Článek

Pomothy: ČSFD nabízí novou a lepší filmovou publicistiku

 
Rozhovor se zakladatelem Česko-Slovenské filmové databáze Martinem Pomothym o hodnocení filmů, vlivu ČSFD na kulturu i o tom, proč je podle databáze Vykoupení z věznice Shawshank nejlepším snímkem.
05.08.2015 11:15 |

podobné články

Podobné články

Stream.cz nabídne Infobaden s videem, Kancelář Blaník i publicistiku

 
Jarní nabídka internetové televize Stream.cz zahrnuje vtipnou publicistiku ve Zprávách, recesistický Infobaden, investigativní pořad Praha vs. prachy Janka Rubeše, pořad Dělníci smrti i kultovní seriál Kancelář Blaník.
18.03.2015 14:00 |

podobné články

Alois Nebel nominován na Evropskou filmovou cenu celovečerních snímků

 
Film režiséra Tomáše Luňáka Alois Nebel je nominován Evropskou filmovou akademií na Evropskou filmovou cenu v kategorii celovečerních animovaných filmů. Spolu s ním se o toto prestižní ocenění, označované za evropského Oscara, bude ucházet španělský snímek Arrugas režiséra Ignacia Ferrerase a britsko-americký film Piráti.
18.09.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Luňák (15 článků)

Radek John znovu investigativním novinářem. Povede publicistiku v Soukupově Týdnu

 
Exministr vnitra za Věci veřejné a jejich volební tvář Radek John se vrací od politiky zpět k novinařině. K 1. listopadu nastupuje do vydavatelství Empresa Media podnikatele Jaromíra Soukupa, stane se vedoucím publicistického týmu. Podle výkonné ředitelky vydavatelství Kateřiny Jelínkové je John „novou posilou do týmu investigativních novinářů“.
31.10.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2463 článků)

Spuštěn HudebniSeznam.cz

 
Inspirovali se v Csfd.cz nebo Last.fm
25.10.2010 10:25 |

podobné články

Televizní vrcholy a pády roku 2011: Kdo bodoval, kdo propadl?

 
V minulém roce se na obrazovkách objevilo množství nových projektů. Ale u některých není o co stát, jak dokládá hodnocení diváků na internetovém serveru csfd.cz. Zatímco 100 procent znamená maximální spokojenost, největší loňský průšvih získal jen žalostných 5 (opravdu jen pět) procent.
04.02.2012 19:25 |

podobné články

Vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2013 je ČSFD.cz

 
V anketě Mobilní aplikace roku 2013, pořádané nezávislou podnikatelskou sítí TUESDAY Business Network, byly oceněny nejlepší české a slovenské aplikace pro mobilní telefony.
14.06.2013 09:40 |

podobné články

Zařazení Donšajnů do bojů o Oscara vyvolává vášnivé diskuse

 
Diskuse nejen na sociálních sítích vyvolal fakt, že domácími publicisty kritizovaný snímek Jiřího Menzela Donšajni zasáhne do bojů o nominace na Oscara. Čeští recenzenti filmu udělili 40 i méně procent a na filmovém serveru CSFD.cz získal od tří set fanoušků 37 procent, americká média ho částečně chválí. Na americkém webu IMDB.com má pouhých 59 procent, ale hodnotících bylo jen 13.
08.10.2013 15:05 |

podobné články

Odpad! Diváci zhodnotili Zemanovo poselství na populárním filmovém webu

 
Vánoční poselství prezidenta republiky se dočkalo zhodnocení i na populárním webu Česko-slovenské filmové databáze, CSFD.cz. Diváci Zemanovo vystoupení ohodnotili pouhými jedenácti procenty a v komentářích nešetřili ostrými slovy.
29.12.2013 06:33 |

podobné články

Byli jste v kině na Strážcích galaxie? Režisér filmu začínal v pornu a natočil i jedno se známou Sashou Grey!

 
Strážci Galaxie jsou teď obrovským kinohitem a "jedním z nejvýdělečnějších filmů léta":http://www.extra.cz/nocni-mura-producentu-tohle-je-10-nejvic-preplacenych-hercu-a-herecek-za-rok-2013. Nejen že je to populární komiksový film, dokonce má i velmi vysoké hodnocení a například na české databázi CSFD má průměrné hodnocení 87 procent, což jej řadí na 111. místo nejlepších filmů všech dob.
17.08.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Sasha Grey (7 článků)

Pouze 18+: Nejdrsnější recenze na 50 odstínů na českém internetu

 
Na portálu csfd.cz, kde se mohou jak odborníci, tak laická veřejnost vyjadřovat k filmům a svobodně si recenzovat dle libosti, se dnes objevila jedna opravdová perla. Ač jsme vzhledem k povaze textu dlohou přemýšleli, co s tím, nakonec u nás zvítězil čtenář, ostatně jako vždy. Přinášíme vám sem tedy onu peprnou recenzi v nijak neupravené podobě. Napsal ji anonym, který si říká RedAk, a je to opravu počteníčko pro fajnšmekry.
12.02.2015 21:56 |

podobné články

Ornella provokatérka: Pravda o těžké operaci Josefa Kokty, nemůže chodit a leží v nemocnici, média mě kvůli tomu šikanují!

 
Krásné zasněžené lednové dny vám přeji. Jasně, všechny štve, že si Agáta válí svoje „špekatý“ šunky v Thajsku, jak jí to pokazíme…? Nebo kdo měl doopravdy dostat roli ve vyhořelém filmu podle ČSFD (21 %) Bony a klid 2? A jakou to má souvislost s Evou Perkausovou? Jasně, to všechno dneska rozebereme! A nesmím zapomenout, konečně se taky dozvíte, jak je to teď doopravdy se mnou a s mým Pepou… Tak jdeme na to!
10.01.2016 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (828 článků) , Eva Perkausová (311 článků)

Takhle se získávají voliči! Švédský politik dal omylem na internet fotografii svých genitálií a teď se tomu směje

 
Ve Švédsku mají všechno lepší. Mají tam lepší sociální služby, lepší silnice a také mnohem lepší liberální politiku. A k tomu patří, že tam mají i mnohem lepší politiky. Dokážete si představit, že by nějaký náš politik publikoval omylem na internetu svůj penis a jenom se tomu zasmál, mávl by nad tím rukou jako nad zábavnou historkou a jelo se dál?
25.07.2013 19:35 |

podobné články

Hokejová jatka! Roznesli nás a ještě jim rozhodčí připískával. Kanada versus Česko 6:0

 
Byli lepší ve všech směrech. Lepší tah na branku, lepší střela, lepší osobní souboje, lepší buly. Prostě Kanada nad českým výběrem dominovala. A ještě jim připískávali rozhodčí. Mají to hráči hokejové kolébky zapotřebí?
18.09.2016 08:50 |

podobné články

Havlík (Občané.cz): Nekonečný seriál pokračuje č. 8

 
Televize Nova nevysílá už dosti dlouho žádnou publicistiku ani politické diskuse. Jedinou výjimkou je jednou za rok hodinka s prezidentem.
09.03.2011 15:35 |

podobné články

Rada si došlápla na ČT i Primu. Diskriminují prý komunisty

 
Podle Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) poskytuje Česká televize i Prima nevyváženou publicistiku i zpravodajství. Porušují tak prý své povinnosti
21.04.2011 20:25 |

podobné články

Nové knihy: Vrábková, Trefulka, Sidon, Lenkovi i du Murierová

 
Mix letní nabídky uvádí vzpomínkovou prózu Heleny Vrábkové, kritiku, esejistiku a publicistiku Jana Trefulky i dramata Karla Sidona. K tomu příběhy o setkání s mimozemskou civilizací Jitky a Ladislava Lenkových. Pozornost jistě vzbudí další vydání povídek Daphne du Murierové, američtí autoři Grant Blackwood a Clive Cussler i Francouz Maurice Magre. Nádavkem komiks Claytona Craina a Gartha Ennise.
10.08.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Clive Cussler (6 článků) , Jan Trefulka (2 články)

Radek John připraví pro televizi Barrandov variaci na publicistiku Na vlastní oči

 
"Oči" Johnovi i Věcem veřejným pomohly do politiky. Televize Nova pořad letos po třech letech obnovila.
01.11.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2463 článků)

Nová stanice mluveného slova Český rozhlas Plus dnes zahajuje své vysílání

 
Dnes v 16.00 odstartuje na vlnách Českého rozhlasu své vysílání stanice mluveného slova – Český rozhlas Plus. Nová celoplošná stanice bude vysílat denně od 16.00 do 24.00 a posluchačům nabídne analytickou publicistiku, komentáře, diskuse i oblíbený formát - interaktivní pořady. Český rozhlas Plus přinese také témata z oblasti vědy, techniky nebo historie. Sloganem je „Český rozhlas Plus – Víc než informace“.
01.03.2013 13:00 |

podobné články

Josef Klíma absolutním vítězem TÝTÝ, cenu má i Lucie Borhyová a Ondřej Brzobohatý

 
Letošní předávání cen TÝTÝ ovládl Josef Klíma. Investigativní reportér TV Nova dostal cenu za publicistiku. Také se stal absolutním vítězem ankety, když dostal nejvíce hlasů. Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová vyhrála v kategorii Osobnost televizního zpravodajství a obhájila své loňské vítězství. Cenu dostal také Ondřej Brzobohatý v kategorii Nejlepší herec.
27.04.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (602 článků) , Lucie Borhyová (1371 článků) , Josef Klíma (171 článků)