Článek

Policie je připravena na příjezd prezidenta Čínské republiky

 
Příprava bezpečnostních opatření v souvislosti s návštěvou čínského prezidenta v Praze vrcholí. Plánovaná bezpečnostní opatření se samozřejmě zpřísňují a to v souvislosti s vyhlášením prvního stupně ohrožení terorismem v ČR. V praxi to znamená, že ve vytipovaných lokalitách budou nasazeny smíšené hlídky policistů a vojáků.
26.03.2016 19:10 |

podobné články

Podobné články

Centrum Tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové navštíví delegace vědeckých špiček z celého světa

 
Nadační fond na podporu Tradiční čínské medicíny spolu s Fakultní nemocnicí Hradec Králové pozval na návštěvu Fakultní nemocnice i jejího Centra tradiční čínské medicíny delegaci vědců z Yale, Cambridge, Paříže, Regensburgu a dalších univerzit, kteří se věnují výzkumu v oblasti tradiční čínské medicíny. Delegace vědců zavítá do Fakultní nemocnice v Hradci Králové v rámci konference “Synergie mezi západní a východní medicínou”, kterou pořádá Ministerstvo zdravotnictví ČR o den dříve, dnes 23. února, v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.
23.02.2017 08:15 |

podobné články

Na příjezd policejní hlídky se bude možná čekat i půl dne

 
U dopravní nehody si její účastník na příjezd policie počká třeba půl dne. Některé trestné činy bude zbytečné hlásit, protože je policie stejně nebude mít jak vyšetřovat a věc pouze zaeviduje. Z ulic zmizí část hlídek. Tak vypadá policejní černý scénář na příští rok.
30.07.2011 06:55 |

podobné články

Příjezd na Velkou pardubickou doprovázela nekonečná kolona aut

 
Příjezd tisíců diváků do Pardubic na dnešní dostihy Velká pardubická se neobešel bez dlouhých kolon automobilů. Chvílemi auta stála i na čtyřproudé silnici od Hradce Králové. Zatím se během dostihového odpoledne neobjevily velké problémy ani narušení veřejného pořádku. Kolony aut policie čeká i při odjezdu návštěvníků ze závodiště po 17:00. ČTK to řekla mluvčí pardubické policie Eva Maturová. 
13.10.2013 17:15 |

podobné články

Radek John píše nepříjemné věci o obraně před zloději

 
Bývalý ministr vnitra Radek John se přimlouvá za takovou legislativní změnu, která umožní, aby se člověk na svém pozemku mohl účinně bránit agresorovi, a to i nesmrtící zbraní. A za použití takové zbraně v obraně by nemuseli lidé nést následky. John to uvedl v článku, který zveřejnil na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz. Svůj postoj odůvodňuje rostoucí kriminalitou a dlouhým čekáním napadených na příjezd policejní hlídky. Ale také faktem, že řada lidí sedí v ČR ve vězení jen proto, že se bránila útočníkovi v době, kdy čekali na příjezd policie.
04.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Zemanův poradce a exministr Kohout se vysmál kritikům Číny: Češi jsou rozumní, vaše řeči vůbec nevnímají. Největší vlna čínských investic teprve přijde. A slavný Zemanův sen...

 
ROZHOVOR Čínské investice v objemu desítek miliard, podepsané při návštěvě prezidenta Si Ťin-pchinga, jsou teprve začátkem masivní čínské investiční vlny. ParlamentnímListům.cz to řekl exministr zahraničí, vlivný poradce prezidenta Miloše Zemana a prezident Institutu Nové Hedvábné stezky Jan Kohout. Za masivní kritikou čínské návštěvy a investic ze strany TOP 09 i dalších organizací a aktivistů vidí Kohout ideologickou zaslepenost a zabržděnost. Tito lidé prý mají mizivý vliv na českou společnost, jen mají větší přístup do médií. Většina rozumných lidí je ale podle něho nebere vážně.
30.03.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků) , Miloš Zeman (20147 článků) , Jan Kohout (7 článků)

Hrad: Státní návštěva prezidenta Čínské lidové republiky v České republice

 
Program státní návštěvy Xi Jinpinga, prezidenta Čínské lidové republiky, v České republice, která se uskuteční ve dnech 28.-30. března 2016.
28.03.2016 15:00 |

podobné články

Miloš Zeman papeži Františkovi: Spojuje nás spřízněnost úředního výkonu

 
Jeho Svatost papež František obdržel ve středu dne 11. března 2015 osobní dopis prezidenta republiky Miloše Zemana. List předal ve Vatikánu Jeho Svatosti papeži Františku z pověření prezidenta republiky ředitel odboru Protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt. Jeho Svatost papež František při této příležitosti zaslal prezidentu republiky osobní pozdravy a požehnání. Vyjádřil též potěšení, že se s prezidentem republiky v pátek dne 24. dubna 2015 setká. Prezident republiky v osobním dopise Jeho Svatosti papeži Františku uvedl:
11.03.2015 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20147 článků)

Dálnici D1 před Prahou na dvě hodiny uzavřela hromadná nehoda

 
Hromadná nehoda pěti automobilů u Mirošovic uzavřela ve středu ráno příjezd do Prahy po dálnici D1. Kolona dosahovala až k 28. kilometru a zablokován byl také příjezd k dálnici od Benešova.
07.07.2010 09:10 |

podobné články

Příjezd do Prahy po R4 zkomplikovalo několik dopravních nehod

 
Příjezd do Prahy po strakonické silnici R4 v pátek ráno zkomplikovalo několik dopravních nehod. Na 3. kilometru havaroval na namrzlé vozovce kamion se štěrkem, za ním pak další řidiči nedobrzdili.
04.02.2011 09:25 |

podobné články

DOPRAVNÍ KOLAPS! Nehody blokují příjezd do Prahy po dálnicích

 
Několik dopravních nehod zablokovalo příjezd do Prahy po dálnicích D11 a D1. Informace agentury Mediafax potvrdil důstojník dálničního oddělení Poříčany.
09.05.2011 08:55 |

podobné články

Schumacher dostal pokutu 5000 eur! Za pozdní příjezd do boxů

 
Michael Schumacher dostal pokutu 5000 eur za pozdní přijezd do boxů během druhého pátečního tréninku na Velkou cenu Japonska F1, další piloti se trestům vyhnuli.
07.10.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (459 článků)

Příjezd do Prahy brzdí hromadná nehoda na D1, kolona je na hodinu

 
Dopravu ve středních Čechách mohou dnes ráno komplikovat sněhové přeháňky. K zvýšené opatrnosti řidiči nabádají zejména řidiče na rychlostních silnicích R4, R6 a R10 a na silnicích druhé a třetí třídy na Benešovsku, Mělnicku, Mladoboleslavsku, Praze-východ, Příbramsku a Rakovnicku. Vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic. Příjezd z dálnice D1 do Prahy ráno zkomplikovala nehoda, kvůli které se tvoří dlouhé kolony. 
26.11.2013 09:32 |

podobné články

Na kanonizaci papežů očekává Vatikán příjezd až pěti milionů poutníků

 
Ke konci dubna proběhne ve Vatikánu svatořečení dvou bývalých papežů - Jana Pavla II. a Jana XXIII. Jak uvedl mluvčí Vatikánu Frederico Lombardi, nejmenší stát světa se na tuto událost pečlivě připravuje. Vedení katolické církve zřídilo speciální internetové stránky, či hastagy pro Facebook, Twitter či Instagram. Očekává se vysoká návštěvnost, odhaduje se příjezd až pěti milionů poutníků z celého světa.
31.03.2014 16:35 |

podobné články

Chystá se nový přehlednější příjezd na Letiště Václava Havla Praha

 
Již prvního září 2015 bude uveden do provozu nový sjezd z rychlostní komunikace R7 na Letiště Václava Havla Praha, a to ve směru od Prahy na Slaný. Nově se tak bude na letiště sjíždět až za mostem přes rychlostní komunikaci R7, který propojuje tuchoměřickou a ruzyňskou část území. Cílem nového provedení je příjezd k letišti zpřehlednit a současně zajistit jeho dostatečnou kapacitu pro budoucí nárůst cestujících. Změna bude řádně opatřena novým dopravním značením.
06.09.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4785 článků)

Příjezd praturů byl v Milovicích nejsledovanější událostí místními obyvateli posledních let

 
Příjezd prvního stáda zpětně šlechtěných praturů do rezervace v Milovicích se stal událostí, kterou místní občané nejvíce sledovali na sociálních sítích.
05.11.2015 12:26 |

podobné články

Církve podpořily příjezd křesťanských uprchlíků

 
Zástupci církví a křesťanských organizací působících v Moravskoslezském kraji dnes ve společném prohlášení podpořili příjezd křesťanských uprchlických rodin, které v pátek mají přijet mimo jiné i do Smilovic na Frýdecko-Místecku. Právě v této malé obci se proti jejich pobytu postavila část obyvatel.
18.02.2016 20:05 |

podobné články

Ucpaný příjezd do Prahy! Na D11 bouralo osm aut a jedno nákladní

 
Příjezd do Prahy po hradecké dálnici D11 zkomplikovala dnes ráno mezi Horními Počernicemi a Jirny hromadná nehoda. Bouralo celkem osm osobních aut a jedno nákladní. Při kolizi nebyl nikdo zraněn. Provoz zůstal zachován jedním jízdním pruhem, do desáté hodiny tvořily se ale dlouhé kolony.
03.05.2017 09:20 |

podobné články

Národní park Podyjí: Příjezd koní do Podyjí se opozdil

 
Příjezd exmoorských poníků se o několik měsíců opozdil. Mohou za to obtíže při shánění vhodných zvířat. Do připravených ohrad u Mašovic a Havraníků by divocí koně mohli dorazit ale už v druhé půli března.
12.02.2018 20:10 |

podobné články