Článek

Policie ČR: Policisté se trestného činu nedopustili

 
Policie obdržela od GIBS výslednou zprávu o prošetřování tragédie v Uh. Brodě.
30.08.2015 20:16 |

podobné články

Podobné články

Vnitro: Další trestní oznámení podáno

 
Podezření z trestného činu podvodu, trestného činu porušování povinností při správě cizího majetku a trestného činu sjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě obsahuje trestní oznámení, které dnes, 11. července 2011, odeslalo Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra (ZSMV) na Vrchní státní zastupitelství Praha.
11.07.2011 21:55 |

podobné články

Inspekce: Policisté při vyšetřování VV trestný čin nespáchali

 
Detektivové z protikorupční policie se při vyšetřování údajné korupce ve Věcech veřejných nedopustili trestného činu. Dospěla k tomu inspekce policie, která se případem zabývala z podnětu exnáměstků šéfa Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality Zdeňka Tomici a Tomáše Krůla.
30.05.2011 13:05 |

podobné články

Lenka Bradáčová: Policisté Rathovi neublížili

 
Podle dohledové prověrky kauzy vazebně stíhaného exhejtmana a poslance Davida Ratha, kterou provedlo Vrchní státní zastupitelství v Praze, jednali vyšetřovatelé během trestního řízení v souladu se zákony. "Policisté se žádného trestného činu v kauze obviněného Ratha nedopustili, nepochybili," uvedla pro on-line deník Týden.cz Lenka Bradáčová.
15.03.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Střelba v Uherském Brodě: Policisté chybovali, o trestný čin ale nešlo

 
9 mrtvých – to byl výsledek únorové tragédie v Uherském Brodu. Policisté se při zásahu proti střelci údajně nedopustili žádného trestného činu, uzavřela vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních zdrojů (GIBS). Policejní prezidium však upozornilo na řadu dílčích nedostatků – například na to, že operační důstojníci komunikovali zpočátku nekoordinovaně, což mohlo zpomalit zákrok proti ozbrojenému pachateli.
28.08.2015 14:35 |

podobné články

Policisté z Třeště objasnili případ krádeže mobilních telefonů

 
Třešťští policisté objasnili krádež mobilních telefonů, ke které došlo v druhé polovině září. Ze spáchání trestného činu je podezřelý čtyřiadvacetiletý muž z Třebíčska. Policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu také jeho kamarádovi, který si od pachatele jeden z mobilních telefonů vzal, i když věděl, že je kradený.
09.11.2014 11:55 |

podobné články

Na výstavu poslaneckých telefonních čísel si posvítila policie

 
Policisté prověřují, zda se umělci z uskupení Ztohoven nedopustili trestného činu, když na výstavě v pražském klubu DOX uveřejnili kontakty na politiky. Návštěvníci klubu dokonce mají možnost poslat politikům anonymní sms. Telefonní čísla se objevila i na internetu a vůči politikům se strhla lavina vulgarit.
22.11.2012 13:25 |

podobné články

Vyšetřování Bártových obálek bylo podle inspekce bez pochybení

 
Detektivové z protikorupční policie se při vyšetřování kauzy údajné korupce ve Věcech veřejných (VV) nedopustili trestného činu. Dospěla k tomu inspekce policie, která se případem zabývala na základě podnětu bývalých náměstků z Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) Zdeňka Tomici a Tomáše Krůla.
30.05.2011 15:05 |

podobné články

Polští mladíci parodovali papeže, mohou za to jít do vězení

 
Tvrdě zaplatit za svůj vtip může skupina mladíků z jihopolského města Jastrzembie-Zdrój, kteří před časem natočili krátký film, ve kterém si dělají legraci z papeže. Své dílko předvedli na internetu. Policie nyní vyšetřuje, zda se středoškoláci nedopustili trestného činu. Za urážku náboženského cítění v silně katolickém Polsku hrozí až dva roky vězení.
22.02.2011 10:21 |

podobné články

Polští mladíci parodovali papeže, místo pastýřské hole měli hokejku

 
Tvrdě zaplatit za svůj vtip může skupina mladíků z jihopolského města Jastrzembie-Zdrój, kteří před časem natočili krátký film, ve kterém si dělají legraci z papeže. Své dílko předvedli na internetu. Policie nyní vyšetřuje, zda se středoškoláci nedopustili trestného činu. Za urážku náboženského cítění v silně katolickém Polsku hrozí až dva roky vězení.
22.02.2011 10:30 |

podobné články

Žalobci: Policie při prověřování Nečase a Drobila nepochybila

 
Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 přezkoumalo závěry policistů, podle kterých se premiér Petr Nečas, exministr Pavel Drobil (oba ODS) a vedoucí úřadu vlády Lubomír Poul nedopustili v kauze manipulací se zakázkami na Státním fondu životního prostředí trestného činu.
31.03.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9267 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (444 článků)

Okamura žaluje Transparency International a chce její zrušení

 
Senátor Tomio Okamura podal trestní oznámení na společnost Transparency International ČR (TIC). Podle něho se tato organizace dopustila několika trestných činů, mj. zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění, trestného činu pletichy při zadání veřejné zakázky a při veřejné soutěži a trestného činu neoprávněného podnikání. Oznámil to ve čtvrtek na tiskové konferenci v Senátu. Podle programového ředitele TIC Radima Bureše nemají obvinění reálný podklad.
11.07.2013 12:40 |

podobné články

PODVODNÍK! Neměl peníze na automaty. OBRAL své klienty o tisíce

 
Z trestného činu zpronevěry a trestného činu podvodu obvinili policisté jedenapadesátiletého muže z Královéhradecka. Klienty obral kvůli svým dluhům a vášni pro hrací automaty o 300 tisíc korun, řekla v pondělí agentuře Mediafax mluvčí hradecké policie Anna Pešavová.
20.06.2011 15:35 |

podobné články

Čech v Indii, který nejspíš zabil svou přítelkyni v rauši, jde do vazby

 
Indická policie obvinila českého turistu, který má údajně na svědomí smrt přítelkyně. Policisté případ vedou jako vraždu, muž byl ale obviněn z trestného činu bez dalšího upřesnění, o jaký druh trestného činu by mělo jít. Dnes to uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Johana Grohová. 
12.08.2013 16:00 |

podobné články

Pavla (19), který v Indii zabil Markétu (†24), obvinili! Neprozradili však z čeho...

 
Indická policie dnes obvinila Pavla (19), který se přiznal k vraždě své přítelkyně Markéty (†24). Policisté případ vedou jako vraždu, mladík byl ale obviněn z trestného činu bez dalšího upřesnění, o jaký druh trestného činu by mělo jít.
12.08.2013 19:05 |

podobné články

Soud: Strážníci, kteří měli zbít bezdomovce, neprovedli trestný čin

 
Okresní soud v Olomouci v pátek rozhodl, že dva strážníci, kteří byli obžalováni za zneužití pravomoci, se nedopustili trestného činu a věc postoupil přestupkové komisi olomouckého magistrátu.
21.01.2011 09:30 |

podobné články

Strážníci, kteří napadli bezdomovce, se prý trestného činu nedopustili

 
Olomoucký okresní soud v pátek postoupil případ dvou městských strážníků podezřelých z napadení bezdomovce přestupkové komisi. Obžaloba je vinila z toho, že muži při incidentu zlomili nos a zkroutili mu ruce.
21.01.2011 14:05 |

podobné články

Exministr Drobil: Doufám, že tato noční můra definitivně skončí

 
AKTUALIZOVÁNO Policejní vyšetřování je u konce. Ministr vnitra Radek John ani premiér Petr Nečas se nedopustili trestného činu neoznámení nebo nepřekažení korupčního jednání v rámci korupční kauzy na Státním fondu životního prostředí.
08.03.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9267 článků)

Bárta i Škárka jsou nevinní! Soud je očistil, prý nic nespáchali

 
Čistější než lilie. Víta Bártu a Jaroslava Škárku dnes soud definitivně zbavil obvinění v jejich úplatkářské kauze. Žádného trestného činu se tak podle soudu nedopustili, žádný trest nedostanou, a tak již nemusí mít strach, že by šli dokonce do vězení. Proč také? Jsou čistí, nikdy nic nebylo, nic se vlastně nestalo...
26.03.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Okamura sledoval Nečase a napsal na Facebook o otřesných blábolech

 
Senátor Tomio Okamura se pustil do Petra Nečase, který po rozhodnutí Nejvyššího soudu ostře zkritizoval postup státního zástupce Ištvana. Okamura namítá, že Nejvyšší soud neřekl nic o tom, že by se bývalí poslanci trestného činu nedopustili.
19.07.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9267 článků) , Tomio Okamura (2058 článků)