Článek

Pondělní večery v televizi lákají na osmdesátky i Trpaslíka

 
S novým rokem přišla na obrazovky také nabídka nových seriálů. Česká televize na pondělní večery připravila hned dvě novinky. První působí i po dvou dílech váhavě, druhá je plná břitkého humoru a pomůže od stesku po Čtvrté hvězdě.
11.01.2017 15:00 |

podobné články

Podobné články

Slavný polský disident na adresu radnice ve Vratislavi: Ukradli jste mi trpaslíka

 
Polská Vratislav žije sporem o trpaslíka. Místní disident Waldemar "Major" Frydrych, tvůrce tak zvané Pomerančové iniciativy, což byla za komančů obdoba české Společnosti za veselejší současnost, si stěžuje, že radnice využívá k propagaci města symbol oranžového trpaslíka, který on vymyslel v 80. letech.
28.02.2012 13:25 |

podobné články

Je jednou rozvedený, dvakrát ovdovělý a teď ženáč na prahu osmdesátky. Jak pohlíží buřič Saudek na manželství?

 
Byl to zjevně správný krok, když vstoupil Jan Saudek  (79) do manželství s novinářkou a spisovatelkou Pavlínou Hodkovou. Prospívá mu. Nyní, na prahu osmdesátky, s manželkou zadělali na dalšího potomka .
30.11.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (314 článků)

Slavný zpěvák plánoval život do osmdesátky. Zabily ho stovky plastických operací

 
V neděli 23. října zemřel na rozsáhlou zástavu srdce zpěvák Pete Burns. Bylo mu sedmapadesát roků. A přestože jeho obličej prodělal stovky plastických operací a vypadal jako komiksová karikatura, plánoval další zákroky. Jen pár dní před jeho skonem vysílala britská televize Channel 5 pořad, v němž plánoval život do osmdesátky.
27.10.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Pete Burns (27 článků)

Stolek ze zahradního trpaslíka a miniaturní postele: Smíchov ukazuje to nejlepší z italského designu

 
Italský design dorazil do české metropole. Pražané si nyní mohou v Národním domě na Smíchově prohlédnout práci sta ikon italského designu, a to až do 17. listopadu. Objevíte zde například svítivou zelenou pohovku navrženou Pierrem Lissonim i neotřelý stolek v podobě zahradního trpaslíka od Philippa Starcka.
08.11.2017 20:00 |

podobné články

Smutná Kristelová: zvyká si na večery bez lásky

 
Kateřina Kristelová už má jasno v tom, kam bude cestovat za svou láskou Martinem Tůmou. Bude to rozhodně dál než do Litvínova, kde měl prvoligový hokejista předchozí angažmá, ale nebude to zase tak daleko, aby musela opouštět hranice českého území. Profesionální sportovec se totiž dohodl s týmem Českých Budějovic. Moderátorku čekají opět smutné večery bez lásky.
18.11.2009 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (750 článků) , Kateřina Smutná (18 článků)

Paroubková: Dva večery ve stejných šatech

 
Uplynulý víkend měla Petra Paroubková opravdu nabitý. V pátek ples v Teplicích, v sobotu charitativní koncert. Proč zvolila pro oba večery stejné svršky, je otázkou.
22.02.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (486 článků)

Mareš: Večery tráví doma u televize

 
To, co nedával vlastní ženě, dostává jeho nová milenka! Moderátor Leoš Mareš (34), který utekl od své ženy Moniky (34) a synů Jakuba (4) a Matěje (1), aby dle svých slov v budoucnu nelitoval promarněného mládí u rodinného krbu, překvapivě netráví svůj život na mejdanech a v zakouřených barech. Přestože se děsí stereotypu, letní večery prosedí u televize se svou mladičkou milenkou Hanou Svobodovou (21).
05.08.2010 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků) , Hana Svobodová (214 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Mareš: Večery tráví doma u televize

 
To, co nedával vlastní ženě, dostává jeho nová milenka! Moderátor Leoš Mareš (34), který utekl od své ženy Moniky (34) a synů Jakuba (4) a Matěje (1), aby dle svých slov v budoucnu nelitoval promarněného mládí u rodinného krbu, překvapivě netráví svůj život na mejdanech a v zakouřených barech. Přestože se děsí stereotypu, letní večery prosedí u televize se svou mladičkou milenkou Hanou Svobodovou (21).
06.08.2010 16:29 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků) , Hana Svobodová (214 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Letní kina zpříjemní teplé večery malým i velkým

 
Pražanům bude opět letní večery zpestřovat nabídka letních kin. Již tradičně si mohou pod širou oblohou vychutnat filmové zážitky na Střeleckém ostrově, v Karlíně v zahradách rádia Regina nebo na zastávkách Kinobusu.
08.07.2011 13:25 |

podobné články

Únorové sobotní večery vyplní TV Óčko koncerty českých kapel

 
Hudební televize Óčko obsadí čtyři sobotní večery záznamy koncertů českých kapel. Proti zábavním pořadům na hlavních tuzemských stanicích postaví alternativní obsah, vystoupení skupin Kabát, Chinaski, Šwor a UDG.
31.01.2012 14:20 |

podobné články

Svůdné erotické prádlo pro večery ve dvou: Zažeňte nudu v ložnici!

 
Většinu žen ovládají předsudky. Nebuďte jednou z nich, zapomeňte na stud, objevte svou sexy stránku a pořiďte si sexy prádlo, které udělá radost nejen vám! Sexy komplety, svůdné overaly, krajka a satén – to je to pravé pro vášnivé večery ve dvou!
26.08.2013 19:05 |

podobné články

Recept na dlouhé zimní večery? Postavte si s rodinou sušenkové hrady

 
Únorové počasí a brzké stmívání moc příležitostí na podnikání výletů s rodinou či přáteli nedává. Dlouhé zimní večery jsou únavné a každý nápad na to, jak se společně zabavit, je vítán. Hledáte skvělý tip na večerní zábavu pro vás a vaše blízké? Co si zkusit něco vyrobit a zapojit se do soutěže o luxusní dovolenou? Inspirujte se sušenkovými hrady.
01.02.2016 00:10 |

podobné články

Festival tibetského filmu 2016: tři tematické večery v kině Aero

 
Možnost poznat cizí kulturu mají Pražané od pondělí 18. dubna do středy 20. dubna. Tři večery v žižkovském kině Aero nabídnou snímky vzniklé v samotném Tibetu nebo s tibetskou tematikou.
18.04.2016 13:10 |

podobné články

Vychytávky Ládi Hrušky: Držák na víno a sklenice

 
Dlouhé zimní večery jsou jako stvořené pro romantické večery ve dvou při svíčkách a s lahvinkou dobrého vína. A protože Láďa ve svém oblíbeném pořadu Vychytávky Ládi Hrušky nezapomíná ani na takové maličkosti, jako je příjemně strávený, ale přesto prakticky pojatý večírek, prozradí nám v dalším díle, jak si vyrobit krásný dřevěný držák na sklenice.
06.11.2016 06:15 |

podobné články

A JE TO VENKU! Party s Justinem byly dvě! Na jedné měl Bieber fanynky, na druhé společnice

 
Kanadský popový zpěvák Justin Bieber (22) prožil v Praze dvě nezapomenutelné noci. Oba večery mu dělaly společnost krásné dívky. Povedlo se nám zjistit, jak oba večery v Praze probíhaly.
17.11.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1379 článků)

V Japonsku odvysílají dvojku Labyrintu, v Německu si natočí vlastní

 
Producenti z Německa a z Holandska uzavřeli s Českou televizí na veletrhu v Cannes opční smlouvu na remake seriálu Labyrint. Česká televize naopak pro své diváky získala k vysílání současné filmové i seriálové hity, včetně novinky od tvůrců kriminálky Most, osmidílné série Půlnoční slunce. Na obrazovce se objeví i premiérová řada Červeného trpaslíka.
08.04.2017 21:40 |

podobné články

Růžové letní mámení

 
Teplé letní večery lákají k příjemnému posezení s přáteli či rodinou a k tomu se báječně hodí nějaký lehký svěží drink nejlépe z růžového vína. Moravská a česká rosé vynikají svou elegancí a vytváří neopakovatelnou chuť léta, na kterou jen tak nezapomenete. Nebojíte-li se experimentů, nabízíme několik receptů osvěžujících rosé drinků. Odvažte se a vyzkoušejte růžové letní mámení.
10.05.2012 11:10 |

podobné články

Tisíce lidí sledovaly rozsvěcení stromu na Staroměstském náměstí

 
Zaplněné Staroměstské náměstí v centru Prahy dnes v 17:30 přihlíželo slavnostnímu rozsvícení 22 metrů vysokého vánočního stromu. Strom bude dnes opakovaně rozsvěcován ještě v 18:30, 19:30 a 20:30. Na náměstí zároveň začaly tradiční vánoční trhy, které lákají na novou výzdobu z přírodních materiálů a nové prodejní stánky s českým zbožím. Konat se tu budou i dílničky pro děti, připraveno je pro ně i promítání pohádek, večery vyplní kulturní program. Ceny občerstvení se oproti loňskému roku nezměnily.
26.11.2016 18:50 |

podobné články

Vánoce v Praze začaly: Na Staromáku sledovaly tisíce lidí rozsvěcení stromečku

 
Na Staroměstském náměstí se v sobotu v 17:30 konečně rozsvítil vánoční strom. Na krásnou podívanou se přišly podívat tisíce lidí, ať již z Prahy či z jiných měst nebo států. Na náměstí zároveň začaly tradiční vánoční trhy, které lákají na novou výzdobu z přírodních materiálů a nové prodejní stánky s českým zbožím. Konat se tu budou i dílničky pro děti, připraveno je pro ně také promítání pohádek, večery vyplní kulturní program.
26.11.2016 18:45 |

podobné články