Článek

Policejní brutalita na Kladensku: 5 policistů je mimo službu

 
Kopání a bití. Skupina pěti policistů byla postavena mimo službu po brutálním zásahu loni v listopadu. Mladíka, který údajně napadl svoji přítelkyni, spoutali, srazili k zemi a ztrestali dřív, než se pokusili zjistit, co se doopravdy stalo. Celou dobu je natáčela kamera na protějším domě.
21.04.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Vondra postavil kvůli zásahu v ČT mimo službu šéfa Vojenské policie a dva důstojníky

 
Ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) postavil kvůli pátečnímu zásahu v budově České televize mimo službu šéfa Vojenské policie Vladimíra Ložka a další dva důstojníky, kteří byli přímo odpovědni za způsob provedení zásahu. V sobotu o tom informoval mluvčí ministerstva Jan Pejšek. Podle Vondry byl zákrok neadekvátní dané situaci. Všichni tři budou mimo službu až do vyšetření případu.
12.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1124 článků)

Policejní brutalita, nebo řádný zásah: Mám právo projet, křičela

 
Česko má novou senzaci – video údajné policejní brutality, páchané na nemocné ženě. Ovšem otázkou je, kde je pravda – byl zásah policistů oprávněný, nebo opravdu zcela mimo? Ani my v redakci se nemůžeme shodnout – co myslíte vy?
16.11.2014 20:45 |

podobné články

POLICISTA, který ZPŮSOBIL NEHODU A UTEKL, je MIMO SLUŽBU

 
Vedení děčínské policie postavilo mimo službu policistu z Varnsdorfu, kterého policejní inspekce minulý týden obvinila z neposkytnutí první pomoci po nehodě, kterou zavinil.
04.04.2011 14:45 |

podobné články

Brutalita na fotbale! Schválně kopl soupeře (20) do hlavy, těžce ho zranil

 
Neuvěřitelná brutalita! Kriminalisté od ledna vyšetřují chování fotbalisty (29), který v pražském Braníku fauloval dvacetiletého soupeře. Útočníkovi nestačilo, že mladík upadl na zem, přišel k němu a velkou silou ho kopl do hlavy. Způsobil mu tak velmi vážná zranění. Teď mu hrozí až deset let vězení!
25.09.2013 13:10 |

podobné články

ŠOKUJÍCÍ odhalení: Brutalita islámských fanatiků je stejná jako u šimpanzů!

 
Brutální dekapitace nevinných obětí islámských fanatiků děsí miliony lidí po celém světě, kteří se ptají sami sebe: „Jak někdo může taková zvěrstva páchat?“ Odpověď znají vědci. Lidé chovající se tak brutálně jsou vlastně jen primitivové, kteří nechají volný průběh v genech ukryté násilnosti člověka. A tu sdílíme s šimpanzy, jejichž násilnost a brutalita z pohledu člověka hraničí s psychopatií.
23.09.2014 11:00 |

podobné články

Brutalita poprav ISIS se stupňuje: Vězně utopili v kleci, dalším odpálili hlavy výbušnými obojky

 
Brutalita teroristů ISIS je každým dnem děsivější, stejně jako vynalézavost, se kterou vězně zabíjejí. V nejnovějším děsivém záznamu ukázali hned tři nové druhy poprav, při nichž připravili o život údajné špiony, kteří se z hrůzy z hněvu teroristů raději přiznali…
23.06.2015 16:15 |

podobné články

Policista, který bil zatčenou pěstí do hlavy, už je mimo službu

 
Pobouřené reakce vyvolalo video sdílené statisíci lidmi na internetu, které zachytilo amerického policistu bijícího zadržovanou ženu opakovaně do hlavy. Podle stanice CNN dopravní policie v Los Angeles incident vyšetřuje a muž z videozáznamu je dočasně mimo službu.
07.07.2014 07:20 |

podobné články

Na smrti italského fotbalisty má prý podíl policie. Viník byl postaven mimo službu

 
Policista z Pescary, který v sobotu postavil policejní vůz tak, že bránil sanitce jedoucí pro fotbalistu bojujícího v druholigovém zápase o život, byl postaven mimo službu. Pětadvacetiletý hráč Livorna Piermario Morosini zkolaboval a vědomí už nenabyl, později zemřel.
16.04.2012 16:30 |

podobné články

Manévry policistů na Kladensku. Zítra budou hlídat pochod

 
Uhy na Kladensku jsou v neděli v policejním obležení. Prý kvůli cvičení.
27.09.2009 13:20 |

podobné články

Muže na Kladensku zavraždila jeho sedmašedesátiletá družka: Policisté ji už obvinili

 
Z úterní vraždy muže v Bratkovicích na Kladensku je podezřelá jeho sedmašedesátiletá družka. Hrozí jí až 18 let vězení. Kriminalisté ji obvinili a soud rozhodl o jejím umístění do vazby. ČTK to dnes řekla mluvčí středočeských policistů Štěpánka Zatloukalová.
27.11.2015 13:45 |

podobné články

50 policistů pro Šluknovsko i speciální jednotky, přislíbil policejní prezident

 
Policejní prezident Petr Lessy na dnešním jednání v Rumburku starostům přislíbil pro Šluknovský výběžek 50 nových policistů. Prozatím posílí hlídkovou službu ve Varnsdorfu, do budoucna budou základem slíbené speciální pořádkové jednotky se 170 členy, která by měla v Ústeckém kraji postupně vzniknout.
20.10.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Policejní prezident přislíbil 50 nových policistů pro Šluknovsko

 
Policejní prezident Petr Lessy na jednání v Rumburku starostům přislíbil pro Šluknovský výběžek 50 nových policistů. Prozatím posílí hlídkovou službu ve Varnsdorfu, do budoucna budou základem slíbené speciální pořádkové jednotky se 170 členy, která by měla v Ústeckém kraji postupně vzniknout.
20.10.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Počet policistů meziročně klesl o téměř 2200. Podle Lessyho je situace kritická

 
Počet policistů v Česku se meziročně snížil o téměř 2200. K prvnímu lednu 2011 policejní prezidium evidovalo 41.224 policistů, k prvnímu dni letošního roku bylo v ČR 39.037 příslušníků sboru. Dnes to řekla mluvčí prezidia Veronika Hodačová. Podle propočtů policejního prezidia by v zemi mělo být nejméně 40.309 policistů, již delší dobu je však v souvislosti s úspornými opatřeními zastaven plošný nábor.
06.01.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků)

Policejní brutalita: Kopl ležícího demonstranta do hlavy

 
Prvomájové nepokoje v Berlíně mohou mít nepříjemnou dohru i pro jednoho z policistů. Někdo z přihlížejících sobotnímu policejnímu zásahu proti levicovým radikálům zaznamenal na video, jak těžkooděnec kopl do hlavy ležícího demonstranta, a záběry umístil na server YouTube.
03.05.2010 12:05 |

podobné články

VIDEO: Policista mrštil s ženou o podlahu, až jí praskla lebka! Nebyl potrestán

 
Pojem policejní brutalita právě dostal úplně nový rozměr. A navíc existuje video jako důkaz! Záběry ukazují surového policistu, který bezdůvodně mrští ženou na betonovou lavici.
11.10.2013 17:50 |

podobné články

Policejní prezident vrátil trapnou policejní hymnu: "Nedělejte z nás šašky!"

 
Policejní prezident Tomáš Tuhý vrátil k přepracování policejní hymnu, jejíž pracovní verze se tento týden dostala neplánovaně na veřejnost. Prezident chce, aby nový policejní symbol lépe vystihoval ducha moderní policie a aby ji policisté lépe přijali. ČTK to dnes sdělila mluvčí prezidia Jana Macalíková. Na internetu se po zveřejnění hymny zvedla vlna kritiky zejména z řad policistů. Ministr vnitra Milan Chovanec rozhodnutí policejního prezidenta uvítal.
09.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1384 článků)

Řidič s 3,67 promile alkoholu v dechu boural na Kladensku

 
Ve středu ve večerních hodinách byla na linku 158 oznámena havárie osobního automobilu Opel Omega na okraji obce Kokovice na Kladensku. Na místo byla vyslána policejní hlídka, která zjistila, že vozidlo sjelo ze silnice a nyní se řidič snaží vyjet zpět na komunikaci.
04.07.2014 12:30 |

podobné články

Policie „pročesává“ hospody i obchody na Kladensku. Hledá smrtící metanol

 
Policie stále hledá zdroj toxického metanolu, kterým se o víkendu otrávil muž z Velké Dobré. Ve čtvrtek proto pokračují kontroly alkoholu v restauracích a obchodech na Kladensku. Muž se neotrávil z alkoholu, který měl doma, potvrdila kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.
26.11.2015 10:15 |

podobné články

Lessy si vybral za náměstky Červíčka a Husáka

 
Policejní prezident Petr Lessy si vybral jako své přímé podřízené dva nové muže. Do vedení české policie se vrací bývalý prezident Vladislav Husák, který bude mít z pozice náměstka na starosti vnější službu policie. Druhým náměstkem se stal dosavadní šéf pražských policistů Martin Červíček, povede službu kriminální policie a vyšetřování. Na policejním webu o tom informovala mluvčí prezidia Pavla Kopecká.
10.03.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (799 článků) , Martin Červíček (301 článků)