Článek

Policejní auto za 80 miliónů piráty nejspíš honit nebude

 
Pokud už vás nudí luxusní a supersportovní vozy, kterými se chlubí dubajská policie, tak nezoufejte. V sousedním emirátu Abú Dhabí totiž pro svou policii pořídili Lykan HyperSport, tedy vůz, jehož produkce je limitována sedmi kusy. Cena v přepočtu 80 miliónů korun tak není žádným překvapením.
12.06.2015 07:30 |

podobné články

Podobné články

Neuvěřitelná policejní honička: Policejní auto pronásledovalo policejní auto

 
Scénu z akčního filmu připomínala honička mezi policisty v okrese Broward County na Floridě. Dálniční policejní hlídka tam totiž začala pronásledovat auto miamské policie poté, co jeho řidič bezohledně přejížděl z pruhu do pruhu. Místo, aby okamžitě zastavil u krajnice, ujížděl pryč rychlostí místy až 190 kilometrů v hodině. Po sedmi minutách honička skončila a miamský policista byl zatčen.
01.11.2011 14:20 |

podobné články

Velká policejní razie drtila i české počítačové piráty

 
Policisté ve 14 evropských zemích mají jediný cíl – zatočit s počítačovými piráty. Policie zasáhla i na kolejích na pražském Strahově.
07.09.2010 19:40 |

podobné články

Audi šéfů dostanou řadoví policisté. Pomohou chytat piráty silnic

 
Služební vozidla audi dosud používaná lidmi z policejního prezídia by měla doplnit policejní passaty a pomáhat chytat silniční piráty na dálnici.
04.03.2011 17:05 |

podobné články

PAST NA PIRÁTY SILNIC! Posvítil si na ně POLICEJNÍ VRTULNÍK

 
Na nebezpečné piráty silnic se zaměřili policisté na Uherskohradišťsku. Odhalit přestupky, které je velmi obtížné zjistit, jim pomáhal vrtulník.
20.09.2011 15:20 |

podobné články

Zátah na piráty silnic! Policie bude měřit po celém Česku: VELKÝ PŘEHLED ÚSEKŮ

 
Velká honba na piráty silnic čeká ve středu Českou republiku. Policejní akce zaměřená na kontrolu rychlosti řidičů se dotkne stovek míst po celé zemi a bude trvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Mezi lokality, na jejichž výběru se podíleli sami občané, patří velká města i vesnice.
17.04.2018 15:50 |

podobné články

Máte staré auto? Při bouračce nejspíš zemřete, říkají nemilosrdně statistiky

 
Čím starší auto máte, tím většímu riziku se na silnici vystavujete. Ukazují to policejní data ze skutečných nehod. Vážná nehoda v autě starším než 25 let vás nejspíš bude stát život. Pravděpodobnost, že zemřete, je totiž o 85 % vyšší než ve voze vyrobeném v posledních pěti letech. Velké rozdíly jsou ale i mezi jednotlivými modely. Podívejte se, jak v krizové situaci obstojí vaše auto.
02.12.2015 05:45 |

podobné články

Policejní vrtulník nachytal nebezpečné silniční piráty! VIDEO

 
Dopravně bezpečnostní policejní akce, která proběhla na silnici z Mohelnice do Studené loučky na Šumpersku, nachytala desítky řidičů při překročení povolené rychlosti nebo dokonce při předjíždění přes plnou čáru. Na akci se podílel i policejní vrtulník.
05.03.2012 20:50 |

podobné články

Keira Knightley skoncovala s Piráty z Karibiku

 
Pokud bude čtvrté pokračování filmu Piráti z Karibiku, neobjeví se v něm Elizabeth Swannová v hereckém podání Britky Keiry Knightley. Vysvětluje proč. Šlechtična, ze které se postupem stane velký dobrodruh. V této roli jsme ve třech dílech Pirátů z Karibiku viděli herečku Keiru Knightley. Ta podle všeho ale s piráty skončila a odřekla práva Disneyho. Roli ve čtvrtém pokračování už nechce. Pro Moviefone herečka prozradila: „Byla to naprosto fantastická zkušenost, úžasná a velká část mého života, ale myslím si, že není potřeba jít do toho znova.“ „Je to prostě už hotovo. Nicméně pořád jsem hodně zvědavá, až uvidím další díl. A Johnny Depp je v té roli kouzelný. Myslím si, že to pokračování bude kouzelné.“
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (707 článků) , Keira Knightley (181 článků)

Bič na počítačové piráty neprošel Evropským parlamentem

 
Europoslanci smetli ze stolu reformu telekomunikačního trhu. Ta děsila především počítačové piráty.
06.05.2009 14:35 |

podobné články

Britští důchodci pomohli odrazit námořní piráty židlemi

 
Britští důchodci na palubě výletní lodi pomohli odrazit u břehů Seychel půlnoční útok ozbrojených pirátů tím, že po nich házeli lehátka. Piráty, kteří na plavidlo i stříleli, nakonec zahnala bezpečnostní služba lodi.
22.05.2009 20:20 |

podobné články

Námořníci přemohli somálské piráty a sami se osvobodili

 
Posádky dvou egyptských rybářských lodí přemohly somálské piráty, kteří námořníky drželi jako rukojmí čtyři měsíce, a samy se osvobodily.
14.08.2009 14:05 |

podobné články

Ruská loď osvobodila tanker unesený somálskými piráty

 
Ruská válečná loď osvobodila tanker unesený ve středu somálskými piráty.
06.05.2010 07:35 |

podobné články

Britové budou střílet na piráty golfovými míčky

 
Britská firma BCB International, pro niž pracují i bývalí příslušníci speciálních jednotek, představila "Buccanner Launcher System", který by měl zastrašit piráty.
19.05.2011 00:35 |

podobné články

Pomozte chytit piráty z Nissanů! Zaplatíme vám!

 
Zběsilá jízda dvou nadupaných aut, červeného a bílého Nissanu GTR s černými střechami skončila v sobotu tragédií. Řidiči při vzájemném předjíždění na silnici u Slaného způsobili nehodu protijedoucího Renaultu. Jeho řidič (†26) zemřel, spolujezdkyně (22) bojuje o život. Znáte piráty, kteří způsobili tuto nehodu? Hledáme svědky! Viděli jste tato auta, která se pravděpodobně šílenou rychlostí řítila po silnici u Slaného? Dejte nám vědět. Zaplatíme vám!
23.05.2011 13:05 |

podobné články

Váchová se plavila v Řecku s piráty!

 
Miss Lucie Křížková - Váchová si na vlastní kůži vyzkoušela, jaké to je, žít na moři s piráty. Oděná do dobového kostýmu strávila několik dní ve společnosti korzárů na historické replice lodi jménem La Grace. Modelka totiž byla její kmotrou. Užila si tak několik dní ve slunném Řecku.
15.06.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Křížková Váchová (161 článků)

CD Projekt vzdává boj s piráty, apeluje na své fanoušky

 
Polští vývojáři z CD Projektu jsou sympaťáci. Nemají rádi DRM a tak jej do Zaklínače 2 nedali. Nemají ale ani rádi piráty a tak naplnili své hrozby a začali obesílat lidi, kteří dle IP adres svojí nelegální kopii stáhli, o čemž jsme psali zde. Odpověď veřejnosti byla jasná – krok CD Projektu je zavrženíhodný, vyděračský a špatný. A protože jsou hoši z CD Projektu...
13.01.2012 15:20 |

podobné články

Za Piráty usedne v Senátu Michálek, který upozornil na údajnou korupci

 
Za Prahu 2 bude senátorem Libor Michálek (za Piráty). Porazil sociálního demokrata Stanislava Křečka. Nestraníka Michálka (43) navrhly společně KDU-ČSL, Strana zelených a Česká pirátská strana. Bývalý šéf Státního fondu životního prostředí se profiluje jako protikorupční aktivista.
20.10.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (244 článků)

Další průšvih registru vozidel: Strážníci nemohou chytat silniční piráty

 
Nefunkční registr silniční vozidel je ještě větší problém, než se tušilo. Strážníci kvůli jeho chybám nemohou chytat silniční piráty. K autu, které překročí povolenou rychlost totiž nenajdou řidiče.
14.11.2012 06:50 |

podobné články

Udejte firmu s nelegálním software. Piráty nadzvedly nabízené tučné odměny

 
Až na sto tisíc korun si bude moci přijít člověk, který pomůže odhalit a usvědčit piráty, tedy firmy, jež užívají nelegální software. Dnes to v Česku vyhlásila The Software Alliance (BSA), která se zabývá prosazováním ochrany autorského práva v softwarovém průmyslu. Pirátská strana na to konto začala bít na poplach a varuje před křížovou výpravou armády bonzáků proti podnikatelům.
03.07.2013 21:40 |

podobné články