Článek

Policejní válka pokračuje: Příběh s několika konci a žádný z nich není happy end

 
Bitva o policii nabírá na obrátkách a v posledních dnech získává nový směr. Policejní prezident Tomáš Tuhý přešel do ofenzivy, v problémech se ocitli naopak žalobci. Komise jim nevěří, mluví se o manipulaci s důkazy a obřím spiknutí. I na Tuhého se však valí další problémy.
06.10.2016 11:25 |

podobné články

Podobné články

Mladí Íránci tancovali na písničku Happy jako všichni ostatní, muslimové je ale krutě potrestali

 
Nedávno u nás "vystoupil na koncertu Pharrell Williams":http://www.extra.cz/pharrell-williams-stojici-za-happy-vytvoril-karieru-britney-spears-a-dalsich-6-faktu-co-jste-o-nem-nevedeli, který se po celém světě proslavil díky "pozitivní písničce Happy":http://www.extra.cz/pharrell-williams-se-rozbrecel-jak-zelva-v-show-oprah-winfrey-sestrih-videi-s-pisni-happy-z-celeho-sveta-ho-totalne-dojal. Spousta lidí pak na ni začala tančit a "svá videa dávat na YouTube":http://www.extra.cz/chudak-pharrel-williams-vsichni-chteji-svetu-dokazovat-jak-umi-byt-happy-ale-tomiova-verze-je-lehce-pres-caru a ten trend očividně doputoval i do Íránu. Tam se jim to ovšem ani trošku nelíbilo.
19.09.2014 10:10 |

podobné články

Panasonic představil na veletrhu ISE vizuální end-to-end řešení

 
Schopnost společnosti Panasonic poskytnout integrovaný systém vizuálního řešení typu end-to-end byla prezentována na působivém stánku o rozloze 400 m2 prezentujícím rovněž nové technologie, které budou utvářet budoucnost profesionálních zobrazovacích řešení.
12.02.2014 13:40 |

podobné články

Arnošt Goldflam začal v Divadle Rokoko zkoušet českou premiéru Happy End

 
V Divadle Rokoko se připravuje česká premiéra současné izraelské tragikomedie Happy End, ve které se lehce a s nadhledem vypráví o velmi vážných věcech. Režie se ujal Arnošt Goldflam, který tak vůbec poprvé uvede na česká jeviště hru dramatičky Anat Gov. V inscenaci uvidíte Danu Batulkovou, Radku Fidlerovou, Jitku Smutnou, Evellyn Pacolákovou, Hanu Doulovou, Jiřího Hánu a další. Záštitu nad ní převzalo Velvyslanectví Státu Izrael v ČR. Premiéra proběhne 28. března.
30.01.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (229 článků) , Jitka Smutná (115 článků) , Radka Fidlerová (2 články) , Jiří Hána (29 článků) , Hana Doulová (3 články)

Český Happy End na Riviéře

 
Jedním z českých filmů, uvedených v programu canneského festivalu, byl krátký animovaný film Happy End režiséra Jana Sasky v sekci La Quinzaine des Réalisateurs (Čtrnáctideník režisérů), která představuje celovečerní i krátké filmy a dokumenty.
22.05.2016 13:50 |

podobné články

Filmové premiéry - Markéta Lazarová, Johnny English se vrací, Happy Happy a Můj otec George Voskovec

 
Tento týden má premiéru unikátní digitálně restaurovaná kopie jednoho z nejvýznamnějších děl české kinematografie - Markéta Lazarová. Rowan Atkinson bude řádit ve filmu Johnny English se vrací, do norské rodiny a manželských patálií nás zavede komedie Happy Happy a Libuše Rudinská uvádí do kin dokument Můj otec George Voskovec.
13.10.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Rowan Atkinson (80 článků) , Libuše Rudinská (3 články)

Jiný přístup Guild Wars 2 k end game obsahu

 
Vývojáři z ArenaNet se na oficiálním webu Guild Wars 2 podělili o principy designování a přístupu k end game obsahu, které jsou poměrně netuctové a odlišné od tradičního přístupu konkurence. Tam musíte často dosáhnout maximální úrovně, odgrindovat si stovky hodin a teprve potom uvidíte ten opravdický end game, ty největší bossáky a nejzajímavější události. Přesně...
14.09.2012 16:25 |

podobné články

Evropa nenabízí žádný happy end. Jen pohrdání a jídlo dvakrát denně

 
Dlouhé hodiny pochodoval Tureckem, dalších dvacet hodin strávil v chladírenské dodávce během cesty napříč jižní Evropou. Cestoval do Německa, kde měly všechny jeho strasti skončit. Žádný happyend se ale nekonal. Realita ho donutila vrátit se zpátky do iráckého Irbílu spolu s desítkami dalších Kurdů.  
26.10.2015 19:30 |

podobné články

Happy Feet 2

 
Film „Happy Feet Two„ je prvním pokračováním Oscarem ověnčeného animovaného filmu „Happy Feet“....
19.01.2012 11:30 |

podobné články

Pharrell Williams má z baráku jesle

 
I´m so Happy! Happy! Happy! Kdo by neznal největší hit Pharrella Williamse (43). A věřte, že zažívá opravdu štěstí, štěstí, štěstí! Manželka, modelka a návrhářka Helen Lasichanh (36) mu totiž porodila trojčátka!
01.02.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pharrell Williams (64 článků) , Helen Williams (5 článků) , Helen Williams (4 články)

Láska, nemoc a smrt... Muž fotil boj své manželky s rakovinou až do konce

 
Angelo Merendino odhalil nejtěžší chvíle svého života, zveřejnil totiž dojemné fotografie, v nichž dokumentuje boj jeho manželky Jennifer s rakovinou prsu. Tento příběh ale nemá žádný happy end, protože Jennifer svůj boj prohrála!
17.04.2013 19:15 |

podobné články

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Topmodelka Pavlína Pořízková (49): Zpackaný únos a rok v kriminálu!

 
Právě pokřtila knihu, kterou o ní napsala Martina Formanová (48). Až na dřeň pravdivý a dramatický příběh malé holky, kterou nepustil komunistický režim v osmašedesátém za rodiči emigranty. A která se pak stala nejžádanější světovou topmodelkou. Osud Pavlíny Pořízkové (49), v Americe Pauliny Porizek, není zase takovou pohádkou, nemá happy end. Je třeba i o tom, jak traumata z dětství, ani coby skvěle placená úspěšná modelka, nedokázala vymazat…
09.11.2014 12:15 |

podobné články

Poslechněte si v pár minutách, jak se hudba změnila za posledních tisíc let

 
Začíná se v 11. století a končí to Gangnam Stylem a Justinem Bieberem, což není tedy úplně happy end. Skupinka pěti kamarádů, amatérských zpěváků, se rozhodla, že nás všechny provede evolucí tance, a snad doufají ve stejný úspěch, jaký měl Judson Laipply.
19.04.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1365 článků)

Susan Boyle, hvězdě britské soutěže, tečou nervy - Tábor odpůrců sílí

 
LONDÝN – K tomu, aby byl hollywoodský příběh skotské tety z vesnice Susan Boyle (47), která si svým zpěvem podmanila srdce milionů lidí na celém světě, úplný, chybí už jen happy end. Jenže právě ten je nyní překvapivě v ohrožení!
28.05.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

HAPPY END: Chlapečka ze záchodového potrubí pustili z nemocnice!

 
Příběh chlapečka, kterého museli záchranáři v sobotu vyprošťovat z odpadní trubky v bytovém domě ve východní Číně, bude mít zřejmě šťastný konec. Jeho matka se k němu přihlásila. Úřady navíc došly k názoru, že dítě skončilo v odpadu nešťastnou náhodou a mladou matku neobvinily.
30.05.2013 20:55 |

podobné články

Patnáctiletý chlapec je hrdinou! Zachránil stovky svých spolužáků před smrtí

 
Je novým hrdinou. Bohužel tento příběh nemá šťastný happy end. Patnáctiletý chlapec obětoval život, aby zachránil až tisícovku svých spolužáků před sebevražedným atentátníkem!
09.01.2014 21:30 |

podobné články

Přeci jen existuje spravedlnost. Sražený Karel škodu na autě platit nebude!

 
Příběh Karla Pravce, kterého na Blanensku srazilo auto řízené Petrem Neisserem, jenž jej pak těžce zraněného nechal v lese, bude mít nakonec happy end. Nejenže Karel přežil skoro jistou smrt, ale Nejvyšší soud dnes definitivně zamítl verdikt Krajského soudu v Brně, který nařizoval oběti zaplatit škodu na autě, kterou měla majiteli vozu způsobit. Podle NS je požadavek firmy vlastnící vůz nemorální a rozporu s obecným pojetím spravedlnosti.
10.01.2014 16:30 |

podobné články

Usmíření století: Jennifer Aniston odpustila po téměř 10 letech Angelině Jolie!

 
Zprávy z Hollywoodu: O válce mezi těmito dvěma hollywoodskými herečkami by se dala napsat celá kniha. Ale jak to tak vypadá, nakonec přece jen tento příběh nenávisti a zloby bude mít zřejmě skutečně happy end. Herečka Jennifer Aniston (45) zřejmě odpustila své dlouholeté rivalce Angelině Jolie (39).
14.12.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (708 článků) , Angelina Jolie (2029 článků)

Zázrak v Nepálu! Maličké miminko vytáhli z trosek po 22 hodinách. Příběh má navíc happy end!

 
Více než 6000 mrtvých, kolem 1000 lidí nezvěstných, zničené domy, jedovatá voda a hlad. Tak vypadá situace v Nepálu. A přesto i tady se objevují jiskry naděje. Čtyřměsíčního chlapečka vytáhli z trosek po 22 hodinách. Jeho matka žije!
02.05.2015 22:41 |

podobné články