreze z druhého poločasu porazili svého úhlavního rivala poprvé od předminulé sezony. Tři body zajistily týmu Kennyho Dalglishe posun na čtvrté místo v tabulce.
01.10.2011 19:25 |

Češi zničili Lotyše, Jágr má další rekord a fanynky měly orgasmy ze sexuální mašiny Smoleňáka!

Češi vedou svojí skupinu mistrovství světa v hokeji a co víc, dokázali to i bez elektronické tužky Ornelly Štikové, která je nabroušena v redakci eXtra na pondělní zápas s Kanadou. Dalším unikátním záznamem zápasu je osm mokrých orgasmů fanynek našich, které takto reagovaly na vítěze ankety redakce o top sexuální mašinu nároďáku!
03.05.2015 08:46 |

Osobnosti: Ornella Štiková (973 článků)

Češi poprvé v sezoně vyválčili tři body, Švédsko porazili 3:1

Národní mužstvo dokázalo ve druhém utkání turnaje Channel One Cup porazit Švédsko 3:1. O triumfu českého výběru rozhodli ve třetí třetině Tomáš Filippi a Tomáš Zohorna. Svěřencům trenéra Vladimíra Vůjtka se poprvé v letošní ročníku Euro Hockey Tour podařilo dosáhnout na trojbodový výsledek.
19.12.2015 18:45 |

Osobnosti: Tomáš Zohorna (2 články) , Tomáš Filippi (3 články)

Hokejoví junioři se museli spokojit s málem. Uspět ve skupině o udržení

Čeští hokejisté měli na MS do dvaceti let medailové ambice, ale skončili pouze ve skupině o udržení. Nakonec obsadili 7. místo, když porazili pouze slabé Rakušany či Lotyše a na závěr Slováky.
05.01.2010 14:05 |

Čeští hokejisté díky Rolinkovým trefám v oslabení zdolali Lotyše

Čeští hokejisté porazili ve svém předposledním utkání v osmifinálové skupině F na mistrovství světa v Mannheimu Lotyšsko 3:1 a udrželi naději na postup do čtvrtfinále.
17.05.2010 22:50 |

Fotbalisté po rozpačitém úvodu smetli Lotyše čtyřmi brankami

Čeští fotbalisté před zářijovým startem evropské kvalifikace obstáli v generálce s Lotyšskem, které dnes v Liberci v přípravném utkání porazili 4:1. Svěřenci kouče Michala Bílka za přesvědčivou výhru vděčí hlavně výrazně zlepšenému výkonu v druhém poločase, kdy zaznamenali všechny čtyři branky, stejně jako v minulém přátelském duelu proti USA.
12.08.2010 11:40 |

Osobnosti: Michal Bílek (364 článků)

Dánové porazili v nájezdech Lotyše a jdou do osmifinále

Dánsko - Lotyšsko 3:2 po samostatných nájezdech
04.05.2011 19:20 |

MS začalo pro Čechy málem tragicky, Lotyše porazili 4:2, ale...

Taková prasárna! A návrat Radka Martínka (34) po 10 letech na led mistrovství světa po pouhých 15 minutách skončil. Zákeřný Lotyš Arturs Kulda (dostal za faul trest na 3 zápasy) jej úderem do hlavy mohl zmrzačit!
02.05.2011 12:00 |

Osobnosti: Radek Martínek (23 článků)

Juniorští florbalisté rozstříleli Lotyše a jsou v semifinále MS

Čeští florbalisté porazili ve čtvrtek v závěrečném utkání v základní skupině A na mistrovství světa juniorů v německém Weissenfelsu Lotyšsko jednoznačně 12:4 a postoupili do semifinále.
05.05.2011 18:30 |