Článek

Politický skandál: Ženatý poslanec si užíval s prostituty a fetoval

 
Poslanec Labouristické strany se ve Velké Británii postaral o pořádný skandál. Britská média totiž zjistila, že si Keith Vaz (59) objednává mužské prostituty z východní Evropy, a dokonce s nimi provozuje nechráněný sex. Poslanec je přitom ženatý a má dvě děti.
05.09.2016 14:15 |

podobné články

Podobné články

Ženatého poslance nachytali s prostituty: Zdrogovali mě, brání se

 
Skandál kolem poslance britské Labouristické strany nebere konce! Ženáč a dvojnásobný otec Keith Vaz (59) byl nachytán britským deníkem při dostaveníčku s prostituty, se kterými navíc provozoval nechráněný sex. Poslanec teď tvrdí, že ho zdrogovali. Pravda bude ale zřejmě úplně někde jinde...
06.09.2016 12:10 |

podobné články

OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Ženatý se závazky po 25 letech

 
Od chvíle, kdy se seriál Ženatý se závazky poprvé objevil na televizních obrazovkách, uplynulo 25 let. Přestože je humor seriálu nesmrtelný, o stárnutí hlavních protagonistů se to říci nedá. Podívejte se. Další články k tématu: Představitelka Kelly ze seriálu Ženatý se závazky čeká první dítě Kelly ze seriálu Ženatý se závazky se bude vdávat Nejkrásnějším člověkem světa je Kelly ze seriálu Ženatý se závazky
27.01.2013 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

Otčím (32), který utýral Lucinku (†5): Už v patnácti letech fetoval toluen

 
Celé Slovensko je zděšené případem Juraje Hrotáka (32), který k smrti utýral svou nevlastní dcerku Lucinku (†5). Její mrtvolku pak tři roky nechal hnít ve vlastním bytě, kde vedle vyrůstala její sestra Saša (3). Jurajova sestra prozradila, že se jí k utýrání přiznal a že už jako dítě fetoval.
24.09.2012 16:35 |

podobné články

Michael Douglas se přiznal: Na vysoké jsem hodně fetoval

 
Herec Michael Douglas přiznal, že na univerzitě nepatřil rozhodně mezi vzorové studenty. Nejenže se flákal a neplnil své povinnosti, ale také hodně fetoval.
10.09.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků)

ŠOK: Neuvěříte, co odporného udělal tenhle britský politik své krásné rodině!

 
Britský poslanec Keith Vaz byl ještě nedávno váženým členem Labouristické strany. Pochází z Indie, ale již přes třicet let žije ve Velké Británii spolu se svou manželkou a dvěma dětmi. Nyní ovšem čelí obrovskému skandálu. Britská média zveřejnila šokující fotky a nahrávky, kde poslanec souloží s prostituty a shání se po drogách.
06.09.2016 13:15 |

podobné články

Harryho provází další skandál. V jeho přítomnosti se užíval kokain, tráva a lysohlávky

 
Skandál s nahotou prince Harryho  (27) ještě zdaleka neutichl a americká média už rozviřují nový. Tentokráte jsou ve hře drogy. Kokain měl být užíván přímo v pokoji, kde britský princ dováděl nahý s dívkou, což zachytili přítomní a neváhali prodat bulváru. Nikdo sice netvrdí, že drogy užíval přímo Harry, kokainu prý ale nebylo v jeho přítomnosti málo.
29.08.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Bakalovy noviny odhalují, jak se pozná „politicky nekorektní člověk“

 
Komentátor Petr Honzejk na serveru IHNED.cz prozradil, jak se pozná politicky nekorektní člověk a čím se liší od občana politicky korektního. Politicky nekorektní člověk se podle Honzejka snaží nově pojmenovat skutečnost, aniž se příliš trápí tím, co tato změna slovníku může vyvolat. Právě proto je prý třeba dávat si na „politicky nekorektní hlasatele pravdy“ pozor.
07.03.2017 21:25 |

podobné články

Hitler fetoval a měl málo spermatu

 
Adolf Hitler byl závislý na metamfetaminech a kromě toho pravidelně užíval léky zvyšující hladinu testosteronu. Vyplývá to z údajů americké rozvědky, píše britský deník The Independent. 
13.10.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (648 článků)

Charlie Sheen si nakažení virem HIV zasloužil, tvrdí hollywoodský veterán

 
Herec Burt Reynolds nechápe, o jakém soucitu jeho kolegové hovoří, když zmiňují Charlieho Sheena  (50) a jeho infekci HIV. Devětasedmdesátiletá hollywoodská hvězda odmítá litovat někoho, kdo fetoval a užíval si sexuální orgie a jen teď nese následky svých bezuzdných činů.
08.12.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Burt Reynolds (14 článků) , Charlie Sheen (454 článků)

Herecký kolega Charlieho Sheena: HIV si zaslouží

 
Herec Burt Reynolds nechápe, o jakém soucitu jeho kolegové hovoří, když zmiňují Charlieho Sheena a jeho infekci HIV. Devětasedmdesátiletá hollywoodská hvězda odmítá litovat někoho, kdo fetoval a užíval si sexuální orgie a jen teď nese následky svých bezuzdných činů.
09.12.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Burt Reynolds (14 článků) , Charlie Sheen (454 článků)

Christina Applegate se konečně vdala, tři roky po zásnubách

 
Herečka Christina Applegate a muzikant Martyn LeNoble se o víkendu vzali. Zasnoubili se přitom už v roce 2010 a mají spolu dvouletou dceru Sadie Grace. Další články k tématu: Herečka Christina Applegate porodila dceru Christina Applegate měsíc před porodem vtipkuje: tančí těhotná u tyče Christina Applegate se nechala vyfotit nahá, než jí vzali prsa Představitelka Kelly ze seriálu Ženatý se závazky čeká první dítě Kelly ze seriálu Ženatý se závazky se bude vdávat Nejkrásnějším člověkem světa je Kelly ze seriálu Ženatý se závazky
25.02.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Christina Applegate (42 článků) , Grace Kelly (87 článků) , Barbara Blank (159 článků)

„Politický migrant“ Jiří Štětina z Úsvitu: Kam vítr, tam plášť?

 
Pětasedmdesátiletý poslanec Jiří Štětina se do Sněmovny dostal nejprve za Věci veřejné, poté na kandidátce Úsvitu. Je ženatý a vykonává povolání lékaře, v hradecké nemocnici založil záchrannou službu. Do Parlamentu šel podle svých slov, aby bojoval proti korupci. „V tomto státě se kradlo, krade a bude krást, pokud se nezmění zásadní přístup k těmto zlodějinám,” popsal v debatě Blesk.cz. Jak někdejší člen KSČ obhájil politický turismus a spolupráci s Vítem Bártou nebo Tomiem Okamurou?
28.09.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jiří Štětina (92 článků) , Jiří Bárta (246 článků) , Jiří Bárta (246 článků)

Nechceme politické prostituty, vzkázali demonstranti novému šéfovi ÚSTR

 
Asi dvacet zaměstnanců Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) ve čtvrtek demonstrovalo proti svému novému řediteli Jiřímu Pernesovi. Nelíbí se jim totiž, že by ústav, který má zkoumat éru komunismu, měl vést někdo, kdo studoval jeho ideologii. Vedle toho se domnívají, že by šéf instituce měl být nestranný, což je údajně v rozporu s jeho aktivitami pro historickou komisi ČSSD.
11.03.2010 14:40 |

podobné články

Žádní prostituti ve videohře Fable III

 
Designéři z Lionhead Studios mají velkou představivost a to i v okamžiku, když dojde na prostituty s velkými kníry...
13.10.2010 11:40 |

podobné články

Papež Benedikt XVI. připustil používání kondomů. Pro mužské prostituty

 
Církev se dlouho stavěla proti používání kondomů, jako proti formě antikoncepce.
20.11.2010 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Benedikt XVI. (215 článků)

Další snaha legalizovat prostituci. Praha připravuje zákon s pomocí odborníků

 
Návrh zákona o zlegalizování prostituce v Česku neprošel sněmovnou. Bylo v něm přesně definováno, kdo se může živit sexuálními službami a kde je smí nabízet. Proti se postavily nevládní organizace, které upozornily, že by úprava pro prostitutky a prostituty pouze zaváděla pravidla nebo omezení, ale vůbec by nemyslela na jejich práva a ochranu. Informuje server čt24.cz.
25.09.2011 07:05 |

podobné články

Specializovaný gang dodává do Vatikánu malé děti pro pedofilní duchovní

 
Katolická církev bude nejspíš brzy čelit dalšímu skandálu kolem zneužívání dětí. Někdejší farář Patrizio Poggi (46) totiž policii řekl, že se ve vatikánských kruzích pohybují lidé, kteří kněžím dovážejí nezletilé prostituty.
28.06.2013 22:35 |

podobné články

Kladivo na prostituty a prostitutky? Povinné získání oprávnění a registry...

 
Praha předložila do sněmovny návrh nového zákona, který má regulovat prostituci. Tuto činnost ani podmínky jejího provozování zatím neupravuje žádný zákon. Prahou předložený návrh tyto podmínky stanovuje, stejně jako pravidla pro provozování erotických zařízení. Mimo jiné zakazuje prostituci osobám mladším 18 let.
20.07.2013 12:35 |

podobné články

Takhle to zřejmě dopadne s nápadem na regulaci prostituce v Praze. Sněmovna rozhodne

 
Sněmovna by měla podle petičního výboru zamítnout pražský návrh zákona o regulaci prostituce. Výbor dnes poslancům navrhl, aby o zákonné vymezení prostituce požádali kabinet. Vládní předloha by měla podle jeho stanoviska zajistit veřejný pořádek, minimalizovat zdravotní rizika, ochránit prostitutky a prostituty před vykořisťováním a dát pravomoc obcím toto „řemeslo“ na jejich území omezit.
08.10.2014 23:21 |

podobné články