Článek

Policie pátrá po Eduardovi bezúspěšně 23 let. Nikdo ho neprohlásil za mrtvého

 
Letos mu bude už 104 let, podle policie však vypadá na 80. Strážci zákona po Eduardu Častulíkovi ze Zlínska pátrají už 23 let. Bezúspěšně. Muž, který je pravděpodobně již mrtvý, nikdy nebyl prohlášen za zesnulého. A nejde o ojedinělý případ.
04.04.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Podnikatele MOŤOVSKÉHO soud za mrtvého neprohlásil: Nepřišel klíčový SVĚDEK!

 
Nezvěstný podnikatel Jan Moťovský stále není prohlášen za mrtvého. Soud, který měl dnes rozhodnout, zkomplikoval nepřítomný klíčový svědek.
01.04.2011 12:35 |

podobné články

V pátrání zůstávají i století. Nikdo je za mrtvé neprohlásil

 
Eduardu Častulíkovi ze Zlínska bude letos 104 let, podle policejního popisu však vypadá na osmdesát. Má střední postavu, šedé vlasy, hnědé oči, není ozbrojený ani nebezpečný a policie po něm pátrá už třiadvacátým rokem. Podobných záznamů lze v policejní databázi osob, po nichž je vyhlášeno pátrání, najít celou řadu.
04.04.2015 08:26 |

podobné články

Pátrání po úlomcích malajsijského letadla je zatím BEZÚSPĚŠNÉ!

 
Bezúspěšně skončilo dnes po třech hodinách hledání úlomků zmizelého malajsijského letadla, které údajně zachytily čínské satelitní snímky. Oznámila to agentura Reuters, jejíž zpravodaj byl na palubě průzkumného letadla. Do oblasti vyslaly své stroje Malajsie a Vietnam, žádný z nich ale předměty, které údajně plavaly na hladině, neobjevil.
13.03.2014 06:40 |

podobné články

Pergnerová po roce v TV, vypadá hůř a hůř...

 
Co se to děje s Terezou Pergnerovou (36)? Jak je možné, že vypadá ještě hůř než loni na Andělech, které moderovala. Ztrhané rysy, vrásky, problematická pleť, neupravené vlasy... Přesně takhle se dnes ukáže divákům společenského magazínu TopStar na Primě, kde je jedna reportáž věnována jejímu otci, textaři Eduardovi Pergnerovi.
16.03.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (432 článků)

Pergnerová vyvrátila, že by ji tátův teror dohnal k drogám

 
VIDEO: Moderátorka Tereza Pergnerová (36) po dlouhých letech promluvila o svém otci, textaři Eduardovi Pergnerovi (†65), s nímž vedla ostrý spor. I když jí celá léta ponižoval a oslovoval ku..o, je Tereza přesvědčena, že k tvrdým drogám si cestu našla sama.
16.03.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (432 článků)

Hvězdný rozchod: Eva Longoria dala kopačky Eduardovi Cruzovi

 
Hvězdná kráska Eva Longoria (36) nemá ve vztazích štěstí. Po dvou neúspěšných manželství k třetímu jen tak nedojde. Herečka se totiž rozešla se svým posledním partnerem Eduardem Cruzem (26).
10.03.2012 08:05 |

podobné články

Tereza Pergnerová (40) oplakává smrt maminky: Na vše zůstala sama!

 
Odešla její největší opora! Moderátorka Tereza Pergnerová (40) od soboty prožívá jedny z nejtěžších chvil svého života. Zemřela její milovaná maminka Jana (†72), která podlehla těžké nemoci. Po otci, textaři Eduardovi Pergnerovi (†65), tak ztratila další drahou bytost.
09.02.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (432 článků) , Eduard Pergner (3 články)

Policie hledá Lukáše Matouška (15). Už tři týdny je nezvěstný

 
Policie už tři týdny bezúspěšně pátrá po Lukáši Matouškovi (15) z Liberce. Naposledy ho rodiče viděli 3. července.
24.07.2012 17:10 |

podobné články

S Halíkovými knihami je to jinak. Premiér je za nevědecké neprohlásil, ani nemůže

 
Dopis, ve kterém premiér v demisi a předseda Rady vlády pro vědu, výzkum a inovaci (RVVI) Jiří Rusnok informuje o vyškrtnutí čtrnácti publikací filozofa a kněze Tomáše Halíka z databáze vědeckých prací RIV v Česku, je nepravdivý. Komise vyřazení jeho děl nedoporučila a sama rada, která má hlavní slovo, se tím doposud ani nezabývala. Iniciátorem této kauzy byl akademik Daniel Solis, který se netají tím, že se chce svému kolegovi pomstít. Informace přinesla Česká televize.
21.11.2013 20:32 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (422 článků) , Jiří Rusnok (1832 článků) , Jiří Rusnok (678 článků)

V ČSSD se nesmí mluvit o Haškovi, měl řící Škromach. Jenže celé je to prý trochu jinak

 
Když chcete v ČSSD dělat kariéru, nesmíte mluvit o Michalu Haškovi. To měl říci ve víkendovém rozhovoru pro Lidové noviny senátor Zdeněk Škromach. Jenže jak sám tvrdí, nic takového v rozhovoru neprohlásil.
22.07.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (577 článků) , Michal Hašek (2309 článků)

Babišův politik se naštval: Jsou to eurofilové! Otevřít se imigrantům, obohatí nás. Těmito postoji své názory kontaminovali. A kdyby Halík neprohlásil...

 
ROZHOVOR Ekonom a pražský zastupitel za hnutí ANO Patrik Nacher zaujal v poslední době i svou obhajobou televize Prima v kauze jejího angažmá v běženecké krizi. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil obecněji k otázce migrantů, a to i z pohledu ekonoma.
11.06.2016 16:30 |

podobné články

Červíček (ODS): Kraj nemá pro svinarský most využití, městu jej nabízí zdarma

 
Zastupitelé královéhradeckého kraje na pondělním zasedání neschválili návrh, aby kraj most plukovníka Šrámka v hradecké městské části Svinary zachoval. Národní památkový ústav tuto stavbu neprohlásil na kulturní památku, pouze jej doporučil zachovat jako příklad mostního stavitelství z počátku 20. století. Vedení kraje učinilo řadu opatření, aby v případě zájmu, byl most připraven k dalšímu využití.
30.01.2018 14:05 |

podobné články

Po zmizelém letadle se pátrá už pátý den

 
Bezúspěšně skončilo dnes po třech hodinách hledání úlomků zmizelého malajsijského letadla, které údajně zachytily čínské satelitní snímky. Oznámila to agentura Reuters, jejíž zpravodaj byl na palubě průzkumného letadla. Do oblasti vyslaly své stroje Malajsie a Vietnam. Předměty, které údajně plavaly na hladině, nikdo neobjevil. 
13.03.2014 20:45 |

podobné články

Policie objevila v Praze 5 mrtvého muže

 
Mrtvého muže objevili dnes ráno strážníci v podchodu v ulici K Barrandovu v Praze 5. Kriminalisté nyní mrtvého ohledávají, sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Zda se stal muž obětí trestného činu, nebo zemřel za jiných okolností, zatím policisté nevědí.
05.06.2012 09:05 |

podobné články

Pátrání po dvanáctiletém chlapci zatím bezvýsledné

 
Policie již třetím dnem bezúspěšně pátrá v okolí České Třebové po dvanáctiletém Ladislavu Hufovi z Řetové na Orlickoústecku. Chlapec ve středu odešel ze Základní školy Habrmanova v České Třebové, odjel autobusem směrem na Skuhrov, domů se ale nevrátil.
11.12.2009 15:45 |

podobné články

Chronický útěkář (13): Raději smrt než školu

 
Třináctiletý školák Dimitrij Kohl znovu utekl z domova. Rodiče ho pohřešují už celý týden. Policie po chlapci marně pátrá od minulé soboty. Bezúspěšně prohledala i místa, kam se chronický útěkář Dimitrij rád schovává.
09.06.2010 18:10 |

podobné články

Miroslav G. (63) je stále nezvěstný, na veterány do Slavkova letos nejezděte!

 
Policie stále bezúspěšně pátrá po Miroslavu G. (63), pořadateli tradičního srazu automobilových veteránů ve Slavkově u Brna. Ředitelka zámku, v jehož areálu se akce pravidelně koná, proto upozorňuje, že se letos Oldtimer nebude konat!
15.06.2017 16:25 |

podobné články

Mladá maminka Veronika záhadně zmizela: Manžel dostal hrozivý vzkaz!

 
Už skoro deset dní je nezvěstná mladá maminka Veronika ze Žiliny. Slovenku naposledy viděli 5. listopadu po poledni nasedat do její bílé toyoty a poté se po ní slehla zem. Doma na ni čekají dvě dcerky, které by podle kamarádky nikdy neopustila. Po Veronice pátrá policie, kamarádi i rodina, ale zatím bohužel bezúspěšně.
14.11.2017 12:35 |

podobné články

V kontejneru našli mrtvého novorozence. Policie hledá matku chlapečka

 
Děsivý a smutný nález zároveň. V kontejneru na Hálkově ulici v bratislavském Novém Městě našli mrtvého novorozence. Chlapečka do něj odhodila nejspíš matka, po které nyní pátrá policie. Zda se dítě narodilo mrtvé, nebo zemřelo po porodu, není jasné.
31.01.2018 16:20 |

podobné články