Článek

Policie hledá »umělce« z Olomouce: Při sprejerství se nechal natočit

 
Za bílého dne sprejoval na jedné z hlavních olomouckých ulic na fasádu domu a nechal se při tom natočit. Policie nyní po tomto „umělci“ pátrá. Připravit si může dva tisíce korun za poškození cizí věci.
27.04.2016 16:50 |

podobné články

Podobné články

Antipetice Týdnů občanského neklidu

 
Občané, řada umělců v čele s Bartoškou a Dykem Vás vyzvala k týdnu neklidu, bojkotujte tuto výzvu tím, že budete bojkotovat tyto umělce. Umělec se vždy připojuje k něčemu z čeho má sám společenský, finanční či jiný osobní profit.. proto každý z Vás máte více možností jak se k bojkotu připojit: Můžete odstřihnout umělce od příjmů - nekupovat DVD a CD a stahovat je z Internetu, poškozovat umělce a jejich vydavatele... a nebo tyto umělce a díla na kterých se podíleli bojkotovat, nevyhledávat, odmítat. Nechodit na koncerty, filmy a do divadel. Odmítat díla i samotné umělce. Každý z nás představuje obrovský vliv - nejen voličský hlas, ale i kupní sílu ekonomiky.
15.11.2016 07:35 |

podobné články

Slováček promluvil o ko**tovi, kterým není Karel Gott! Co nám řekl o šílené nahrávce slovenské televize?

 
V legrační kauze, kdy se "Felix Slováček nechal v Bratislavě natočit ruchovým mikrofonem při tom, jak určitě nemluví o Karlovi Gottovi":http://www.extra.cz/skandal-na-slovensku-felix-slovacek-se-nechal-natocit-pri-tom-jak-oznacuje-nekoho-za-k-kota-boze-snad-nemyslel-karla-gotta jako o "nevyzpytatelném kokotovi", dochází k dalšímu posunu.
25.11.2013 14:38 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4649 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Sebevražda na kolejích: Muž z Olomouce si lehl pod přijíždějící vlak

 
Na okraji Olomouce v noci na dnešek srazil nákladní vlak třiačtyřicetiletého muže. Podle informace policie a záchranářů muž po střetu s vlakem na místě zemřel. Nehoda se stala po půlnoci na okraji Olomouce. Záchranáři již muži nedokázali pomoci.
23.12.2015 12:45 |

podobné články

Na Svatém Kopečku u Olomouce uložili relikvii papeže Jana Pavla II.

 
Kapka krve papeže Jana Pavla II. je od neděle novou relikvií uchovávanou v bazilice Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce. Kapka v malé ampuli je vložena do pozlacené schránky na stěně baziliky. Papežova krev je připomínkou jeho návštěvy Olomouce a Svatého Kopečku před dvaceti lety. Akt uložení svatého ostatku přilákal velké množství lidí, bazilika byla při slavnostní mši zcela zaplněná. Na Svatém Kopečku se v neděli také uskutečnila pouť rodin.
17.05.2015 13:36 |

podobné články

Dvěma Francouzům hrozí za pomalování Národního divadla rok vězení

 
Dvojice mladých Francouzů dnes nad ránem podle policie pomalovala budovu Národního divadla v Praze. Policie podezřelé během dne zadržela, za poškození cizí věci jim hrozí rok vězení. Sedmnáctiletý a osmnáctiletý mladík se při sprejerství navzájem fotografovali mobily, čímž se sami usvědčili, sdělil ČTK mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.
13.08.2014 16:35 |

podobné články

Náměstek Symerský: Kraj podpoří protipovodňovou ochranu Olomouce

 
Zastupitelé Olomouckého kraje schválili smlouvu o spolupráci s Povodím Moravy, s.p. a se statutárním městem Olomouc. Obsahem této smlouvy se, kromě součinnosti na realizaci II. etapy protipovodňové ochrany města Olomouce, ujednal také finanční model, který zabezpečí financování této etapy ochrany Olomouce před povodněmi. Konkrétně tato etapa zahrnuje úpravu koryta vodního toku Moravy v celkové délce bezmála 2 kilometry.
27.09.2016 19:45 |

podobné články

Petice za záchranu historického panoramatu Olomouce

 
V srpnu roku 2008 vyjádřila Rada města Olomouce podporu záměru investora, Office park Šantovka, vystavět v těsné blízkosti historického jádra Olomouce osmnáctipodlažní výškovou budovu. Dnes má mít plánovaný věžák Šantovka Tower celkem 23 podlaží s 90 byty a měl by vyrůst pouhých 890 metrů od budovy radnice. Svou výškou 78 metrů by se společně s radnicí stal po katedrále sv. Václava druhou nejvyšší stavbou ve městě.
06.10.2016 13:50 |

podobné články

Vypil koktejl smrti a vše nechal natočit

 
Smrtelně nemocný dánský občan Kaj Guldbech se rozhodl podstoupit eutanazii na švýcarské klinice Dignita, která má přezdívku klinika smrti. Svou smrt nechal natočit na video a zveřejnit.
08.10.2009 19:55 |

podobné články

Do Prahy dorazil synovec Andy Warhola James (61): Co se od něj naučil?

 
Prahu navštívil James Warhola, synovec slavného umělce pop-artu, který si říkal Andy Warhol. Přímo v Galerii GOAP na Staroměstském náměstí, kde vystavují díla tohoto umělce, se rozpovídal o svém dětství. Popsal, jak ho Andy učil natahovat plátno. Díky svému strýci se z Jamese stal také umělec, nakonec ale zakotvil v úplně jiném stylu. A je dost možné, že odkaz fenomenálního umělce bude pokračovat už třetí generací.
14.03.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andy Warhol (92 článků)

Dopadeného sprejera usvědčila neznalost výsledků hokeje

 
Neznalost výsledku z utkání, v němž ČR zvítězilo nad Ruskem 7:4 a získalo bronzovou medaili na světovém hokejovém šampionátu, usvědčila v neděli pětadvacetiletého mladíka ze sprejerství.
18.05.2011 15:40 |

podobné články

Plzeňští policisté dopadli sprejerku, která poškodila dveře domu

 
Policisté z obvodního oddělení Plzeň – Střed se v současné době zabývají případem sprejerství, jehož pachatelku se policistům podařilo dopadnout. Tohoto jednání se měla dopustit 28letá žena, která měla dne 3. srpna 2014 v Plzni na plechové dveře od domu sprejem nastříkat nápis, čímž měla majiteli způsobit škodu v předběžně stanovené výši 1 000 korun.
06.08.2014 17:35 |

podobné články

Soudkyně nařídila obžalovanému posprejovat podlahu: Pak ho osvobodila!

 
Chytrá horákyně! Tak by se mohlo přezdívat pražské soudkyni Daně Šindelářové. Ta se v případu sprejerství před sněmovnou odhodlala k velmi nevšednímu kroku. Požádala obžalovaného, aby přímo v soudní síni posprejoval podlahu a dokázal pak, že obrazec jde smýt.
04.11.2015 22:35 |

podobné články

Desítky lidí se sešly na podporu vyhoštěného ruského studenta Ševcova

 
Před budovou ministerstva vnitra na pražské Letné se v úterý odpoledne sešlo několik desítek lidí. Vyjadřovali podporu studentovi Igoru Ševcovovi, který byl z ČR vyhoštěn kvůli účasti na sprejerství.
03.05.2016 18:55 |

podobné články

Trest za arabský nápis na Karlově mostě: Soud cizince na 3 roky vyhostil. A udělil mu pokutu

 
Na podstavec sochy svatého Františka na Karlově mostě arabsky napsal »Socha svatého Františka«. Za čmáranici zeleným fixem ho soud potrestal. Podle ČTK cizince vyhostil na tři roky. Trestním příkazem muži za sprejerství uložil také půlroční podmíněný trest odnětí svobody a povinnost nahradit způsobenou škodu ve výši 15 tisíc korun. Rozhodnutí je pravomocné, pachatel i státní zástupce se vzdali práva podat odpor.
18.09.2017 15:55 |

podobné články

Policie hledá Marka: Doma nechal dopis na rozloučenou

 
Pražská policie hledá pětadvacetiletého duševně nemocného Marka Šišáka. Mladík odešel z domova ve středu a doma nechal dopis na rozloučenou. Šišák trpí bipolární poruchou.
28.10.2016 03:35 |

podobné články

Příkladný pražský starosta. Nechal se natočit s "hovnocucem"

 
VIDEO:Praha 7 si chce došlápnout na nepořádné pejskaře. Za tímto účelem rozjela mediální kampaň, kde upozorňuje na vysoké výdaje, které městská část musí přidělit na odvoz psích exkramentů. Starosta Marek Ječmének (ODS) se dokonce nebál nechat se natočit při manipulaci se strojem, který výkaly luxuje z chodníků.
22.04.2012 18:25 |

podobné články

Miloslav odjel autobusem do Olomouce, pak zmizel beze stopy: Pomozte ho najít

 
Olomoucká policie se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po osmapadesátiletém Miloslavu Matějů z Křelova-Břuchotína. Muž je nezvěstný od 3. října, kdy odjel ráno autobusem do Olomouce. Od té doby o něm nemá jeho rodina informace a marně po něm pátrá také policie.
14.10.2016 11:00 |

podobné články

Montážní pěnou znesvětil dveře policejní služebny: Vandala v kukle hledá policie

 
Policie pátrá po mladíkovi, který 14. května postříkal montážní pěnou dveře služebny městských strážníků v pražských Řepích. Nechal se u toho natočit a video poté se svým souputníkem uveřejnili na internetu. Vandalovi hrozí za poškození cizí věci až rok vězení.
03.06.2016 13:40 |

podobné články

Chlapec se topil v bazénu, nyní v nemocnici bojuje o život. Policie hledá svědky

 
Policie hledá svědky, kteří by mohli pomoci při vyšetřování případu, který se odehrál minulou středu v bazénu v teplickém aquacentru. Malý chlapec v bazénu málem utonul. Přivolaní záchranáři jej museli resuscitovat a nyní je připojen na přístrojích na jednotce intenzivní péče v ústecké nemocnici. Policie hledá svědky, kteří by mohli pomoci odhalit, jestli někdo nezanedbal svoje povinnosti.
25.07.2017 15:05 |

podobné články