Článek

Policie varuje: Dva vězni jsou na útěku!

 
Pomozte je najít! Policie žádá o pomoc při pátrání po dvou vězních, kteří uprchli z věznice v Odolově na Trutnovsku.
15.05.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

ODHALENÍ: Policie objasnila pozadí vězeňského útěku vykutáleného podvodníka

 
Jihomoravští kriminalisté dnes poodhalili pozadí v případu uprchlého vězně Pavla Němečka. Vězni se před dvěma lety podařilo uniknout z polikliniky v Sokolově. K útěku mu tehdy pomohl jeho milenec. Muž pak spáchal několik trestných činů, a dokonce podvodem prodal dva cizí byty. Policie ho dopadla letos v dubnu v Olomouci.
03.12.2010 20:30 |

podobné články

Němec (LEV 21): Vězni ve výkonu trestu odnětí svobody by si na sebe měli vydělat

 
Většina slušných lidí si myslí, že vězni, kteří jsou odsouzeni k výkonu trestu odnětí svobody musí ve vězení tvrdě pracovat. V mnoha demokratických zemích světa to tak skutečně je, ovšem v České republice nikoliv. Tady totiž vězni pracovat nemusí.
19.07.2013 12:15 |

podobné články

VĚZNI na útěku! uprchli z Hradce Králové

 
Z věznice v Hradci Králové utekli dva vězni. Podle všeho panoval v areálu velice volný režim, díky kterému se jim také podařilo uprchnout.
03.02.2012 19:30 |

podobné články

Útěk v duchu Tour de France: Vězni prchli na kolech!

 
Jízdní kola zvolili dva vězni jako nástroj útěku z věznice Meaux-Chauconin blízko Paříže. "Uprchli na kolech," informovala dnes agentura AFP. "Jak originální," ocenil pařížský tisk; první zprávy
24.06.2013 21:55 |

podobné články

V Osvětimi se scházejí bývalí vězni i státníci, Putin chybí. Prý by zastínil vězně

 
Někdejší vězni, šéfové států a vlád se dnes scházejí v bývalém nacistickém vyhlazovacím táboře Osvětim-Březinka u příležitosti 70. výročí jeho osvobození sovětskou armádou, aby uctili památku obětí. Samotný ceremoniál se odehraje v odpoledních hodinách. Místo politiků mají promluvit hlavně přeživší vězni, jichž do Osvětimi přijely už jen asi tři stovky, vesměs devadesátníků.
27.01.2015 13:47 |

podobné články

Političtí vězni při příležitosti obnovení Naučné stezky "Jáchymovské peklo" pořádají koncert

 
Spolek Političtí vězni.cz uspořádá při příležitosti obnovení Naučné stezky Jáchymovské peklo slavnostní koncert kapely The Tap Tap. Akci 27. června v Jáchymově podpoří osobní účastí bývalí političtí vězni komunistického režimu.
20.06.2015 10:37 |

podobné články

Jak na Pankráci vyváří vězňům: Jídlo pro muslimy, vegetariány i dietáře

 
Denně se ve vazební věznici Pankrác stravuje 1350 lidí, a to vězni, dozorci a další personál vězení. Vězni dostávají pravidelně – ráno, odpoledne a večer – jídlo, které je nutričně vyvážené. Ne všichni ale mají jídlo stejné. Co vlastně vězni jí? Kdo jídlo platí? Mohou vůbec používat nůž? Na to i na další „chuťovky“ se Blesk Praha zeptal tiskové mluvčí pankrácké věznice Lucie Kováčové. Podívejte se, co odpověděla.
24.08.2016 12:55 |

podobné články

Dva vězni vyšplhali po provazech a uletěli vrtulníkem. Za bílého dne!

 
Dva vězni uprchli v neděli pomocí vrtulníku za bílého dne z věznice nedaleko kanadského Montrealu, ale dlouho si svobody neužili. Policie je totiž podle místních médií hned v noci na dnešek našla, stejně jako jejich dva komplice. 
18.03.2013 08:50 |

podobné články

Vězni na útěku! Z pracoviště v Rakovníku zmizeli tři trestanci

 
Z firmy v Rakovníku v pondělí večer uprchli tři vězni, kteří v ní pracovali. Policisté žádají veřejnost o informace. Nikdo by se neměl pokoušet hledané z vinařické věznice sám zadržet. Odsouzeni byli za majetkovou trestnou činnost. Po vězních je vyhlášeno celostátní pátrání.
09.01.2018 11:50 |

podobné články

Čtyřnásobná vražda v Brně: Policie podezírá nebezpečného Američana. Pozor, je na útěku!

 
Původně mělo jít "pouze" o požár, ke kterému dnes v noci vyjeli hasiči v Brně-Ivanovicích. Na místě se jim však naskytl hrůzný obraz. V době našli čtyři těla. Mrtvou matku, otce a jejich dva syny. Hlavním podezřelým je jejich příbuzný, Američan Kevin Dahlgren (20), který je na útěku. Policie varuje: Nesnažte se ho zastavit. Je ozbrojený a nebezpečný!
23.05.2013 10:20 |

podobné články

Policejní razie na Mírově: Dozorci vytvořili kartel s vězni, pašovali steroidy

 
Osm zadržených, šest obviněných. Takový je výsledek víkendové razie ve věznici na Mírově. Dva dozorci, dva vězni a dva civilisté jsou obviněni z pašování drog.
26.02.2013 16:05 |

podobné články

Noviny: Česko dle soudu nesmí zavírat běžence pro podezření z útěku

 
Česká policie nesmí zavírat běžence do uprchlických táborů na základě podezření z útěku uvedeném v takzvaném Dublinském nařízení EU. Rozhodl o tom Krajský soud v Ústí nad Labem, píšou dnešní Lidové noviny (LN). Unijní předpis totiž vyžaduje, aby si státy Unie samy určily, co pojem „nebezpečí útěku“ představuje, což Česko neudělalo. Podle deníku byla většina běženců v táborech zadržena podle Dublinského nařízení, Ministerstvo vnitra ale míní, že problém vyřeší novela.
05.08.2015 11:06 |

podobné články

Vězni na útěku! Trestanci využili příležitost a po masakru uprchli

 
Skupina 30 vězňů uprchla na severu Mexika, když využila chaosu, který v jejich věznici propukl při nedělních násilnostech. Nepokoje, při kterých se do sebe pustili věznění příslušníci dvou drogových gangů, si vyžádaly 44 mrtvých. O útěku trestanců dnes informoval Rodrigo Medina, guvernér státu Nuevo León, kde se vězeňský areál nachází.
20.02.2012 20:40 |

podobné články

Na dálnici D10 havaroval autobus s vězni: Obavy z útěku!

 
Byla to banální nehoda, vyjet k ní ale musely policejní posily. Na dálnici D10 totiž havaroval autobus plný vězňů a panovaly obavy, že by mohli nehody využít k útěku.
05.10.2017 17:45 |

podobné články

Policie pátrá po uprchlém vězni z Liberce: Utekl s ženou s černým mikádem

 
Policie pátrá po uprchlém šestatřicetiletém vězni z liberecké věznice. Trest mu byl v červenci přerušen kvůli hospitalizaci, z liberecké nemocnice ale Miroslav Čistecký odešel ve čtvrtek neznámo kam. Informovala o tom krajská mluvčí policie v Liberci Vlasta Suchánková.
22.07.2016 16:15 |

podobné články

Afghánci plánovali rozpoutat teror v Evropě! Itálie jim dala azyl, dva jsou na útěku

 
Italská policie rozprášila teroristickou buňku Islámského státu. Pětice afghánských migrantů chystala teroristické útoky v Itálii a Velké Británii. Tři lidé byli zatčeni a dva jsou na útěku. Bylo po nich vyhlášeno mezinárodní pátrání.
11.05.2016 16:40 |

podobné články

Policie chytila nebezpečného vězně, byl dva roky na útěku

 
Policie zadržela v noci na čtvrtek v Olomouci uprchlého vězně Pavla Němečka. Muž byl na útěku dva roky a je podezřelý z mnoha trestných činů včetně znásilňování nezletilých.
22.04.2010 13:05 |

podobné články

Trojice vězňů na útěku: Dva dopadla policie na Ústecku, třetí uniká

 
Policie zadržela dva ze tři vězňů, kteří v pondělí uprchli na Rakovnicku, kde pracovali v jedné z firem. Našla je ve středu v noci na Ústecku. Třetí hledaný je dál na útěku a policisté po něm pátrají.
10.01.2018 09:55 |

podobné články

Z teplické věznice uprchli dva vězni, byli dopadeni v Německu

 
Z teplické vazební věznice uprchli v pátek odpoledne dva vězni, pracovali na nestřeženém pracovišti pro teplický magistrát.
26.06.2010 21:00 |

podobné články