Článek

Poprask v X Factoru! Hnusní porotci přivedli soutěžícího na pokraj zhroucení. Nezůstalo to bez odezvy!

 
Britská zpěvačka Natalia Kills (28) a její manžel Willy Moon (25) byli vyhozeni z rolí porotců v novozélandském X Factoru. Oba manželé se hrubě pustili do nadějného zpěváka jen proto, že jim připomínal vzhled jednoho z nich.
16.03.2015 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Kills (4 články)
Podobné články

Bachařka dojala Brity svým zpěvem, bude předskakovat Beyoncé

 
Z vězení až na pódium s největší popovou hvězdou současnosti. Vítězka britského X Factoru Sam Baileyová dosud pracovala jako ostraha ve věznici. V drsném prostředí ovšem nezhrubla a svým zpěvem dojala Británii k slzám. Další články k tématu: Účastníci X Factoru porazili v cenách MTV favorizovanou Rihannu Vítěze X Factoru rozdrtily pějící manželky britských vojáků Soutěžící v britském X Factoru okřikovaly diváky a pak se popraly Britové se vzbouřili, vítěze X Factoru vyměnili za protestsong Facku vlepil zpěvačce Leoně Lewis žárlivý soupeř z X Factoru Vítěz X Factoru Zonyga přiznal užívání přípravku na erekci
15.06.2012 14:12 |

podobné články

Osobnosti: Tonya Graves (86 článků) , Jan Kraus (1022 článků) , Leona Lewis (27 článků)

Zostuzení porotci X Factoru, kteří se vysmáli mladému zpěvákovi, utíkají ze země!

 
Porotci novozélandského X Factoru Willy Moon (25) a Natalia Kills (28) způsobili obrovský poprask svým hnusným a zlostným útokem namířeným proti mladému zpěvákovi. Situace se ale obrací!
17.03.2015 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Kills (4 články)

Paula Abdul a Simon Cowell opět spolu v X Factoru

 
Paula Abdul a její bývalý kolega z American Idol Simon Cowell se opět sjednotí, tentokrát jako porotci americké verze britského X Factoru, potvrdilo MTV. Další porotci v show, která má premiéru na Fox letos na podzim, budou bývalý hudební manažér Antonio “L.A.” Reid a britská zpěvačka Cheryl Cole .
09.05.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (6 článků) , Simon Cowell (115 článků) , Paul Fox (2 články) , Paula Cole (1 článek)

Pohnutý osud ženy s hlasem anděla z X-Factoru: Smrt maminky a nutná operace!

 
Příběh, u kterého nezůstalo jedno oko suché. Ve včerejším X Factoru dobyla Brigita Szelidová (48) srdce všech Čechů i Slováků. Kde se tak dlouho skrýval tento andělský hlas?  Vždyť je to slovenská Susan Boyle (52).
10.03.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Vítěz X Factoru Zonyga přiznal užívání přípravku na erekci

 
Pro Jiřího Zonygu byla pěvecká soutěž X Factor splněním životního snu. Vyhrál milion korun a mohl také skončit s řízením kamionu a vrhnout se do showbyznysu. Hraje v muzikálech, ale proč si nepřivydělat i reklamou? Stal se tváří přípravku na erekci. Další články k tématu: Zonyga v Hoodovi tančí a šermuje naplno, málem už spadl z jeviště Vítěz X Factoru Zonyga se řítil v obci téměř stovkou a přišel o řidičák Zonyga má orlici, se slavíkem nepočítá Jiří Zonyga: Milion jsem ještě neutratil, jsem totiž skrblík Zonyga a Ruml z X Factoru: Snad neupadneme v zapomnění
03.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Překvapení ve finále X Factoru: Vyhrál multitalent Bažík! Češi byli za nazdárky!

 
Poslední kolo X Factoru je za námi a s ním zřejmě i tento "formát jako takový":http://www.extra.cz/neuveritelne-vezenska-dozorkyne-ohromila-svym-vystoupenim-v-britskem-x-factoru!
26.05.2014 02:41 |

podobné články

Trapas v X Factoru: Tato partička odrovnala porotu ještě dříve, než začala zpívat

 
Porotci X Factoru se při natáčení rozhodně nenudili. Vedle více či méně vydařených pěveckých čísel se totiž dočkali i neplánovaného zpestření v podobě partičky smolařů, kteří svou cestu ke slávě odstartovali dost nešťastným způsobem.
08.03.2014 09:55 |

podobné články

Urážky v X Factoru: Soutěžící to od Klempíře a spol. schytala kvůli extravagantním botám. Byla to taková hrůza?

 
Porotci X Factoru by měli hodnotit především pěvecké výkony, ale občas se domnívají, že jim přísluší více. Nadaná účastnice to tak schytala za výběr oblečení.
15.03.2014 06:00 |

podobné články

Porotci X Factoru se asi zbláznili! Ukňučené Slovence Kušnírové dali tři šance, přitom ji měli okamžitě vykázat z pódia!

 
To, co včera předvedla porota "X Factoru":http://www.extra.cz/tema/x-factor, nemá obdoby. Dvacetileté Kristíně Kušnírové dali během vystoupení na pódiu třikrát šanci dokázat, že zpívat umí (což mimochodem vůbec neumí), aby ji pak poslali do dalšího kola!
31.03.2014 14:25 |

podobné články

Recept na bohatství: Ostrá hádka mezi porotci! Důvod? Gay, co žije s Lady Gaga!

 
Ostrá hádka mezi porotci se strhla včera večer v dalším díle kulinářského pořadu televize Barrandov Recept na bohatství. Rozepře ale nebyla způsobena kvalitou samotného pokrmu podávaného účastníkem soutěže, jak by každý čekal. Panacota Vlastimila Marka (39) z Červeného Újezdu byla v nejlepším pořádku, porotci ji vychvalovali až do nebes. Pohádali se však kvůli jeho homosexuální orientaci!
18.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1288 článků)

Přeopálená porotkyně X Factoru si uřízla ostudu jako trám: Kvůli jejímu chování na Plese v opeře hosté utíkali!

 
Sisa Sklovská, kterou si čeští televizní diváci pamatují coby porotkyni X Factoru, se na slovenském Plese v opeře postarala o pořádný poprask. Z ničeho nic se totiž začala sápat na pódium k hlavní hvězdě večera, kterou nebyl nikdo jiný než Ricky Astley, a začala také zpívat. Jenže hosté reagovali tím, že začali na protest odcházet…
14.01.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Sisa Sklovská (116 článků)

Falešně zpívající žena spadla z podia, diváci ze židlí smíchy

 
Poprask způsobila v bulhraském X-Factoru Mari Koleva. Poté, co spustila hit od Bon Jovi "You give a love bad name", nestačili porotci zírat. Zpívala neskutečně falešně, navíc děsive pochodovala po podiu. Nakonec z něj spadla. Diváci zase padali smíchy ze židlí.
16.10.2011 21:40 |

podobné články

Odbory Lessymu: Nedávejte Husákovi funkci. Podívejte na jeho chování, styky...

 
Bývalý policejní prezident Vladislav Husák bude ředitelem ochranné služby Policie ČR. Toto rozhodnutí však nezůstalo bez odezvy policejních odborů - Unie bezpečnostních složek, která na tuto zprávu reagovala dopisem policejnímu prezidentovi Petru Lessymu.
25.04.2012 13:45 |

podobné články

Odbory Lessymu: Nedávejte Husákovi funkci. Podívejte na jeho chování, styky...

 
Bývalý policejní prezident Vladislav Husák bude ředitelem ochranné služby Policie ČR. Toto rozhodnutí však nezůstalo bez odezvy policejních odborů - Unie bezpečnostních složek, která na tuto zprávu reagovala dopisem policejnímu prezidentovi Petru Lessymu.
25.04.2012 14:00 |

podobné články

Co jiného čekat od agenta Bureše, reagoval Kalousek na Babišovu žalobu

 
Rozhodnutí šéfa hnutí ANO Andreje Babiše zažalovat prvního místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska pro pomluvu nezůstalo dlouho bez odezvy. Adresát žaloby, který Babiše vyprovokoval slovy o spolupráci s StB, se nechal slyšet, že od „agenta Bureše” ani nic jiného nečekal.
18.09.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13036 článků) , Miroslav Kalousek (6421 článků)

Ve vládní koalici hoří další spor: služební zákon

 
V koalici se rozhořel další spor – o podobu zákona o státní službě. Ačkoli se měsíce rodila jeho podoba, na úterní koaliční jednání přinesl ministr pro lidská práva Jiří ­Dienst­bier (ČSSD) svou verzi sepsanou do paragrafů, která se však výrazně odlišuje od té, na níž byla dosud shoda ČSSD, ANO i lidovců. A to nezůstalo bez odezvy.
10.04.2014 01:35 |

podobné články

Dvě zrůdy našly uvízlého delfína na pláži a místo pomoci ho týraly! Přežije to?

 
Na sociálních sítích se v posledních dnech objevily nechutné fotografie dvojice z Peru, která se na Facebooku chlubila tím, že s úsměvem týrala bezbranného delfína. A samozřejmě to nezůstalo bez odezvy.
26.05.2015 17:21 |

podobné články

Hlučné vyústění Výměny manželek: Proč sis ty děti pořizovala, když je zabíjíš? řve Lucie na Věru. Její reakce nepochopíte

 
Dnešní díl Výměny manželek, ze kterého jsme již přinesli ukázku , nadzvedl mnoho lidí ze židle. Představí se v něm rodina, které chybí základní hygienické návyky typu čištění zubů, mytí se, a to přestože Věra (26) a Petr (41) vychovávají dvě malé děti. To nezůstalo bez odezvy a druhá manželka rodinu udala na sociálku. Závěrečná část, kdy si páry mezi sebou mohou vyříkat, co se jim za těch 10 dnů na srdci nastřádalo, dnes bude hodně hlučná.
27.05.2015 13:35 |

podobné články

Na zdraví Hrušínského se podepsal stres: Skončil v nemocnici

 
Sotva Jan Hrušínský oslavil šedesátiny, musí se potýkat se zdravotními komplikacemi. V poslední době toho na něj bylo příliš, což nezůstalo bez odezvy.
24.06.2015 09:40 |

podobné články