Článek

Policie hledá Ivana z Prahy: Mohl by se pokusit zabít, varuje policie

 
Policie pátrá po sedmapadesátiletém Ivanu Bártovi z Prahy, který je pohřešován od úterý. Muž je v těžké životní situaci, nelze tedy vyloučit, že by se pokusil o sebevraždu, ačkoli o tom nikdy dříve nemluvil.
29.04.2016 13:50 |

podobné články

Podobné články

Richard Kluka zmizel z domova, mohl by se pokusit o sebevraždu. Neviděli jste ho?

 
Policie hledá čtyřicetiletého Richarda Kluku z Liberce, přítelkyně ho pohřešuje od pátku. Nelze vyloučit, že by se mohl pokusit spáchat sebevraždu. Pohřešovaný muž se pohybuje v tmavě šedém voze Renault Laguna s registrační značkou 4L5 8068, sdělila ČTK krajská policejní mluvčí Dagmar Sochorová.
28.05.2016 22:15 |

podobné články

Policie pátrá po ženě, která by se mohla pokusit o sebevraždu

 
Policie pátrá po padesátileté Taťáně Petříkové, která by se mohla pokusit se zabít. V minulosti se o sebevraždu už pokusila a není vyloučeno, že by si opět sáhla na život, informovala dnes na policejním webu mluvčí Jana Rösslerová. Naposledy byla žena viděna v neděli večer v Lessnerově ulici v Praze 10, odkud odjela černým vozem Audi A3 s registrační značkou 3A86038.
07.10.2013 16:20 |

podobné články

Vrah Aničky (†41) mohl žít!

 
Vrah malé Aničky (†9) Otakar Tomek (†41), který se pokusil v pražské pankrácké věznici oběsit a následkům podlehl v nemocnici, mohl žít! Jen šest dnů před sebevraždou totiž ředitel Vězeňské služby Jiří Tregler zrušil nařízení zpřísňující dohled nad lidmi, kteří by se mohli pokusit zabít.
18.04.2011 12:15 |

podobné články

Bodl otce LOVECKÝM NOŽEM do břicha, chtělo ho ZABÍT! Odsedí si 7 let!

 
Na sedm let do věznice s ostrahou poslal v pondělí krajský soud ve Zlíně muže (42), který se měl letos v květnu pokusit zabít svého otce (66) ve Slavičíně. Soud navíc nařídil obviněnému ústavní protialkoholní léčbu. Verdikt není pravomocný, státní zástupce i obviněný si ponechali lhůtu pro odvolání.
12.09.2011 11:25 |

podobné články

Soud k vraždě v Doubici ONLINE: Proti Martinovi Ch. vypovídala maminka zavražděné dívenky (†14)

 
Před ústeckým soudem pokračovalo líčení kolem vraždy v Doubici. Martin Ch. (35) zde měl podle obžaloby po mnoha hodinách týrání uškrtit teprve 14letou dívku. Zabít se měl pokusit i její o dva roky starší kamarádku, svou partnerku. Obžalovaný se hájí, že dívku zabít nechtěl a šlo o nešťastnou nehodu. Obžaloba čerpající mimo jiné i z výpovědi přeživší dívky ale tvrdí pravý opak.
20.06.2018 08:45 |

podobné články

RECENZE: Rusko nepochopíš – ale můžeš se o to aspoň pokusit

 
Kdo chce pochopit Rusko v jeho absurditě, nebo se o to aspoň pokusit, měl by vidět hru Slavomira Mrožka Láska na Krymu, kterou uvádí pražské Divadlo na Vinohradech. Polský klasik evropského dramatu 20 století s výstižnou nálepkou satirika a absurdního dramatika napsal svou hru o Rusku v roce 1993. O šest let později ji u nás poprvé uvedla činohra Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, ale teprve na základě dnešních zkušeností s putinovským Ruskem nabyla hra na novém smyslu a aktuálnosti.
21.12.2014 09:30 |

podobné články

Daniel (19) odešel na pivo a už se nevrátil: Prý se chce zabít, neviděli jste ho?

 
Kriminalisté marně pátrají po Danielovi Kubíčkovi (19), který odešel z domova a už se nevrátil. Druhý den napsal mamince, že jde na pivo, už ale nepřišel. Podle policie by se mohl pokusit o sebevraždu. Pomozte ho najít.
26.02.2013 18:00 |

podobné články

Ivana Trump má nového zajíčka

 
Milionářka a nestárnoucí lovkyně mladých zajíčků Ivana Trump (62) se objevila na dovolené na jachtě ve Francii po boku nového muže! Ivana ani po čtyřech rozvodech a několika vztazích stále nemá dost. Inu proti gustu... Vypadá to ovšem, že muži s Ivanou vydrží jen po dobu maximálně jedné dovolené. Ivana totiž každou tráví s jiným mužem.
11.07.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (269 článků)

Ivana v Prostřeno! vyvolá hádku: Nepadly jste mi do oka

 
Jedna z účastnic kulinářské show Prostřeno! Ivana se konečně přizná k nenávisti k ostatním spolusoutěžícím. Už od začátku nezapadla do ryze ženského kolektivu a ostatní dámy jí to dávají okatě najevo. Ivana se tak rozhodne všem říct od plic, co si o nich myslí. "Vy tři jste mi prostě nepadly do oka, prostě ne. Připadá mi, že jsi ukecaná a nikoho nepustíš ke slovu," nařkne Ivana hostitelku Kateřinu.
29.09.2011 15:30 |

podobné články

Ivana Trump v Saint Tropez: Loni strašila v odvážných minišatech, letos v teplákovce s nenalíčeným obličejem

 
Bývalá česká reprezentantka v lyžování a současná americká podnikatelka Ivana Trump (63) je ženou mnoha tváří. Jen málokdy ji lze spatřit v kalhotech, jelikož její obliba v sukních a šatech, navíc pak v mini délce, je pověstná. Jenže jak Ivana Trump minulý rok na dovolené v jejím oblíbeném letním letovisku Saint Tropez překvapovala svou odvahou vzít si tyrkysově modré minišaty , letos je její outfit neméně překvapující. Ivana si oblékla bílou teplákovou soupravu a dokonce nepoužila ani zkrášovadla v podobě líčidel. Jediné, co na ní zůstalo stále stejné, je účes.
02.07.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (269 článků)

Moderátorka Ivana Gottová na rozcestí: Hledá si novou práci!

 
Stane se Ivana Gottová (38) hvězdou dabingu? Svou kolegyni z VIP zpráv v minulých dnech vzal do dabingového studia kolega Petr Vágner (36), kde si Ivana vyzkoušela, co dabování obnáší.
19.04.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (234 článků)

Ivana našla zatoulaného pejska a hledá jeho majitele

 
Ivana našla zaběhnutého pejska a nyní naléhavě hledá jeho majitele. Připojil se k ní v Praze na Cibulkách, když byla venčit svoji fenku Kett.
08.09.2013 08:25 |

podobné články

Pixar se vrací do hlubin moře. Místo Nema se bude hledat rybka Dory

 
Animační studio Pixar vydalo první ukázku filmu Hledá se Dory. Ten navazuje na úspěšný animák Hledá se Nemo (2003), který při rozpočtu 94 milionů dolarů celosvětově utržil téměř miliardu. Protagonistkou bude zapomnětlivá rybka Dory (Ellen DeGeneres), které bude oranžový Marlin (Albert Brooks) pomáhat nalézt její rodinu. V ukázce je k vidění také Marlinův syn Nemo. Režiséry filmu jsou Andrew Stanton, který pro Pixar natočil Hledá se Nemo nebo VALL-I (2008), a Angus MacLane, jenž má za sebou dva krátkometrážní snímky z univerza Toy Story. Hledá se Dory dorazí do českých kin 16. června 2016.
11.11.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Stanton (1 článek)

Jak mohl Petr Kramný zabít Moniku a Klárku? Elektřina, fén a vlhký ručník!

 
Žádný jed a otrava! Moniku a Klárku zabil elektrický proud! Tak zní patrně hlavní vyšetřovací varianta, která naprosto obrací celou kauzu smrti dvou Češek v Egyptě. Hlavní podezřelý ovšem zůstává, vyjma jedné otázky: Jak by mohl Petr Kramný ve čtyřhvězdičkovém hotelu zabít proudem dceru a manželku, aniž by si toho někdo všiml?! Trochu světla do případu vnesli experti, které Blesk.cz oslovil.
10.03.2014 14:45 |

podobné články

Běženec uprchl do Řecka s kulkou v pánvi: Každý krok ho mohl zabít

 
Byl tak odvážný, že se v rodné Sýrii zúčastnil nebezpečné demonstrace. Schytal pět kulek do břicha a skončil na 70 dní v kómatu. Když se probral, zjistil, že doktor mu v pánvi musel nechat náboj. Každý krok ho mohl zabít, ale Ali sebral veškeré odhodlání a odvahu a vydal se na cestu do Evropy…
16.06.2015 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (174 článků)

Volba nového šéfa ČSSD: Hledá se cesta, jak otevřít dveře Valachové

 
Volební výprask bývalé nejsilnější vládní strany bude pro ČSSD znamenat i nové vedení. Jenže kormidla se zatím nikdo moc nechce chopit. Potápějící se loď musí nový předseda udržet nad vodou a zalátat díry. Nabrat je také potřeba novou posádku – nejen v podobě nových členů, ale především také voličů. Jak zjistily Blesk Zprávy, pokusit by se o to mohl aspoň na čas bývalý šéf Sněmovny Jan Hamáček. A na svou příležitost čeká také bývalá ministryně školství Kateřina Valachová.
22.12.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (810 článků)

Monika (32), zaslepená láskou, se zastala vraždícího druha: Nechtěl mě zabít, stále ho miluju!

 
Chtěl ji zabít, a ona ho přesto miluje! Zaslepená láskou brání Monika P. (32) z Borohrádku vraždícího druha Kamila N. (34). Muž jí v žárlivé hádce a v opilosti bodl nožem 10 centimetrů hluboko do krku a jen náhodou nezasáhl životně důležité orgány. Žena ale věří, že ji nechtěl zabít, a naopak ona se cítí provinile. „Miluju ho, a počkám na něj,“ řekla u soudu, který muži vyměřil za pokus o vraždu sedmiletý trest.
30.05.2013 07:40 |

podobné články

"Miluju ji," řekla soudu matka o dceři, kterou chtěla zabít fridexem

 
Matka, která chtěla zabít svojí dceru fridexem, dnes stanula před soudem. Vypovídal i její manžel. Proč se žena pokusila dítě zabít, zcela neobjasnila ani před soudem.
12.05.2014 12:20 |

podobné články

Eva obviněná z objednávky vraždy porodila dcerku: Je manžela, kterého chtěla nechat zabít?

 
Muži, kterého podle obžaloby chtěla nechat zabít, porodila dítě! Je ale novorozenec skutečně jeho? Česká podnikatelka Eva (32) přivedla na svět ve slovenské Žilině zdravou holčičku, i když se narodila o dva týdny dříve. Ženu nyní čeká rozvodové řízení a poté soud, u kterého bude muset dokázat, že svého muže nechtěla nechat zabít.
23.09.2014 10:05 |

podobné články