Článek

Policejní krize má Zeman dost: Už se všichni uklidněte!

 
Sešel se s tolika zúčastněnými, že poslední týdny snad nedělal nic jiného. A prezident Miloš Zeman (71) už má v situaci kolem policie, kvůli které hrozí rozpad koalice, jasno: všichni by se měli uklidnit.
24.06.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)
Podobné články

Zahradník (ODS): Problém migrace jako antická tragédie?

 
Jedním z nejčastěji používaných slov v článcích a komentářích k problému migrace, je slovo krize. Píše se o migrační krizi, o uprchlické krizi, případně o akutní migrační krizi. Krize, krize, krize. Podívejme se na problém migrační krize z hlediska významu slova krize jako jedné z pěti částí klasické antické tragédie. Těmi jsou, podle Aristotela, expozice, kolize, krize, peripetie a katastrofa.
20.09.2015 21:46 |

podobné články

Uklidněte se, není tak zle, tišily Čechy v ČT známé osobnosti

 
Hodnoty se z naší společnosti vytrácejí, přicházíme o elity národa, morálku nahradila honba za penězi a navíc se na nás řítí další ekonomická krize, která smete náš životní standard na úroveň rozvíjejících se států. Zdá se, že starosti Čechů v roce 2011 ještě narostly. Na otázky ohledně společenských hodnot v úterním Hyde Parku odpovídali spisovatel a filosof Ivan Klíma, textař a podnikatel Michal Horáček a ekonom Pavel Hnát. Jejich náhled na věc byl překvapivě pozitivní.
20.12.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (493 článků) , Ivan Klíma (18 článků)

10 neprůstřelných důvodů, proč život začíná až po 30!

 
Možná, že vám třicítka zvolna klepe na dveře a dost možná z ní máte panickou hrůzu. Uklidněte se. Ani trochu to nebolí!
08.10.2015 12:36 |

podobné články

5 nejvíc sexy pupíků českého šoubyznysu. Které holky by měly neustále ukazovat bříško? Máme jejich recept proti špekům

 
Každý máme své slabosti a přednosti. Dost často nás štvou špeky na břiše, kterých se ne a ne zbavit. A to pak naštve, že někdo takové problémy ani řešit nemusí a svůj pupek může v klidu ukazovat v plavkách. Ale než se naštvete, co vám to vlastně vnucujeme, tak se znovu uklidněte a přečtěte si recepty těchto pěti známých dívek, co pro své ploché břicho dělají, a nechte se inspirovat.
17.03.2016 07:05 |

podobné články

Eurozóna nedělá dost pro to, aby zastavila šíření krize

 
Eurozóna zatím neudělala dost pro to, aby zabránila dalšímu šíření dluhové krize. Ve své zprávě to v noci na dnešek oznámil Mezinárodní měnový fond (MMF). Vyzval proto státy eurozóny, aby se k řešení krize postavily úplně jinak než dosud. MMF bez obalu říká, že krize už ohrožuje celou eurozónu a také některé menší státy, které s ní bezprostředně sousedí.
03.08.2012 08:45 |

podobné články

Aktivista Penc vyzývá: Nevracíme se do Moskvy, tak se uklidněte

 
JINÝMA OČIMA Dnešní spolky intelektuálů už ve společnosti nehrají tak zásadní roli jako dřív, kdy protestem riskovaly přinejmenším návštěvu estébáků. I když Stanislav Penc nevolil Miloše Zemana, petici proti němu nepovažuje za moc šťastnou a spíše nabádá k demokratickému postoji. Zeman na Hradě sice vývoji občanské společnosti moc nepomůže, ale zatím mu netřeba nasazovat psí hlavu.
30.01.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

Uklidněte lidi a přestaňte zdražovat, vyzývá vládu ekonom

 
Hlavní analytik Raiffeisenbank Aleš Michl se ve svém komentáři pro MF Dnes zamýšlí nad tím, proč zatímco Německá ekonomika roste, Česko je nemůže dohnat. Zároveň je přesvědčen, že je třeba uklidnit lidi, protože v opravdové krizi prý nejsme.
12.03.2013 08:00 |

podobné články

První pomoc na spálená záda? Máte ji v lednici i ve spíži

 
Konečně začalo pořádně svítit sluníčko. Jenže naše kůže není na příval slunečních paprsků zvyklá, rychle zrudne a pálí a řeže k zbláznění... Co s tím? Uklidněte ji čistě přírodními prostředky. Nemusíte je pracně shánět ve specializovaných obchodech. Většinu z nich už máte doma v kuchyni. Tady je devět nejlepších.
17.07.2013 08:05 |

podobné články

Pavel Bém: Uklidněte se, z ODS nevystupuji

 
Prohlášení poslance ODS Pavla Béma ke spekulacím o jeho vystoupení ze strany v souvislosti s deklarací podpory Václavu Klausovi.
27.08.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků) , Pavel Bém (807 článků)

Vtípek se sexy Zuzkou

 
Letuška: "Klid prosím, uklidněte se, to byla jen vzdušná jáma, naprostá normálka, no tak, můžete se klidně pustit těch opěradel, už je všechno v pořádku, dýchejte zhluboka. Táák, no, už je dobře?
10.05.2014 06:10 |

podobné články

Psychiatr Nešpor: Uklidněte mysl a necpěte se prášky

 
Stručnou příručku o hledání vnitřního míru Kudy do pohody sepsal Karel Nešpor, psychiatr s třicetiletou praxí, který se zabývá především závislostmi.
03.04.2016 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Nešpor (23 článků)

Jak na Divokém západě! Uklidněte se, vzkázal senátor Bublan nejen Babišovi

 
Hostem středečního Interview ČT24 byl exministr vnitra a senátor František Bublan zvolený za ČSSD. Chystanou reorganizaci policie přivítal, protože je to částečně i jeho myšlenka. Nelíbí se mu, že se v celé věci politicky angažuje ministr financí Andrej Babiš. To není jeho resort, on by do toho mluvit neměl,“ vyjádřil se Bublan. Ministru vnitra Milanu Chovancovi a policejnímu prezidentovi Tomáši Tuhému však také vyčetl chyby.
15.06.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8322 článků) , František Bublan (175 článků)

4 největší výhody, které přináší život bez chlapa!

 
Jste sama a máte z toho deprese? Pak se hodně rychle uklidněte, protože život bez chlapa je prostě perfektní. Pokud si v samotě neumíte najít pozitiva, pomůžeme vám. Tohle jsou 4 nejlepší věci na singl životě.
05.07.2016 07:00 |

podobné články

6 důvodů, proč zadané ženy závidí těm svobodným!

 
Opravdu jste si myslela, že být svobodná je ta nejhorší potupa, která vás potkala? Tak v tom případě se uklidněte a poděkujte osudu právě za toto období, kdy si užíváte ničím nerušené svobody. Zadané ženy těm svobodným totiž spoustu věcí závidí!
06.08.2016 11:35 |

podobné články

4 hlavní výhody vztahu na dálku: To, že se nemusíš mačkat v posteli, je jen bonus!

 
Mysleli jste si, že je vztah na dálku to nejhorší, co vás mohlo potkat? Tak se uklidněte, protože jste právě vyhrála v loterii. Nemít povaleče na gauči každý den je ve finále velkou výhrou. Tohle jsou 4 hlavní výhody tohoto soužití.
10.08.2016 13:20 |

podobné články

Všichni jsme Gogo. Teď jsou všichni Syřané, parafrázoval Zeman český film

 
„Nevím, jestli znáte slavný český film Čtyři vraždy stačí, drahoušku. V něm zazněl výrok Všichni jsme Gogo. Tak tady v Německu jsou všichni Syřané,“ řekl prezident Miloš Zeman v přeplněném sále divadla v Lomnici nad Popelkou na Semilsku, když se na podnět z publika zamyslel nad současnou imigrantskou krizí v Německu.
26.02.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

Zeman: Migrační krize není minulost, ale možná hrozivá budoucnost

 
Migrační krize není minulostí, ale může být hrozivou budoucností, prohlásil prezident Miloš Zeman. Uvedl to poté, co se ve čtvrtek sešel se svým slovinským protějškem Borutem Pahorem. Na řešení migrační krize se dvojice politiků neshodla, slovinský prezident se vyslovil pro přerozdělování uprchlíků v rámci Evropské unie. Uvedl také, že se některá slovinská stanoviska od těch českých a visegrádských liší.
18.02.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků) , Borut Pahor (21 článků)

Policejní prezident vrátil trapnou policejní hymnu: "Nedělejte z nás šašky!"

 
Policejní prezident Tomáš Tuhý vrátil k přepracování policejní hymnu, jejíž pracovní verze se tento týden dostala neplánovaně na veřejnost. Prezident chce, aby nový policejní symbol lépe vystihoval ducha moderní policie a aby ji policisté lépe přijali. ČTK to dnes sdělila mluvčí prezidia Jana Macalíková. Na internetu se po zveřejnění hymny zvedla vlna kritiky zejména z řad policistů. Ministr vnitra Milan Chovanec rozhodnutí policejního prezidenta uvítal.
09.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1138 článků)

Odborník: Policejní krize otřásá vládou, Babiš a Zeman si mnou ruce

 
Jak je to s (ne)odcházením Andreje Babiše z vlády a jak se na stávající krizi kolem policejní reorganizace přiživí Miloš Zeman? Podle politologa Lukáše Jelínka je stávající situace pro oba státníky v podstatě výhodná. Šéfovi ANO hraje do karet vyprofilování se na protikorupčním tématu, prezidentovi se zase hodí rozhádaná politická scéna.
13.06.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8322 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)