Článek

Polský prezident dostal botičku, několik týdnů parkoval špatně

 
Nestává se často, aby hlava státu využívající služby limuzíny s řidičem dostala pokutu za špatné parkování, jak tento týden zažil polský prezident Andrzej Duda. Jeho soukromý vůz byl podle webu gazeta.pl několik týdnů zaparkován na chodníku v Krakově. Pak si ho všimli policisté a dali autu „botičku”. Prezident prý neprodleně zaplatil pokutu a zařídil přeparkování vozu.
18.12.2015 19:55 |

podobné články

Podobné články

Agresivní opilec se rozjel i s botičkou na kole auta: Policisté mu naměřili přes dvě promile

 
Špatně parkoval, byl agresivní na policisty a dostal botičku. Tak začal zásah městských policistů v Praze. Opilý muž se pak i s botičkou chtěl rozjet, ale nešlo to. Když mu ji strážníci sundali, odjel i přes upozornění, že pod vlivem řídit nesmí. V krvi měl přes dvě promile!
17.02.2016 17:40 |

podobné články

Parkoval, kde neměl! Strážníkům přiznal, že 30 let řídí auto bez řidičáku!

 
Obrovské překvapení přichystal ostravským strážníkům muž (55), který špatně parkoval. V průběhu řešení banálního přestupku totiž muž přiznal, že již 30 let řídí vozidlo bez řidičského oprávnění.
31.10.2013 11:20 |

podobné články

Záhadné foto! Plyn mu zničil luxusní auto a ještě dostal botičku... Nebo to bylo jinak?

 
Mezi ty, kteří výrazně doplatili na výbuch plynu v centru Prahy, patří i majitel bílého Land Roveru. Exploze mu vůz zdemolovala. Navíc prý dostal botičku od strážníků. Jak to bylo doopravdy?
30.04.2013 10:35 |

podobné články

Kutil Tim v Praze: Snažil se uříznout botičku z auta!

 
Představte si, je teplý den, spěcháte a když přijdete k autu, je na něm botička! To je smůla! Většina řidičů si sice zanadává, ale zavolá policisty a pokutu za špatné parkování pokorně zaplatí. Mladý cizinec měl ale na řešení situace zcela jiný názor. Rozbrušovačkou se jal botičku uříznout! Nebyl to dobrý nápad...
24.06.2011 17:10 |

podobné články

Zas**ní Pražáci, zaznělo z úst policistů. Pak zbili muže, kterému sundávali botičku

 
Běžná nepříjemnost. Špatně zaparkujete, dostanete botičku a musíte počkat na městské strážníky, aby vám ji po zaplacení pokuty odmontovali. Ovšem pro Zdeňka Kureše z Kolína se tato banalita stala doslova doživotní noční můrou. Strážníci mu totiž kromě pokuty zajistili také pořádný výprask spojený s pobytem v cele. To vše zřejmě je kvůli "áčku" na registrační značce jeho vozu.
20.10.2014 11:45 |

podobné články

Bártu sebrali a odvezli na policii: Mezitím dostal botičku na svého bavoráka!

 
Elegán Vít Bárta je za mřížemi a v současnosti se patrně řeší, zda půjde do vazby, a nebo zpátky na svobodu. Oficiálních informací kolem jeho případu je málo. A tak zatím převládají spekulace. Především o údajném vynášení tajných informací z protikorupční policie. Po Bártově zatčení ve čtvrtek odpoledne se však činila i policie městská - a šéfovi VV dala na auto botičku. Aby nikam neujel?
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Řidič po napomenutí seniorovi (85) zlomil ruku: Parkoval na invalidech!

 
Fakt, že někteří lidé mají místo mozku v hlavě piliny, dokazuje rvačka před obchoďákem v České Lípě. Senior (85) napomenul řidiče, který neoprávněně parkoval na invalidech. Jenže to neměl dělat, agresivní řidič se do něj pustil a zlomil mu ruku! A ujel!
12.07.2013 22:45 |

podobné články

Parkoval na invalidech, policie zjistila, že jde o hledanou osobu!

 
Policie chtěla dát pokutu řidiči, který parkoval na invalidech. Při kontrole ale zjistili, že tam nejen nemá co dělat, ale navíc jde o hledanou osobu!
17.09.2016 12:35 |

podobné články

Řidič zemřel, policisté nasadili botičku!

 
Před hlavním vchodem do Divadla na Vinohradech na pražském náměstí Míru stálo opuštěné auto. Strážníci neváhali a nasadili botičku. Řidič byl ale už po smrti.
07.01.2010 18:00 |

podobné články

Policejní hlídka střežící britskou královnu dostala "botičku"

 
Sedmatřicetiletý muž nasadil "botičku" policejnímu vozu, jenž se podílel na bezpečnostních opatřeních během návštěvy britské královny Alžběty II. v jihoanglickém Portsmouthu. Hlídkující policisté přitom při instalaci imobilizéru seděli v automobilu, uvedla agentura AP.
27.05.2011 20:20 |

podobné články

Řidička servala botičku z auta a ujížděla, dopadli ji policisté

 
Zákaz řízení zřejmě vůbec nevadil mladé řidičce, kterou přistihli strážníci při zběsilé jízdě po Staroměstském náměstí. Když viděla strážníky, zastavila a rychle přesedla místo spolujezdce. Po propuštění z policejní služebny sedla do auta, strhla botičku a ujížděla. Informaci potvrdila mluvčí strážníků Zuzana Gašpar.
30.10.2013 13:20 |

podobné články

Policie může dál senátorům odtahovat auta

 
Poměrně rafinovaný návrh se schovával za novelou silničního zákonu, který neprošel ve středu Senátem. Podle novely by policisté směli odtahovat auta pouze v případě, kdy na vozidlo umístí botičku a majitel jeho do 24 hodin nezažádal o její odstranění. Což ovšem v praxi znamená, že by se nedaly odtáhnout vozidla, na které, podle zákona, policie botičku přidělat nesmí. Což jsou vozy právě například senátorů.
23.07.2014 14:15 |

podobné články

Za spojení „polský tábor smrti“ má hrozit vězení. Polsku došla trpělivost

 
Polský parlament se v úterý začal zabývat vládním návrhem zákona, který má trestat prohlášení, že jsou Poláci nebo Polsko spoluodpovědní za zločiny, které spáchali nacisté. Zákon cílí především na fráze typu „polský koncentrační tábor“ či „polský tábor smrti“. Poláci mají za to, že koncentrační tábory sice za 2. světové války na okupovaném polském území stály, ale rozhodně nebyly polské.
06.10.2016 19:10 |

podobné články

Špatně parkoval, pokutu obdržel za 13 let!

 
Chorvat Jove Vrljanović, který před 13 lety špatně zaparkoval, dostal teprve tento týden soudní výzvu k zaplacení pokuty. Napsal to dnes chorvatský internetový list Croatian Times.
07.05.2009 18:45 |

podobné články

Polský prezident ve středu podepíše lisabonskou smlouvu

 
Polský prezident Lech Kaczyński podepíše lisabonskou smlouvu o reformě evropských institucí ve středu po návratu z oficiální návštěvy Rumunska, napsala agentura PAP s odvoláním na polský list Dziennik Gazeta Prawna.
06.10.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lech Kaczyński (103 článků)

Zeman chce mít ze Štětína český přístav, polský prezident není proti

 
Prezident Miloš Zeman v pátek ve Varšavě prohlásil, že by se polský Štětín mohl stát po vybudování kanálu Dunaj-Odra českým přístavem. Jeho polský protějšek Bronislaw Komorowski si vybudování kanálu dokáže představit.
24.05.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20478 článků)

Polský Fritzl dostal 25 let v base: Znásilňoval manželku i vlastní dcery ve sklepě

 
Hotové peklo na Zemi udělal ze životů vlastní rodiny polský dělník Mariusz Sz. (43) z malé vesnice poblíž města Puck. Svoji ženu znásilňoval pět let, z toho ji dva roky věznil ve sklepě. Sexuálnímu násilí neunikly ani jeho dvě tehdy nezletilé dcery. Muži se kvůli jeho nechutným praktikám a týrání rodiny přezdívá polský Fritzl podle zrůdy z Amstettenu.
22.06.2017 08:00 |

podobné články

Řidiče, který unesl autobus, dostala z vozu až zásahovka. Prý se bál policistů

 
Zásahová jednotka včera odpoledne vytáhla z autobusu s turisty německého řidiče, který ujížděl před policií. Předtím si z vozidla sám sundal v Českém Krumlově botičku, kterou dostal za špatné parkování. Při výslechu dnes řekl, že se policistů bál.
25.06.2012 17:20 |

podobné články

Polský vyšetřovatel: Prostřelil si hlavu! Zachytily to kamery!

 
Polský vojenský prokurátor Mikolaj Przybyl se včera postřelil do hlavy přímo na tiskové konferenci, na níž se vyjadřoval k letecké nehodě v ruském Smolensku. Při té před dvěma lety zahynul tehdejší polský prezident Lech Kaczyński (†60) s manželkou a další důležití státní představitelé.
10.01.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lech Kaczyński (103 článků)