Článek

Policisté pátrají po pachateli loupežného přepadení

 
Pražští policisté pátrají po ozbrojeném muži, který přepadl ve čtvrtek dopoledne banku ve Vršovicích. Z pobočky v Moskevské ulici si odnesl hotovost v hodnotě několika stovek tisíc korun. ČTK o tom dnes informoval pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.
14.08.2015 17:40 |

podobné články

Podobné články

Uprchlí útočníci z Horusic před soudem patrně nestanou: Zmizeli na Ukrajině, tvrdí policie

 
Po třech Ukrajincích zapojených podle obžaloby do loupežného přepadení firmy v Horusicích na Táborsku, jež si vyžádalo dva životy, pátrají policisté po celém světě. Kriminalisté na ně vydali evropský i mezinárodní zatýkací rozkaz. Případem loupežného přepadení, při němž pět útočníků surově napadlo majitele i zaměstnance firmy, se zabývá táborský soud. Obžalovaní jsou dva Ukrajinci, které kriminalisté zadrželi. Zbylí tři jsou nezvěstní a patrně se skrývají na Ukrajině.
07.02.2018 13:30 |

podobné články

Vnitro: Pachatelem loupežného přepadení je policista

 
Dnešního dne v odpoledních hodinách došlo v obci Osek v Ústeckém kraji k ozbrojenému loupežnému přepadení. Pachatelem loupežného přepadení je policista. Odcizil 400 tisíc korun.
19.07.2011 17:00 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po pachateli loupežného přepadení

 
PRAHA VENKOV-JIH – K loupežnému přepadení bankovního ústavu došlo 29. ledna letošního roku v centru Průhonic.
06.02.2014 00:35 |

podobné články

Maskovaný lupič kvůli tisícovce zmlátil pokladního kovošrotu

 
Po pachateli loupežného přepadení pátrají třebíčští policisté. Maskovaný lupič dnes ráno přepadl pokladního ve sběrně kovů, potvrdila mluvčí policie Kraje Vysočina Dana Čírtková.
24.08.2011 12:35 |

podobné články

Policisté na Karlovarsku pátraji po ozbrojených lupičích v černém audi

 
Policisté se zbraněmi v rukou kontrolují v úterý před polednem projíždějící automobily na silnicích v Karlovarském kraji, kde pátrají po pachatelích loupežného přepadení německého turisty.
20.07.2010 12:30 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Plzeňští policisté pátrají po pachateli krádeže

 
Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se dne 3. srpna 2014 v době okolo 11:55 hodin vloupal na společný balkon v Plzni, Sokolovské 130. Pachatel v tomto případě bez zjevného násilí překonal uzamčení zámku u balkonových dveří v mezipatře panelového domu, ze kterého následně odcizil dvě pánské košile. Muž se tímto jednáním dopustil trestného činu krádeže vloupání, za jehož spáchání mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.
10.08.2014 00:20 |

podobné články

Policie pátrá po dvou mužích podezřelých z loupežného přepadení!

 
Policisté pátrají po dvojici mužů, která 30. června v rozmezí několika desítek minut přepadla dvě herny. Podle nových informací jde o Josefa K. a Petra V., kteří mohou mít na svědomí i další loupežná přepadení mimo hlavní město. Na policejním webu to uvedla pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová. Muži při loupežích v hernách hrozili obsluze střelnými zbraněmi, následně ji svázali a z trezorů odnesli desítky tisíc korun. Hrozí jim až desetileté tresty vězení.
26.07.2015 17:55 |

podobné články

Pražská policie pátrá po muži, kterého podezírá z přepadení banky

 
Kriminalisté pátrají po neznámém muži, kterého podezírají z přepadení banky v Archeologické ulici v Praze 5. Lupič v pondělí 31. srpna před 17:00 předložil pracovnici banky lístek s nápisem, že jde o přepadení, žádá o vydání peněz a má u sebe pistoli. Z banky si odnesl několik desítek tisíc korun v černém igelitovém pytli, sdělila dnes ČTK mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Záběry z bezpečnostních kamer, které přepadení zachytily, zveřejnila policie na svém webu.
03.09.2015 14:45 |

podobné články

Postižený mladík si přepadení vymyslel. Údajně ukradené peníze utratil za prostitutky

 
Po měsíci vyšetřování policie uzavřela případ loupežného přepadení postiženého mladíka, kterého měla v lednu v jeho bytě napadnout neznámá žena. Muž si přepadení vymyslel, řekla v pátek Mediafaxu mluvčí policie Eva Kropáčová.
24.02.2012 11:25 |

podobné články

Pachatele přepadení tří žen se podařilo dopadnout díky kamerovému systému

 
Ve večerních hodinách došlo u lávky přes trať ČD v Bohumíně k loupežnému přepadení osamělé ženy a byla ji odcizená kabelka. Jednalo se o třetí obdobný případ loupežného přepadení žen během 24 hodin.
26.03.2014 17:35 |

podobné články

Policie pátrá po lupiči, z kasina si odnesl statisíce korun

 
Policie pátrá po muži, kterého podezírá z loupežného přepadení kasina na Václavském náměstí v Praze. Dnes ráno krátce před osmou hodinou si z kasina odnesl příruční trezor s několika stovkami tisíc korun. Za loupežné přepadení mu hrozí až deset let vězení, sdělil ČTK mluvčí pražské policie Jan Daněk. Přepadení podle něj trvalo pár vteřin a nikdo při něm nebyl zraněn.
29.11.2014 18:00 |

podobné články

OZBROJENÉ PŘEPADENÍ! Mladík v noci utekl přesile...

 
Českobudějovičtí kriminalisté pátrají po pachatelích loupežného přepadení, které se mělo stát v úterý krátce před druhou hodinou ranní v ulici U Výstaviště v Českých Budějovicích.
05.04.2011 14:00 |

podobné články

AKČNÍ PŘEPADENÍ! Lupiči míříli na obsluhu směnárny samopalem

 
Uherskohradišťští kriminalisté pátrají ve čtvrtek už druhým dnem po dvou pachatelích loupežného přepadení směnárny ve Strání.
09.06.2011 17:30 |

podobné články

Kvůli 50 korunám zabil důchodce

 
Policisté vyhlásili pátrání po pachateli červencového loupežného přepadení seniora z Prahy 4, který na následky utrpěných zranění zemřel v nemocnici. Informace v úterý sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
17.08.2010 13:20 |

podobné články

Policie pátrá po pachateli: Mladík přepadl v Praze 4 seniora a sebral mu peněženku

 
Pražští kriminalisté pátrají po pachateli přepadení seniora v Praze 4. Neznámý útočník přepadl muže (68), kterému odcizil peněženku s hotovostí okolo 5 tisíc korun. Za loupež mu hrozí odnětí svobody v délce až 10 let.
23.03.2018 10:15 |

podobné články

Vymyslel si loupežné přepadení. Policie ho odhalila

 
Policisté objasnili případ údajného loupežného přepadení, které se mělo stát na konci srpna v Litomyšli na Svitavsku.
22.09.2010 15:55 |

podobné články

Policisté dopadli lupiče jen 30 minut po přepadení čerpací stanice

 
Policistům ze Strakonic se podařilo zadržet pachatele loupežného přepadení čerpací stanice v obci na Strakonicku jen 30 minut po činu.
14.04.2012 22:25 |

podobné články

Kriminalisté objasnili loupežné přepadení, dopadli pachatele

 
Výbornou práci v boji proti násilné trestné činnosti opět odvedli policisté Služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň, kteří zjistili a dopadli pachatele loupežného přepadení 46leté ženy z Plzně. K loupeži došlo 3. ledna tohoto roku kolem půl třetí ráno. Pachatel přiběhl k poškozené, která šla po stezce pro chodce podél řeky Radbuzy v Plzni na Borech, uchopil jí zezadu za kabelku, kterou měla pověšenu na rameni, a pokusil se jí tašku strhnout a odcizit. Protože napadená kabelu bránila, trhnul za ni ještě jednou, čímž se mu podařilo tašku roztrhnout a ženu povalit na zem. Tohoto okamžiku pohotově využil, ze země sebral peněženku, kterou ještě na místě prohledal, z ní odcizil finanční hotovost, a poté ji zahodil. Poškozené ještě stačil odcizit mobilní telefon a s lupem z místa činu utekl.
11.03.2014 23:20 |

podobné články

Policisté hledají svědky přepadení invalidy na vozíku

 
Policie hledá svědky loupežného přepadení mladého muže na invalidním vozíku, o kterém jsme vás informovali začátkem října.
25.10.2014 10:45 |

podobné články