Článek

Pololetní vysvědčení je tady: Čím obdarovat malého školáka?

 
I když pololetní vysvědčení není tak velká sláva jako to na konci roku, určitě své ratolesti potěšíte, když je obdarujete nějakou drobností. Stačí vlídné slovo, pěkná pochvala a za dobré výsledky i malý dáreček, kterým oceníte snahu dítěte. Studium je náročné a někdy je třeba k lepším výsledkům děti pozitivně motivovat. Pokud se vám jejich výkon moc nelíbí, máte celý půlrok na to, abyste spoelčně výsledky vypilovali!
27.01.2016 06:05 |

podobné články

Podobné články

Zruší ministerstvo pololetní vysvědčení? Uvažuje o tom

 
Žáci základních škol jsou zvyklí dostávat dvě vysvědčení ve školním roce. Někteří učitelé teď volají po tom, aby bylo pololetní vysvědčení zrušeno, protože žáky zbytečně stresuje a nic neřeší. Ministerstvo školství se nebrání diskusi. Názor učitelů v této věci ale není jednotný, někteří poukazují na to, že známkování motivuje žáky k vyšší výkonnosti. Zprávu přináší server iDnes.cz.
30.03.2013 06:35 |

podobné články

Hračkářství se předhánějí ve slevách: Obdarujte svého školáka za vysvědčení!

 
Pro ty školou povinné znamená začátek léta především závěr školního roku. Asi jako každý přemýšlíte jak obdarovat svého potomka za to, že přinesl domů vysvědčení. Ale, kde na to ale vzít? Máme pro Vás tip, jaké hračky jsou v současné době nejvíce v kurzu a čím svoje děti zaručeně dostanete. Navíc teď na výhodné ceny na Sparkys.cz!
24.06.2013 09:10 |

podobné články

Chcete skvělý dárek pro vaše dítě za vysvědčení?

 
Pokud si marně lámete hlavu, čím obdarovat své dítko za pěkné vysvědčení, máme pro vás řešení, které vás nebude stát ani korunu a můžete si být jisti, že tímhle dárkem svého školáka naprosto nadchnete!
19.06.2015 14:10 |

podobné články

Učitelé chtějí zrušit pololetní vysvědčení. Děti zbytečně stresuje

 
Učitelé vyzývají ministerstvo školství, aby zrušilo pololetní vysvědčení na základních školách. Tvrdí, že nepřináší nic dobrého a žáky jen zbytečně zatěžuje lednovými písemkami.
30.03.2013 07:40 |

podobné články

Žáci dostali pololetní vysvědčení. V pátek mají volno

 
Žáci a studenti dostali dnes pololetní vysvědčení. Učitelé v něm hodnotili první půlrok jejich práce v tomto školním roce.
30.01.2014 18:20 |

podobné články

Ve školách se rozdává pololetní vysvědčení

 
Žákům a studentům základních, respektive středních škol končí ve čtvrtek první pololetí. Děti dostanou pololetní vysvědčení a v pátek je čeká jednodenní volno, na které od pondělí navážou v některých okresech týdenní jarní prázdniny.
29.01.2015 08:32 |

podobné články

Čeští žáci a studenti si jdou pro pololetní vysvědčení

 
Čtvrtkem končí první pololetí na školách v Česku a žáci a studenti dostanou pololetní vysvědčení. V pátek školáky čekají jednodenní prázdniny.
28.01.2016 06:25 |

podobné články

Děti dostaly vysvědčení, začínají jim dvouměsíční prázdniny

 
Školáci v pátek dostali závěrečná vysvědčení a začínají pro ně dvouměsíční prázdniny. Leckde pojali předávání vysvědčení netradičně a například ve zlínské Základní škole Mikoláše Alše lovily děti vysvědčení z bazénu, v Liberci pak žáci dostali vysvědčení na ploše zimního stadiónu.
27.06.2014 10:50 |

podobné články

Mladík v Brně brutálně zkopal malého školáka, záznam již zkoumá policie

 
Na internetu se objevilo video zachycující brutální napadení malého školáka o poznání větším útočníkem. Podle dostupných informací od uživatele Daw3ful, který video na server Youtube.com vložil, se jedná o 15letého útočníka romské národnosti a 10letého školáka z Brna.
13.02.2012 17:35 |

podobné články

Putnová (TOP 09): Pololetí bez vysvědčení?

 
V posledních dnech se v médiích rozvířila diskuse o smysluplnosti pololetního vysvědčení u mladších školních dětí. Část kantorů i odborné veřejnosti se domnívá, že pololetní vysvědčení zbytečně stresuje děti.
08.04.2013 10:05 |

podobné články

Rychetský: Styděl jsem se, že nepřijmeme ani jednoho uprchlíka. Po privatizaci zbankrotovala třetina našeho hospodářství

 
Před pár dny dostali žáci a studenti na školách pololetní vysvědčení a v pátek si užívali prázdnin. Svého druhu vysvědčení vystavil českým politikům a české společnosti obecně i předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. A není to právě lichotivé vysvědčení. Rychetský nešetřil kritickými slovy, když mluvil o uprchlické krizi, kupónové privatizaci, primitivním národovectví i o touze rozhodovat co nejvíce záležitostí s pomocí referend.
04.02.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (29 článků)

Vysvědčení je za dveřmi: Čím odměnit školáka?

 
Poslední školní den se nezadržitelně blíží! Už víte nebo aspoň tušíte, jaké známky vaše dítě přinese? Ať už vás vysvědčení potěší nebo ne, myslete na to, že nejde jenom o jedničky. List odráží úsilí a píli dítěte v předchozích deseti měsících. Takže pokud váš potomek nebyl po celý rok flákač a vysloveně nepropadá (a to už je zase jiná kapitola), nějakou odměnu si zaslouží!
25.06.2013 12:11 |

podobné články

Agresivní útok školáka v Lounech: Bití dětí spustil jediný pohled

 
Do Holárkových sadů v Lounech vylákal prostřednictvím sociálních sítí Josef G. (15) školáka Petra. Tam ho pak i s jeho kamarádem velmi surově napadl. Brutalita útoku školáka vás šokuje!
11.10.2017 18:25 |

podobné články

Žáci dostali vysvědčení. Prázdniny budou mít až v pátek

 
Žáci základních a středních škol si v pondělí šli pro pololetní vysvědčení. Den pololetních prázdnin však dostanou až v pátek 4. února.
31.01.2011 07:15 |

podobné články

Za špatné vysvědčení ať rodiče trestají sebe, radí psychologové

 
Pololetní vysvědčení. V úterý jej děti předloží přísným rodičovským očím. Jak se zachovat? Radí renomovaní psychologové a učitelé.
31.01.2012 00:20 |

podobné články

Vězni dostali svá první vysvědčení a s nimi i šanci na nový život

 
Velké množství propuštěných vězňů se nemá kam vrátit a na čem si vybudovat nový život. Často pak pokračují v trestné činnosti a brzy se vrací za mříže. Právě tomu se snaží zabránit vznikající vězeňská odborná učiliště. Jedno z nich je například v Jiřicích, kde vězni v úterý dostali svá první pololetní vysvědčení a s nimi i svoji druhou šanci.
31.01.2012 16:20 |

podobné články

Vláda dostala vysvědčení, propadá z jednoho předmětu

 
Nevládní organizace vystavily kabinetu pololetní vysvědčení, v jedenácti "předmětech“ hodnotily, do jaké míry se vládě daří naplňovat strategii boje proti korupci.
02.02.2012 14:55 |

podobné články

Vysvědčení celebrit: Kraus zlobil, Langmannová propadala

 
Včera se ve školách rozdávalo pololetní vysvědčení, a tak jsme se u té příležitosti zeptali známých osobností na jejich známky.
01.02.2013 10:15 |

podobné články

Syn Venduly Svobodové Kuba: Škola za 200 tisíc ročně, ale vysvědčení ještě nemá!

 
Vendula Svobodová (40) je jednou z maminek, které se včera nemohly těšit ze známek své ratolesti. Její syn Kuba (7) si totiž pololetní vysvědčení z druhé třídy nemohl vyzvednout.
01.02.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (806 článků)