Článek

Policejní krize má Zeman dost: Už se všichni uklidněte!

 
Sešel se s tolika zúčastněnými, že poslední týdny snad nedělal nic jiného. A prezident Miloš Zeman (71) už má v situaci kolem policie, kvůli které hrozí rozpad koalice, jasno: všichni by se měli uklidnit.
24.06.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20131 článků)
Podobné články

Zahradník (ODS): Problém migrace jako antická tragédie?

 
Jedním z nejčastěji používaných slov v článcích a komentářích k problému migrace, je slovo krize. Píše se o migrační krizi, o uprchlické krizi, případně o akutní migrační krizi. Krize, krize, krize. Podívejme se na problém migrační krize z hlediska významu slova krize jako jedné z pěti částí klasické antické tragédie. Těmi jsou, podle Aristotela, expozice, kolize, krize, peripetie a katastrofa.
20.09.2015 21:46 |

podobné články

Uklidněte se, není tak zle, tišily Čechy v ČT známé osobnosti

 
Hodnoty se z naší společnosti vytrácejí, přicházíme o elity národa, morálku nahradila honba za penězi a navíc se na nás řítí další ekonomická krize, která smete náš životní standard na úroveň rozvíjejících se států. Zdá se, že starosti Čechů v roce 2011 ještě narostly. Na otázky ohledně společenských hodnot v úterním Hyde Parku odpovídali spisovatel a filosof Ivan Klíma, textař a podnikatel Michal Horáček a ekonom Pavel Hnát. Jejich náhled na věc byl překvapivě pozitivní.
20.12.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (759 článků) , Ivan Klíma (19 článků)

10 neprůstřelných důvodů, proč život začíná až po 30!

 
Možná, že vám třicítka zvolna klepe na dveře a dost možná z ní máte panickou hrůzu. Uklidněte se. Ani trochu to nebolí!
08.10.2015 12:36 |

podobné články

5 nejvíc sexy pupíků českého šoubyznysu. Které holky by měly neustále ukazovat bříško? Máme jejich recept proti špekům

 
Každý máme své slabosti a přednosti. Dost často nás štvou špeky na břiše, kterých se ne a ne zbavit. A to pak naštve, že někdo takové problémy ani řešit nemusí a svůj pupek může v klidu ukazovat v plavkách. Ale než se naštvete, co vám to vlastně vnucujeme, tak se znovu uklidněte a přečtěte si recepty těchto pěti známých dívek, co pro své ploché břicho dělají, a nechte se inspirovat.
17.03.2016 07:05 |

podobné články

Eurozóna nedělá dost pro to, aby zastavila šíření krize

 
Eurozóna zatím neudělala dost pro to, aby zabránila dalšímu šíření dluhové krize. Ve své zprávě to v noci na dnešek oznámil Mezinárodní měnový fond (MMF). Vyzval proto státy eurozóny, aby se k řešení krize postavily úplně jinak než dosud. MMF bez obalu říká, že krize už ohrožuje celou eurozónu a také některé menší státy, které s ní bezprostředně sousedí.
03.08.2012 08:45 |

podobné články

Aktivista Penc vyzývá: Nevracíme se do Moskvy, tak se uklidněte

 
JINÝMA OČIMA Dnešní spolky intelektuálů už ve společnosti nehrají tak zásadní roli jako dřív, kdy protestem riskovaly přinejmenším návštěvu estébáků. I když Stanislav Penc nevolil Miloše Zemana, petici proti němu nepovažuje za moc šťastnou a spíše nabádá k demokratickému postoji. Zeman na Hradě sice vývoji občanské společnosti moc nepomůže, ale zatím mu netřeba nasazovat psí hlavu.
30.01.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20131 článků)

Uklidněte lidi a přestaňte zdražovat, vyzývá vládu ekonom

 
Hlavní analytik Raiffeisenbank Aleš Michl se ve svém komentáři pro MF Dnes zamýšlí nad tím, proč zatímco Německá ekonomika roste, Česko je nemůže dohnat. Zároveň je přesvědčen, že je třeba uklidnit lidi, protože v opravdové krizi prý nejsme.
12.03.2013 08:00 |

podobné články

První pomoc na spálená záda? Máte ji v lednici i ve spíži

 
Konečně začalo pořádně svítit sluníčko. Jenže naše kůže není na příval slunečních paprsků zvyklá, rychle zrudne a pálí a řeže k zbláznění... Co s tím? Uklidněte ji čistě přírodními prostředky. Nemusíte je pracně shánět ve specializovaných obchodech. Většinu z nich už máte doma v kuchyni. Tady je devět nejlepších.
17.07.2013 08:05 |

podobné články

Pavel Bém: Uklidněte se, z ODS nevystupuji

 
Prohlášení poslance ODS Pavla Béma ke spekulacím o jeho vystoupení ze strany v souvislosti s deklarací podpory Václavu Klausovi.
27.08.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Pavel Bém (816 článků)

Vtípek se sexy Zuzkou

 
Letuška: "Klid prosím, uklidněte se, to byla jen vzdušná jáma, naprostá normálka, no tak, můžete se klidně pustit těch opěradel, už je všechno v pořádku, dýchejte zhluboka. Táák, no, už je dobře?
10.05.2014 06:10 |

podobné články

Psychiatr Nešpor: Uklidněte mysl a necpěte se prášky

 
Stručnou příručku o hledání vnitřního míru Kudy do pohody sepsal Karel Nešpor, psychiatr s třicetiletou praxí, který se zabývá především závislostmi.
03.04.2016 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Nešpor (26 článků)

Jak na Divokém západě! Uklidněte se, vzkázal senátor Bublan nejen Babišovi

 
Hostem středečního Interview ČT24 byl exministr vnitra a senátor František Bublan zvolený za ČSSD. Chystanou reorganizaci policie přivítal, protože je to částečně i jeho myšlenka. Nelíbí se mu, že se v celé věci politicky angažuje ministr financí Andrej Babiš. To není jeho resort, on by do toho mluvit neměl,“ vyjádřil se Bublan. Ministru vnitra Milanu Chovancovi a policejnímu prezidentovi Tomáši Tuhému však také vyčetl chyby.
15.06.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , František Bublan (185 článků)

4 největší výhody, které přináší život bez chlapa!

 
Jste sama a máte z toho deprese? Pak se hodně rychle uklidněte, protože život bez chlapa je prostě perfektní. Pokud si v samotě neumíte najít pozitiva, pomůžeme vám. Tohle jsou 4 nejlepší věci na singl životě.
05.07.2016 07:00 |

podobné články

6 důvodů, proč zadané ženy závidí těm svobodným!

 
Opravdu jste si myslela, že být svobodná je ta nejhorší potupa, která vás potkala? Tak v tom případě se uklidněte a poděkujte osudu právě za toto období, kdy si užíváte ničím nerušené svobody. Zadané ženy těm svobodným totiž spoustu věcí závidí!
06.08.2016 11:35 |

podobné články

4 hlavní výhody vztahu na dálku: To, že se nemusíš mačkat v posteli, je jen bonus!

 
Mysleli jste si, že je vztah na dálku to nejhorší, co vás mohlo potkat? Tak se uklidněte, protože jste právě vyhrála v loterii. Nemít povaleče na gauči každý den je ve finále velkou výhrou. Tohle jsou 4 hlavní výhody tohoto soužití.
10.08.2016 13:20 |

podobné články

3 magické rady, jak si přičarovat miminko

 
Toužíte po dítěti a příroda je stále proti vám? Místo toho, abyste na ni zanevřeli, se na ni o to více napojte. Postup je jednoduchý! Uklidněte se, dýchejte, pošlete přání, odpusťte a poděkujte. To je vše, miminko vám bude zasláno. My vám dnes poradíme, jak si těhotenství přičarovat.
19.11.2017 21:35 |

podobné články

Skupina Nemůžeme: Stačí pár hodin a Zdi nářků jsou kompletně popsané

 
Nemůžeme se na to už dívat! Máme toho dost. Dost lží a polopravd. Dost přetvářky. Dost okrádání. Dost manipulace a omezování našeho života. Proto jsme se rozhodli založit skupinu, která nyní umožnila stěžovat si lidem veřejně.
24.08.2017 18:15 |

podobné články

Zeman je na tahu, Sobotka mu nechal trumfy. Čtyři scénáře po demisi vlády

 
Po demisi vlády bude hlavním hráčem na politické šachovnici prezident Miloš Zeman. Právě on určí směr, kterým se bude ubírat aktuální vládní krize. Zeman už si podobnou situaci vyzkoušel. V roce 2013 po pádu vlády ODS, TOP 09 a LIDEM pověřil sestavením úřednického kabinetu nynějšího guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka. Teď prezident zatím vyčkává a nechce situaci komentovat. Ve středu se má přitom potkat s vicepremiérem Andrejem Babišem. Prezidentovi spolupracovníci tvrdí, že schůzka byla naplánovaná dávno předtím. 11. května navíc Zeman odlétá na týden do Číny. Není vyloučené, že se krize potáhne týdny. Co bude dál?
02.05.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Miloš Zeman (20131 článků) , Jiří Rusnok (1832 článků)

Všichni jsme Gogo. Teď jsou všichni Syřané, parafrázoval Zeman český film

 
„Nevím, jestli znáte slavný český film Čtyři vraždy stačí, drahoušku. V něm zazněl výrok Všichni jsme Gogo. Tak tady v Německu jsou všichni Syřané,“ řekl prezident Miloš Zeman v přeplněném sále divadla v Lomnici nad Popelkou na Semilsku, když se na podnět z publika zamyslel nad současnou imigrantskou krizí v Německu.
26.02.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20131 článků)