Článek

Policisté rozprášili gang zlodějů aut: Dvojice ukradla z autobazarů 28 vozidel za 10 milionů

 
Celkem 28 aut zhruba za deset milionů korun údajně ukradla z autobazarů v Praze a středních Čechách dvojice zlodějů. Na kontě mají mít i sedm vloupání. Na webu pražské policie to dnes oznámil mluvčí policistů Jan Daněk. Detektivům se podařilo 17 z ukradených vozů najít a vrátit majitelům.
05.08.2015 14:55 |

podobné články

Podobné články

Rakušané rozprášili český gang zlodějů aut

 
Hornorakouská policie rozbila český gang zlodějů aut a tři muže poslala do vyšetřovací vazby. Češi kradli v Rakousku a Německu nejen auta, ale i motorky a dokonce i jízdní kola. Vše pak převáželi do Česka, kde to pak prodávali. 
15.05.2014 13:05 |

podobné články

Feuereislová a podvody v pardubickém autobazaru: U soudu se děly věci! Půjde Evča do lochu? Víme, čím ji chtějí usvědčit!

 
Krajský soud v Hradci Králové včera opět projednával složitý případ "vytunelovaného autobazaru v Pardubicích":http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/201759-splnila-si-sen-ted-nema-ani-auto-ani-penize/, ve kterém zásadním způsobem figuruje "podivná finalistka":http://www.extra.cz/divna-zoufalka-eva-ze-superstar-chtela-byt-slavna-ted-ji-hrozi-vezeni VyVolených "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (24), které původní majitel a hlavní obžalovaný z podvodů za desítky milionů David Kracík krachující firmu v červenci 2012 prodal a ona dnes tvrdí, že byla jen bílým koněm, zatímco řada svědectví poukazuje na to, že Eva v autobazaru coby jednatelka úřadovala a dopouštěla se nezákonného jednání už tím, že firmu v souladu se zákonem neuvedla včas do insolvence, "údajně prodávala ojetiny":http://www.extra.cz/nad-vyvolenou-lharkou-evou-se-stahuji-mraky-policie-ma-dukazy-o-jejich-podvodech-podivejte-se a její podpis má také figurovat na řadě smluv o výkupu či převodu vozidel, které se nikdy neuskutečnily.
03.04.2014 17:50 |

podobné články

Zmizel majitel autobazaru! Je to útěk nebo ÚNOS?

 
Majitel autobazaru Marcel Záruba (39) rychle prodal skoro 200 aut za několik milionů korun a zmizel i s penězi. Policii v Českých Budějovicích se zatím přihlásilo 12 podvedených klientů autobazaru. Podle svědků muž nejspíš utekl do Spojených států.
22.10.2013 22:55 |

podobné články

Policisté rozprášili pytláckou bandu: Měli výbušniny, samopaly i drogy

 
Nejdřív rok sledování a teď tvrdý úder. Policisté ze čtyř krajů republiky rozprášili gang pytláků a obchodníků se zbraněmi. S pouty na rukou skončilo devět mužů (22 až 73). Doma měli nejen zbraně, ale i výbušniny a drogy.
11.06.2017 09:15 |

podobné články

Policie rozprášila skupinu překupníků: Podívejte se, jak rychle gang vykrádal auta!

 
Tři čtvrtě roku jim šli po krku a nakonec je dostali! Policisté rozprášili obzvlášť dobře organizovaný gang překupníků aut. Na svědomí mají zcizení více než stovky aut. Teď ale nad nimi spadla klec.
05.11.2014 15:20 |

podobné články

Drzí zloději v Praze: Auta si vybírali jako v autosalonu

 
Drzost těchto zlodějů nezná mezí! Policisté pátrají o dvojici, která z pražských autobazarů ukradla 9 vozidel v hodnotě dva a půl milionu korun.
07.05.2014 07:15 |

podobné články

Policie dopadla gang lupičů aut. Před zatčením jim kradla vozidla a vracela majitelům

 
Kriminalisté z Prahy dopadli organizovaný gang zlodějů aut. Skupina totiž podle policistů zvládala ukrást až čtyři vozy denně, přičemž její „specialitou“ byly především vozy Škoda Octavia. Kriminalisté skupinu dlouho sledovali, několik kradených aut zlodějům dokonce ještě před chycením gangu potají sebrali a vrátili majitelům.
14.10.2014 09:55 |

podobné články

Celníci v Chebu rozprášili gang výrobců pirátských CD a DVD nosičů

 
Západočeští celníci rozprášili nejméně pětičlennou skupinu pachatelů, která nezákonným způsobem pořizovala pirátské kopie hudby a filmů, vyráběla padělky bookletů a padělky prodávala na území Plzeňského a Karlovarského kraje.
21.06.2010 13:40 |

podobné články

Gang překupníků dopaden! Prodali 10 kradených aut za 8 milionů!

 
Čtrnáct mužů čítal gang obchodníků s kradenými vozy. Gangstery z jihu Moravy a z Vysočiny policisté obvinili z legalizace výnosů z trestné činnosti kvůli prodeji deseti luxusních aut za víc než osm milionů! Při zátahu však zabavili ještě dalších čtrnáct aut.
22.09.2012 23:20 |

podobné články

GANG PIVNÍCH ZLODĚJŮ: Za kradené prázdné sudy inkasovali tisíce

 
Gang pivních zlodějů zadrželi kriminalisté na Praze - východ. Otec spolu se dvěma syny a jejich kamarádem objížděli restaurace ve středních Čechách a kradli v nich pivní sudy. Ty pak vraceli do velkoobchodů, kde inkasovali peníze za zálohy. Za rok nakradli stovky sudů a přišli si tak na zhruba půl milionu korun.
27.01.2011 19:45 |

podobné články

Gang precizně organizovaných zlodějů dořádil, policii se podařilo organizaci rozbít

 
Dokonale organizovaný gang zlodějů zvládl vykrást zlatnictví za dvě minuty, od loňska nadělali v České republice škodu za 14,5 milionu. Policie už je dopadla a dnes odhalila podrobnosti případu.
01.03.2013 22:40 |

podobné články

Gang zlodějů aut dopaden. Kradli i na Slovensku

 
Skupinu tří zlodějů luxusních aut dopadla policie na Zlínsku. Kradli i na Slovensku a jednou v Mnichově.
18.11.2010 19:00 |

podobné články

Gang zlodějů se specializoval na navigace. Zloděj-gentleman pak auta uklidil a zamkl

 
Zloději v Česku už nekradou celá auta, ale vybírají z nich jen ty nejdražší části, hlavně pak vestavěné navigace. Ty se totiž dají výhodně prodat. Skupinu, která se krádežemi navigací živila velmi dlouhou dobu, rozprášili teď policisté z Prahy. Během dvou let jich ukradli minimálně za milion a půl.
11.03.2013 22:35 |

podobné články

Policisté ROZPRÁŠILI gang KUPLÍŘŮ!

 
Detektivové Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) po ročním vyšetřování zadrželi 21 osob, které se měly podílet na organizování prostituce. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval mluvčí útvaru Pavel Hanták s tím, že gang si zřídil i dispečink s nonstop provozem.
29.04.2011 11:50 |

podobné články

Strach o život nosorožců! Gang krade jejich rohy

 
Muzea a zoologické zahrady u nás i v Evropě se začínají opevňovat a zabezpečovat před nájezdy zlodějů nosorožčích rohů. Například ze zámku Úsov už raději odvezli všechny vycpané nosorožce. Gang zlodějů řádil už ve 14 evropských zemích. Předpokládá se, že rohy mizí do Asie, kde je prášek z nich považován za afrodiziakum a lék proti rakovině.
07.11.2011 19:05 |

podobné články

Policie dopadla dvojici zlodějů aut. Můžou mít na svědomí až tisícovky vozů

 
Pražští kriminalisté dostali typ na dvojici zlodějů aut od informátora. Ten prý slyšel o krádežích až tisíce vozů. Policie muže dopadla začátkem června a podezřívá je z rozsáhlých krádeží aut v hlavním městě. Prokázáno je zatím 21 případů, ovšem můžou jich být desítky i stovky, které se prozatím prokázat nepodařilo.
12.06.2014 20:20 |

podobné články

Úlovek! Policisté rozbili gang zlodějů aut, našli 48 kradených vozů

 
Kriminalisté z Olomouckého a Zlínského kraje zadrželi tři muže z Prostějova, kteří kradli ve velkém auta. Při zásahu policisté zadrželi i 48 aut, uvedl ve čtvrtek policejní mluvčí Michal Pižurin.
01.12.2011 13:45 |

podobné články

Gang zlodějů ukradl traktory za miliony korun!

 
Zásahová policejní jednotka si vyšlápla u Přísečna na Havlíčkobrodsku na dobře organizovanou čtveřici zlodějů traktorů a dalších motorových vozidel.
19.06.2014 13:55 |

podobné články

Při střetu dvou osobních vozidel byla zraněna 1 osoba

 
Na křižovatce ulic K Barrandovu a Wassermanova v Praze 5 došlo v úterý večer k nehodě dvou osobních vozidel. Jedno z vozidel po střetu vyjelo mimo silnici, prorazilo oplocení a skončilo v přilehlém autobazaru.
22.10.2014 06:45 |

podobné články