Článek

Policisté jeli po D1 200 km/h: Spěchali pouze na svačinu

 
Pokud byste jeli po dálnici rychlostí 200 km/h, policie si z vás udělá trofej. Ale když jedou sami na svačinu, klidně ji »strážci zákona « atakují i bez majáků. To dosvědčilo video z dálnice D1.
14.09.2016 20:25 |

podobné články

Podobné články

Vážná nehoda v Praze: Policisté jeli k případu a srazili se s dvěma auty

 
Plnili svou povinnost a spěchali k naléhavému případu. Dle předpisů měli zapnutý maják, přesto však pražští policisté nezabránili srážce s dalšími dvěma vozidly,
05.08.2012 19:00 |

podobné články

Neujeli jsme od nehody, ale spěchali do servisu, tvrdí Renč

 
Režisér Filip Renč měl v den svých pětačtyřicátin nehodu. Modré subaru, ve kterém jel, nabouralo zezadu do brzdícího volva. Pak od nehody ujelo. Renč řekl deníku Blesk, že řídil kolega a nesnažili se prý ujet, ale spěchali s poškozeným autem hned do servisu.
19.08.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (568 článků)

Dítě štěstěny: Život jí zachránil sáček na svačinu

 
Narodila se předčasně, v 26. týdnu těhotenství. Vážila necelých 40 deka. Lékaři jí moc šancí nedávali. Ona však svůj život vyhrála. Vděčí za něj obyčejnému pytlíku na svačinu a bublinkové folii.
15.04.2011 05:40 |

podobné články

Nejupřímnější rozhovor Ivety Bartošové: Žiju z půjček. Nemám ani na svačinu. Štaidl mi dluží milióny

 
Iveta Bartošová  (45) se po nedávném ulítlém rozhovoru pro Frekvenci 1 objevila znovu v rozhlasovém éteru. Byla hostem Rádia Implus. Zdá se, že opět přišla ve velmi povznesené náladě. Navíc z úst vypouštěla jednu drsnou hlášku za druhou. Dozvěděli jsme se tak například to, že často nemá pro syna Artura ani na svačinu, že žije z půjček nebo že jí otec syna, hudebník Ladislav Štaidl, dluží milióny.
30.05.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6715 článků) , Ladislav Štaidl (350 článků)

Víte, co by vaše děti měly svačit? Poradíme vám!

 
Mnoho dětí chodí do škol s nesprávnou a především nezdravou svačinou připravenou od rodičů. Rama se snaží děti i rodiče mimo jiné naučit, co by děti měly svačit, aby jejich strava byla vyvážená. Každý den na stránce www.rostemeschuti.cz/jidelnicek recept na takovou svačinu najdete. Zároveň program umožňuje vyřadit potraviny, které vaše dítě nejí a i zohledňuje, zda vaše dítě ten den čeká nějaká fyzická aktivita či nikoli a dle toho vám svačinu nakombinuje.
10.06.2013 00:05 |

podobné články

Cestou pro svačinu dopadl strážník ve Zlíně zloděje

 
Velké překvapení čekalo v úterý 28. října 2014 dopoledne 35letého zloděje ze Zlína, který se vypravil krást do supermarketu na sídlišti Jižní Svahy. Když si totiž bezostyšně skládal zboží namísto do nákupního košíku do svého batohu, spatřil jej při této činnosti strážník Městské policie Zlín z místního okrsku, který si do stejné provozovny zašel v době přestávky koupit svačinu.
31.10.2014 23:45 |

podobné články

Sexy Lea s vtípkem

 
Zvířátka se v lese domlouvají, že pojedou na výlet. Lev velitel říká: "Nezapomeňte si vzít pití, svačinu a pláštěnku." Žába opakuje: "Nezapomeňte si vzít pití, svačinu a pláštěnku."
15.11.2014 05:05 |

podobné články

Liška z Černobylu hitem internetu. Sama si udělala svačinu

 
Divoká černobylská liška si darovanou svačinu přetvořila podle svého a udělala si poctivý sendvič.
28.04.2015 12:01 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ! Jeli v hořícím autě a nic netušili. Zachránili je policisté

 
Dva dospělé a dítě, kteří jeli v hořícím vozidle, aniž by si toho všimli, zachraňovali ve čtvrtek policisté v Orlové-Porubě. Informovala o tom karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
03.12.2010 11:05 |

podobné články

Jeli k nehodě a bourali: Hasičská cisterna lehla na bok, velitel a řidič se zranili

 
Hasiči ve čtvrtek odpoledne spěchali do Ivančic k zásahu, jejich cisterna se ale převrhla. Dva hasiči se zranili, auto musel vyzvednout jeřáb.
25.08.2017 12:25 |

podobné články

Hasiči bourali!

 
K požáru spěchali, ale nedojeli. Zřejmě jeli moc rychle... U Moravského Krumlova na Znojemsku se hasičská cisterna cestou k zásahu převrátila na bok.
25.08.2017 17:45 |

podobné články

Bavoři chodí na pivo pod kaštany už 200 let

 
Před 200 lety vznikla v Bavorsku tradice, která se stala nedílnou součástí tamního životního stylu - zahradní pivní restaurace. Vychutnat si máz vychlazeného zlatavého moku pod kaštany a k tomu si dát přinesenou svačinu - tak Bavoři běžně tráví volný čas od 4. ledna 1812, kdy král Max I. pivovarníkům povolil čepovat pivo přímo z vlastních sklepů.
03.01.2012 15:30 |

podobné články

Dopravní policisté z Uherského Hradiště pronásledovali ujíždějícího řidiče až na Slovensko

 
Uherskohradišťští dopravní policisté dnes v pátek 10. října po osmé hodině ráno měřili v policejním passatu rychlost projíždějících aut na silnici I/50 poblíž Bánova. Směrem na Slovensko jela fabie rychlostí 113 km/h. Policisté začali jejímu řidiči dávat pokyny k zastavení, ale řidiči je neposlechl a začal ujíždět. Policisté se „pověsili“ za auto a jeli za ním s výstražnými znameními.
10.10.2014 18:15 |

podobné články

Berounští policisté spěchali na pomoc kolegům, po nehodě skončili v nemocnici

 
Na křižovatce ulic Pražská a Lidická v Berouně došlo v neděli večer k nehodě. Podle prvotního šetření policisté se zapnutým výstražným zařízením předjížděli vůz Peugeot jedoucí před nimi. Řidič tohoto vozu však podle prvotního šetření na poslední chvíli zapnul směrovku doleva a začal odbočovat.
10.11.2014 11:40 |

podobné články

Berounští policisté spěchali na pomoc kolegům, po nehodě skončili v nemocnici

 
Na křižovatce ulic Pražská a Lidická v Berouně došlo v neděli večer k nehodě. Podle prvotního šetření policisté se zapnutým výstražným zařízením předjížděli vůz Peugeot jedoucí před nimi. Řidič tohoto vozu však podle prvotního šetření na poslední chvíli zapnul směrovku doleva a začal odbočovat.
10.11.2014 12:16 |

podobné články

Kolona málem překazila umělé početí: Páru pomohli projet policisté s houkačkami!

 
Hana Nováková (44) a Jiří Vrchota (40) spěchali z Jindřichova Hradce na kliniku umělého oplodnění v Praze, ale zasekli se na dálnici v zácpě. Šlo o minuty, protože embryo, které na ně čekalo, už nebylo možné znovu zmrazit... K rodině jim nakonec pomohli policisté.
13.06.2015 08:40 |

podobné články

Semelová (KSČM): Mluví za nás práce odvedená na radnicích

 
Kampaň končí, zítra se otevřou volební místnosti, pozítří budeme znát výsledky letošních voleb. Máme za sebou hodiny a hodiny strávené každý den v ulicích mezi lidmi. Mluvili jsme se studenty, maminkami na mateřské dovolené, s lidmi, kteří spěchali do práce, i s těmi, kteří práci marně hledají. Opomenout nemohu ani naše starší spoluobčany. V hlavním městě jich žije 200 tisíc.
09.10.2014 11:25 |

podobné články

ČT: 200 milionů pro 200 tisíc dětí. Kuře je podpořilo už pošestnácté

 
V České televizi byly dnes slavnostně podepsány smlouvy s neziskovými organizacemi, které získaly prostředky v dalším ročníku charitativní sbírky Pomozte dětem. Sbírka trvala celý rok a na jaře tradičně vyvrcholila oblíbeným benefičním pořadem. Za šestnáct let fungování projektu se doposud vybralo téměř 200 milionů korun, kterými bylo podpořeno 200 tisíc sociálně či zdravotně znevýhodněných dětí z celé České republiky.
02.11.2014 20:36 |

podobné články

Celníci jeli po dálnici 200 km/h bez majáku!

 
Video zaslal do redakce Blesk.cz čtenář. Vůz celní správy jel po dálnici D1 směrem na Prahu více než 200 km/h a neměl zapnutý ani maják. „Když si nás řidič všiml, ukázal na nás zdvižený prostředníček, je toto normální?“ řekl autor videa Blesku.cz. "V současné době intenzivně prověřujeme, proč jelo vozidlo tak rychle. O trestu pro řidiče se rozhodne až po důkladném prozkoumání případu. Jsem rádi, když nám veřejnost poskytne informace," řekl tiskový mluvčí celní správy Jiří Barták. Video uveřejňujeme v nezkrácené podobě, tak, jak je možné ho vidět na serveru youtube.com.
04.06.2011 20:55 |

podobné články