Článek

Policie si posvítila na Radmilu Kleslovou, bývalou starostku Prahy 10

 
Pražská policie zahájila úkony trestního řízení a prověřuje působení někdejší místopředsedkyně ANO a bývalé starostky Prahy 10 Radmily Kleslové ve státních firmách. Na dotaz ČTK to dnes bez dalších podrobností sdělila šéfka Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 4 Blanka Valsamisová. Policisté tak zareagovali na trestní oznámení, která v souvislosti s angažmá Kleslové obdrželi státní zástupci. Kleslová jakékoliv pochybení opakovaně odmítla.
07.03.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)
Podobné články

Policie nebude Kleslovou stíhat. Problém ale mají firmy, pro které pracovala

 
Policie nebude stíhat někdejší místopředsedkyni ANO a bývalou starostku Prahy 10 Radmilu Kleslovou kvůli jejímu působení ve státních firmách. Trestní oznámení na ni podala zhruba před rokem Česká pirátská strana. Důvodem bylo podezření, že některé státní společnosti a příspěvkové organizace platily Kleslové, aniž by pro ně reálně vyvíjela činnost. To policie nepotvrdila. Má ale podezření, že firmy při uzavírání smluv s Kleslovou mohly porušit zákon o zadávání veřejných zakázek. Případ tedy předala antimonopolnímu úřadu. Informuje o tom server Neovlivní.cz.
16.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Pražská ANO podpoří starostku Kleslovou do předsednictva hnutí

 
Pražská organizace hnutí ANO podpoří koncem února na celostátním sněmu do funkce první místopředsedkyně svoji šéfku a starostku Prahy 10 Radmilu Kleslovou, rozhodla o tom na dnešním jednání. Podle očekávání podpořili pražští členové ANO také setrvání Andreje Babiše v čele hnutí. Nominovány byly pouze tyto dvě osoby, informoval ČTK o výsledcích oblastního sněmu místopředseda Matěj Fichtner. Na celostátním sněmu bude Prahu reprezentovat 20 delegátů.
19.01.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

3 otázky pro starostku Prahy 10 JUDr. Radmilu Kleslovou

 
Zeptali jsme se starostky Prahy 10, JUDr. Radmily Kleslové, jak hodnotí uplynulý rok a jak ze svého křesla vidí ten nadcházející.
10.12.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Zajímavé věci v hnutí ANO: Tuhle paní radši do vedení nedávejme, sdělil Andrej Babiš

 
Vicepremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš by chtěl jako prvního místopředsedu hnutí raději šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka. Řekl to dnes v pořadu České televize (ČT) Týden v politice. Nominace pro pražskou šéfku hnutí a starostku Prahy 10 Radmilu Kleslovou podle něj "není dobrý nápad". Kandidáty do čela ANO nyní navrhují regionální sněmy, celostátní volba bude na přelomu února a března.
26.01.2015 08:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Chlapi si mohou dát do držky v hospodě. Se ženami je to složitější, uvedl Andrej Babiš, který usmiřuje Krnáčovou a Kleslovou

 
K tomu, aby pražská koalice pokračovala dál, bylo potřeba, aby předseda hnutí ANO Andrej Babiš zpucoval primátorku Adrianu Krnáčovou a šéfku krajské organizace ANO Radmilu Kleslovou. O situaci na pražském magistrátě píší Hospodářské noviny. Babiš se s ženami sešel proto, aby dál svými veřejnými hádkami nedělaly ostudu celému hnutí.
27.08.2015 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků) , Adriana Krnáčová (655 článků)

Kleslová byla opozicí vyzvána k odchodu z pozice starostky Prahy 10

 
Opoziční uskupení Vlasta na radnici Prahy 10 vyzvalo Radmilu Kleslovou (ANO) k rezignaci na funkci starostky. Kleslová podle Vlasty poškozuje pověst Prahy 10. Uskupení to oznámilo na svém webu. Kleslová v poslední době čelila kritice, že od městských a státních firem inkasuje či inkasovala za služby a pozice ve vedení firem statisíce korun měsíčně. Po kritice už Kleslová rezignovala na funkce ve dvou firmách a na post místopředsedkyně ANO.
30.10.2015 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Kasl dál škodí Babišovi. Říká: V ANO vládne totalita, řev a zastrašování

 
To, že ponechal ve vedení pražské organizace ANO bývalou členku ČSSD Radmilu Kleslovou, vyčítá Andreji Babišovi bývalý pražský primátor a dlouholetý člen ODS Jan Kasl. Uvedl to v rozhovoru pro server Týden.cz. Kasl obdobné rozhovory v poslední době poskytl i dalším médiím. Exprimátor se také vyjádřil k volebním šancím Babišova hnutí v hlavním městě.
04.06.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Piráti chtějí v Praze koalici proti Březinovi a Kleslové. Ke spolupráci vyzvali TOP 09

 
Piráti chtějí v Praze vytvořit koalici s TOP 09, Trojkoalicí a Nezávislými. Jejich cílem je odstavit od moci náměstka primátorky Karla Březinu (ČSSD) a bývalou šéfku pražského ANO Radmilu Kleslovou. Piráti to uvedli v pondělí v tiskovém prohlášení.
07.12.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Novináři Deníku navštívili obávanou Radmilu Kleslovou a nestačili se divit

 
Ostré lokty, obavy politiků, ráznost, desítky telefonů a hodin v práci. Den za dnem. Už řadu let. I tak podle sobotního Pražského deníku vypadá starostka Prahy 10 Radmila Kleslová (ANO), zřejmě nejbližší spolupracovnice Andreje Babiše.
20.06.2015 16:47 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Černochovou mají rádi. Průzkum pražských starostů zajímavě ukázal i na Radmilu Kleslovou z hnutí ANO

 
Exkluzivní průzkum pro deník METRO, který mají k dispozici rovněž ParlamentníListy.cz, měřil očima Pražanů znalost a oblibu starostů městských částí metropole. Na prvním místě v oblibě i znalosti skončila zástupkyně ODS Jana Černochová, druhý nejpopulárnější politik je Oldřich Lomecký z Topky a třetí skončil Petr Štěpánek (Trojkoalice) z Prahy 4.
10.08.2015 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (603 článků) , Petr Štěpánek (603 článků) , Jana Černochová (413 článků) , Oldřich Lomecký (88 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Napsali nám: Exprimátor Kasl vydělává sta tisíce na poradenství pro Prahu, proč se ho nezeptáte?! A my se zeptali

 
V letech 1998 až 2002 byl Jan Kasl primátorem hlavního města Prahy. V minulém roce se znovu vrátil do hledáčku médií poté, co byl lídrem kandidátky ANO v naší metropoli, následně dal své jméno volebnímu sdružení 65 Demokratů Jana Kasla. V mnoha následujících rozhovorech pak zmiňoval pražskou předsedkyni hnutí ANO Radmilu Kleslovou. A to velmi ostrým způsobem.
21.09.2015 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

„ANO, po štvavé kampani končím i v Praze.“ Trpký odchod Kleslové

 
Pro Radmilu Kleslovou to není dobrý podzim. Skončila jako místopředsedkyně hnutí ANO. Zpřetrhala letité obchodní vazby se společností ČEZ. A vyklidila také placené funkce v pražských firmách. Aby toho nebylo málo, teď avizuje i konec ve vedení pražské buňky hnutí Andreje Babiše a ponechá si tak jen pozici starostky Prahy 10. Podle informací Blesk.cz bude krajský sněm ANO rozhodovat o jejím nástupci 14. listopadu.
27.10.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Babišova továrna na skandály. Jindřich Šídlo se vyjádřil k dámě, která prý dělá „Šloufa"

 
Adriana Krnáčová avizovala, že si v čele pražského magistrátu sestaví speciální tým, který si posvítí na hospodaření městských firem. Podle Hospodářských novin přitom nejspíš narazí na svou stranickou kolegyni a šéfku pražské organizace Radmilu Kleslovou. A komentátorské eso deníku Jindřich Šídlo se zamyslelo, co Andreje Babiše na této dámě vlastně přitahuje.
20.11.2014 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

ANO: Pražský volební sněm potvrdil současné vedení, které stojí za skvělými volebními výsledky

 
Pražský krajský sněm hnutí ANO dnes potvrdil ve funkci předsedkyně organizace Radmilu Kleslovou. Získala 37 hlasů ze 46. Jejím prvním místopředsedou se stal poslanec a předseda organizace v Praze 8 Matěj Fichtner. Dalšími místopředsedy jsou Radek Lacko a Pavel Klaška.
25.01.2015 18:58 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Konflikt v hnutí ANO se vystupňoval. Právě teď a v tomto článku

 
Mají vysoké ambice, derou se do funkcí, ale o zkušenostech se prý dá pochybovat. Nedostatek sebereflexe vyčítá poslanec Ivan Pilný (ANO 2011) některým členům hnutí a nejde prý jen o pražskou šéfku ANO Radmilu Kleslovou. Poslanec, který upozornil na lidi, kteří ANO používají jako „výtah k moci“ také v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz hovoří o účelovém využívání lživých informací. Radmila Kleslová, kterou redakce oslovila, tato tvrzení zásadně odmítá.
02.03.2015 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků) , Ivan Ivan (899 článků)

"Rebel" z ANO Pilný v ČT prozradil, s jakou nabídkou za ním na sněmu přišla Kleslová

 
Hostem pondělního Interview ČT24 byl Ivan Pilný (ANO), který neuspěl na víkendovém sjezdu hnutí v souboji o post místopředsedy a po volbě nově navolené vedení zkritizoval. Dal najevo, že v této podobě dostane od lidí "nařezáno". Nešetřil především Radmilu Kleslovou, vůči níž se v pořadu vymezil znovu. Vysvětlil také, proč se na nic neptal Andreje Babiše, když měl být zvolen předsedou.
02.03.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků) , Ivan Ivan (899 článků)

Kleslová o 100 tisících, které bere od ČEZu: Je to politický boj

 
Lukáš Wagenknecht (36), který po neshodách s ministrem financí Babišem (hnutí ANO) musel opustit náměstkovský post, tvrdě zaútočil na místopředsedkyni ANO Radmilu Kleslovou. Terčem útoku je spolupráce její advokátní kanceláře s ČEZem. Kleslová prý od společnosti dostává 100 000 korun měsíčně. Má to být odměna mimo jiné za poskytování poradenských služeb. Server Neovlivni.cz to zjistil z e-mailové korespondence Wagenknechta s jeho kolegy v dozorčí radě ČEZ. Blesk.cz se Kleslové na situaci zeptal.
02.09.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Oko za oko, zub za zub. Čerstvě odvolaný Stropnický z rádia pohrozil na pražskou radnici

 
Dnešním hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl čerstvě odvolaný pražský radní Martin Stropnický. S moderátorkou Karolínou Koubovou mluvili o situaci na pražském magistrátu, budoucnosti koalice a řeč přišla i na Radmilu Kleslovou.
23.10.2015 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1654 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Babiš potopil Krnáčovou. V čele pražského ANO ji nechce

 
Předsednictvo pražského ANO se dnes sejde na mimořádném jednání. ČTK to řekli místopředsedové Matěj Fichtner a Radek Lacko. Podle Fichtnera bude strana řešit situaci v pražské koalici a organizační záležitosti před krajským sněmem, který bude 14. listopadu nominovat nového předsedu kraje za odcházející Radmilu Kleslovou. Předseda hnutí Andrej Babiš ČTK řekl, že o vývoji v pražské organizaci rozhodnou její členové. Svého favorita na nového lídra pražské buňky neprozradil, nepodporuje ale primátorku Adrianou Krnáčovou (ANO).
04.11.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12385 článků) , Radmila Kleslová (185 článků) , Adriana Krnáčová (655 článků)