Článek

Policie ČR: Vypátrání organizátora vydírání

 
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV (bývalého ÚOOZ) se od počátku loňského roku zabývali případem vydírání a šíření poplašné zprávy, jehož obětí se stala tuzemská soukromá společnost podnikající v oblasti dopravy a přepravy osob.
12.01.2017 10:55 |

podobné články

Podobné články

Íránci zabili organizátora atentátu. Jeho nohsledi vraždili v parlamentu

 
Íránské bezpečnostní síly dnes zabily údajného hlavního organizátora teroristického útoku v Teheránu, při němž bylo ve středu zabito 17 lidí a víc než 40 jich bylo zraněno. Oznámil to ministr informací Mahmúd Aláví. Podrobnosti o dopadení iniciátora útoku, k němuž se přihlásil Islámský stát, íránské zdroje nepřinesly.
10.06.2017 22:05 |

podobné články

Bratři Olahovi půjdou za vydírání kladenských podnikatelů do vězení

 
V kauze vydírání kladenských podnikatelů padly u Okresního soudu v Kladně po letech tresty. Pavel Dezider Mezei a Ivan Wait, kteří se dříve jmenovali Olahovi, byli odsouzeni za vydírání na čtyři a dva roky do vězení.
01.06.2010 12:40 |

podobné články

Bratři Olahovi mají jít za mříže za vydírání

 
V kauze vydírání kladenských podnikatelů padly v úterý u Okresního soudu v Kladně po letech tresty. Pavel Dezider Mezei a Ivan Wait, kteří se dříve jmenovali Olahovi, byli odsouzeni za vydírání na čtyři a dva roky do vězení.
01.06.2010 13:05 |

podobné články

Policisté zadrželi svého kolegu. Je podezřelý z vydírání podnikatele

 
Jihočeský policista je podezřelý z vydírání podnikatele z Českobudějovicka. Generální inspekce bezpečnostních sborů ho zadržela společně s dalšími dvěmi civilisty, se kterými se měl vydírání dopouštět.
24.06.2012 14:20 |

podobné články

Inspekce obvinila dva pražské policisty z vydírání řidičů a braní úplatků: Hrozí jim až 10 let vězení

 
I mezi policisty se najdou tací, kteří se nedrží hesla Pomáhat a chránit. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila dva pražské policisty z vydírání řidičů. Ti byli obviněni z vydírání a braní úplatků. Nyní jim hrozí až 10 let za mřížemi.
29.01.2018 13:30 |

podobné články

Zavražděnému v Klánovickém lese někdo sebral cenný detektor kovů

 
V souvislosti s vyšetřováním červnové vraždy v Klánovickém lese v Praze policie pátrá po zmizelém detektoru kovů, který měl zemřelý u sebe. Policie zjišťuje, zda někdo takový detektor v poslední době nezkoušel prodat, a o pomoc prosí i veřejnost. Na webu policie to dnes oznámil policejní mluvčí Tomáš Hulan. Nesdělil, zda hledačku mohl odcizit vrah. Ohořelé tělo zastřeleného třiatřicetiletého muže se našlo v polovině června. Anonymní dárce nabídl za vypátrání vraha desítky tisíc korun.
21.10.2014 17:10 |

podobné články

Opice spatřená na Náchodsku je utečenec z Plzeňské zoo

 
V okolí Zdoňova na Náchodsku se volně pohybuje opice. Zvíře uteklo ze soukromé zoologické zahrady v nedalekém Polsku. Podle majitele zoo se jedná o makaka, kterého koupil v olomoucké zoo. Policie nyní spolupracuje s majitelem na vypátrání zvířete a jeho případném odchytu. Dnes o tom po 14:00 hodině informovala mluvčí náchodské policie.
11.09.2012 15:30 |

podobné články

Zaměstnavatel pohřešované ženy z Prahy vypsal odměnu 500.000 Kč

 
Zaměstnavatel pohřešované ženy z Prahy Kobylis, po níž už měsíc pátrá policie, vypsal půlmilionovou odměnu pro toho, kdo přijde s informací vedoucí k jejímu vypátrání. Pražská policie o tom dnes informovala na svém webu.
20.08.2015 17:20 |

podobné články

Kristýnka (14) odešla z domu s tím, že už se nevrátí

 
Policisté pátrají po čtrnáctileté Kristýně Legezové z České Lípy. Dívka v neděli ráno odešla z domova a od té doby o ní nejsou žádné zprávy, sdělila mluvčí českolipské policie Ivana Baláková. Při jejím vypátrání policisté žádají o pomoc veřejnost.
07.02.2011 16:00 |

podobné články

POMOZTE! Ztratil se senior! Odešel z Motola na procházku a už se nevrátil!

 
Důchodce z pražského Motola se nevrátil v úterý z procházky, a proto rodina požádala policii o jeho vypátrání. Informace o pohřešovaném Vladimíru Weingärtnerovi agentuře Mediafax poskytla ve středu mluvčí pražské policie Eva Stulíková.
27.07.2011 15:35 |

podobné články

Mladík v Praze srazil cyklistu a odjel na jeho kole za 100.000

 
Policie hledá mladíka, který počátkem srpna v Praze na Žižkově oloupil šestatřicetiletého muže o kolo za 100.000. Když cyklista zastavil, aby si vyndal z batohu mobil, mladík k němu přistoupil, ranou do zad ho srazil na zem a odjel na jeho bicyklu. Oloupený nabízí za informace, které povedou k vypátrání kola, 10.000 korun, informovala dnes na policejním webu mluvčí Jana Rösslerová.
20.08.2014 10:25 |

podobné články

Policie přiznala, že s dopadením Eliščina vraha pomohla veřejnost

 
I když se na vypátrání vraha devítileté Elišky z Klášterce nad Ohří podíleli především policejní profesionálové, velká část díků patří i obyčejným lidem, tedy vám!
15.09.2014 16:50 |

podobné články

Dvojice mužů prý v Praze okradla 53 seniorů celkem o půl milionu

 
O půl milionu korun údajně okradla dvojice mužů během dvou let v Praze 53 seniorů. Často se vydávali za pracovníky telefonních společností. Zadržení se přiznali, oznámil dnes na policejním webu mluvčí pražské policie Jan Daněk. Muži zanechali řadu stop, ale vypátrání ztěžovalo kriminalistům to, že pachatelé dosud nebyli nikdy stíháni, takže jejich otisky prstů ani DNA nebyly v registrech.
20.03.2015 11:05 |

podobné články

Unesl manželce děti až do Ameriky: Díky novinářům už sedí v cele!

 
Trvalo to jen pár hodin. Od vypátrání hledaného Andreje G. v Panamě neuplynul ani den a tajná policie už ho zatkla. Před čtyřmi lety totiž i se svými dvěma dětmi odjel do Střední Ameriky – jenže bez manželčina vědomí a svolení.
27.03.2015 16:00 |

podobné články

Brněnská policie zadržela tři pachatele podezřelé z vydírání a loupeže

 
Brněnští kriminalisté ve čtvrtek zadrželi trojici mužů, které podezírají ze závažných trestných činů vydírání a loupeže s těžkou újmou na zdraví a dalších méně závažných trestných činů. Za oba závažné činy jim hrozí až 12 let vězení a policie navrhne jejich vzetí do vazby.
29.03.2013 15:50 |

podobné články

Mexická policie zatkla českého podnikatele kvůli vydírání. Měl u sebe zbraň!

 
Mexická policie zadržela v úterý českého podnikatele Jiřího Skalického, kterého podezírá z vydírání. Muž to odmítá. Do problémů se prý dostal kvůli obchodnímu sporu.
09.05.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Skalický (38 článků) , Jiří Skalický (38 článků)

Server: Policie ohledně Sobotkova e-mailu vyšetřuje i vydírání

 
Policie rozšířila vyšetřování kauzy kolem e-mailu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) o trestný čin vydírání, napsal dnes server Neovlivni.cz. Strážci zákona zatím podle něj nemají informace o tom, že by premiér při nakládání se svým soukromým e-mailem porušil zákon.
12.01.2016 11:26 |

podobné články

Forejt si vydírání vymyslel? Policie kauzu hradního protokoláře odkládá

 
Kauza z loňského prosince, ve které figurovali hradní protokolář Jindřich Forejt, podivná nahrávka, sex, drogy a lehké děvy, prošla načekaným vývojem. Policie před několika dny případ odložila, protože zjistila, že Forejtovo tvrzení o vydírání nejspíš vůbec není pravdivé. Tvrdí to web Seznam.cz.
10.05.2017 11:50 |

podobné články

Víme, kdo oběsil figuríny u Sazky: Byli to umělci

 
Oběšené figuríny ve sportovních dresech, které se v pondělí objevily u pražského sídla Sazky, rozčílily šéfa loterijní společnosti Aleše Hušáka natolik, že na vypátrání viníků vypsal odměnu 200 tisíc korun. „Udělali jsme to my a postihu se nebojíme,“ přihlásila se Blesku provokativní umělecká skupina Czakra.
05.04.2011 16:35 |

podobné články