Článek

Policisté dopadli lupiče z Harrachova: Prodavačku okradli o statisíce!

 
Policie díky tipům od veřejnosti zadržela posledního ze tří mužů, které podezírá z loupežného přepadení ženy na parkovišti v Harrachově. Devětadvacetiletého muže, jehož považuje za hlavního aktéra loupeže, policie chytila ve čtvrtek. Maskovaný a ozbrojený pod pohrůžkou násilí přiměl ženu minulý čtvrtek k vydání tržby v řádu statisíců korun.
20.02.2015 07:50 |

podobné články

Podobné články

Pražští policisté dopadli lupiče-začátečníka z benzínky, unikal necelý týden

 
Pražští policisté v těchto dnech dopadli lupiče, který v pražském Suchdole přepadl benzínovou čerpací stanici. Šestadvacetiletého muže zadrželi ve Středočeském kraji, informovala ve čtvrtek agenturu Mediafax policejní mluvčí Jana Rösslerová.
26.08.2010 17:05 |

podobné články

Pražští policisté dopadli bankovního lupiče, který měnil vizáž

 
Lupiče, který má na svědomí přepadení čtyř poboček pražských bank, dopadli policisté Ve čtvrtek odpoledne zadrželi padesátiletého muže ve Středočeském kraji přímo u něj doma. K loupežím se přiznal, řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.
26.07.2013 13:30 |

podobné články

Policisté v Plzni dopadli lupiče se samopalem z Prahy!

 
Plzeňští policisté při běžné silniční kontrole v pátek dopadli hledaného lupiče. Ten se samopalem v Praze přepadl sexshop a banku. Lupič skončil v policejní cele.
06.10.2014 13:55 |

podobné články

Pražští policisté dopadli lupiče, který přepadl trafiku

 
Pražští policisté dopadli lupiče, který podle nich v srpnu s pistolí v ruce přepadl trafiku na Kubánském náměstí. Z trafiky si odnesl peníze, dobíjecí kupony na mobilní telefony nebo jízdenky za 90.000 korun. Podle policistů jde o nebezpečného recidivistu, a tak mu za loupež místo deseti let hrozí až 13,5 roku vězení. Na webu to dnes oznámil policejní mluvčí Tomáš Hulan.
20.10.2014 17:10 |

podobné články

Lupič přepadl prodavačku v půjčovně nářadí, zadržel prodavač z vedlejší prodejny

 
Ve čtvrtek kolem jedné hodiny po poledni, na karvinské ulici Na Bělidle, 37letý muž vběhl v rukavicích a šátkem před obličej do půjčovny nářadí. Přeskočil prodejní pult a zakřičel na prodavačku, že chce peníze. Vzájemně se začali přetahovat. Žena křikem přivolala prodavačku z vedlejší prodejny, která začala na pachatele taky křičet. Ženu, kterou dosud držel, pustil. Z kontejneru vytáhl šuplík a mrštil s ním. Nato se snažil se z prodejny utéct. Avšak jedna z žen zavřela dveře a začala přetahovaná.
05.07.2014 00:40 |

podobné články

Na Liberecku dopadli lupiče díky čepici, kterou ztratil při přepadení!

 
Liberečtí strážníci zadrželi o víkendu lupiče, který ve Frýdlantě na LIberecku přepadl jiného muže. K dopadení lupiče pomohla čepice, která mu při přepadení spadla z hlavy.
24.06.2014 12:11 |

podobné články

Lupič v Praze znásilnil prodavačku, asi má na kontě více zločinů

 
Po neúspěšném pokusu o vyloupení obchodu v Praze znásilnil jednatřicetiletý muž prodavačku. Policisté ho krátce poté dopadli, a zadržený se ke všemu přiznal. Podle kriminalistů má ale muž zřejmě na kontě více zločinů, takže nyní hledají další možné oběti. Na policejním webu to dnes oznámil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
16.07.2015 18:20 |

podobné články

Hasiči zvládli lesní požár u Harrachova

 
Dobrovolní hasiči z Harrachova uhasili v sobotu dopoledne několik posledních doutnajících ohnisek, která zůstala na úbočí krkonošské hory Plešivec po pátečním lesním požáru.
26.09.2009 13:55 |

podobné články

U Harrachova našli odložená štěňata, někdo je tam odkládá už tři roky

 
Na odlehlém místě v lese u Harrachova někdo bez pomoci zanechal štěňata. Pravidelně je tam někdo odkládá už tři roky.
10.06.2010 22:40 |

podobné články

Zastupitelé Harrachova budou řešit, co s dluhem 90 milionů korun

 
Zastupitelé Harrachova budou ve středu řešit další postup v případu prohraného soudu o 90 milionů korun. Radnice je má zaplatit za 18 let starý úvěr z doby privatizace Crystalexu. Písemné rozhodnutí pražského vrchního soudu zatím radnice nemá. Opozice sepsala petici, v níž žádá, aby kauzu znovu převzal právník Tomáš Vašíček, který ji zná nejlépe a už jednou uspěl s dovoláním u Nejvyššího soudu. Jinak opozice požaduje odstoupení starostky i rady a vypsání nových voleb. Informuje ČTK.
23.11.2011 10:50 |

podobné články

Firma exstarosty Harrachova dostala podezřelé peníze od kasina

 
Firma bývalého starosty Harrachova Tomáše Ploce (ODS) přijala peníze od kasina Bonver. Podle některých právníků se tak stalo za podezřelých okolností – loterijní společnost si za jeho starostování otevřela ve městě pobočku.
10.02.2013 20:25 |

podobné články

Křižovatku u Harrachova zablokovala vážná nehoda

 
Tři jednotky hasičů v sobotu dopoledne zasahovaly u dopravní nehody na silnici I/10 ve směru do Harrachova (na křižovatce na Mýtě). Informaci o události hasiči obdrželi v 8:26 hodin s tím, že jde o dva osobní automobily cizinců. Na místě byli celkem čtyři zranění, z toho jedno dítě.
02.03.2014 08:45 |

podobné články

Liberecký kraj: Silnice I/10 z Tanvaldu do Harrachova a dále na hraniční přechod s Polskem je pro nákladní vozy uzavřena

 
Od půlnoci (dne 15.3.2016 v 0:00) je uzavřen provoz na silnici I/10 z Tanvaldu do Harrachova a dále na hraniční přechod s Polskem, pro nákladní vozidla nad 3,5 t (s výjimkou autobusů). V návaznosti na toto opatření je aktivováno veškeré dopravní značení s výše uvedeným omezením, na jeho dodržování dohlíží Policie ČR ve spolupráci s MP Tanvald. Doporučená alternativní trasa pro nákladní vozidla nad 3,5t je přes hraniční přechod Hrádek nad Nisou na silnici I/35.
15.03.2016 13:10 |

podobné články

Muž praštil lupiče lahví přes hlavu a zachránil prodavačku

 
Ozbrojený lupič přepadl v noci na neděli benzínovou stanici v americkém Caroline County ve Virginii. Na vyděšenou prodavačku mířil zbraní a nařídil jí, ať mu vydá všechny peníze z kasy. Zachránil ji až pohotový zákazník, který zloději rozbil láhev piva o hlavu.
12.05.2010 08:35 |

podobné články

Dopadli lupiče: Utopil pistoli ve Vltavě!

 
Lupiče (29), který se zbraní v ruce přepadl dvě pobočky České spořitelny v Praze, dopadli pražští kriminalisté s policejní zásahovou jednotkou. Ve čtvrtek potápěči hledali ve Vltavě jeho pistoli. Vylovili ji u Jiráskova mostu.
29.10.2011 12:05 |

podobné články

Kriminalisté dopadli lupiče z banky díky dámské paruce!

 
Moravskoslezští kriminalisté dopadli lupiče, který ve Frýdku - Místku přepadl banku v dámské paruce. Lupič tehdy hrozil, že banku vyhodí do povětří.
18.08.2014 14:25 |

podobné články

Narkomani brutálně okradli seniorku: Praha 1 ocenila kriminalisty, kteří je dopadli

 
Nejdříve si bezbrannou ženu (86) vyhlédli, počkali na správnou chvíli. Poté, co seniorku napadli a okradli o zlatý řetízek, celou od krve ji nechali ležet v podchodu. Takovýmto otřesným způsobem se zachovali dva „feťáci“ ke starší dámě. Kriminalisté nebezpečné zloděje rychle dopadli. Důvodem bylo hlavně jejich jednání nad rámec práce, za které byli první městskou částí slavnostně oceněni.
12.10.2017 17:40 |

podobné články

Kriminalisté dopadli muže, který s nožem v ruce přepadl prodavačku

 
Třebíčským kriminalistům se podařilo dopadnout nebezpečného pachatele, který přepadl s nožem v ruce v prodejně prodavačku a přinutil ji k vydání finanční hotovosti.
20.02.2014 16:10 |

podobné články

Policisté dopadli nebezpečného lupiče: Neřád skončil na zemi v poutech!

 
Už ho konečně mají! Policisté v Praze zadrželi nebezpečného lupiče (27), který přepadl několik lidí.
22.11.2013 22:52 |

podobné články