Článek

Policie realizuje největší celorepublikovou akci ALKOHOL

 
Ředitel pořádkové policie plk. Martin Hrinko společně s národním protidrogovým koordinátorem Mgr. Jindřichem Vobořilem, Pg. Dip. dnes tiskovou konferencí zahájili sérii celostátních kontrol zakázaného prodeje alkoholu mladistvým. Policie ČR tak ve spolupráci s Odborem protidrogové politiky Úřadu Vlády ČR, Českou obchodní inspekcí, Ministerstvem obchodu a průmyslu a dalšími institucemi zkontroluje stovky českých barů a restaurací.
05.10.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hrinko (5 článků)
Podobné články

Kampaň „Ty to zvládneš“ skrze emotivní spoty upozorňuje na nejčastější chyby zachránců

 
Kampaň „Ty to zvládneš“ je celorepublikovou kampaní, která je určená pro širokou veřejnost a je zaměřena na nejčastější chyby „laických zachránců“ při dopravních nehodách. Kampaň realizuje Asociace Záchranný kruh, v úzké spolupráci s HZS ČR a ostatními složkami IZS a Ministerstvem dopravy ČR – BESIP. Kampaň je realizována v rámci projektu „Záchrana života při dopravních nehodách“ za finanční podpory z Fondu zábrany škod ve výši necelé 4 miliony korun.
03.07.2016 19:45 |

podobné články

ODS realizuje svůj vlastni antiprogram, myslí si poslanec

 
Co říkáte na Agendu 2014, kterou představila ODS? Na tuto otázku odpovídal jednomu ze čtenářů serveru ParlamentníaListy.cz poslanec Jiří Petrů (ČSSD). Ten se domnívá, že sliby ODS nelze brát vážně, protože jako vládní strana realizuje opak toho, co hlásá.
12.04.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků)

Slévárna Kovosvitu MAS rozšiřuje výrobu a realizuje investice do ekologie provozu

 
Slévárna Kovosvitu MAS pod vedením nového ředitele Miroslava Chmiela rozšiřuje výrobu a realizuje investice do ekologie provozu.
22.03.2018 15:25 |

podobné články

POZOR! Policie chystá obří dopravní akci na Velikonoce. A povolává posily

 
Celorepublikovou dopravní akci chystají policisté od pátku 6. dubna do pondělí 9. dubna. Policie bude především dohlížet nad důležitými silničními tahy, sdělilo policejní prezidium.
03.04.2012 13:55 |

podobné články

Policie spustila obří dopravní akci! Tady chytají! Víte o dalších místech? Dejte nám vědět!

 
Policejní prezident Martin Červíček naplánoval na velikonoční svátky celorepublikovou akci, při které si chce posvítit hlavně na řidiče, kteří jezdí pod vlivem alkoholu. Víme, kde jsou nejčastější silniční kontroly a radary. Podívejte se na přehled kontrolovaných míst!
26.03.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (301 článků)

Cizinecká policie kontrolovala cizince na území České republiky

 
Celní správa a cizinecká policie provedly celorepublikovou akci s názvem SÍTO, zaměřenou na kontrolu cizinců. Akce byla úspěšná a několik cizinců skončilo v rukách policie.
12.08.2010 20:00 |

podobné články

Policisté rozbili SÍŤ PEDOFILŮ! Zatýkalo se po celé REPUBLICE!

 
Rozsáhlou celorepublikovou akci proti držitelům a šiřitelům dětské pornografie v těchto dnech realizovali detektivové policejního prezidia. V současné době je v souvislosti s touto akcí podezřelých 10 osob, řekla Mediafaxu mluvčí prezidia Pavla Kopecká.
05.10.2011 15:00 |

podobné články

Policie z Císařského ostrova odvedla 70 cizinců: Pracovali na stavbě čističky

 
Další policejní razie v Praze! Podle agentury Aktu.cz, která informaci přinesla, zadržela policie ve středu dopoledne kolem 70 cizinců na stavbě nové čističky odpadních vod na Císařském ostrově. Jde o celorepublikovou akci, která se snaží zaměřovat nelegální zaměstnávání cizinců.
30.03.2017 10:00 |

podobné články

Padělaný alkohol chutná mikroorganismům v čističkách. Pochutnají si i na metanolu

 
Celníci likvidují padělaný alkohol v čistírnách odpadních vod. Tato metoda vyhovuje také mikroorganismům, alkohol jim přímo chutná. Experti se shodli na tom, že tímto způsobem může být zlikvidován také pančovaný alkohol obsahující metanol.
26.09.2012 23:35 |

podobné články

Pozor na zbytkový alkohol! Jak nepřijít zbytečně o řidičák?

 
Určitě jste o tom již četli, nebo jste to zažili buď přímo, nebo někdo z Vašich blízkých. Po probuzení z celovečerního alkoholového dýchanku potřebujete usednout za volant a odjet domů. Cítít se relativně čilý a fit ještě neznamená, že se v krvi ještě nevyskytuje alkohol. Abyste předešli možným rizikům a nepříjemnostem, které s sebou zbytkový alkohol přináší - pořiďte si alkohol tester. Jen díky němu změříte hladinu alkoholu v krvi a dostanete jednoznačnou zelenou, zda-li můžete řídit či nikoliv...
31.03.2013 13:00 |

podobné články

Nejlepší nemoc na světě: Muž se neustále cítí opilý, ačkoliv vůbec nepije alkohol

 
Je to sen všech lidí, kteří utrácejí spousty peněz za "alkohol":http://www.extra.cz/tema/alkohol, a všech, kteří mají ten pocit opilosti rádi. "Muž z Texasu":http://www.extra.cz/tema/texas má totiž zvláštní nemoc, tzv. auto-brewery syndrom, což v praxi znamená, že jeho tělo samo vyrábí alkohol.
23.09.2013 17:35 |

podobné články

Bumbálkové v akci! 6 českých fotbalistů, které dostal démon zvaný alkohol

 
Často se říká, že fotbalista není pouze stroj, ale taky lidská bytost, s čímž jde beze zbytku souhlasit. Hřeší, podvádí, chová se vlastně jako každý z nás. Včetně neřestí, mezi které patří i alkohol. Tohle je šest čutálistů, kterým ale alkohol doslova zničil pověst, kariéru a některým z nich dokonce i osobní život!
04.02.2016 11:01 |

podobné články

Za přibývající kila může vedle vánočního jídla alkohol

 
Za přibývající kila může vedle vánočních pochoutek vypitý alkohol, varují odborníci na zdravé hubnutí. Zatímco 100 gramů bílkovin nebo sacharidů obsahuje průměrně 1700 kilojoulů, alkohol má ve stejném množství zhruba 2900 kilojoulů, tedy 1,5 krát víc. Největší kalorickou bombou jsou destiláty a likéry, jako becherovka, griotka či vaječný koňak. Jedno deci tohoto "symbolu vánoc" má v sobě víc kalorií než deset deka vepřového masa. 
24.12.2013 10:37 |

podobné články

Mynář (SPOZ): Přímá volba posílí důvěru občanů v politiku

 
„Dnešním dnem začínáme petiční kampaň za přímou volbu prezidenta, hejtmanů, primátorů a starostů.“ Těmito slovy uvedl předseda SPOZ Vratislav Mynář celorepublikovou petiční akci za přímou volbu.
29.06.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (923 článků)

Zemanovci rozjíždí velkou kampaň za přímou volbu prezidenta

 
Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ) spustí od pondělí celorepublikovou petiční akci za přímou volbu starostů, primátorů, hejtmanů a prezidenta. Do 17. září, kdy má akce skončit, navštíví týmy zemanovců přes 84 měst včetně Prahy.
29.07.2011 11:50 |

podobné články

Máte dluhy a bojíte se exekuce? Expertka na chatu poradí, jak z dluhů ven

 
Jak vybřednout z dluhů? Co dělat, když vás do finančních problémů dostane rodič, sourozenec nebo potomek? A dá se vůbec rozumně hospodařit s rodinnými financemi, když peněz není nazbyt? Na vše, co vás zajímá o dluzích a jejich řešení se můžete ptát ve čtvrtek 13. listopadu od 11 hodin. Na chatu bude Paulina Sapkowská, generální ředitelka společnosti KRUK Česká a Slovenská republika, která pořádá celorepublikovou akci Den bez dluhů. Dotazy na chat můžete posílat už nyní.
09.11.2014 20:45 |

podobné články

Časté celní kontroly přinášejí úspěch

 
Generální ředitelství cel v minulých dnech vyhodnotilo celorepublikovou týdenní akci „OBSON V.” zaměřenou na prodej a skladování lihovin, tabákových výrobků a na nezákonný prodej pyrotechniky. Kontrolovány byly nejen obchody a tržnice, ale i další místa prodeje, kde by mohlo být prodáváno neznačené či nezdaněné zboží.
25.01.2016 17:25 |

podobné články

Celníci ukončili celorepublikovou kontrolní akci zaměřenou na ochranu vnitřního trhu

 
Minulý týden proběhla celorepubliková akce s názvem „CISTERNA II“. Celníci se zaměřili na všechny oblasti kompetencí, zejména na kontrolu přepravy vybraných výrobků a dalších rizikových komodit v silniční přepravě.
28.03.2017 19:50 |

podobné články

Ministr Herman: Mnozí se nezastavili ani před mučednickou smrtí, pokud si to extrémní okolnosti žádaly

 
Daniel Herman se v pondělí 24. dubna 2017 od 14 hodin na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad zúčastní 12. ročníku čtení jmen obětí holocaustu u příležitosti Jom ha-šoa – Dne vzpomínání na oběti holocaustu. Letošní veřejné čtení jmen obětí holocaustu se uskuteční ještě v dalších 13 českých a moravských městech. Celorepublikovou záštitu nad vzpomínkovou akcí převzal právě ministr kultury.
23.04.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (596 článků) , Daniel Herman (1053 článků)