Článek

Policisté naháněli po Praze muflony: Hrozilo, že vběhnou na D1

 
Stádo tvrdohlavých muflonů zamotalo v sobotu pořádně hlavu pražským policistům a strážníkům. Rohatí krasavci a jejich dámy totiž nebezpečně mířili na dálnici D1.
11.10.2015 16:30 |

podobné články

Podobné články

Pytláci zabili muflony a daňky za 200 tisíc! Teď jim hrozí 5 let vězení

 
Frýdecko-místečtí kriminalisté dopadli dvojici zlodějů, kteří nelegálně lovili zvěř - muflony a daňky. Napáchali tím škodu 200 tisíc korun.
21.01.2015 18:21 |

podobné články

Březnová fotosoutěž pro školy: Zvěčněte přírodu a podívejte se za muflony a jeleny do Malé Chuchle

 
Jarní fotografická soutěž je tady. Vzdělávací centrum Tereza společně s Lesy hlavního města Prahy podněcují děti školou povinné, aby se věnovaly krásám nejen pražské přírody. Cílem soutěže je vytvořit a nafotit zajímavou přírodní scenérii. Vítězové se podívají za muflony a jeleny do zookoutku v Malé Chuchli.
05.03.2018 14:35 |

podobné články

Zbloudilé losy u Budějovic naháněli policisté i hasiči

 
Policisté i hasiči podstoupili nerovný závod se dvěma samicemi losa evropského, které naháněli přímo u výpadovky z Českých Budějovic na Český Krumlov. Jak Právu potvrdil mluvčí českobudějovických strážníků Václav Sup, zvířata vyběhla v pátek ráno z lesů ke Stecherovu mlýnu.
26.04.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (431 článků)

Naběhneme tam! Takhle vznikla slavná invaze na Evropské lize

 
Rozhodli se, že ten večer bude jejich. Už před zápasem Tottenhamu s Partizanem Bělehrad natočili video, kde nahlas říkají, jak vběhnou na hřiště. Koukala na ně přitom spousta lidí. A jak si naplánovali, tak také udělali!
28.11.2014 16:40 |

podobné články

Mezi letadly na Ruzyni kličkují zajíci. Co se stane, když vběhnou pod kola?

 
Řev burácejících motorů jim nevadí, a kdyby se připletli do cesty letadlu, nezbude z nich ani mastný flek. Přesto zajíci jeden přes druhého hopsají po Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni sem a tam. Jediným, kdo na ně platí, jsou vycvičení dravci a psi.
13.04.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4807 článků)

Divočák vběhl v Praze na letištní plochu: Při zásahu pokousal policistu

 
Kuriózní zásah cizinecké policie! Na letištní ploše v noci z neděle na pondělí naháněli divočáka. Prase se nechtělo vzdát bez boje a jednoho z policistů napadlo. Zvíře nakonec museli zastřelit. Hrozilo, že se rozběhne proti letadlům.
10.07.2017 17:55 |

podobné články

Zubaři s AIDS hrozilo stíhání a 8 let vězení!

 
Ostravskému zubaři Janu Zhánělovi, který měl AIDS, hrozilo trestní stíhání a až 8 let ve vězení. Zháněl tajil před svými sexuálními partnery svoje nakažení - a to je v Česku trestné. Minulý týden se oběsil, podle všeho právě v tu dobu, kdy hrozilo, že se jeho hrozivé tajemství prozradí.
15.01.2012 22:00 |

podobné články

Ten chová muflony a ten nedělá nic. Čím se živí exposlanci

 
Sto čtrnáct poslanců zasedlo 28. května do poslaneckých lavic naposledy. Podívejte, co dnes bývalí poslanci dělají.
27.07.2010 18:05 |

podobné články

České hrady a zámky: Za koníčky do Slatiňan!

 
Zámecký areál ve Slatiňanech v Pardubickém kraji je skutečným rájem pro návštěvníky, kteří hledají odpočinek, kulturní a zároveň sportovní vyžití. Kde jinde máte na několika hektarech vedle sebe zámek, vyhlášený hřebčín, rozlehlý anglický park, rekreační lesy s množstvím sportovišť či oboru s jeleny a muflony?
27.04.2012 12:15 |

podobné články

Lesy ČR: Zítra čeká muflony z obory Vřísek u České Lípy export do Bulharska

 
Čtyřiatřicet muflonů bude v sobotu 6. února odvezeno z obory Vřísek u České Lípy, spravované Lesy ČR, do bulharského loveckého revíru Karamuš u města Laki. Státní podnik obdrží za prodané stádo necelých 150 tisíc korun bez DPH.
05.02.2016 20:36 |

podobné články

Po dálnici mezi auty běhalo štěně: Naháněli ho policisté

 
V americkém státě Phoenix se museli policisté vypořádat s netradičním silničním pirátem. Po autonehodě uteklo štěňátko z vozu a běhalo v provozu na dánici. Chytit ho museli policisté na motorkách.
18.11.2011 12:05 |

podobné články

Policisté chtěli probudit řidiče za volantem, ten se náhle rozjel a naboural je

 
Hned několik řidičů pod vlivem alkoholu naháněli v posledních dnech policisté po Praze.
19.07.2012 12:40 |

podobné články

ZBĚSILÁ HONIČKA: Policisté naháněli auto napěchované nekolkovanými cigaretami!

 
Policista na motocyklu si v pátek všiml na Jižní spojce v Praze automobilu, který měl propadlou technickou, řidič však zastavit nehodlal a začal zběsile ujíždět. Když policisté našli automobil odstavený u hřbitova v pražských Petrovicích, nestačili se divit, byl po strop naplněný cigaretami bez kolků.
16.08.2013 16:35 |

podobné články

Policisté ve studeném Jekatěrinburgu naháněli krokodýla, utekl jim do vody

 
Nevídané hlášení obdrželi ve středu na tísňové lince v ruském Jekatěrinburgu. Jeden z obyvatel města hlásil, že zahlédl na břehu řeky Iseť pobíhat krokodýla. Policisté se ho pokusili chytit, ale utekl jim do vody, napsala agentura Reuters.
29.08.2013 10:35 |

podobné články

Policisté po Českých Budějovicích naháněli ženu, která měla SYFILITIDU

 
Napilno měli včera policisté v jižních Čechách. Z českobudějovické nemocnice totiž odešla mladá žena, která tam měla být několik dní hospitalizována. Její nemoc navíc vyžaduje pobyt na lůžku v izolaci.
16.04.2014 14:50 |

podobné články

Útočník v baru napadl tři ženy, venku pak dva muže: Propuštěný vězeň už je zase za mřížemi

 
Agresivního muže naháněli po Sušici policisté v noci na pondělí. Nejprve napadl v místním baru tři ženy, jedna dokonce skončila v nemocnici. O něco později už ho policisté dopadli při rvačce se dvěma muži. Ukázalo se, že jde o známou firmu a navíc nedávno propuštěného vězně.
22.08.2016 16:55 |

podobné články

Neukázněnou řidičku naháněli policisté na Smíchově: Cestu jí zatarasil až vůz v protisměru

 
Neobvykle rušnou službu zažili ve čtvrtek večer pražští policisté na Smíchově. Museli tam totiž nahánět řidičku osobního vozu BMW, která odmítala na výzvu policie zastavit. Do akce se proto zapojily další hlídky, které auto zablokovaly zepředu.
23.02.2018 08:55 |

podobné články

ZBĚSILÉ ZÁBĚRY: Policisté naháněli motorkáře v ulicích Prahy

 
Motorkář v Praze zběsile ujížděl před policií. Měl totiž zákaz řízení, proto před policií prchal i po chodnících. Jeho jízda nakonec skončila až v rozestavěném tunelu Blanka, kde boural.
03.07.2012 12:35 |

podobné články

Zběsilá honička v Praze: Vyslechla si zákaz řízení, pak ze služebny ujížděla!

 
Teda, ta si ale troufá! Policisté naháněli v Uhříněvsi ženu (35), která nesměla řídit. Paradox je, že jí to zatrhli chvíli před tím. Když odcházela ze služebny, klidně sedla za volant a nastala honička.
29.01.2014 16:40 |

podobné články