Článek

Pomoc, našla jsem mrtvolu! Ženu z Litvínova vyděsil nejapný žert

 
Když mezi odpadky našla „mrtvolu“ zabalenou do černého igelitu, byla vyděšená k smrti. Kolemjdoucí žena proto rychle zavolala policii. Ukázalo se ale, že jde jen o pečlivě vyrobenou atrapu.
26.11.2015 13:25 |

podobné články

Podobné články

Nejapný žert vedl k autonehodě: Mladík (†19) rozepnul plavky přítelkyni a zemřel!

 
Hloupý žert stál mladého studenta Brandona život. V den svých 19. narozenin zahynul při autonehodě, kterou sám zavinil. Přítelkyni totiž rozepnul plavky, ona vjela do protisměru a poté nabraly události děsivý spád.
26.11.2013 23:07 |

podobné články

Merkelová se chová jako blboun nejapný. To napsal David Rath

 
Uprchlickou politiku německé kancléřky Angely Merkelové ostře kritizoval na svém blogu bývalý středočeský hejtman David Rath. Merkelová mu svým chováním připomíná vyhynulého ptáka dodo, jehož český název je blboun nejapný.
29.08.2015 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2166 článků) , David Rath (4401 článků)

Ministr Mládek jede do Litvínova kvůli limitům těžby uhlí

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) jede dnes do Litvínova na Mostecku. S místními politiky bude diskutovat o limitech těžby uhlí. Na místě bude i místostarosta Litvínova Milan Šťovíček, který se dožadoval rezignace ministra kvůli jeho návrhu odložit rozhodnutí o budoucnosti dolu ČSA o pět let.
28.07.2015 06:16 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků) , Jan Mládek (669 článků)

Bárta: Vážená paní Němcová, váš billboard beru jako nejapný žert voličům

 
Včera jsem kritizoval billboard kandidátky na hejtmanku Libereckého kraje za ODS Evy Bartoňové. Dnes mě pro změnu dopálil volební billboard její stranické kolegyně, samotné první dámy ODS Miroslavy Němcové. Čiší z něj naprosté pokrytectví.
22.09.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1390 článků)

Beyonce se bála, že zůstane na ocet!

 
Zpěvačka Beyonce si myslela, že nikdy nenajde kluka. Teď už je naštěstí provdaná. Vloni si tajně vzala rappera Jay-Z. Proč se bála, že pana Pravého nepotká? Když byla Beyonce teenager, tvrdě pracovala. Nepotkala nikoho přiměřeně svému věku. To ji přimělo hodně pochybovat o tom, že najde pravou lásku. „Byly zde určité chvíle, když mi bylo 18, které mě přiměly k chmurným myšlenkám. Podívala jsem se z okna a viděla jsem holky, jak jdou na party se svým klukem. Jak můžu já někoho potkat? Nemohla jsem jen tak jít na rande a nikdo mě nevytáhl ven. Pracovala jsem moc tvrdě a nepotkávala jsem lidi věku jako já.“ „Ale teď jsem na tom skvěle. A navíc ještě moc šťastná, že jsem našla osobu, kterou jsem našla. Nevyměnila bych ho za nic na světě,“ prozradila zpěvačka v interview pro Britain´s Sunday Mirror. Na otázku ohledně miminka odpověděla: „Jsem ambiciozní žena, když něco dělám, pracuji tvrdě. Když někoho miluji, miluji se vším všudy. Ale jsem loajální. Chci spoustu dětí, ale na seznamu před nimi je ještě několik věcí, které chci stihnout.“
07.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Barack Obama: Nejapný žert, udělali z něj Jokera

 
V ulicích Los Angeles se objevil plakát, který zobrazují amerického prezidenta Baracka Obamu nalíčeného jako postava Joker z batmanovského filmu Temný rytíř. Pod namaskovanou podobiznou je nápis Socialismus, který zřejmě odkazuje k plánované reformě amerického zdravotnictví.
05.08.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků)

Vyrobili falešný meteorit, teď přijdou o miliony

 
Nejapný žert nevyšel. Ministerstvo vnitra chce zrušit s mobilním operátorem, který zinscenoval pád meteoritu, veškeré smlouvy.
27.10.2009 13:45 |

podobné články

Čínská restaurace v Budapešti údajně odkupuje psí maso

 
Nová čínská restaurace v Budapešti, která plánuje zahájit provoz 20. června, údajně nakupuje psí maso „za účelem konzumace“. Maďarští ochránci zvířat doufají, že se jedná pouze o nejapný žert nebo provokaci. Informovala o tom agentura MTI.
10.05.2010 15:20 |

podobné články

Šok: Pippě Middleton hrozí kriminál

 
Nejapný žert nevychovaného kamaráda může přijít velmi draho Pippu Middleton  (28) . Jeden z mladíků, kteří ji o víkendu doprovázeli po Paříži, totiž z ničeho nic vytáhl pistoli na francouzského fotografa. I když nejspíš šlo jen o hloupou srandu, mladému muži, ale i těm, kdo byli s ním, hrozí trestní stíhání a tvrdý trest.
17.04.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (384 článků) , Pippa Middleton (384 článků)

Cože, střílelo se na Havla? Italští novináři si spletli české prezidenty...

 
Střílelo se na zesnulého českého prezidenta Václava Havla (†75), všude je panika!!! Myslíte si, že jde o nejapný žert? Omyl, jde totiž o chybu italských novinářů. Ti si při informování o kuličkovém atentátu na našeho prezidenta spletli hlavy státu.
02.10.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4854 článků)

Nechutný útok: Mámě paterčat poslali sloní výkal

 
Rasistické útoky nesnášenlivých spoluobčanů snad neskončí! Paterčatům a jejich mámě Alexandře Kiňové někdo poslal sloní výkal. Byť to měl být spíše nejapný žert, nad chováním "vtipálka" však zůstává rozum stát.
26.08.2013 15:10 |

podobné články

Nová hvězda internetu! Opilý bezdomovec z Prahy hraje jako virtuos! VIDEO

 
Měl to být asi jen nejapný žert, ale nakonec je z toho hit internetu. Student dal dvacetikorunu opilému bezdomovci. Na oplátku chtěl, aby mu zahrál na piano u Filosofické fakulty v Praze.
18.01.2014 18:15 |

podobné články

Josefina Napravilová (†100): Uviděla Zemana a zemřela!

 
Uviděla prezidenta Miloše Zemana (69) a krátce nato zemřela. To není žádný nejapný žert, ale bohužel skutečná smutná událost.
21.02.2014 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20945 článků)

Svatba zpěvačky Tiny byla skutečná: Potvrdili to jejich známí!

 
Teď už je jasné, že víkendové svatební foto zpěvačky Tiny (30)  nebyl nejapný žert. Exotická kráska se skutečně vdala. S pravdou ven šli známí rappera Separeho, kteří novomanželům gratulovali na oficiálních webech.
02.06.2014 18:25 |

podobné články

„Je to planeta Země?“ Astronaut zavolal omylem z vesmírné stanice důchodkyni. Považovala ho za opilce

 
Britský astronaut Tim Peake zavolal telefonem z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) omylem jedné britské důchodkyni, která to pokládala za nejapný žert nějakého podnapilého konzumenta z místní restaurace a zavěsila. Peake, první Brit, který na oběžné dráze zastupuje Evropskou vesmírnou agenturu (ESA), se poté 79leté ženě omluvil. Uvedl to dnes web deníku The Independent.
28.12.2015 14:10 |

podobné články

Kazmův trapný vtípek zklamal Bieberovy fanoušky: Mladík předstíral, že je Justin!

 
Už podruhé se internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma (31) pokusil o nejapný žert. Před dvěma lety napálil Česko, když poslal na Českého lva falešného Jima Carreyho. Teď vyslal do terénu falešného Justina Biebera (22). Ten pravý je totiž skutečně v Praze.
12.11.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

První vyjádření Primy k podfukovému Prostřeno: Co televize Kazmovi vzkázala?

 
Celý národ v tuto chvíli neřeší nic jiného, než jak to bylo s podfukem najatého ajťáka Karla v pořadu Prostřeno. Teď už se ví, že v tom má prsty moderátor Kazma, který v roce 2015 už napálil České lvy, když jim podstrčil falešného Jima Carreyeho. Co na jeho nejapný žert říká tentokrát podvedená televize Prima?
17.05.2017 13:55 |

podobné články

Nejapný žert sprejera: Kontejnery na odpad označil jako babybox

 
Pokud to mělo vyznít jako vtip, tak se vůbec nepovedl! Jen těžko lze pochopit, co vedlo neznámého sprejera k tomu, že po Hradci Králové pomaloval kontejnery na odpad nápisem babybox.
14.02.2018 12:05 |

podobné články

Známý starosta Litvínova chtěl poslat bagry do nechvalně proslulé čtvrti. Požádal na to o dotaci a toto mu prý odepsali

 
Politici z Litvínova chtějí prosadit, aby peníze na likvidaci vylidněných panelových domů našla vláda. Pomohlo by se tím například ghettu v Janově, kde jsou zchátralé a vybydlené domy problémem, který ale jejich majitelé a správci nehodlají řešit ze své kapsy. Kvůli tématu demolic v problémových, zejména romských lokalitách by na sever Čech měla brzy přijet ministryně.
24.08.2014 20:45 |

podobné články