Článek

Policejní auta v plamenech. K útoku v Praze se přihlásil viník

 
V pražské čtvrti Háje shořela v neděli dvě policejní auta. Vyšlo najevo, že se jedná o útok, ke kterému se přihlásili levicoví extremisté ze Sítě revolučních buněk. Prý tak učinili na podporu uvězněného soudruha Martina Ignačáka, který čelí obvinění z přípravy teroristického útoku. Informují Lidovky.cz.
15.02.2016 17:20 |

podobné články

Podobné články

Sibiř je v plamenech, oheň se rozšířil i do Číny

 
Ničivý požár si dál klestí cestu ruskou Sibiří. V Zabajkalském kraji je v plamenech už 24 tisíc hektarů. V plamenech jsou i další oblasti, oheň se už rozšířil až na čínské území. Celková rozloha lesních požárů na Sibiři se za posledních 24 hodin zdvojnásobila. 
14.04.2015 14:56 |

podobné články

Útoky žhářů a zlodějů na policejní vozidla: Auta v plamenech a rozebraný člun!

 
V Praze dnes ráno shořela dvě policejní auta! Za útokem byl patrně neznámý žhář. V Horní Plané na Českokrumlovsku zmizel z policejního člunu lodní motor Honda. Zloděj tak vyřadil z provozu plavidlo, s nímž policisté denně vyjíždějí ke kontrolám. Právě tímto člunem či policejními auty mohli policisté jet k záchraně lidských životů. Což by v tomto případě nemohli!
30.09.2013 19:50 |

podobné články

Teroristický útok v Rusku. Přihlásil se k němu Islámský stát

 
V ruské republice Dagestán dnes v ranních hodinách došlo k teroristickému útoku. Výbuch bomby ukryté v automobilu stál dva lidi život a dalších sedmnáct bylo zraněno. K útoku se následně přihlásil Islámský stát a podle ruské tajné služby FSB jej vykonala místní teroristická skupina. Informuje Russia Today.
15.02.2016 17:55 |

podobné články

K útoku v Berlíně se přihlásil Islámský stát

 
Agentura Reuters oznámila, že se k pondělnímu útoku na vánoční trh v Berlíně přihlásil Islámský stát. Exministr vnitra a senátor zvolený za ČSSD by tuto informaci nepřeceňoval.
20.12.2016 22:20 |

podobné články

JUDr. Lachnit: Lustrační zákon obhajují katolické strany, které mají plná ústa morálky. Ale odpuštění jim nic neříká

 
„Trestní právo zná institut promlčení. Desetiletá promlčecí lhůta se vztahuje i na těžké zločiny. Promlčení znamená, že po uplynutí lhůty už nemůže být viník souzen a odsouzen. Jedním z rozhodujících důvodů, proč byla do práva zavedena promlčecí lhůta, je okolnost, že svým dalším životem viník prokázal, že není nebezpečím pro společnost. Můžeme říci, že svou vinu odčinil. Řádným životem. Nic víc, nic méně. Nikoli příkladným životem, nikoli mimořádnými zásluhami,“ začíná svou úvahu JUDr. Petr Lachnit, 1. zástupce starosty městské části Praha 5. A pokračuje…
11.02.2014 10:15 |

podobné články

Policie odložila případ výbuchu plynu v Divadelní ulici, viník je dávno mrtvý

 
Za loňský výbuch plynu v pražské Divadelní ulici nebude nikdo potrestán. Způsobilo jej porušení technických norem v 70. letech minulého století. Viník, stavbyvedoucí bývalého podniku Středočeské plynárny, již před delší dobou zemřel. Škodu způsobenou explozí policie vyčíslila na 275 miliónů korun.
05.03.2014 12:10 |

podobné články

Viník výbuchu v Divadelní ulici nemůže být potrestán, protože zemřel

 
Za loňský výbuch plynu v pražské Divadelní ulici nebude nikdo potrestán. Viník, stavbyvedoucí bývalého podniku Středočeské plynárny, již zemřel. Dnes to řekl vyšetřovatel požárů a výbuchů Petr Jirout. Škoda je odhadnutá na 275 milionů korun. Policie případ odložila. 
05.03.2014 12:30 |

podobné články

Nejhorší nehoda v dějinách? Z totálního masakru vyvázl jen VINÍK!

 
Pozor, následující záběry jsou opravdu velmi drsné! To, co se stalo v Číně, ukazuje děsivé pravidlo, že většinou vyvázne jen viník.
16.05.2014 13:45 |

podobné články

Nehoda, při které málem zemřel Jožo Ráž: Viník se zpěvákovi omluvil po 15 letech!

 
Je to už více jak patnáct let, kdy Hans-Jörg Falk (52) nedal přednost a zpěvák skupiny Elán Jožo Ráž (59) skončil v nemocnici na dlouhou dobu, znovu se učil i chodit. Viník nehody utekl do Německa a teprve nyní se hudebníkovi konečně omluvil. Zpěvák omluvu s radostí přijal, i když mu odpustil už dávno.
15.10.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jožo Ráž (104 článků)

Děsivé podrobnosti o věžáku smrti v Londýně: Nejspíš hořelo levné zateplení, hledá se viník

 
Britská BBC přináší nové informace o požáru čtyřiadvacetipodlažního panelového domu Grenfell Tower, při kterém zahynulo nejméně 79 lidí. Příčiny strašlivého požáru, při němž se dům prakticky změnil v pochodeň, se stále prověřují, ale spekuluje se o tom, že za požár může nevhodně zvolený materiál na zateplení objektu. Pokud se toto podezření potvrdí, viník bude hnán k zodpovědnosti. Britská premiérka Theresa Mayová se již omluvila lidem za selhání státu.
21.06.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (123 článků)

Policii se přihlásil řidič autobusu,který opustil turisty v Praze

 
Policii se přihlásil pohřešovaný řidič autobusu, který opustil turisty v Praze. Muž přivezl turisty 29. května do hotelu, ale již se pro ně nevrátil. Objevil se až 6. června, kdy přišel na policejní stanici v pražském Podolí. Policistům řekl, že za jeho zmizení mohly problémy s alkoholem. ČTK to dnes sdělila mluvčí policie Iveta Martínková.
08.06.2015 16:21 |

podobné články

Osahával ženy v minisukních? Mladík se přihlásil a policie ho propustila

 
Policisté propustili zadrženého dvaadvacetiletého muže, který je podezřelý ze tří sexuálních útoků na ženy v Praze. Mladík se policistům sám přihlásil na jedné z policejních služeben na Zlínsku poté, co se informace o pátrání po něm objevila v médiích.
15.07.2014 08:40 |

podobné články

Vyšetřování požáru v Grenfell tower začíná: V plamenech našlo smrt 80 lidí, najde se viník?

 
V Londýně se dnes uskuteční první slyšení v rámci veřejného vyšetřování příčin červnového požáru výškové budovy Grenfell Tower. Brzy po neštěstí s nejméně 80 oběťmi na životech toto zkoumání nařídila premiérka Theresa Mayová.
14.09.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (123 článků)

Silvestrovské oslavy v Česku: Svatý Václav v plamenech!

 
To byla noc! Češi přivítali Nový rok opravdu bujaře! Petardy a rachejtle bouchaly snad všude, v plamenech a jiskrách tonula dokonce i socha svatého Václava, patrona české země, na Václavském náměstí v Praze.
02.01.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Svatý Václav (32 článků)

Pražský Interspar v plamenech! Na střeše chytla reklama

 
Střecha hypermarketu Interspar v Praze byla v plamenech. Hořel zde reklamní nápis. Na místě zasahovaly 3 jednotky hasičů.
15.02.2012 19:05 |

podobné články

Taliban se přihlásil k útoku na zásobovací konvoj NATO

 
Taliban se v pondělí přihlásil ke dvěma útokům na cisterny s palivem pro jednotky NATO v Afghánistánu, které ozbrojenci provedli u pákistánského Islámábádu.
04.10.2010 10:40 |

podobné články

Podezřelý z útoku v Novém Boru se přihlásil policii, tvrdí obhájkyně

 
Obhájkyně údajných útočníků v baru Novém Boru Klára Samková tvrdí, že Antonín Sinu, jeden z nich, se dobrovolně sám přihlásil policii. Ostatní média včetně ČTK přitom informují, že muže policie dopadla.
17.02.2012 15:05 |

podobné články

Mladík olízl ženě v metru nohu. Policii se sám přihlásil

 
Dvě ženy sexuálně napadl, jedné na eskalátoru olízl nohu. Takové hříchy má na svědomí mladík, kterého v pražském metru natočily kamery. Poté, co se dostaly nahrávky jeho útoků do médií, mladík se policistům sám přihlásil. Nyní mu hrozí až pět let vězení.
14.07.2014 15:35 |

podobné články

Chlapec, co skončil v bezvědomí po brutálním útoku: Policii se přihlásil jeden z útočníků!

 
Jeden z útočníků, co brutálně zmlátili patnáctiletého kluka, který skončil v umělém spánku na několik týdnů, se přihlásil na policii. Útok byl zřejmě rasově motivovaný. Napadený mladík bránil svou romskou přítelkyni, za to dostal několik ran pěstí. Útočník ale líčí celý incident úplně jinak!
12.09.2014 06:55 |

podobné články