Článek

Policejní passaty a superby už řidiči prokoukli. Dopravka tak chystá překvápko!

 
Pokud zahlédnete v zrcátku tmavého passata nebo superba, většinou už instinktivně přibrzdíte a děláte poslušného šoféra. Teď ale přichází změna, takže pozor!
11.09.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Policie dostala nové dálniční stíhače! K Passatům přibudou Superby!

 
Pirátům na českých silnicích už nebudou dělat vrásky na čele pouze policejní Passaty. Od prosince totiž budou našimi dálnicemi a silnicemi brázdit také civilní policejní Superby.
10.12.2013 14:35 |

podobné články

Tajné policejní Passaty a Suberby? Máme jejich SPZ! Tady je velký SEZNAM!

 
Policie má nové maskované služební vozy. A ty nerozpoznáte od těch běžných. Takže pokud neznáte typ ani barvu vozu, prostě je nepoznáte. Speciální dálniční stíhačky Superby a Passaty ale poznáte s přehledem, jezdí jich totiž po republice jen několik desítek. Seznam SPZ vypracoval web autoforum.cz.
18.12.2015 12:05 |

podobné články

Hon na policejní passaty! Podívejte se na fotky, které kolují internetem

 
Čeští řidiči pořádají hon na nové policejní passaty. Po internetu už kolují jejich fotografie a videa. Na internet dokonce unikla fotografie aut přímo z policejních garáží.
25.04.2012 14:55 |

podobné články

Kalousek v protiútoku: Lessy lhal, chtěl peníze na passaty

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) ve středu přešel do protiútoku a předložil listiny, které podle něj dokazují, že policejní prezident Petr Lessy lhal, když tvrdil, že s ním po telefonu neřešil peníze na policejní automobily Volkswagen Passat, ale kauzu nákupu transportních letounů CASA. Lessy se podle Kalouska peněz na passaty dožadoval už v lednu.
18.07.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Miroslav Kalousek (5866 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Policie provětrala nové passaty!

 
Během Velikonoc proběhla mimořádná policejní akce. Kromě stovek policistů se jí účastnily i nové passaty, které si tak odbyly svou premiéru přímo v terénu.
10.04.2012 12:11 |

podobné články

Zakleté nové passaty: Nefungují v nich radary na měření rychlosti

 
Policejní passaty, které byly nedávno tak zpopularizovány ministrem financí Miroslavem Kalouskem, mají problémy. Například jihlavská police si stěžuje, že uvnitř vozů nefungují radary pro měření rychlosti. Podobná závada nových policejních vozů se navíc vyskytla i v dalších krajích. Uvádí to ve svém zpravodajství Český rozhlas.
02.08.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5866 článků)

POZOR! Chystá se policejní zátah na pražské řidiče

 
Policie se zaměří s úderem dnešního večera na několik vytipovaných úseků v Praze, kde řidiči nedodržují rychlost nebo dochází k častým dopravním nehodám. A že to myslí policisté vážně, posílili svůj autopark na tuto akci nejnovějšími Passaty dálniční policie.
15.04.2009 15:01 |

podobné články

Lessy káže šéfům policie: Odevzdejte Audi, přeberte Superby

 
Policejní prezident Petr Lessy úřaduje. A úřaduje úsporně. Nově vyzval policejní šéfy, aby přesedli z luxusních limuzín Audi A8 do skromnějších vozů Škoda Superb.
04.03.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Superrychlý policejní passat přistižen při černé jízdě! Je libo TAXI?!

 
Mysleli jste si, že se superrychlé policejní passaty využívají jen jako služební vozidla k »odchytu« pirátů silnic? Tak to je omyl! Někteří policisté »žihadla« za více než milion korun používají k »taxikaření «! Klidně před zraky všímavé veřejnosti a na účet daňových poplatníků…
29.08.2012 05:15 |

podobné články

Besip přispěje peníze na benzín pro policejní passaty

 
Dvanáct milionů korun na benzin do superrychlých passatů prý našel v rezervách ministr vnitra Radek John, na dálnice chce nasadit i luxusní limuzíny audi, kterými jezdili policejní šéfové. Šéf resortu vnitra to řekl v pátek během své návštěvy na Vysočině.
04.03.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2457 článků)

To je překvápko! Tomáš Klus se dnes oženil s maminkou své dcery Josefíny Tamarou Kubovou

 
Tak to je tedy překvápko! Všechny fanynky Tomáše Kluse můžou začít smáčet kapesníky.  Podle informací, které přinesly weby Prásk a Extra.cz se dnes pokořitel Karla Gotta oženil s matkou své čtyřměsíční dcery Josefínky Tamarou Kubovou, s níž bydlí v pražských Nuslích.
07.09.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4003 článků) , Tomáš Klus (686 článků)

Překvápko roku: Herečka Veronika Freimanová se podruhé vdala

 
Tak tohle překvápko nikdo nečekal. Herečka Veronika Freimanová (58) se podruhé a ve vší tajnosti vdala. Hvězda Cest domů a Vyprávěj si konečně vzala svého přítele architekta Vladimíra Boučka. Mluvilo se o tom, že nabídku k sňatku od svého životního partnera několikrát odmítla.
16.09.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (155 článků)

Oranžový poslanec: Soudruzi z Bruselu nás prokoukli. To je smutné

 
TÝDEN S KOSKUBOU A KUBEROU Jiří Koskuba, poslanec ČSSD a senátor ODS Jaroslav Kubera. Dva muži opačných názorů, opačného politického spektra v aréně, v které bojují svými komentáři uplynulého týdne. Jejich tématy je (ne)vydání policii Vlasty Parkanové (TOP 09) a eurodotace.
23.06.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (510 článků) , Vlasta Parkanová (687 článků) , Jiří Koskuba (187 článků)

Nová finta trhovců: Chlast ukrytý mezi květinami!

 
Novou fintu vietnamských prodejců prokoukli brněnští celníci, když kontrolovali tržnici v Olomoucké ulici. Mezi umělými květinami hlídka objevila přes pětačtyřicet litrů nezdaněného alkoholu!
20.03.2013 05:05 |

podobné články

Primo, to už ti došli talenti? 7 umělců, kteří se před ČSMT snažili prosadit jinde!

 
"Další řada soutěže Česko Slovensko má talent právě skončila":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora a už příští rok se na nás chystají další dvě podobné soutěže. Televize Prima si oddychla, že se na castingy přihlásilo ještě relativně dost soutěžících, ale my jsme prokoukli, že několik z nich už se snažilo zkusit svoje štěstí v předchozích talentových soutěžích. Tady jsou.
10.12.2013 08:15 |

podobné články

Těžkotonážní seriáloví manželé jsou k nepoznání: Takhle prokoukli poté, co se zbavili tukové zásoby

 
Komediální seriál Roseanne sice z obou hlavních hereckých představitelů učinil hvězdy první velikosti, ale John Goodman (63) i Roseanne Barr (63) se díky němu stali symbolem obezity. Na stará kolena ovšem oba se svou nadváhou zatočili a dnes mohou soupeřit v tom, na kom je hubnutí více vidět.
31.01.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: John Goodman (17 článků) , John Goodman (7 článků) , Roseanne Barr (29 článků)

To je překvápko: Představitel Emila Nádeníčka z Básníků se včera podruhé oženil

 
To je teda překvápko! Rozvedený herec Herec Oldřich Navrátil (59) včera se svou o deset let mladší přítelkyní Monikou (49) podruhé vlezl do chomoutu. „Vztah je pro mne naplnění života. Doufám, že to s Monikou už doklepu do konce,“ svěřil se herec Blesku.
12.11.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (77 článků)

To je překvápko: Představitel Emila Nádeníčka z Básníků se včera podruhé tajně oženil

 
To je teda překvápko! Rozvedený herec Herec Oldřich Navrátil (59) včera se svou o deset let mladší přítelkyní Monikou (49) podruhé vlezl do chomoutu. „Vztah je pro mne naplnění života. Doufám, že to s Monikou už doklepu do konce,“ svěřil se herec Blesku.
12.11.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (77 článků)

Překvápko se nekoná: Vlado Dobrovodský se stal podruhé vítězem VyVolených a sbalil pět melounů

 
Finále čtvrté série VyVolených je zdárně za námi. O pět melounů se utkal favorit soutěže a vítěz první řady Vlado se svou největší kámoškou Pavlínou. A překvápko se nekoná. Diváci poslali celkem 416 tisíc hlasů. S třiasedmdesáti procenty hlasů zcela nepřekvapivě triumfoval Vlado Dobrovodský.
29.11.2013 22:05 |

podobné články