Článek

Policejní odborový předák promluvil o strážcích zákona a uprchlících

 
Ministerstvo vnitra získalo od šéfa státní kasy Andreje Babiše (ANO) pro příští rok tři miliardy korun navíc, a to především na platy policistů a hasičů. Bude to ale stačit, jestliže vezmeme v potaz především panující uprchlickou krizi? Ve středečních Událostech, komentářích České televize o tom hovořil předseda Nezávislého odborového svazu Policie ČR Milan Štěpánek.
12.08.2015 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12387 článků)
Podobné články

Personální genocida, zlo, "svářečka" Pošvářová. Odborový předák prozradil, co se dělo v ŘSD

 
ROZHOVOR Pomluvy, nepravdy či neprofesionální personální změny. Na ministerstvu dopravy a v její klíčové organizaci Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) to vypadá jako na hokejové střídačce. Od roku 2010 se v resortu vystřídalo devět ministrů a ve zmíněné organizaci stejně tolik generálních ředitelů. Někteří lidé z ŘSD, které má zhruba 1700 zaměstnanců, se začali cítit jako liška zahnaná do kouta, a brání se. Stejně jako manažer správy rizik a odborový předák – odborářů je necelá polovina – Karel Skoupil. Pro ParlamentníListy.cz se rozpovídal o špatných poměrech v resortu.
20.12.2014 19:27 |

podobné články

TRAILER: Legenda o sovích strážcích se blíží do kin

 
Rodinný dobrodružný fantasy film "Legenda o sovích strážcích“ je debutem v oblasti animovaných filmů pro uznávaného režiséra Zacka Snydera. Film vznikl podle série knih "Guardians of Ga’Hoole” spisovatelky Kathryn Lasky.
28.07.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Zack Snyder (22 článků)

Premiéry – Machete, Jíst, meditovat, milovat i Legenda o sovích strážcích

 
Tento týden přichází do kin béčková akční podívaná Roberta Rodrigueze Machete, romantický návrat Julie Robertsové Jíst, meditovat, milovat, animovaná fantasy Legenda o sovích strážcích, neobvyklá teenagerská komedie Scott Pilgrim proti zbytku světa a horor Rejkjavík.
14.10.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (251 článků) , Robert Rodriguez (18 článků) , Julie Roberts (129 článků)

Nová DVD - Wall Street: Peníze nikdy nespí i Legenda o sovích strážcích

 
Na DVD vychází drama Olivera Stonea Wall Street: Peníze nikdy nespí, které je pokračováním slavného filmu z roku 1987. Dále se můžete těšit na animovanou Legendu o sovích strážcích nebo trezorovou komedii Bílá paní.
15.02.2011 08:15 |

podobné články

ON-LINE CHAT: Odborářský předák Bohumír Dufek

 
Hostem on-line chatu se čtenáři Novinek byl v pondělí od 16 hodin předseda Asociace samostatných odborů (ASO) Bohumír Dufek. Odborový předák v neděli v souvislosti s přesunem stávky z pondělí na čtvrtek uvedl, že může dojít i k „živelným blokádám“ silnic, za což sklidil ostrou kritiku od vládních představitelů. V pondělí odbory uvedly, že blokovat chtějí hlavně "papaláše".
13.06.2011 15:15 |

podobné články

Odbory lesního a vodního hospodářství k novele zákona o vodách: Nepřijatelný návrh

 
Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice posoudil v Komisi OS DLV pro vodní hospodářství, návrh novely vodního zákona ve znění předloženém ministerstvem životního prostředí ČR a shledal ho jako nepřijatelný, a to zejména z pohledu jeho sociálních dopadů, které jsou předkladatelem zásadně podhodnoceny. Z toho důvodu Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice požaduje vrácení návrhu novely do přípravného řízení, jeho podrobné vyhodnocení ve spolupráci s odbornými kruhy a přepracování tak, aby budoucí novela zákona nepřinášela neopodstatněné zvýšené zatížení zejména občanů ČR.
29.12.2015 15:46 |

podobné články

Prosívané informace, povinnost nadávat Zemanovi. Odborový předák novinářů promlouvá o tom, co se vám předkládá

 
ROZHOVOR O „lesku a bídě“ současných médií, jejich oligarchizaci a mnohdy jednostranném výkladu promluvil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda Odborového svazu novinářů a pracovníků médií Zdeněk Kučera. Rozebírá jeden „kavárenský“ komentář a zamýšlí se nad podstatou současné novinařiny.
18.04.2016 17:25 |

podobné články

„Místní nemůžou jít do hospody, aby náhodou nedostali přes hubu!“ Odborový předák promluvil o problémech s cizinci. A tuto ohromující zprávu prý Úřad práce tají

 
ROZHOVOR Zaměstnavatelé tvrdí, že nemají lidi, a volají po přísunu pracovních sil z Ukrajiny. Odboráři se toho obávají. „Podrážejí cenu práce. Pokud sem přijde velká skupina lidí a pak přijde recese, oni nebudou chtít jít zpátky domů,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Milan Šubrt, předseda Asociace odborových svazů v Libereckém kraji. Navrhuje více využít těch, co nepracují. „Stát nám neříká pravdu o výši nezaměstnanosti. Jsou statisíce lidí vyřazených z evidence úřadu práce. Pobírají dávky. Proč se nepokusit je – aspoň některé – stáhnout do práce. To je rezerva, se kterou nepracujeme, a raději jezdíme na Ukrajinu,“ konstatoval.
07.03.2017 17:10 |

podobné články

Ota S. byl hlavním podezřelým v případu zmizelé Míši, byl i na detektoru lži

 
Policejní pečeť „zdobí“ dveře bytu Otakara S. (†38), přítele matky zmizelé Míši (12) z Ústí nad Labem. Po strážcích zákona ale v okolí není ani památky. A to ani přesto, že právě Ota S. měl být v očích policie hlavním podezřelým!
31.01.2017 11:35 |

podobné články

Přijela návštěva z Německa a znělo: Napsala jsem komentář a lidé mi začali nadávat. To nejde. U nás proběhla akce, aby se o uprchlících psalo hezky, ale tady v ČR...

 
Česká média, hlavně ta v soukromých rukách, jsou s vyvážeností zpravodajství o uprchlících na štíru. Svým čtenářům předkládají hlavně zlé zprávy o uprchlících, těch kladných je jak šafránu, zaznělo v úterý večer v Goethe-Institutu v Praze.
07.12.2016 11:45 |

podobné články

Obří vejce se stala strážci zákona: Seznamte se s robopolicajty!

 
Měří něco málo přes metr a půl, váží 136 kilo a vypadají jako obří vejce. Řeč je o robotických strážcích zákona K5 od firmy Knighstcope, kteří již hlídají počítačové firmy v Silicon Valley. Ne, to není vtip, ale realita!
21.11.2014 18:45 |

podobné články

Stávka bude, a možná i další. ODS viní ČSSD ze zneužítí benefitů

 
Stávka dopraváků ve čtvrtek bude. Prohlásil to odborový předák Pomajbík. ODS totiž nehodlá podpořit změnu zákona o DPH.
28.02.2010 12:50 |

podobné články

OSPZV-ASO: Dojednána byla kolektivní smlouva s řetězcem Penny Market

 
V úterý 21. 1. 2014 Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů ČR a Odborový svaz pracovníků obchodu dohodly s vedením obchodního řetězce Penny Market s.r.o. kolektivní smlouvu na rok 2014.
21.01.2014 17:35 |

podobné články

Odborový svaz médií veřejné služby podporuje zachování poplatků

 
Odborový svaz Media, zastřešující odborové organizace médií veřejné služby, odmítl návrhy směřující ke zrušení koncesionářských poplatků. Záměr naposledy vyslovený prezidentem Milošem Zemanem se na české politické scéně neobjevil poprvé. A pokaždé to prý bylo v situaci, kdy bylo cílem získat laciné body od publika, napsali odboráři v prohlášení.
09.03.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Opozice vyzývá vládu, aby plnila sliby. Vyšší platy zdravotníkům, hlásá TOP 09

 
Opoziční TOP 09 vyzvala vládu, aby dodržela pět let staré memorandum o zvyšování platů lékařů. Zdravotníci peníze potřebují, zdůraznil na dnešní tiskové konferenci bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger, který tehdy memorandum s Českou lékařskou komorou a Lékařským odborový klubem podepsal. Odborový klub nedávno podal kvůli jeho splnění na Českou republiku žalobu.
05.04.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Předseda Řádu národa se vyjádřil ke kauze s „podezřelým cizincem“: Co mě zaráží...

 
Hodonínský zastupitel Robert Sedlačík z hnutí Řád národa před pár dny zavolal policisty na „podezřelé cizince“. Po strážcích zákona chtěl, aby prověřili černošský pár. Zdálo se mu totiž, že nemluví právě nejlepší angličtinou. Ukázalo se však, že muž je příslušníkem Armády Spojených států amerických a s manželkou do Hodonína přijel na osobní pozvání. Informuje o tom server iDnes.cz.
15.08.2017 22:00 |

podobné články

Paroubek utekl, vejce letělo na Falbra

 
VIDEO: I pražské mítinky ČSSD se nesly v duchu vaječné kanonády. Terčem se tentokrát stal bývalý odborový předák Richard Falbr a Jiří Havel. Stranický šéf Jiří Paroubek se vajec bál a na akce vůbec nedorazil.
27.05.2009 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3425 článků) , Jiří Havel (349 článků) , Richard Falbr (67 článků) , Jiří Havel (349 článků)

Kateřina Brožová: Tajné rande - S bohatým bossem železničářů

 
PRAHA – Kateřina Brožová (41) přistižena s dalším mužem! Tentokrát s bývalým bossem železničářů Jaromírem Duškem (56). Odborový předák Dušek, jehož majetek čítá na několik desítek milionů, momentálně vlastní malou vodní elektrárnu, kterou si měl pořídit za šest milionů korun.
01.07.2009 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (454 článků)

Sidovský: Duškovy výroky patří do koncentráku

 
AKTUALIZOVÁNO: Neslýchané! Odborový předák Jaromír Dušek prohlásil, že České dráhy ovládají homosexuálové!
06.03.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)