Článek

Policie pátrá po záhadně zmizelém Švédovi: Učil jazyky v Bulharsku

 
Policisté od středy pátrají po pětadvacetiletém muži ze Švédska, který beze stopy zmizel z benzinové stanice na Jižní spojce v Praze. Frobom Yusef Cestoval autem společně se svým kamarádem z Bulharska, kde pracuje jako učitel švédštiny.
04.04.2016 14:50 |

podobné články

Podobné články

Opilému Švédovi vytetoval tatér na nohu dvaceticentimetrový penis

 
Láska k alkoholu se příliš nevyplatila 27letému Švédovi Joelu Stefanssonovi, který se v opilosti nechal tetovat. Tatérovi po noci plné popíjení vodky řekl, ať mu vytetuje jakýkoliv motiv, který se mu líbí. To ovšem neměl dělat.
08.10.2009 13:30 |

podobné články

Vdova po zmizelém Moťovském se zbavuje vily z Kameňáku a Expozitury!

 
Vila milionáře Lea Kohna (Josef Laufer, 74) z Kameňáku 2 a 3 a také rezidence mafiána Mráze (David Prachař, 54) ze seriálu Expozitura je na prodej! A to za 29 milionů korun. Nemovitost prodává vdova po záhadně zmizelém podnikateli Janu Moťovském (†41) Kateřina (34).
19.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (119 článků) , Josef Laufer (49 článků) , Josef Laufer (49 článků)

Nová naděje v pátrání po Petrovi s dětmi v Karibiku! Hledají je jako malajské letadlo

 
Pátrání po zmizelém Petrovi (50) a jeho dvou synech (5 a 3) nabírá na obrátkách. Tři Češi se ztratili před dvěma měsíci na jachtě u pobřeží Panamy. Petrova manželka Iva před několika dny požádala o pomoc i veřejnost a pátrací akce se rozjely naplno. Po pohřešovaném muži a dvou dětech se nyní pátrá stejným způsobem jako před pár lety po zmizelém malajském letadlu MH370.
01.09.2017 05:05 |

podobné články

Klaus: V Bulharsku jde o politický boj a ČEZ je nástroj, ne příčina

 
Prezident Václav Klaus se pro Českou televizi vyjádřil k situaci energetické společnosti ČEZ v Bulharsku, kde jí hrozí řízení o odebrání licence. Podle prezidenta jde v Bulharsku o politický boj a ČEZ je nástroj a ne příčina.
20.02.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Klaus si opět kopl do Schwarzenberga, tentokrát kvůli ČEZu v Bulharsku

 
Energetická společnost ČEZ není příčinou nepokojů v Bulharsku, míní prezident Václav Klaus. Dění v jihoevropské zemi je podle něj politickým bojem, v němž byl ČEZ použit jako jeden z nástrojů. Prezident by si přál, aby vláda a ministerstvo zahraničí na situaci v Bulharsku rezolutně zareagovaly. Klaus to novinářům dnes řekl na Hradě, kde křtil svou novou knihu.
20.02.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

ČR by měla bránit zájmy ČEZ v Bulharsku, míní Zeman

 
Česká republika by podle prezidenta Miloše Zemana měla využít kontaktů v EU i arbitrážních mechanismů, aby hájila pozici energetické společnosti ČEZ v Bulharsku. Uvedl to ve čtvrtek při příchodu do své kanceláře. Vláda by podle něj měla o situaci v Bulharsku jednat s tamním kabinetem, přestože je od středy v demisi.
21.02.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20447 článků)

Zlost na ČEZ v Bulharsku: Zdražil a položil vládu! Ochránce Zeman hrozí arbitráží

 
Zvýšené ceny za elektřinu o 13% od české společnosti ČEZ vyvolaly v Bulharsku nepokoje, která přispěly k pádu tamní vlády. ČEZu nyní hrozí, že v Bulharsku přijde o licenci. Energetického kolosu se však zastal nově zvolený prezident Zeman. A vyhrožuje dokonce arbitrážemi.
21.02.2013 13:40 |

podobné články

Chybí kapka. Profesorka Dvořáková o tom, jak daleko jsme od bouří jako v Bulharsku

 
Ještě jedna amnestie a v Česku mohou vypuknout stejné pouliční bouře jako v Bulharsku, míní sociolog Ivan Gabal. I když má Nečasova vláda skutečně velmi malou podporu veřejnosti, sociolog i politoložka Vladimíra Dvořáková se shodují, že sociální situace u nás ještě není tak vyhrocená jako v Bulharsku. Navíc Čechy vyžene do ulic spíš pocit nesvobody nebo nespravedlnosti než tíživá sociální situace.
22.02.2013 13:40 |

podobné články

Policie pátrá po zmizelém podnikateli. Našlo se jeho auto

 
Záhadné zmizení mladého podnikatele řeší brněnští policisté. Po 32letém muži se slehla zem minulý týden ve čtvrtek.
09.09.2010 19:30 |

podobné články

Vrátí se tento muž někdy domů? Policie pátrá po zmizelém Vítu Kraji

 
Otec dvou malých dětí nepřišel domů z práce a nyní po něm pátrá policie. Na Víta Kraje doma čeká vyděšená manželka a dvě děti.
12.09.2015 22:21 |

podobné články

Po zmizelém Křížovi stále nejsou žádné stopy

 
Po zmizelém fotbalovém funkcionáři a podnikateli Miroslavu Křížovi se stále neobjevily žádné stopy.
28.05.2010 21:30 |

podobné články

Záchranáři na Havaji pátrají po zmizelém českém plavci

 
Záchranáři na havajském ostrově Kauai pátrají po zmizelém třiašedesátiletém českém turistovi, který se od čtvrtka, kdy se šel na místní pláž koupat, pohřešuje. Informuje o tom server HawaiiNewsNow.
30.04.2011 11:25 |

podobné články

Vdova po zmizelém Moťovském: Z dědictví odčarovala byt za 30 milionů!

 
Kousek hodný amerického mága Davida Copperfi elda předvedla Kateřina Moťovská (32), vdova po zmizelém podnikateli Janu Moťovském (†41). Ten byl v srpnu po třech letech prohlášen za mrtvého a čeká se na začátek dědického řízení. Jenže Kateřina z majetku nechala zmizet pražský byt za třicet milionů, aniž by musela »zlatou« adresu opustit.
21.09.2011 12:10 |

podobné články

Svitla nová naděje. Satelit zachytil nové stopy po zmizelém malajsijském letadle

 
Pátrání po zmizelém malajsijském boeingu dnes vstoupilo do třetího týdne. I když se žádné konkrétní stopy po dopravním letadle zatím nenašly, mohly by objasnění záhady pomoci nové satelitní snímky. Malajsijský ministr dopravy na dnešní tiskové konferenci oznámil, že čínský satelit objevil v jižní části Indického oceánu další objekty, které by mohly být troskami ztraceného stroje. Mezinárodní pátrací týmy už předtím rozšířily oblast, kde kvůli předchozím satelitním snímkům už několikátý den případné trosky intenzivně hledají.
22.03.2014 12:20 |

podobné články

Ztracené letadlo našli, všichni jsou živí! šíří se sociálními sítěmi

 
Celý svět už přes tři týdny pátrá po záhadně zmizelém malajském letadle s 239 lidmi na palubě. Po Facebooku a dalších sociálních sítích nyní začaly kolovat zprávy, že se našlo v Bermudském trojúhelníku, a videa s exkluzivními záběry nalezených cestujících.
03.04.2014 13:55 |

podobné články

Jirko, vrať se: Josef pátrá po zmizelém bratrovi – neviděli jste ho?

 
Totálně zoufalá je rodina mladého Jirky z Brna. Ten zmizel v sobotu večer patrně poté, co dorazil do práce. Po muži pátrá již policie – neviděli jste ho?
26.04.2017 12:35 |

podobné články

Česká policie posílí kvůli útoku v Bulharsku hlídky na letištích

 
Cizinecká policie posílí hlídky na českých letištích kvůli středečnímu atentátu na izraelské turisty na letišti v Bulharsku. Sdělila to mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.
18.07.2012 20:45 |

podobné články

Policie posílí kvůli útoku v Bulharsku hlídky na letištích

 
Cizinecká policie posílí hlídky na českých letištích kvůli středečnímu atentátu na izraelské turisty na letišti v Bulharsku. Sdělila to mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.
18.07.2012 20:55 |

podobné články

Policie posílila kvůli útoku v Bulharsku hlídky na letištích

 
Cizinecká policie posílila hlídky na českých letištích kvůli středečnímu atentátu na izraelské turisty na letišti v Bulharsku. Sdělila to mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.
19.07.2012 07:20 |

podobné články