Článek

Policisté pátrají po falešném notáři

 
Pražští policisté pátrají po muži, který se vydává za notáře. Vystupuje pod jménem Petr Jarolím a pod hlavičkou pražské notářské kanceláře neoprávněně ověřuje podpisy na úředních dokumentech nebo vyřizuje zápisy společností do obchodního rejstříku. Pronajímá si na to takzvané hodinové kanceláře, sdělil dnes ČTK policejní mluvčí Tomáš Hulan.
12.06.2015 15:35 |

podobné články

Podobné články

Notáři nestíhají! Kvůli novému občanskému zákoníku jsou zavalení prací

 
Dostat se k notáři je v posledních dnech a týdnech prakticky nemožné. Notáři se teď totiž věnují hlavně firmám, které musejí podle nového zákona do konce června změnit svoje zakládací listiny.
30.05.2014 21:40 |

podobné články

Ministr Pelikán: Notáři přednesli slib sami, aby si zásady slibu lépe vštípili do paměti

 
Nově jmenovaní notáři a státní zástupci včera „poprvé“ složili slib do rukou ministra spravedlnosti.
12.09.2015 20:21 |

podobné články

Notáři proti Evropské komisi: Nesouhlasí se zpřístupněním své profese cizincům

 
Čeští notáři odmítají názor Evropské komise, podle nějž by Česko mělo výkon jejich profese zpřístupnit i cizím státním příslušníkům. Tajemník Notářské komory ČR Jaroslav Šustr na dotaz ČTK zdůraznil, že činnost notáře v Česku je bezprostředně spjata s výkonem veřejné moci. Například v dědickém řízení má notář postavení soudce, upozornil.
29.02.2016 11:30 |

podobné články

Žena se pokoušela propašovat drogy ve falešném těhotenském břichu

 
Kolumbijská policie zatkla na letišti v Bogotě ženu, která se snažila přes hranice propašovat dva kilogramy kokainu ve falešném těhotenském břichu. Osmadvacetiletá Kanaďanka měla namířeno do Toronta a u bezpečnostní prohlídky ji prozradila reakce na otázku, v kolikátém měsíci těhotenství je. O případu napsal server BBC News.
12.09.2013 16:00 |

podobné články

Stopy po zmizelé Zálešákové hledal pes na zahradě jejich domu! »Osiřelé« děti mají v péči úřady a notář

 
Už měsíc pátrají policisté na Hodonínsku po Pavle Zálešákové z Nechvalína (42) na Kyjovsku. Naposledy ve středu cvičený pes hledal na pozemku rodinného domku, kde bydlí. Vše marně. Stále tak existuje naděje, že se žena někde skrývá. O to, aby aspoň její děti netrpěly, se nyní starají úředníci ze sociálního odboru. Notáři zatím zahájili dědické řízení za otce Jaroslava (†44), který spáchal sebevraždu.
26.04.2017 16:10 |

podobné články

Kriminalisté pátrají po 82leté seniorce! Ráda se toulá po Čechách

 
Příbramští kriminalisté vyhlásili pátrání po Heleně Kováčové ze Sedlčan, která odešla 6. Srpna z domova pro seniory v Sedlčanech. Personálu sdělila, že jede k notáři do Příbrami. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu, řekla policejní mluvčí Monika Schindlová.
13.08.2013 11:35 |

podobné články

Policisté na Slapech pátrají po vrahovi

 
Stanislav K., kterého policisté podezřívají z vraždy své družky, se možná stále skrývá na Slapech. Policisté tam po něm intenzivně pátrají!
11.09.2009 20:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pražští policisté pátrají po dívce, která odešla z diagnostického ústavu

 
Policisté od dubna pátrají na žádost diagnostického ústavu v Praze 4 po šestnáctileté dívce (KODITKOVÁ MARIE). Ta v dubnu odešla na vycházku a zpět do ústavu se již nevrátila. Policisté zjistili, že se pohřešovaná pohybuje mezi drogově závislými osobami v okolí Smíchova, nicméně se jí do současné doby nepodařilo vypátrat.
10.10.2014 12:20 |

podobné články

Policisté pátrají po třináctileté dívce z Benešova: Během tří dnů utekla už podruhé

 
Už druhý den pátrají policisté na Benešovsku po třináctileté dívce. Zmizela jen pár dní poté, co ji po minulém útěku vrátili policisté rodičům.
04.03.2016 10:00 |

podobné články

Vymýšlí si, že Míšu viděli! Policisté pátrají i mimo Ústí nad Labem

 
Už i mimo Ústí pátrají policisté po tamní školačce Michaele Patricii Muzikářové (12), která zmizela 11. ledna. Policisté už den poté přiznali, že nemají žádnou stopu, a na tom se zřejmě doteď nic nezměnilo.
22.01.2017 05:05 |

podobné články

Vymýšlí si, že Míšu viděli! Policisté pátrají i mimo Ústí nad Labem

 
Už i mimo Ústí pátrají policisté po tamní školačce Michaele Patricii Muzikářové (12), která zmizela 11. ledna. Policisté už den poté přiznali, že nemají žádnou stopu, a na tom se zřejmě doteď nic nezměnilo.
23.01.2017 13:20 |

podobné články

Pražští policisté pátrají po pohřešované Tereze (14): Naposledy byla na Nových Butovicích

 
Už od středy pátrají pražští policisté po Tereze Říhové, která odešla z domu a poté už se nevrátila. Na telefonní hovory také nereaguje. Údajně se pohybuje v problémové partě mladistvých a také v minulosti byla pohřešována, vždy se ale vrátila zpět. Policisté prosí veřejnost o jakékoli informace k místu, kde by se mohla nacházet.
12.10.2017 20:25 |

podobné články

Pražští policisté pátrají po nezletilých, kteří okradli školáka

 
Pražští policisté pátrají po třech nezletilých mladících, kteří údajně na začátku dubna v Praze - Kobylisích přepadli a okradli čtrnáctiletého chlapce.
30.04.2009 15:05 |

podobné články

Policisté pátrají po lupičích, kteří okradli řidiče

 
Policisté na Chebsku pátrají po dvojici lupičů, kteří na silnici se zbraní v ruce přepadli německého řidiče a donutili jej k vydání peněz a věcí. Na silnicích v kraji jsou kvůli loupeži uzávěry, informovala krajská policejní mluvčí Andrea Kávová.
20.07.2010 11:45 |

podobné články

Policisté na Karlovarsku pátraji po ozbrojených lupičích v černém audi

 
Policisté se zbraněmi v rukou kontrolují v úterý před polednem projíždějící automobily na silnicích v Karlovarském kraji, kde pátrají po pachatelích loupežného přepadení německého turisty.
20.07.2010 12:30 |

podobné články

Opavští policisté pátrají po ženě se sebevražednými úmysly

 
Policisté na Opavsku pátrají v neděli od nočních hodin po jednašedesátileté ženě, kterou svědci viděli naposledy v sobotu odpoledne v Opavě-Kateřinkách na Ratibořské ulici. Agentuře Mediafax to sdělil opavský policejní mluvčí René Černohorský.
12.09.2010 14:45 |

podobné články

Po pohřešované Aničce od rána pátrají policisté ve Vltavě

 
Policisté od čtvrtečního rána prohledávají v okolí pražské Troji řeku Vltavu a pátrají v ní po devítileté Anně Janatkové, která v říjnu v Praze zmizela cestou ze školy.
09.12.2010 10:55 |

podobné články

Policisté pátrají po muži, který v Praze přepadl hernu s nožem v ruce

 
Pražští policisté pátrají po muži, který na konci prosince s nožem v ruce přepadl hernu na pražském Chodově.
20.01.2011 20:15 |

podobné články

Policisté pátrají po muži, který doslova zmizel ze zaměstnání

 
Policisté v Praze od pátečního večera pátrají po muži, který beze stopy zmizel ze svého zaměstnání. Sdělila to policejní mluvčí Jana Rösslerová.
29.07.2012 16:45 |

podobné články