Článek

Politici si „došlápli“ na aktivistu Jakuba (16). Jeho rodičům vyhrožují žalobou

 
Rodičům nezletilého občanského aktivisty Jakuba Čecha (16) poslali náměstci prostějovské primátorky Zdeněk Fišer (61, ČSSD) a Pavel Smetana (46, ČSSD) předžalobní výzvu. V té požadují zaplatit přes deset tisíc za právní zastupování před přestupkovou komisí.
30.09.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (14 článků) , Zdeněk Smetana (14 článků)
Podobné články

Rozčílená ombudsmanka Šabatová: Místo aby policisté rázně zakročili proti čínským agresorům, došlápli se na jejich oběti

 
Ombudsmanka Anna Šabatová zkritizovala českou policii za to, jak se chovala při čínské návštěvě. Místo toho, aby strážci zákona zakročovali proti agresivním příznivcům čínského prezidenta, došlápli si spíš na oběti těchto agresorů. Své o tom vědí např. na FAMU, kde podle Šabatové postupovala policie opravdu velmi zmatečně.
05.10.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (348 článků)

Gott k výhružce žalobou: Vydírat se nenechám!

 
Karel Gott (70) je osočen, že nesplnil smlouvu, a organizátoři jeho koncertu v německém Eisenhüttenstadtu vyhrožují žalobou! „Je to vydírání, a velmi hloupé. Velmi rychle si to rozmyslí. To nemám obavy. Smlouva porušena nebyla,“ řekl včera Blesku Gott, který kvůli nemocným hlasivkám nemohl našim německým sousedům v sobotu zpívat živě.
24.06.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků)

Hájové zelení, tak už jste sežraní. Z aktivistů mají na Šumavě srandu

 
Pořádnou legraci si obyvatelé 21 šumavských obcí a další desítky příznivců zelené Šumavy dělali z ekologických aktivistů, bránících na Šumavě vlastními těly stromy napadené kůrovcem před pilami dřevorubců. Během prvního celošumavského happeningu nazvaného Hájové zelení, tak už jste sežraní, předvedli na Modravě místní ochotníci veselohru na téma boje ekologických aktivistů s šumavskými domorodci.
24.08.2011 12:10 |

podobné články

Rusko zadržuje na lodi 30 aktivistů Greenpeace - protestovali, kde neměli

 
Ruská pohraniční stráž zadržuje na lodi 30 aktivistů hnutí Greenpeace. Plavidlo, které patří hnutí, je v Barentsově moři a pohraničníci je obsadili ve čtvrtek večer. Mezi třicítkou aktivistů je i šest Britů. Důvodem zásahu byl plánovaný protest členů Greenpeace proti těžbě ropy v severních mořích. Členové Greenpeace dnes uspořádali u ruského velvyslanectví v Praze proti postupu Ruska protest a podobné akce se pořádají i v dalších 17 evropských státech.
20.09.2013 12:55 |

podobné články

Souboj aktivistů: Tibetské vlajky místo čínských, blokovaný billboard s Havlem a dalajlámou, policie v akci

 
Několik aktivistů vyměnilo čínské vlajky umístěné v Praze 6 cestou z ruzyňského letiště za tibetské vlajky. Číňané pobývající v Praze podle všeho zase překazili akci aktivistů bojujících za lidská práva. Čínskou vlajkou totiž zakryli velkou fotku tibetského vůdce Dalajlamy s prezidentem Václavem Havlem.
28.03.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4813 článků)

Zkorumpovaní politici se vzpouzí občanské kontrole. Neváhají ani zastrašovat

 
Dva náměstci prostějovské primátorky hrozili mým rodičům žalobou za to, že museli k přestupkovému řízení. Teď bylo ve věci rozhodnuto. Politici porušili zákon tím, že neoznámili střet zájmů. Banální případ by nepřekročil hranice Prostějova nebýt neschopnosti jeho aktérů.
27.03.2017 11:00 |

podobné články

Drsní levičáci si došlápli na Jakuba Jandu: Je to plagiátor, jeho lidé nerozumí tomu, k čemu se vyjadřují. A navíc...

 
Server Socialistická Solidarita se ohradil proti článku serveru Hlidacipes.org „Česká extremistická scéna ve službách Kremlu“.
10.09.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků)

Zeman žaloval „svini“ kvůli rakovině. Jeho právník s žalobou o pět milionů cukl

 
„Je svině, protože tohle se nedělá.“ Takto zostra počastoval prezident Miloš Zeman brněnského komunálního politika Svatopluka Bartíka, který na Facebooku rozšířil zprávu o prezidentově údajné rakovině. Bartíka začala prošetřovat policie, Zeman chtěl u civilního soudu omluvu a pět milionů jako bolestné. S žalobou však teď jeho právní couvá a jeho právník žádá její pozastavení, upozornil web Aktuálně.cz.
10.04.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků)

Randit s Bieberem je nebezpečné, jeho přítelkyni vyhrožují smrtí

 
Sedmnáctiletý zpěvák Justin Bieber je idolem mnoha dívek po celém světě. Uchváceni jsou jím dokonce i Middletonovi, kteří teď prodávají předměty na party s jeho podobiznou. Šílenství fanynek ale nezná mezí. Jeho přítelkyně Selena Gomezová od nich dostává vzkazy, kde jí vyhrožují smrtí.
30.05.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (368 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

Už je fakt zle. Cikáni vyhrožují podřezáváním dětí, varují politici

 
Politici jsou stále více znepokojeni narůstající agresivitou příslušníků nepřizpůsobivé romské menšiny. Deník.cz informoval, že sociální pracovnice Městského úřadu v Králově Dvoře již delší dobu čelí vulgárním nadávkám a urážkám s rasistickým podtextem ze strany Romů. Politici nejsou takovým chováním vůbec překvapeni.
16.02.2012 14:45 |

podobné články

Už je fakt zle. Cikáni vyhrožují podřezáváním dětí, děsí se politici

 
Politici jsou stále více znepokojeni narůstající agresivitou příslušníků nepřizpůsobivé romské menšiny. Deník.cz informoval, že sociální pracovnice Městského úřadu v Králově Dvoře již delší dobu čelí vulgárním nadávkám a urážkám s rasistickým podtextem ze strany Romů. Politici nejsou takovým chováním vůbec překvapeni.
16.02.2012 14:50 |

podobné články

Zeman se na D8 „navezl“ do zelených aktivistů: Řádili tu roky, zbavte se jich

 
V sobotu dopoledne politici a silničáři slavnostně otevřeli poslední úsek dálnice D8. Na slavnostním ceremoniálu nechyběl ani prezident Miloš Zeman, který se ve svém projevu opřel do takzvaných zelených aktivistů. Podle něj jsou příčinou toho, že výstavba dálnice trvala dlouhých 32 let.
17.12.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20492 článků)

VIDEO V Británii řeší na vysokých místech útok aktivistů na podnik oslavující Churchilla. Podívejte se, co prováděli uvnitř mezi hosty

 
V londýnské kavárně, která zobrazuje Winstona Churchilla, hosté v klidu rozhodně neposedí. Stávají se zde totiž terčem útoků aktivistů bojujících za lepší svět, a to tím, že za pokřiku „Churchill je rasista“ se snaží hosty z podniku vyhnat. Deník MF DNES napsal, že celou situaci již řeší nejvyšší britští politici.
02.02.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Winston Churchill (111 článků)

Průzkum: Přispívat rodičům na penzi lidé nechtějí

 
Jeden z hlavních bonusů chystané reformy penzí je i možnost pro lidi v produktivním věku přispět svým rodičům na důchod. Podle průzkumu pro Lidové noviny ale o přilepšení rodičům na důchod nestojí 64% lidí.
07.03.2011 06:25 |

podobné články

Průzkum: Dvě třetiny lidí nechtějí přispívat rodičům na penzi

 
Téměř dvě třetiny lidí nevyužijí možnosti přispět svým rodičům na důchod, kterou jim nabízí vláda v plánované důchodové reformě. Vyplývá to z průzkumu agentury Millward Brown pro dnešní Lidové noviny. O tom, že by rodičům přilepšila, uvažuje asi čtvrtina dotázaných.
07.03.2011 09:15 |

podobné články

Dámy nechápou, proč děti nechtějí platit svým rodičům

 
Sobotní večer ve znamení Tahu dámou se týkal mezigeneračních vztahů a penzijní reformy. Někdejší předsedkyně sněmovny Hana Marvanová, bývalá hlasatelka Kamila Moučková a sexuoložka Hana Fifková se shodly, že je přirozené platit rodičům. Moderátorka Nora Fridrichová ale prezentovala data - 64 procent lidí rodičům v důchodu přispívat nechce.
12.03.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Moučková (73 článků) , Nora Fridrichová (189 článků)

Bělobrádek (KDU-ČSL): Bankám dávat peníze smíme, rodičům ne?

 
KDU-ČSL nerozumí tomu, proč v novém vládním návrhu změn důchodové reformy již není možné odvést jedno procento z odvodů vlastním rodičům. Bankám ano a rodičům ne?
21.04.2012 11:27 |

podobné články

Porodnice ukradla rodičům dvojčata a po neúspěšném prodeji je vrátila

 
Dvojčata, která v jedné porodnici v Číně rodičům podvodem ukradla lékařka, se podařilo čínské policii najít a vrátit rodičům. V rámci skandálu, který vyšel najevo minulý týden, policie prověřuje 55 podobných případů, z nichž nejméně 26 se týká stejné porodní lékařky, která už skončila v policejní vazbě. Najít a vrátit se podle zpravodajského serveru CNN kromě dvojčat prozatím povedlo pouze jednoho chlapce.
13.08.2013 14:10 |

podobné články

Cena za smrt miminka? Soud přiznal rodičům odškodné 600 tisíc

 
Oblastní nemocnice Trutnov musí zaplatit 600.000 korun rodičům novorozence, který zemřel v roce 2007 několik hodin po porodu. Dnes o tom rozhodl Krajský soud v Hradci Králové. Soudy již dříve rodičům dítěte přiznali 480.000 korun. Dnešní verdikt není dosud pravomocný.
19.09.2014 11:10 |

podobné články