Článek

Policejní psovod se zabil při nehodě: Zkroušený Gint hledá nového páníčka

 
Dlouhou dobu spolu tvořili nerozlučný pár, ale pak je roztrhl nemilosrdný osud. Služební pes Gint se stále nemůže vzpamatovat z toho, že jeho páníček, policejní psovod, zahynul při dopravní nehodě a už se nevrátí. Svědčí o tom i snímek zkroušeného zvířete, který na internet umístili kolegové zesnulého psovoda.
17.03.2016 10:30 |

podobné články

Podobné články

Policejní psovod zemřel po nehodě v nemocnici: Jeho pes Gint ho oplakává

 
Týden bojoval o život, ale bohužel prohrál... Policejní psovod Petr, který minulý týden usnul za volantem cestou z výjezdu a měl vážnou dopravní nehodu, podlehl v nemocnici těžkým zraněním.
16.03.2016 22:15 |

podobné články

Psovod hledá Míšu na jiném místě! Co vykopal lopatou?

 
Opustil labyrint bunkrů a šachet a Míšu teď hledá jinde. Psovod se psem speciálně vycvičeným na hledání mrtvol v úterý hledal holčičku v lesích.
14.03.2017 18:30 |

podobné články

Psovod se psem v Ostravě zachránil ženu před znásilněním

 
Ostravský policejní psovod se psem Ikarem zasáhl v neděli při napadení mladé ženy (21) a zabránil tak jejímu znásilnění.
27.10.2010 10:30 |

podobné články

Tauchenovou nejspíš střelil policejní psovod

 
Dagmar Tauchenovou, která s pistolí osvobodila manžela a později se s ním snažila uniknout policii, nejspíš střelil psovod.
14.11.2009 08:20 |

podobné články

Policisté pátrali po tříleté holčičce, která se ztratila v lese, našel ji psovod

 
V neděli 29. června pátrali policisté na Telčsku po tříleté holčičce, která se ztratila v lese rodičům. Dívku nalezl během krátké doby policejní psovod ve spolupráci s místními občany, kteří se také do pátrání zapojili. Holčička byla v pořádku.
01.07.2014 02:30 |

podobné články

Neuvěřitelné video: Vodicí pes zachránil páníčka, málem ho zabila šílená řidička (93)

 
Slepecký pes ve výcviku zachránil svého páníčka a trenéra před splašeným autem, které by trojici jinak srazilo na chodníku. Chytrý čtyřnohý pomocník si ho včas všiml a na poslední chvíli odtáhl páníčka do bezpečí.
14.06.2013 15:30 |

podobné články

Policejní pes položil život za páníčka: Na pohřbu měl 1000 lidí!

 
 O psech se tvrdí, že jsou to nejvěrnější zvířata ze všech. A policejní pes Kye (†3) je toho důkazem, protože pro svého páníčka obětoval život! Policejní jednotka mu teď vystrojila čestný pohřeb, na který přišlo přes tisíc lidí!
05.09.2014 12:15 |

podobné články

Romanu našel psovod v hustém lese. Podchlazenou, ale v pořádku

 
Po Romaně Ďáskové z Oloví na Sokolovsku pátraly desítky policistů a hasičů. Shora pomáhal vrtulník. Nakonec vše dobře dopadlo. Objevil ji psovod v lese.
14.08.2013 09:40 |

podobné články

Psovod MP v Hradci Králové řešili v úterý převážně odchyt psů

 
Osm událostí musel během úterního dne řešit psovod městské policie. Jednalo se především o odchyt zatoulaných psů, ale řešit musel i pokousání. Tři psi byli převezeni do útulku, dva se podařilo vrátit majiteli a dva se pro plachost nepodařilo odchytit.
05.02.2014 13:20 |

podobné články

ZVRAT VE VYŠETŘOVÁNÍ: Zmizelou Míšu Muzikářovou (13) už psovod nehledá ve vojenských bunkrech, ale v lese s lopatou! Najdou ji?

 
Po Míše Muzikářové (13) už kriminalisté pátrají dva měsíce a stále bez úspěchu. Speciálně vycvičený pes na hledání mrtvol pátral po dívce v bývalém vojenském areálu u Karlovic na severním Plzeňsku, nyní se psovod se psem přemístil do lesa s lopatou v ruce. Má novou stopu?
14.03.2017 19:00 |

podobné články

Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní

 
Soudní jednání se zpěvačkou Darou Rolins kvůli nehodě, při níž v létě 2010 zemřel motocyklista, trvalo přes čtyři hodiny. Po výpovědi zpěvačky, vdovy po zesnulém muži, svědka a dvou soudních znalců soudkyně jednání odročila na březen. Rolins bude tou dobou v zahraničí. Další články k tématu: Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Rolins čeká soud, státní zastupitelství zamítlo stížnost jejího právníka Policie znovu obvinila Daru Rolins kvůli nehodě, zpěvačka to vítá Nový posudek vinící Rolins z nehody neexistuje, tvrdí její advokát Za nehodu může Rolins, stojí v novém posudku smrtelné havárie Dara Rolins: Ruka, která mě po nehodě držela, už patřila jiné ženě Dara Rolins kvůli smrtelné nehodě zřejmě skončí u soudu Dara Rolins: V autě jsem dřív psala esemesky, přiznávám Rolins vypovídala na policii, podle právníka to zvládla důstojně Rodina zemřelého muže po srážce s Rolins dostává výhrůžky Rodina se rozloučila s mužem, který zemřel po srážce s Rolins Je mi nesmírně líto, co se při nehodě událo, píše Rolins vdově Motocyklista zemřel po nehodě. Narazila do něj Dara Rolins, tvrdí vdova
18.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Rafík (8) přežil ohnivé peklo: Uhořela mu panička, nemá domov

 
Hafan Rafík (8) s velkým štěstím unikl ve středu plamenům v hořícím domě v Kobylisích, teď hledá novu milující rodinku. Jeho panička (†87) takové štěstí neměla.
21.03.2014 10:30 |

podobné články

Panička vykrmila Badyho na 21 kilo: Zhubl a hledá domov!

 
Jezevčíka Bada panička milovala, a tak ho krmila a krmila a ven nechodili. Když zemřela, vážil jezevčík za více než dva, tedy »úctyhodných« 21 kg.
02.12.2014 12:05 |

podobné články

Ketynka páníčka milovala, on ji zmrzačil!

 
Tohle si fenka Ketynka nezasloužila. Věrně provázela páníčka bezdomovce a snášela i jeho zálibu v drogách. On ji málem zabil.
24.04.2014 12:15 |

podobné články

Chcete ho? Kříženec Miky hledá nového páníčka

 
O čtyřletého křížence, kterého zřejmě někdo vyhodil z auta a ujel, se teď stará Jaroslava Knejpová z Nového Plesu na Náchodsku. Sama už má doma dvě fenky a dalšího pejska nezvládne, proto mu hledá novou rodinu.
04.09.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jára Nový (106 článků)

Příběhy pejsků z útulků: Bastien je milý kliďas!

 
Křížence špice Bastiena (9) přivedla do útulku jeho moc smutná panička. Již několik měsíců se snažila najít pro Bastíka nového hodného páníčka, ale marně.
09.05.2011 12:10 |

podobné články

Smutný psí příběh: S nápisem na kožichu hledala páníčka!

 
»Zdarma« a »Potřebuji domov«. S těmito nápisy se potulovala opuštěná fenka Libby ulicemi kalifornského městečka Benicia a hledala nového páníčka. Povedlo se!
12.07.2014 12:05 |

podobné články

Vyletěl autem ze silnice a skončil ve křoví: Řidič od nehody utekl, hledá ho policie

 
Byl opilý, nebo snad citroëna s estonskou poznávací značkou ukradl? Řidiče, který v pondělí v nočních hodinách nevybral zatáčku a na konci Rozvadovské spojky ve Stodůlkách havaroval, hledá policie. Od nehody totiž utekl, byť na místě zasahoval i psovod se speciálně vycvičeným psem, nepodařilo se šoféra nalézt.
19.07.2016 10:35 |

podobné články

Vlčák hrdina zachránil svého páníčka před lupiči: Pes za něj schytal tři kulky

 
Je to opravdový chlupatý hrdina! Tříletý německý ovčák Rex zachránil svého páníčka Javiera Mercada (16), když se k němu domů ve washingtonském Seattlu vloupali lupiči. Při záchraně jeho života byl vážně zraněn.
24.02.2018 10:05 |

podobné články