Článek

Policie dopadla recidivisty, kteří se prý k vloupání vyhecovali

 
Pražští policisté koncem uplynulého týdne dopadli ve Vokovicích dva čtyřicátníky, kteří kradli v jednom z bytů v ulici Na dlouhém lánu. Při výslechu řekli, že se chtěli přesvědčit, že ve svých letech ještě byt vykrást zvládnou, informoval dnes o případu ČTK mluvčí policie Jan Daněk.
24.08.2015 10:45 |

podobné články

Podobné články

Postrach domkařů a chatařů z Karvinska je dopaden, policisté mu zatím prokázali 46 vloupání

 
Havířovští kriminalisté úspěšně dokončili realizaci vloupání do rodinných domků a dalších objektů. Zadrženému několikrát soudně trestanému pachateli prokázali celkem 46 vloupání či pokusu vloupání. Jediným cílem tohoto osmadvacetiletého muže bylo odcizit peníze či věci k okamžitému prodeji.
27.10.2014 11:05 |

podobné články

Soud odmítl dovolání nebezpečného recidivisty

 
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání zvláště nebezpečného recidivisty Petra Lamače, jenž si má odpykat dvanáctiletý trest vězení za brutální loupež, vydírání a další trestné činy.
21.09.2009 11:30 |

podobné články

SMOLAŘ DNE: Muž se při vloupání do prodejny pořezal o sklo, po chvilce upadl do bezvědomí!

 
Už několikrát se stalo, že pachatel vloupání usnul přímo v objektu, do kterého se násilím dostal. V Peci pod Sněžkou teď ale policisté řešili jinou kuriozitu. Pachatel vloupání se při svém činu pořezal a upadl do bezvědomí.
24.04.2014 18:55 |

podobné články

Policisté z PMJ Praha o víkendu zadrželi 5 osob podezřelých z vloupání do auta a z krádeže horského kola

 
Policisté pohotovostní motorizované jednotky o uplynulém víkendu zadrželi ve dvou případech pět osob. Konkrétně se v prvním případě jednalo o vloupání do vozidla v blízkosti křižovatky ulic Sládkovičova a Tajovského v Praze 4. Policisté na místo vyjížděli deset minut po páté hodině ráno, kdy se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté podle popisu pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Už ho mají! Policie v Baltimoru dopadla vraha tří lidí

 
Americká policie zadržela sedmatřicetiletého zaměstnance údržbářské firmy, který je podezřelý z toho, že ve středu v americkém městě Edgewood nedaleko Baltimoru zabil tři lidi a dva další postřelil. Motiv činu recidivisty Radeeho Labeeba Prince není jasný.
19.10.2017 07:45 |

podobné články

Policie vyšetřuje sérii 345 vloupání do rodinných domů v celé ČR

 
Policie vyšetřuje rozsáhlou sérii vloupání do rodinných domů v celé České republice. Od dubna 2009 se pachatelé po odvrtání otvoru v rámu okna či francouzských dveří vloupali do 345 objektů. Celkem způsobili škodu za více než deset milionů korun, řekli dnes novinářům představitelé královéhradecké policie.
30.01.2012 13:50 |

podobné články

Kladenští kriminalisté odhalili pachatele zaměřující se na vloupání do domů

 
Kladenští kriminalisté odhalili zloděje, kteří se specializovali na vloupání do rodinných domů. Operativním šetřením se policistům podařilo rozkrýt skupinu tří mužů ve věku od dvaceti do pětadvaceti let z Kladenska a Karlovarska, kteří v městě Kladně a v přilehlých obcích vykrádali objekty.
04.02.2014 14:15 |

podobné články

Policie obvinila podezřelého z vloupání do generálního štábu

 
Policie obvinila 41letého muže, který je podezřelý z vloupání do Generálního štábu Armády České republiky, z trestného činu pokus o krádež a poškozování cizí věci.
31.08.2010 13:25 |

podobné články

Policie požádala o pomoc zloděje! Chce tak snížit počet vloupání

 
Policie připravila vychytralé dotazníky pro vězně zloděje. Snaží se tak zjistit, jakým způsobem lupiči vykrádají chaty, aby snížili počet vloupání.
15.02.2012 18:25 |

podobné články

Mladík si nechal vytetovat na ruku účtenku z fastoodu

 
Osmnáctiletý Stian Ytterdahl si nechal vytetovat na pravé předloktí účtenku z pondělní večeře ve fastfoodu. Proč? Protože ho k tomu vyhecovali kamarádi. Prý se totiž v poslední době až příliš věnoval dívkám a zasloužil si za to potrestat. Mladík bizarního činu nelituje a dodává, že dopadl ještě dobře. Druhou možností totiž byla panenka barbie na hýždích.
27.03.2014 17:40 |

podobné články

Policisté z místního oddělení Modřany zadrželi pachatele vloupání

 
V úterý přibližně hodinu a půl po půlnoci vyjížděli policisté z místního oddělení Modřany do ulice U domu služeb, kde má podle oznamovatele docházet k vloupání do objektu školy. Policisté, kteří byli na místě během chvilky, zjistili, že je objekt skutečně narušený.
04.02.2014 12:45 |

podobné články

Díky všímavosti sousedů nevyšlo ženě vloupání do domu, byla na místě zadržena

 
V sobotu večer si pro vloupání vybrala dvaadvacetiletá žena z Kadaně dům v Obrubech. Přelezla plot, rozbila skleněnou výplň okna a chtěla vniknout do domu. To však již nestihla. Hluk tříštícího se skla zaslechli dva muži, kteří byli nedaleko. Ihned se k domu vydali.
26.02.2014 00:25 |

podobné články

Policisté z Radomyšle zadrželi dvojici pachatelů vloupání

 
Policisté z Obvodního oddělení Radomyšl zadrželi dva muže ve věku 21 a 44 let, kteří jsou podezřelí z majetkové trestné činnosti páchané na Blatensku. Na svědomí mají vloupání do zemědělského areálu, kde odcizili hydraulické písty, čerpadla, převodovky z pracovních strojů, hydraulické rameno a další věci.
06.03.2014 16:35 |

podobné články

Teplický „fantom“ byl dopaden, na svědomí má mít vloupání do vozidel

 
Lidé, kteří parkují svá vozidla v ulicích Teplic, mohou zase spát o něco klidněji. Policisté dopadli 50letého recidivistu, který má na „kontě“ nejméně 14 vloupání do automobilů, kterých se dopustil během pouhého jednoho měsíce.
12.03.2014 14:45 |

podobné články

Havířovští kriminalisté zadrželi pachatele zaměřující se na vloupání do rodinných domů

 
V minulém týdnu havířovští kriminalisté zadrželi dva pachatele z ostravska, kteří se zaměřovali na vloupání do rodinných domků. Jejich působnost byla široká, za pomoci motorových vozidel se pohybovali, dá se říci, po celém kraji.
31.03.2014 12:05 |

podobné články

Hlídači k nezaplacení. Zloději kradli, psi leželi na gauči a koukali se

 
Mnoho lidí, kteří mají doma psa, doufá, že v případě vloupání by se jejich čtyřnohý miláček zachoval jako hrdina a nevítaným návštěvníkům se postavil. Jedna rodina ze Severní Karolíny už ale ví, že hlídací psy doma rozhodně nemá. Jejich dva hafani totiž při vloupání neudělali nic. Tedy, vlastně něco dělali – leželi na gauči a zírali na lupiče.
06.07.2014 09:55 |

podobné články

MLADÍCI ve věku 15 a 14 let mají na svědomí sedm vloupání! Už je má policie!

 
Kriminalisté ve Svitavách objasnili sedm vloupání do prodejen se smíšeným zbožím. Na svědomí tyto případy mají s největší pravděpodobností dva chlapci ve věku 15 a 14 let, uvedla v pondělí policejní mluvčí Anna Štegnerová.
19.09.2011 12:30 |

podobné články

Lupič (20) zvládl pět vloupání za pě týdnů!

 
Policie slaví úspěch. Berounští kriminalisté dopadli mladíka, který od začátku prosince spáchal pět vloupání.
27.01.2012 11:40 |

podobné články

Neschopný zloděj pokazil při pokusu o vloupání vše, co se dalo

 
Policie z kalifornského města Redding zveřejnila ve středu video zachycující pravděpodobně jednoho z nejméně úspěšných zlodějů v historii. Při pokusu o vloupání do obchodu s potravinami totiž ukázal na kameru svou tvář, nedokázal rozbít sklo ve dveřích, lekl se alarmu a nakonec zakopl při útěku.
28.03.2013 11:30 |

podobné články