Článek

Policie hledala desetiletého Radima: Nevrátil se od kamaráda

 
Policie pátrala po desetiletém Radimu R. z Jičína, který byl pohřešován od čtvrtečního večera, kdy měl dorazit od svého kamaráda k bratrovi. Do jeho bytu v ulici Pod Lipami ale nepřišel a nedal o sobě ani vědět. Našli ho až druhý den.
17.07.2015 10:45 |

podobné články

Podobné články

Nebezpečný pacient na útěku! Mladý Slovák se opět nevrátil z vycházky do léčebny

 
Policisté hledají dvacetiletého Gašpera Metoda, nebezpečného pacienta psychiatrické léčebny v Kroměříži. Mladík se v sobotu večer nevrátil z dvoudenní vycházky, sdělila mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová. Slovák se nevrátil z vycházky již poněkolikáté!
17.05.2015 10:50 |

podobné články

Policie pátrala po13leté dívce z Prahy-západ, našla se u kamaráda

 
Policie hledala třináctiletou Lucii Lorenzovou, která v sobotu odpoledne po 14:00 odjela k babičce do Prahy, kam ale nedorazila. Doma byl v jejích věcech nalezen dopis na rozloučenou. Policisté dnes dívku vypátrali, byla u kamaráda, řekl ČTK mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.
01.02.2015 07:40 |

podobné články

Pohřešovaný chlapec (10) z Berouna nalezen: Byl u kamaráda

 
Štastný konec! Policie v Berouně nalezla desetiletého hocha, jenž v sobotu odešel z tamního azylového domu a nedal o sobě vědět. Byl u kamaráda a je v pořádku.
15.12.2013 09:50 |

podobné články

Policie nalezla jedenáctiletého chlapce z Pardubic. Byl u kamaráda

 
Rodiče jedenáctiletého Lukáše Navrátila si prožili peklo. Jejich syn se v pátek odpoledne vyrazil projet na koloběžce, domů se ale už nevrátil. Policie ho ale v sobotu večer našla v pořádku u kamaráda.
18.01.2014 20:20 |

podobné články

Policie hledá desetiletého Rosťu: Zmizel cestou do školy

 
Policie vyhlásila pátrání po desetiletém Rostislavu Kubátovi z Prahy. Chlapec ráno o půl osmé odešel z domova do školy v Praze 5. Tam ale nedorazil, domů se dosud nevrátil, ani o sobě nedal vědět. Policie proto žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném.
01.12.2015 20:05 |

podobné články

Pátrání policie bylo úspěšné. Pohřešovaný chlapec (10) byl nalezen v rozestavěném domě

 
Policie v noci na dnešek hledala desetiletého Tobiáše Cimburku z Mladoboleslavska. Chlapec byl nalezen v obci Bradlec v rozestavěném domě, je v pořádku, řekl dnes mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. 
21.05.2013 11:05 |

podobné články

Půjčil si 12 milionů a nevrátil je: Soud poslal syna bývalého fotbalového bosse na 5 let do vězení za podvod

 
Od letitého kamaráda si půjčil 12 milionů korun, jenže je nikdy nevrátil. Oba muži se nakonec ocitli před soudem v rolích poškozeného a obžalovaného. Krajský soud v Brně ve čtvrtek uložil synovi někdejšího místopředsedy fotbalového svazu a šéfa drnovického klubu Jana Gottwalda Robertovi (43) za podvod pětiletý trest odnětí svobody.
17.08.2017 16:10 |

podobné články

Policie našla devítiletého chlapce, jenž se v pátek nevrátil domů. Byl u kamaráda

 
Policejní pátrání bylo úspěšné! Devítiletého chlapce, kterého rodiče pohřešovali od včerejšího večera, nalezli dnes ráno u kamaráda v Zábřehu. Bál se jít domů kvůli problémům v rodině.
08.02.2014 08:40 |

podobné články

Policie v noci pátrala po desetiletém chlapci z Mladoboleslavska

 
Policie dnes ráno našla desetiletého Jana Deáka z Mladoboleslavska, který se v pátek v podvečer nevrátil z procházky se psem. Chlapec je v pořádku, byl nalezen v obci Krnsko, řekly ČTK policejní mluvčí Ivana Ježková a Soňa Budská. 
19.10.2013 10:35 |

podobné články

Policie hledá schizofrenika, který se nevrátil do léčebny

 
Policie pátrá po třiadvacetiletém Davidu Křížovi, který se ve čtvrtek nevrátil do psychiatrické léčebny v Praze Bohnicích z povolené vycházky. Muž trpí paranoidní schizofrenií a v léčebně byl na vlastní žádost kvůli sebevražedným sklonům. Vhledem k jeho onemocnění nelze podle policie ale vyloučit, že by v případě pocitu ohrožení agresi neobrátil i k okolí, ačkoli v minulosti se nic podobného nestalo. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Iveta Martínková.
29.05.2015 16:25 |

podobné články

Policie zasahovala v centrále Mountfieldu. Hledala staré smlouvy

 
Policie v úterý ráno zasahovala v centrále prodejce zahradní techniky, společnosti Mountfield. V souvislosti s aktuální kontrolou z finančního úřadu ve firmě hledala staré licenční smlouvy uzavřené v devadesátých letech. Uvedl to jeden z akcionářů firmy Ivan Drbohlav s tím, že bližší podrobnosti mu nejsou známy. Policie zásah potvrdila.
01.11.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (866 článků)

Chlípná učitelka tance svedla desetiletého chlapce

 
Na povrch vyplul skandál další nemravné učitelky. Čtyřicetiletá Gina Watringová zneužila desetiletého hocha.
02.05.2009 08:05 |

podobné články

Desetiletého chlapce zabil autobus v Disneylandu

 
Desetiletého chlapce srazil autobus v areálu Disneyho zábavního parku ve floridském Orlandu. Hoch zraněním na místě podlehl.
01.04.2010 23:15 |

podobné články

V Třebíči lákal pedofil do auta desetiletého chlapce!

 
Na Vysočině panuje strach z pedofila, který obtěžuje děti. Před Základní školou Bartuškova v Třebíči lákal desetiletého chlapce do auta neznámý muž. Dítě naštěstí pláchlo, informovala TV Nova.
29.01.2015 20:45 |

podobné články

Starosta Londýna se do toho opřel: Při ragby složil desetiletého chlapce

 
Starosta Londýna se do toho pořádně opřel. Při návštěvě Japonska se totiž zúčastnil v Tokiu přátelské hry ragby. Jenže ta nakonec příliš přátelsky nevypadala. Boris Johnson při ní totiž drsně sejmul teprve desetiletého chlapce, kterého svalil na zem, jako by byl dospělý.
15.10.2015 12:25 |

podobné články

Woody Harrelson má energii desetiletého kluka

 
Herec Woody Harrelson nekrotí své vnitřní dítě ani v šestapadesáti. Narozeniny oslavil o víkendu a popřál mu k nim i jeho mnohem mladší kolega Liam Hemsworth. Australský rodák přitom ocenil to, že Woody dokáže být jistým způsobem větší dítě, než je on sám. Díky veganství má energii desetiletého kluka.
01.08.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (23 článků) , Liam Hemsworth (117 článků)

Hledaný školák přespal u kamaráda

 
AKTUALIZOVÁNO: Rodiče v pátek večer nahlásil zmizení dvanáctiletého Michaela z Olomouce. Z domova odjel na kole a nevrátil se. Hocha hledaly desítky policistů. Jak informuje server idnes.cz, nakonec se ukázalo, že přespal u kamaráda a zapomněl to doma říct.
26.06.2010 12:20 |

podobné články

Holčička (3) si neporozuměla se lvem: Hledala kamaráda, on spíš oběd

 
Sofia Walker (3) z Nového Zélandu si chtěla najít nového kamaráda. Sedmiletý král zvířat Malik měl ale spíše než na přátelství chuť na oběd. Když se lev pokusil zaútočit přes silné bezpečnostní sklo, statečná dívka nehnula ani brvou a z několika centimetrů dál zírala na jeho mohutné tlapy.
11.01.2012 05:40 |

podobné články

Záhadná smrt chlapce (†10) u moře: Našli ho zahrabaného pod dětským hřištěm

 
Chvíli si hrál na dětském hřišti, a pak zmizel. Desetiletého Sebastiana hledala německá policie intenzivně několik dní. Nakonec učinila hrůzný nález - Sebastian byl zakopaný v písku pod pirátskou lodí.
06.07.2012 12:00 |

podobné články