Článek

Policejní prezident koncem týdne navštívil Bělou - Jezovou

 
Zaměstnanci v Bělé-Jezové vyslechli informace z úst ministra vnitra i policejního prezidenta.
20.12.2015 15:51 |

podobné články

Podobné články

Zařízení pro zajištění cizinců Bělou-Jezovou navštívila kanadská velvyslankyně

 
Dne 1. února 2017 navštívila Zařízení pro zajištění cizinců Bělá-Jezová kanadská velvyslankyně paní Barbara Catherine Richardson spolu s radovou pro politické a ekonomické vztahy a veřejnou diplomacii paní Kim Cowan a tiskovým mluvčím panem Michaelem Vlčkem.
24.02.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1097 článků) , Kim Richardson (1 článek)

Ministr Dienstbier navštívil Vysočinu kvůli sociálnímu vyloučení

 
Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier navštívil koncem týdne Kraj Vysočina, konkrétně Jihlavu a Ždírec. Jednalo se o další z jeho cest po České republice, při kterých je hlavním tématem problematika sociálního vyloučení a situace občanů ve městech a obcích. Například v dubnu navštívil Litvínov a Štětí, před tím například Bruntál, Krnov a Osoblahu, Ostravu či další oblasti.
29.05.2015 20:36 |

podobné články

Policejní prezident vrátil trapnou policejní hymnu: "Nedělejte z nás šašky!"

 
Policejní prezident Tomáš Tuhý vrátil k přepracování policejní hymnu, jejíž pracovní verze se tento týden dostala neplánovaně na veřejnost. Prezident chce, aby nový policejní symbol lépe vystihoval ducha moderní policie a aby ji policisté lépe přijali. ČTK to dnes sdělila mluvčí prezidia Jana Macalíková. Na internetu se po zveřejnění hymny zvedla vlna kritiky zejména z řad policistů. Ministr vnitra Milan Chovanec rozhodnutí policejního prezidenta uvítal.
09.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1262 článků)

Čelní srážka: Při nehodě na Domažlicku se zranilo 8 lidí!

 
Osm lehce zraněných si dnes vyžádala nehoda ve Štítarech na Domažlicku, kde se čelně střetla dvě osobní vozidla. Na místo přijely čtyři sanitní vozy. Silnice II. třídy z Horšovského Týna na Bělou nad Radbuzou byla 2,5 hodiny do 19:00 uzavřena. ČTK to řekli policejní mluvčí Hana Kroftová, mluvčí krajské záchranky Lenka Ptáčková a velicí důstojník hasičů.
11.07.2014 20:00 |

podobné články

Lupič doplatil na věrnost benzince, kterou třikrát přepadl. Napočtvrté ho policisté chytili

 
Policie dopadla osmadvacetiletého muže podezřelého z trojnásobného ozbrojeného přepadení benzinové čerpací stanice ve Skuhrově nad Bělou na Rychnovsku. Policejní hlídka muže zatkla přímo při pokusu o přepadení. V případě odsouzení mu hrozí až deset let vězení.
25.06.2015 21:05 |

podobné články

Masakr v Berlíně! Bývalý policejní prezident vynáší pět nekompromisních bodů, které prý teď musí proběhnout

 
ROZHOVOR Bývalý policejní prezident, exředitel České křesťanské akademie a publicista Stanislav Novotný v bilačním rozhovoru s koncem roku rozebírá možné vyhlídky na rok nový. Nevynechal ani důležité souvislosti s teroristickými útoky z tohoto týdne. Především ale nadnáší konkrétní pětibodové řešení.
21.12.2016 16:05 |

podobné články

Policejní odborář líčil na ČT trudný život příslušníků. Ráno jdeme do práce a nevíme, jestli se vrátíme

 
Policie potřebuje klid. Není vůbec dobré, když se s každým novým ministrem vnitra vymění i policejní prezident. Na druhé straně je pravda, že ministr vnitra a policejní prezident si musí „sednout“ alespoň do té míry, aby byli schopni spolu otevřeně komunikovat. Tak to vidí Předseda Nezávislého odborového svazu policie Milan Štěpánek, který také prozradil, co by měl policejní prezident i ministr vnitra vyřešit na prvním místě a jak by měl pomoci ochráncům zákona pracujícím pod tlakem. Ti přece mohou ve službě i zemřít.
20.05.2014 21:25 |

podobné články

Finalistka Miss ČR se vdá přímo během vystoupení DJ Tiësta

 
Dokážete si představit šílenější a adrenalinovější svatbu než na ploše v zaplněné O2 areně přímo při vystoupení předního evropského DJe? Pokud je vaše odpověď záporná, pak byste si rozuměli s finalistkou soutěže krásy Miss ČR 2004 Bělou Šarayovou. Ta řekne své "ano" dlouholetému příteli Romanu Valentovi přímo během show oblíbeného holandského DJe.
10.09.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: DJ Tiësto (9 článků) , Běla Šarayová (4 články)

Syn Mrázka zaútočil na rodinu mafiána Běly se samopalem?!

 
AKTUALIZOVÁNO - Syn zavražděného podnikatele Františka Mrázka Michal si ve vile po otci vyřizoval účty se synem druhého zabitého podnikatele, Jaroslavem Bělou. Přivítal ho se samopalem v ruce! Zprávu odvysílala televize Nova.
27.10.2009 23:35 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (132 článků) , Jaroslav Mrázek (20 článků)

Dvojnásobná smrt v octavii! Auto narazilo do stromu!

 
Smrtí dvou mužů skončila ve středu po deváté hodině večer havárie Škody Octavia combi, která na silnici I/38 mezi Českou Lípou a Bělou pod Bezdězem zatím z neznámých příčin narazila do stromu. Agenturu Mediafax o tom informoval mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.
21.10.2010 03:55 |

podobné články

Jana Fischerová (ODS) navštívila Českou Bělou a Přibyslav

 
Poslankyně Fischerová strávila další ze svých poslaneckých dnů na Havlíčkobrodsku.
20.05.2011 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fischerová (32 článků)

Šťastná maminka unesené a nalezené holčičky: To je postýlka pro mou Michalku!

 
Snad už jen hodiny dělí unesenou třítýdenní Michalku z Trmic u Ústí nad Labem od setkání s maminkou Bělou (20). „Měla by pro ni odjet se sociálkou,“ řekl Aha! dědeček holčičky Miroslav Gombár (56). Zatím se čeká jen na souhlas policie a kompletní DNA testy. Rodina se na návrat holčičky včera čile připravovala.
12.07.2012 12:05 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ VIDEO Šťastná maminka unesené a nalezené holčičky: To je postýlka pro mou Michalku!

 
Snad už jen hodiny dělí unesenou třítýdenní Michalku z Trmic u Ústí nad Labem od setkání s maminkou Bělou (20). „Měla by pro ni odjet se sociálkou,“ řekl Aha! dědeček holčičky Miroslav Gombár (56). Zatím se čeká jen na souhlas policie a kompletní DNA testy. Rodina se na návrat holčičky včera čile připravovala.
12.07.2012 13:30 |

podobné články

Video: Hasiči zachraňují srnku z kanálu holýma rukama

 
Profesionální hasiči z Ostravy-Hrabůvky v pondělí zachránili srnku, která zůstala uvězněná v kanálu plném vody na pláni mezi Výškovicemi a Starou Bělou (městské části). K záchraně jim stačily šikovné ruce.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Pantoflíčku, běž do důchodu a Bělu vezmi s sebou!

 
Pantoflíček se stále snaží sbalit Helenku, která z neznámých důvodů nosí sluneční brýle na očích i v pozdních večerních hodinách a v osvětlených místnostech už třetí "epizodu":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-redakce-extra-cz-zdravotni-sestry-tak-dlouho-otravovaly-az-jsou-bez-prace-dobre-jim-tak za sebou a která ho využívá jen k tomu, aby s ní různě naháněl její nevychované děti po záchytkách a pod mosty. Nebohý doktor už by měl odejít do důchodu a přenechat místo mladším nápadníkům, protože Helenka mu brzo oznámí, že ho má sice ráda, ale spíš jako otce, a on to pak bude řešit s Bělou Páleníkovou, která je v seriálu už taky několik sezon naprosto zbytečná.
23.11.2013 15:07 |

podobné články

Miroslav Horníček měl tajnou milenku: Říkal jí "něžná" přítelkyně

 
Herec a spisovatel Miroslav Horníček (†75) prožil život s milovanou manželkou Bělou, ale na chvíli měl mít v Karlových Varech milenku. Jak to bylo?
24.11.2013 05:12 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Horníček (28 článků)

Jiří Suchý prozradil velký hřích. Týká se jeho syna!

 
Divadelník a hudebník Jiří Suchý (82) má z prvního manželství s Bělou Novotnou syna Jakuba. Víc potomků za život nestihl a možná to bylo i kvůli jeho pracovnímu režimu. Na stará kolena teď lituje, že se synem nestrávil víc času.
27.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (198 článků)

Osm lidí se zranilo při autonehodě dvou vozů na Domažlicku

 
Osm zraněných si v pátek vyžádala autonehoda ve Štítarech na Domažlicku, při níž se střetly dva osobní vozy. Na místě zasahovaly čtyři sanitky. Silnice II. třídy z Horšovského Týna na Bělou nad Radbuzou byla dvě a půl hodiny do sedmé hodiny večerní uzavřena.
11.07.2014 20:15 |

podobné články

Lupič hlupák: Policie si na něj počkala

 
Tak dlouho chodil s pistolí pro lup, až si ho vyhmátla policie. Lupiče, který přepadával pořád stejnou čerpací stanici ve Skuhrově nad Bělou na Rychnovsku, drapli policisté přímo při činu. Grázl padl do rukou policie při zavírací době.
29.06.2015 05:16 |

podobné články