Článek

Policie dopadla muže, který údajně spáchal v Praze dvě loupeže

 
Policisté dopadli třiadvacetiletého muže, který údajně spáchal v Praze dvě loupeže. Nejprve podle policie v dubnu přepadl recepční v hotelu, zhruba o měsíc později pak vytáhl zbraň na obsluhu herny. Přišel si na několik desítek tisíc korun. Hrozí mu až desetileté vězení. Na webu to uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.
08.07.2015 15:45 |

podobné články

Podobné články

Policie: Strážník v Ostravě spáchal čtyři loupeže

 
Nejméně čtyři loupeže na severu Moravy spáchal podle policie ostravský městský strážník. Při jedné loupeži ohrožoval rukojmí - starší ženu s vnoučetem - nožem.
04.05.2010 13:00 |

podobné články

Soud se dnes začne zabývat kauzou loupeže století

 
Městský soud v Praze se dnes začne zabývat kauzou takzvané loupeže století, při níž bylo v září 2002 z vozu bezpečnostní agentury Group 4 Securitas uloupeno zhruba 154 milionů korun. Obžalobě čelí členové Berdychova gangu a údajní organizátoři loupeže Tomáš Půta a Maroš Šulej. Další dva muži, jichž se proces týká - František Hajn a Antonín Saleta - jsou stíháni jako uprchlí. Všem čtyřem mužům hrozí v případě pravomocného odsouzení až patnáctileté tresty vězení.
01.03.2012 09:55 |

podobné články

Policie obvinila muže, který držel rukojmí, z loupeže

 
Muže, který ve středu držel rukojmí v bance na Novodvorské ulici v Praze 4, policie obvinila z loupeže. Hrozí mu až 15 let vězení.
17.12.2009 12:00 |

podobné články

Policie dopadla muže, který znásilnil na Karvinsku děti

 
Policie po sedmi měsících pátrání dopadla a obvinila dvaatřicetiletého muže, který údajně v Orlové na Karvinsku letos v lednu znásilnil dvě děti školního věku. Ohrožoval je loveckým nožem a podle informací je donutil k orálnímu sexu. Zadržený skončil ve vazbě, řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.
11.08.2010 08:35 |

podobné články

Policie navrhla obžalobu v kauze loupeže století

 
Policie navrhla státním zástupcům, aby podali obžalobu v kauze takzvané loupeže století. V září 2002 bylo při ní přepadeno auta bezpečnostní služby v Praze 6 a uloupeno 154,2 milionu korun, jak dnes řekla mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová.
16.08.2011 14:15 |

podobné články

Policie dopadla ženu podezřelou z přepadení dvou bank v Brně

 
Policie obvinila z loupeže padesátiletou ženu z Brna, která má údajně na svědomí dvě ozbrojená přepadení bank v centru města. Dopadena byla ve čtvrtek krátce po druhé loupeži, řekla mluvčí policie Andrea Procházková. Obviněné hrozí až deset let vězení.
04.02.2011 18:46 |

podobné články

Znásilnil dvě děti. Po víc než půl roce ho policie dopadla

 
Policie po sedmi měsících pátrání dopadla a obvinila dvaatřicetiletého muže, který údajně v Orlové na Karvinsku letos v lednu znásilnil dvě děti školního věku.
11.08.2010 08:40 |

podobné články

Policie po třech dnech dopadla mladíka podezřelého z vraždy dívky

 
Pražská policie po třech dnech dopadla muže podezřelého z vraždy mladé dívky. Pětadvacetiletý mladík, kterého policie dnes zadržela, se před kriminalisty přiznal. Dívku chtěl údajně oloupit. Z bytu ve Vratislavově ulici v Praze 2 jí odcizil 15 000 korun, informovala dnes mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Podle ní byl zadržený muž v minulosti trestán pouze za krádeže, nikoli za násilnou trestnou činnost. 
10.01.2014 14:25 |

podobné články

Policie dopadla podezřelého z brutálního útoku v Petrovicích

 
Pražská policie dopadla muže, který loni v prosinci v Praze-Petrovicích údajně brutálně přepadl ženu. Obvinila ho z pokusu o vraždu. Ukrajinec je ve vazbě, odmítl vypovídat. V případě prokázání viny mu hrozí až 20 let vězení nebo i výjimečný trest. Napadená prodělala dvě operace, bude mít trvalé zdravotní následky. Na tiskové konferenci to dnes uvedly šéfka mravnostního oddělení Alena Kolářová a vyšetřovatelka případu Petra Rendová.
23.02.2015 14:45 |

podobné články

Policie zveřejnila záběry z kamer, hledá svědky páteční loupeže

 
Policie dnes zveřejnila několik fotografií z kamerových záznamů, které zachycují dvojici mužů podezřelých z pátečního přepadení pracovníků bezpečnostní agentury u nákupního centra v Praze Hostivaři. Kriminalisté žádají svědky loupeže, aby případně zavolali na linku 158 a poskytli jim důležité informace k případu, například o tom, jakým směrem pachatelé utekli.
14.12.2014 14:55 |

podobné články

Policie zveřejnila kamerové záběry loupeže za statisíce. Poznáte lupiče?

 
Policie dnes zveřejnila několik fotografií z kamerových záznamů, které zachycují dvojici mužů podezřelých z pátečního přepadení pracovníků bezpečnostní agentury u nákupního centra v Praze Hostivaři. Kriminalisté žádají svědky loupeže, aby případně zavolali na linku 158 a poskytli jim důležité informace k případu, například o tom, jakým směrem pachatelé utekli.
14.12.2014 17:05 |

podobné články

Řidič srazil chodce a ujel: Policie ho už dopadla

 
Policie dopadla řidiče, který v červenci údajně v Praze 6 srazil a vážně zranil dva chodce, a pak z místa ujel. Údajně ho napadli svědci nehody. Muži hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.
18.10.2010 22:45 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Policie dopadla uprchlého sexuálního zvrhlíka

 
Policejní hlídka dopadla sexuálního devianta, který před dvanácti dny utekl z léčebny v Havlíčkově Brodě. Muže, který byl nebezpečný hlavně pro ženy, na nichž si v minulosti násilím vynucoval orální sex, dopadla v mercedesu. Ten řídila starší žena.
21.11.2010 12:45 |

podobné články

Znásilnění dětí: Policie dopadla podezřelého!

 
Rodiče malých dětí na Karvinsku si snad konečně mohou oddechnout! Policie po sedmi měsících pátrání dopadla a obvinila muže (32), který údajně v Orlové na Karvinsku letos v lednu znásilnil dvě děti školního věku. Ohrožoval je loveckým nožem a donutil je k orálnímu sexu. Zadržený skončil ve vazbě.
11.08.2010 09:55 |

podobné články

Brněnská policie zadržela tři pachatele podezřelé z vydírání a loupeže

 
Brněnští kriminalisté ve čtvrtek zadrželi trojici mužů, které podezírají ze závažných trestných činů vydírání a loupeže s těžkou újmou na zdraví a dalších méně závažných trestných činů. Za oba závažné činy jim hrozí až 12 let vězení a policie navrhne jejich vzetí do vazby.
29.03.2013 15:50 |

podobné články

Rok od brutální loupeže v Horusicích policie dál tápe: Kdo najde vrahy dvou mužů?

 
Je to již rok od brutální loupeže v Horusicích, při níž zemřeli dva napadení muži. A policie dál nezná gang pachatelů, kteří rodinnou firmu přepadli. Policisté vyslechli již zhruba pět set osob, speciální tým se i nadále schází, ale veškeré stopy byly zatím jen slepou uličkou…
17.09.2016 20:15 |

podobné články

Mirek Dopita, snoubenec Hanychové: Obviněn z loupeže! Už podal stížnost!

 
Týden po skončení filmového festivalu v Karlových Varech udělala policie další – výrazný – krok ve vyšetřování bitky modelky Agáty Hanychové (27) a jejího snoubence Mirka Dopity (28) s fotografujícím turistou, kterému měla dvojice vzít foťák. Dopitu obvinila z loupeže! Za mřížemi může skončit na pěknou řádku let.
15.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků)

Trojice mužů vykradla 60 domácností, v jedné napadli seniorku

 
Pražská policie dopadla tři muže, kteří za necelých pět měsíců vykradli 60 domácností v Praze a dalších čtyřech krajích. Způsobili při tom škodu dosud vyčíslenou na 2,25 milionu korun a v jednom případě napadli seniorku, která je u sebe doma přistihla. Obviněni jsou z krádeže, porušování domovní svobody, poškození cizí věci a loupeže. Hrozí jim až deset let vězení. Na webu pražské policie to dnes oznámil mluvčí Tomáš Hulan.
20.12.2014 19:05 |

podobné články