Článek

Policie pátrá po totožnosti mrtvého: Podle fotky krásky, kterou měl u sebe. Znáte ji?

 
Fotku pohledné brunetky měl v peněžence neznámý mrtvý muž, jehož tělo nalezl náhodný chodec v neděli navečer u Mikulovic na Klášterecku.
05.04.2016 15:55 |

podobné články

Podobné články

Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže nalezeného na Mělnicku

 
Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže, který byl 24. prosince loňského roku nalezen mrtvý u obce Vojkovice na Mělnicku. Muži bylo asi 44 až 45 let, byl štíhlý, asi 150 centimetrů vysoký, měl plnovous, modré oči, hnědé vlasy a neměl žádné zuby. Oblečenou měl modrou teplákovou bundu, světlou mikinu a modré šusťákové tepláky. ČTK o tom dnes informoval mluvčí mělnické policie Václav Tichý. 
27.01.2014 16:30 |

podobné články

Zvrat v případu rozřezané ženy z Vltavy: Místo totožnosti vypátrali zlodějku!

 
Blesk pomohl chytit zlodějku. Když pátral po totožnosti ženy, kterou vrah rozřezal a vhodil do Vltavy, vybral 17 žen, které věkem odpovídaly zavražděné. Při pátrání po její totožnosti ale přišlo překvapení. Blesk odhalil hledanou zlodějku!
30.10.2013 06:40 |

podobné články

Policie pátrá po totožnosti ženy, kterou srazil vlak! Nepoznáváte ji?

 
K obrovské tragédii došlo 3. října mezi zastávkami Senohraby a Čtyřkoly. Těsně před třiadvacátou hodinou vběhla do kolejiště neznámá žena, která střetnutí s vlakem nepřežila.  Policisté pátrají po její totožnosti a žádají o pomoc veřejnost!
04.11.2016 23:45 |

podobné články

Stopy záhadné mrtvoly z Amsterodamu vedou do Česka: Tělo našli před 20 lety v karavanu

 
Nizozemská policie už přes 20 let pátrá po totožnosti mrtvého, který byl nalezen v karavanu u Amsterodamu. Před několika měsíci byli čeští policisté požádáni o pomoc a díky medializaci případu se ozvala osoba, která muže potkávala kdysi v Mělníku. Ale jméno mrtvého policii stále chybí!
09.06.2016 15:50 |

podobné články

V Nizozemsku našli mrtvého Čecha! Poznáváte ho?

 
Znáte ho? Po totožnosti muže, který zemřel v Nizozemsku před jednadvaceti lety, teď pátrá tamní televize. Nizozemští policisté se domnívají, že by mohlo jít o Čecha.
02.03.2016 08:45 |

podobné články

Policisté vytáhli z všenorského rybníka mrtvého seniora: Nevíte, kdo to je?

 
Policisté pátrají po totožnosti mrtvého muže, který byl v sobotu nalezen v rybníku ve Všenorech u Prahy. U sebe neměl žádné doklady. Pitva neprokázala, že by měl na jeho smrti někdo podíl, sdělila dnes ČTK policejní mluvčí Jana Dětská.
10.12.2015 21:35 |

podobné články

Muž nalezený policií na nádraží, neví, kdo je

 
Jihočeská policie žádá veřejnost o pomoc při určení totožnosti muže, který se dnes po 15:00 objevil v železniční stanici České Velenice. Muž u sebe nemá žádné doklady totožnosti a ani šetřením se ji nepodařilo zjistit. Mluví česky, je nejspíše mentálně postižený.
15.04.2012 19:15 |

podobné články

Pátrání: V lese u Železné Rudy našli tělo mrtvého muže

 
Policisté z Klatovska zjišťují totožnost mrtvého muže. Jeho tělo našla v pondělí dopoledne kolemjdoucí, leželo v lese u Železné Rudy. V případu byla nařízena soudní pitva. Policisté nyní žádají veřejnost o pomoc s určením jeho totožnosti, muž u sebe totiž neměl doklady.
01.07.2014 13:50 |

podobné články

Záhadný "lesní mladík" z Německa mohl pobývat i v ČR, česká policie pátrá

 
Záhadný "lesní mladík" Ray, po jehož totožnosti pátrá berlínská policie, mohl přebývat i v Česku. Píše to německý deník Bild a britský Daily Mail, podle nichž je Česká republika jedním z míst, kde mohl pohřbít svého otce, s nímž údajně žil pět let v lesích.
20.09.2011 10:05 |

podobné články

Kdo vyhodil z auta mrtvolu u Přílep: Policie hledá svědky

 
Policisté stále pátrají po svědcích převozu mrtvoly muže do Velkých Přílep u Prahy. Mrtvého někdo vyložil na kraj obce, kde byl nalezen ve čtvrtek 12. března. Kriminalisté nyní čekají na ověření totožnosti mrtvého, který se mohl pohybovat mezi uživateli drog.
03.06.2015 09:05 |

podobné články

Chce po vás policie průkaz totožnosti? Klidně odmítněte, musí mít vážný důvod

 
Policisté nemohou vyzvat občana při takzvané rutinní kontrole k prokázání totožnosti, aniž by k tomu měli jasný a pádný důvod. Důvody, kdy mohou žádat občana o předložení dokladů, jsou jasně stanoveny v zákoně o policii. Vyplývá to z rozsudku Krajského soudu v Brně ve sporu mezi právničkou sdružení Liga lidských práv Zuzanou Candigliotou a jihomoravskou policií.
05.11.2015 13:00 |

podobné články

VÍTE KDO TO JE? Policie pátrá po identitě zavražděného

 
Jakékoli informace vedoucí k určení totožnosti mrtvého muže přijmou policisté na tísňové lince 158. Kriminalisté doufají, že se přihlásí i případní svědci, kteří během čtvrtečního dne v době od 10.00 hodin do 16.00 hodin tohoto muže zahlédli v oblasti Invalidovny či Rohanského nábřeží v Praze 8.
12.11.2010 14:45 |

podobné články

V potoce ležel mrtvý muž. Nikdo neví, kdo to je

 
Mužské tělo objevil v sobotu náhodný chodec v potoce nedaleko Karlových Varů. Policejní mluvčí Pavel Valenta agentuře Mediafax v neděli řekl, že policie pátrá po totožnosti mrtvého.
29.01.2012 10:10 |

podobné články

Žena po boku mladého Kima je vdaná zpěvačka

 
VIDEO. Mladá žena, která se začala objevovat na oficiálních akcích po boku severokorejského vůdce Kim Čong-una, je nejspíš bývalá zpěvačka, ovšem vdaná. O totožnosti dosud záhadné ženy dnes na svých stránkách informoval deník The Telegraph. Podle něho se totožnosti ženy dobrala jihokorejská výzvědná služba.
12.07.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1077 článků)

ZÁHADNÁ SMRT: V řece objevili mrtvolu neznámého muže

 
Policisté na Rychnovsku pátrají po totožnosti mrtvého muže, kterého našli mrtvého v sobotu odpoledne v řece Orlici. Agentuře Mediafax to sdělila policejní mluvčí Alena Kacálková.
01.10.2011 18:25 |

podobné články

Policisté už půl roku pátrají po identitě mrtvého muže: Jeho tělo leželo jen pár metrů od hranic s Rakouskem

 
Policisté již dlouhé měsíce pátrají po totožnosti mrtvého muže nalezeného nedaleko hranic s Rakouskem. Poznávacím znamením je kožní výrůstek v zadní části hlavy. Nepoznáváte muže na fotografii?
07.09.2016 12:20 |

podobné články

Facebook zrušil automatické zjišťování totožnosti lidí na fotkách

 
Facebook začal pracovat na zvyšování ochrany soukromí na sociální síti. Noví uživatelé už nemají aktivovanou funkci automatického zjišťování totožnosti lidí na fotkách. Stávajícím uživatelům ji vypne v brzké době.
22.09.2012 11:20 |

podobné články

Jihokorejští plastičtí chirurgové budou svým pacientkám rozdávat potvrzení totožnosti

 
Jihokorejští plastičtí chirurgové jsou skutečnými mistry ve svém oboru. Ženy, které si nechávají provádět plastiku obličeje, vypadají po zákroku natolik odlišně, že jim budou muset lékaři vystavovat speciální potvrzení totožnosti. Několik pacientek se totiž už setkalo s problémy na úřadech či na hranicích.
17.08.2014 09:45 |

podobné články

Bůh Hanumán má průkaz totožnosti. Úředníci zamotané hlavy

 
Indie šetří, jak opičí bůh Hanumán k průkazu totožnosti přišel. Na existenci průkazu se přišlo ve chvíli, kdy se poštovní doručovatel pokusil doklad donést příjemci.
13.09.2014 11:20 |

podobné články