Článek

Policie ČR: Policisté se trestného činu nedopustili

 
Policie obdržela od GIBS výslednou zprávu o prošetřování tragédie v Uh. Brodě.
30.08.2015 20:16 |

podobné články

Podobné články

Vnitro: Další trestní oznámení podáno

 
Podezření z trestného činu podvodu, trestného činu porušování povinností při správě cizího majetku a trestného činu sjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě obsahuje trestní oznámení, které dnes, 11. července 2011, odeslalo Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra (ZSMV) na Vrchní státní zastupitelství Praha.
11.07.2011 21:55 |

podobné články

Inspekce: Policisté při vyšetřování VV trestný čin nespáchali

 
Detektivové z protikorupční policie se při vyšetřování údajné korupce ve Věcech veřejných nedopustili trestného činu. Dospěla k tomu inspekce policie, která se případem zabývala z podnětu exnáměstků šéfa Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality Zdeňka Tomici a Tomáše Krůla.
30.05.2011 13:05 |

podobné články

Lenka Bradáčová: Policisté Rathovi neublížili

 
Podle dohledové prověrky kauzy vazebně stíhaného exhejtmana a poslance Davida Ratha, kterou provedlo Vrchní státní zastupitelství v Praze, jednali vyšetřovatelé během trestního řízení v souladu se zákony. "Policisté se žádného trestného činu v kauze obviněného Ratha nedopustili, nepochybili," uvedla pro on-line deník Týden.cz Lenka Bradáčová.
15.03.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4349 článků)

Střelba v Uherském Brodě: Policisté chybovali, o trestný čin ale nešlo

 
9 mrtvých – to byl výsledek únorové tragédie v Uherském Brodu. Policisté se při zásahu proti střelci údajně nedopustili žádného trestného činu, uzavřela vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních zdrojů (GIBS). Policejní prezidium však upozornilo na řadu dílčích nedostatků – například na to, že operační důstojníci komunikovali zpočátku nekoordinovaně, což mohlo zpomalit zákrok proti ozbrojenému pachateli.
28.08.2015 14:35 |

podobné články

Policisté z Třeště objasnili případ krádeže mobilních telefonů

 
Třešťští policisté objasnili krádež mobilních telefonů, ke které došlo v druhé polovině září. Ze spáchání trestného činu je podezřelý čtyřiadvacetiletý muž z Třebíčska. Policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu také jeho kamarádovi, který si od pachatele jeden z mobilních telefonů vzal, i když věděl, že je kradený.
09.11.2014 11:55 |

podobné články

Na výstavu poslaneckých telefonních čísel si posvítila policie

 
Policisté prověřují, zda se umělci z uskupení Ztohoven nedopustili trestného činu, když na výstavě v pražském klubu DOX uveřejnili kontakty na politiky. Návštěvníci klubu dokonce mají možnost poslat politikům anonymní sms. Telefonní čísla se objevila i na internetu a vůči politikům se strhla lavina vulgarit.
22.11.2012 13:25 |

podobné články

Vyšetřování Bártových obálek bylo podle inspekce bez pochybení

 
Detektivové z protikorupční policie se při vyšetřování kauzy údajné korupce ve Věcech veřejných (VV) nedopustili trestného činu. Dospěla k tomu inspekce policie, která se případem zabývala na základě podnětu bývalých náměstků z Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) Zdeňka Tomici a Tomáše Krůla.
30.05.2011 15:05 |

podobné články

Polští mladíci parodovali papeže, mohou za to jít do vězení

 
Tvrdě zaplatit za svůj vtip může skupina mladíků z jihopolského města Jastrzembie-Zdrój, kteří před časem natočili krátký film, ve kterém si dělají legraci z papeže. Své dílko předvedli na internetu. Policie nyní vyšetřuje, zda se středoškoláci nedopustili trestného činu. Za urážku náboženského cítění v silně katolickém Polsku hrozí až dva roky vězení.
22.02.2011 10:21 |

podobné články

Polští mladíci parodovali papeže, místo pastýřské hole měli hokejku

 
Tvrdě zaplatit za svůj vtip může skupina mladíků z jihopolského města Jastrzembie-Zdrój, kteří před časem natočili krátký film, ve kterém si dělají legraci z papeže. Své dílko předvedli na internetu. Policie nyní vyšetřuje, zda se středoškoláci nedopustili trestného činu. Za urážku náboženského cítění v silně katolickém Polsku hrozí až dva roky vězení.
22.02.2011 10:30 |

podobné články

Žalobci: Policie při prověřování Nečase a Drobila nepochybila

 
Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 přezkoumalo závěry policistů, podle kterých se premiér Petr Nečas, exministr Pavel Drobil (oba ODS) a vedoucí úřadu vlády Lubomír Poul nedopustili v kauze manipulací se zakázkami na Státním fondu životního prostředí trestného činu.
31.03.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9249 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (440 článků)

Okamura žaluje Transparency International a chce její zrušení

 
Senátor Tomio Okamura podal trestní oznámení na společnost Transparency International ČR (TIC). Podle něho se tato organizace dopustila několika trestných činů, mj. zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění, trestného činu pletichy při zadání veřejné zakázky a při veřejné soutěži a trestného činu neoprávněného podnikání. Oznámil to ve čtvrtek na tiskové konferenci v Senátu. Podle programového ředitele TIC Radima Bureše nemají obvinění reálný podklad.
11.07.2013 12:40 |

podobné články

PODVODNÍK! Neměl peníze na automaty. OBRAL své klienty o tisíce

 
Z trestného činu zpronevěry a trestného činu podvodu obvinili policisté jedenapadesátiletého muže z Královéhradecka. Klienty obral kvůli svým dluhům a vášni pro hrací automaty o 300 tisíc korun, řekla v pondělí agentuře Mediafax mluvčí hradecké policie Anna Pešavová.
20.06.2011 15:35 |

podobné články

Čech v Indii, který nejspíš zabil svou přítelkyni v rauši, jde do vazby

 
Indická policie obvinila českého turistu, který má údajně na svědomí smrt přítelkyně. Policisté případ vedou jako vraždu, muž byl ale obviněn z trestného činu bez dalšího upřesnění, o jaký druh trestného činu by mělo jít. Dnes to uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Johana Grohová. 
12.08.2013 16:00 |

podobné články

Pavla (19), který v Indii zabil Markétu (†24), obvinili! Neprozradili však z čeho...

 
Indická policie dnes obvinila Pavla (19), který se přiznal k vraždě své přítelkyně Markéty (†24). Policisté případ vedou jako vraždu, mladík byl ale obviněn z trestného činu bez dalšího upřesnění, o jaký druh trestného činu by mělo jít.
12.08.2013 19:05 |

podobné články

Policie podezírá šéfa NKÚ z dalšího trestného činu

 
Protikorupční policie podezírá prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) Františka Dohnala z dalšího trestného činu. Potvrdila to mluvčí pražského městatkého státního zastupitelství Štěpánka Zenklová.
21.05.2010 15:30 |

podobné články

Ředitel Central Group je ve vazbě! Policie ho obvinila z trestného činu

 
Policie obvinila výkonného ředitele společnosti Central Group Novotného z trestného činu krácení daně a okresní soud v Plzni jej poslal do vazby.
14.11.2010 20:00 |

podobné články

Policie prověřuje šéfa NKÚ Dohnala. Mohl se dopustit trestného činu

 
Policie začala prověřovat, zda se šéf NKÚ František Dohnal nedopustil trestného činu při sjednání nájmu v budově Tokovo v Praze.
14.10.2011 14:55 |

podobné články

Už týden policie pátrá po Danielovi: Mohl se stát obětí trestného činu

 
Už od 19. září pátrá policie na severu Čech po jedenadvacetiletém Danielovi. Celý případ je o to závažnější, že existuje šance, že se Dan stal obětí násilného trestného činu. Dan odešel po rvačce se známým z domu v Kunraticích u Cvikova a od té doby se nikomu neohlásil.
27.09.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Čech (56 článků)

Už skoro čtyři měsíce policie pátrá po Ukrajinci (36): Mohl se stát obětí trestného činu

 
Pražští kriminalisté pátrají po šestatřicetiletém Okhromii Serhiiovi. Ten je pohřešovaný už od 8. června, kdy byl naposledy spatřen v prostorách Wilsonova nádraží. Byť se policie případem velice podrobně zabývala, muže ukrajinské národnosti nenašla. Podle vyšetřovatelů se mohl stát i obětí trestného činu. Neviděli jste ho?
05.10.2016 14:45 |

podobné články