Článek

Policie jde tvrdě po Petru Kramném! Mají na něj další věc a nejde tu jen o dvě vraždy!

 
Už se zdálo, že kauza Petra Kramného pomalu utichá, ale nyní to vypadá, že to byl jen pověstný klid před bouří. Podle informací eXtra.cz bude velmi brzy vypracována obžaloba a vyšetřovací spis dostanou na stůl soudci.
25.03.2015 12:56 |

podobné články

Podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Petr K. si po smrti Moniky užíval sado-maso, tvrdí bývalá dětská hvězda Kudláčková

 
Egoista, který nemyslí na nic jiného než na sebe a peníze. Sexuálně vyhraněný člověk, kterého vzrušuje převážně tvrdé sado-maso a ponižování. Řeč není o nikom jiném než Petru Kramném (36), muži, který je obviněn z vraždy své překrásné manželky Moniky (†36) a dcerky Klárky (†8). V takovémto světle ho vylíčil server Popelky.cz.
14.11.2014 16:50 |

podobné články

Státní zástupce Vít Legerský o Petru Kramném: Vinen je! O tom jsem přesvědčen…

 
Navrhl Petru Kramnému (37) trest 30 let vězení, ten dostal 28 let. Státní zástupce Vít Legerský v exkluzivním rozhovoru pro Blesk řekl, že odvolání proti rozsudku nevylučuje. Je tedy možné, že Petr Kramný může být ještě odsouzen na doživotí.
19.02.2016 05:15 |

podobné články

Tajemství Petra Kramného: Byl adoptovaný!

 
O Petru Kramném, obviněném z vraždy manželky Moniky (†36) a dcerky Klárky (†8) bylo napsáno už opravdu mnoho. Nyní přišel Blesk.cz s informací o jeho adopci.
23.03.2014 05:10 |

podobné články

Policie jde po Kramném! V jeho skříňce v Nošovicích našli tvrdé drogy

 
Petr Kramný má další průšvih. V jeho skříňce v nošovické továrně automobilky Hyundai našli podle informací TV Nova drogy.
19.12.2013 17:07 |

podobné články

OHAVNÝ SCÉNÁŘ BRUTÁLNÍ VRAŽDY: Těžkou botou Petru udupali, kabelem zaškrtili

 
Takový čin nemá v Česku obdoby, Michal s Tomášem patnáctiletou Petru brutálně zavraždili. Nechali ji trpět desítky minut. Policie ukázala, čím mladíci Petru zabili.
29.03.2013 14:35 |

podobné články

Vražda Moniky a Klárky: Petr K. před komisí 25 expertů

 
Má poruchu osobnosti, je dobrý herec a za mřížemi může skončit až na doživotí. I takové soudy vynesli o Petru Kramném experti z oboru psychologie, psychiatrie, krminalistiky, práva a další specialisté. Kdo z nich bude mít ale nakonec pravdu, ukáže až soud.
04.04.2014 18:30 |

podobné články

Rozšlapal kamarádovi lebku: Je vrah? Rozhodne soudkyně Kramného!

 
Dalšího vraha se chystá po Petru Kramném (37) potrestat ostravská soudkyně Renata Gilová. Je jím Ivan H. (32) z Vrbna pod Pradědem. V opilosti ušlapal kamaráda.
16.03.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (518 článků)

Advokátka Petra Kramného: Můj klient není chladnokrevný vrah!

 
Než se poprvé osobně setkala s Petrem Kramným, obviněným z vraždy své manželky a dcery, byla prý advokátka Jana Rejžková napjatá. Klienta znala jen z televize a působil na ni uzavřeně. Nyní pro denik.cz popsala, co si o Kramném pomyslela během jejich prvního osobního setkání ve vazební věznici. Rozhodně prý na ni nezapůsobil jako nějaký "chladnokrevný člověk", "chladný vrah".
07.04.2014 18:50 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ: Po Kramném jde česká policie. Popsal, jak s ní spolupracuje. VIDEO

 
Česká policie se naplno pustila do vyšetřování záhadného úmrtí Moniky a Klárky Kramných v Egyptě. Kriminalisté příliš nechtějí o případu mluvit, pro TV Nova ale promluvil sám Petr Kramný.
15.08.2013 19:40 |

podobné články

Komise 25 expertů o Kramném: Má poruchu osobnosti! Nikdy už nesmí na svobodu

 
Od vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8) na dovolené v Egyptě uplynulo 248 dní. Během nich se k obviněnému otci rodiny Petrovi K. (35) vyjádřilo 25 různých expertů. A také dva jeho advokáti – soudem přidělený ex offo Jaromír Richter, který s jeho obhajobou nyní končí, a rodinou nově najatá právnička Jana Rejžková. Ta v minulosti zastupovala např. expremiéra Stanislava Grosse či senátora Jiřího Čunka! Co všechno řekli? Co může Petra K. podle nich potopit či mu naopak pomoci?
04.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (521 článků) , Stanislav Gross (666 článků) , Jan Richter (8 článků)

Je žárlivý, řekla o Kramném expřítelkyně. Soud bude pokračovat v září

 
Výslechem patologa obhajoby a bývalé přítelkyně po dvou týdnech skončil soud s Petrem Kramným, obžalovaným z vraždy své ženy a dcery na dovolené v Egyptě. Soud s mužem, který je podle expřítelkyně velmi žárlivý, bude pokračovat až v září po prázdninách.
10.07.2015 17:26 |

podobné články

John k nové nahrávce: Nyní nejde jen o vnitro a Věci veřejné. Kočí: Je to mystifikace

 
Předseda a ministr vnitra Radek John (VV) se velmi krátce vyjádřil k nahrávce, kterou zveřejnil časopis Týden. Vyjádřil nad nahrávkou zděšení. Podle něj tak je nyní zřejmé, že nejde jen o ministerstvo vnitra, a ani nejde jen o Věci veřejné. Koří později k nahrávce uvedla, že slova na nahrávce jsou jen mystifikací.
13.04.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2458 článků)

Petra K. obvinili z vraždy: Co na něj policie má? Zdroj Blesku promluvil

 
Čeští policisté mají jasno! Z dvojnásobné vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8) obvinili Petra K. (35). Policie tvrdí, že je vrah. Prý má dost důkazů, že je v Egyptě otrávil jedem a následující měsíce hrál divadlo. Co na Petra K. mají? Zdroj Blesku rozebral možné důkazy a stopy, po kterých policie šla!
20.02.2014 05:15 |

podobné články

Při noční potyčce motorkářů na Šumpersku zemřel jeden člověk

 
Jeden člověk zemřel při noční potyčce motorkářů v Libině na Šumpersku. Podle policie šlo o cizince, zemřel na následky střelného zranění. Policie věc vyšetřuje jako podezření z vraždy. Motorkáři se v jednom objektu v obci vzájemně napadli, okolnosti policie zjišťuje. Podle místních obyvatel měli motorkáři v objektu sraz. Ještě v noci byly dvě zraněné osoby odvezeny k ošetření, řekla dnes policejní mluvčí Marie Štrbáková. Další okolnosti incidentu policie nesdělila. 
06.10.2013 11:30 |

podobné články

Šokující přiznání: Otec mého dítěte zavraždil Petru (†15), přesto ho miluji

 
Miluji tě, stýská se mi, chci za tebou, chci být v tvém objetí… To vzkazuje vrahovi Michalovi K. (21) do vězení dívka, s kterou jen několik hodin poté, co brutálně zavraždil Petru (†15), počal dítě. Přestože zná všechny detaily bestiální vraždy, nechce na něj zapomenout.
31.05.2013 12:55 |

podobné články

Chcete žít ve šťastném vztahu? Stačí, když nebudete dělat 1 věc!

 
Ženy dost často spatřují štěstí v povedeném vztahu. Přestože štěstí se ukrývá jen a jen v nás, a je tedy jen na nás, jak se v daný okamžik cítíme, poradíme vám jednu věc, kterou když dostanete do svého vztahu, zaručíte si pocit štěstí navždy! Víte, o kterou věc jde?
07.10.2016 20:10 |

podobné články

Krutý konec Jany Petrů, interpretky hitu Den je krásný: Uhořela ve svém vlastním bytě

 
Asi všichni znají notoricky známou hitovku Den je krásný z legendárního filmu Starci na chmelu. Společně s Karlem Gottem  (72) ji zpívala Jana Petrů (✝51), okatá zpěvačka s průrazným hlasem. Málokdo však tuší, že poslední den interpretky tohoto hitu rozhodně krásný nebyl. Od poloviny šedesátých let se začala postupně Jana Petrů ze scény vytrácet. Po roce 1968 přestala zpívat a zmizela z povědomí lidí úplně. Její další osudy byly dlouhá léta zahaleny tajemstvím. Spekulovalo se o autonehodě.
07.11.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4223 článků) , Jana Petrů (2 články)

Zabetonovali jaderného fyzika pod stodolou, teď čelí obžalobě z další vraždy!

 
Kauza dvojnásobné vraždy, jejíž oběti byly před dvěma roky nalezeny zabetonované pod stodolou v obci Záhornice na Nymbursku, má pokračování. Dvě hlavní postavy případu čelí obžalobě z další vraždy. V pražských Letňanech odstranili muže, který jim pomáhal zahladit stopy po předchozí trestné činnosti.
17.02.2016 16:35 |

podobné články