Článek

Policisté pátrali po muži, který odstavil auto v lese a zmizel

 
Pražští policisté pátrali po šestačtyřicetiletém muži, kterého jeho přítelkyně naposledy viděla v neděli v místě jeho bydliště a jehož služební auto se později našlo na lesní cestě ve středních Čechách. Pátrání policie odvolala dnes večer, když se muž vrátil v pořádku domů. ČTK to sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.
13.05.2015 16:45 |

podobné články

Podobné články

Policisté pátrali po tříleté holčičce, která se ztratila v lese, našel ji psovod

 
V neděli 29. června pátrali policisté na Telčsku po tříleté holčičce, která se ztratila v lese rodičům. Dívku nalezl během krátké doby policejní psovod ve spolupráci s místními občany, kteří se také do pátrání zapojili. Holčička byla v pořádku.
01.07.2014 02:30 |

podobné články

Silniční pirát (22) z D1: Ujel policii, odstavil audi a nahlásil jeho krádež! Pak udělal chybu...

 
Policisté stíhají dvaadvacetiletého řidiče, který na dálnici D1 u Prahy ujel policejní hlídce. Vůz poté odstavil a chtěl se vyhnout problémům tím, že ho nahlásil jako kradený. Policisté ale na podvod přišli, mladíkovi hrozí až tři roky vězení, sdělila dnes ČTK policejní mluvčí Eva Stulíková. Muž má podle ní zakázáno řízení a v době, kdy ho stavěla hlídka, byl pod vlivem drog.
29.08.2014 05:15 |

podobné články

Odstavil traktor na koleje a utekl: Vrazil do něj vlak

 
Proč to udělal? Zatím neznámý pachatel odstavil v Ostravě malotraktor do kolejiště mimo železniční přejezd a zmizel. Do vozidla následně narazil osobní vlak. K nehodě došlo pouhé dva měsíce od tragédie ve Studénce.
03.09.2015 09:15 |

podobné články

Ztracená houbařka narazila v lese na ztraceného chlapce

 
Policisté pátrali po ztracené ženě, ta v lese natrefila na patnáctiletého chlapce, který se také v lese ztratil.
07.08.2014 19:15 |

podobné články

Polibek odstavil letiště na 6 hodin!

 
Celý týden trvalo americké policii, než vyřešila případ muže, který vyvolal poplach na letišti v Newarku. Muž se šel polibkem rozloučit se ženou a vyhnul se přitom bezpečnostní kontrole. Protože ho nikdo nemohl najít, způsobil obrovské zpoždění letů a prakticky odstavil letiště na šest hodin.
10.01.2010 05:10 |

podobné články

Opilý kamioňák odstavil tahač v rychlém pruhu a usnul

 
Opilý řidič kamionu na mnichovském dálničním okruhu odstavil svůj tahač s návěsem v předjížděcím pruhu a uložil se ke spánku. Bavorským policistům trvalo několik minut, než šoféra se čtyřmi promile alkoholu v krvi probudili.
15.10.2015 08:15 |

podobné články

Tragický konec pátrání: Seniora našli oběšeného v lese

 
Policisté pátrali tři měsíce po muži z Kamenice nad Lipou. Jeho tělo objevili v lese několik kilometrů od domova. Když se ztratil vypsala jeho rodina za nalezení dokonce odměnu.
16.03.2012 15:20 |

podobné články

Policisté v Klánovickém lese pátrali po ozbrojeném muži

 
V průběhu pondělního dne proběhla v Klánovickém lese rozsáhlá pátrací akce. Jejím výsledkem je velice reálný identikit.
12.08.2014 17:25 |

podobné články

Ztracenou stařenku NAŠLI policisté v POTOCE! Je NAŽIVU!

 
Policisté a hasiči ze Sokolovska pátrali od středy večer po čtyřiaosmdesátileté seniorce trpící Alzheimerovou chorobou. Žena se ztratila v lese na houbách své dceři, policistům se podařilo seniorku najít v lese živou ve čtvrtek kolem 10.30 hodin, řekla pro Mediafax mluvčí policie Kateřina Böhmová.
06.10.2011 11:50 |

podobné články

TRAGICKÝ KONEC PÁTRÁNÍ: Ženu hledali týden, našli ji mrtvou v lese

 
Týden pátrali policisté na Choceňsku po pětasedmdesátileté seniorce, nasazen byl také vrtulník s termovizí. Přes všechny nasazené síly ale policisté seniorku nalezli v pondělí mrtvou v lese.
05.03.2013 08:15 |

podobné články

STRAŠNÉ! Po sedmileté dívce pátrali od pátku! NAŠLI JI MRTVOU!

 
Lidé na procházce nalezli v sobotu dopoledne v lese u města Zella-Mehlis v německém Durynsku tělo sedmileté dívky, po níž policisté od pátku pátrali. Jak informuje server deníku Thüringer Allgemeine, dívka se zřejmě stala obětí násilného trestného činu.
25.06.2011 15:05 |

podobné články

Pražští policisté pátrali po psychicky narušeném muži: Našli ho až v Ostravě

 
Pražští kriminalisté pátrali po šestatřicetiletém muži, který se v minulosti léčil na psychiatrii s bipolární psychózou a maniodepresivní poruchou. Stefanos N. bere kvůli psychickému onemocnění léky, bez nichž je agresivní a může být nebezpečný sobě a svému okolí.
06.09.2016 06:55 |

podobné články

Policie pátrá po neznámém muži kvůli vraždě v Klánovickém lese

 
Policie pátrá po neznámém podezřelém muži v souvislosti s vraždou, která se stala v polovině letošního června v pražském Klánovickém lese. Podle svědků se muž v lese stále pohybuje a policie v pondělí v oblasti bezúspěšnou pátrala. Policie o tom dnes informovala na svém webu, kde ukázala pravděpodobnou podobu hledaného.
12.08.2014 21:25 |

podobné články

Muži vezli autem kradené věci, v lese sjeli z cesty a zapadli

 
12. září 2014 v dopoledních hodinách se strážníci vydali k lesu v Ostravě-Michálkovicích, odkud bylo nahlášeno, že tam po lese jezdí auto. Strážníci po příchodu spatřili stojící auto mezi stromy, u něho stáli dva muži. První z mužů po spatření hlídky utekl.
16.09.2014 11:15 |

podobné články

Policisté dopadli nejstarší pražskou dealerku (66): Pátrali po ní 10 let

 
Pražští policisté dopadli šestašedesátiletou dealerku drog, po které pátrali od roku 2006. Žena tehdy nenastoupila do vězení, k němuž byla za distribuci drog odsouzena. Nyní je ve výkonu trestu, uvedl dnes policejní mluvčí Tomáš Hulan. Policisté ženu dopadli poté, co kradla v supermarketu v Praze 8.
17.02.2017 19:05 |

podobné články

Vědec z Harvardu si vyšel na houby. Zmizel v lese

 
Vědec z Harvardu zmizel na pět dní v lese u Moskvy a policie již začala pátrat po jeho vrahovi, než se pohřešovaný Ignatij Leščiner zase našel. Vyšetřovatelé předpokládají, že osmadvacetiletý muž si nejspíše vyšel na houby a zabloudil, zůstává však záhadou, jak pět dnů prožil.
02.08.2012 09:35 |

podobné články

Roman (†25) odešel od přítelkyně a zmizel: Našli ho oběšeného v lese

 
Konec všech nadějí. Příbuzní a kamarádi pohřešovaného Romana P. z Dolní Maríkové (†25) jsou zdrceni z toho, jak dopadlo pátrání po pohřešovaném blízkém. Po 11 dnech od doby, kdy zmizel, bylo jeho tělo objeveno v lese. Mladý muž se oběsil.
01.06.2018 11:25 |

podobné články

Pohřešovanou ženu našli v lese podchlazenou, později zemřela

 
Policisté v pondělí našli v lese podchlazenou třiatřicetiletou ženu z Bystřice pod Hostýnem, po které pátrali od neděle. Záchranáři ji objevili odpoledne v katastru části Bystřice Sovadina a předali ji do péče lékařů, v nemocnici ale zemřela.
31.01.2011 17:55 |

podobné články

Na Berounsku se při »bojovce« ztratili tři skauti: Přenocovali v lese

 
Hru na přežití si zkusili doopravdy. Policisté pátrali o víkendu po třech skautech, kteří se ztratili při noční bojové hře nedaleko Nižboru na Berounsku. Do rozsáhlé pátrací akce se v noci na sobotu zapojilo 30 policistů, psovod a letecká služba. Chlapce ve věku 10, 12 a 14 let našli až ráno, přenocovali v lese a jsou v pořádku.
13.06.2016 11:45 |

podobné články